اگر هر کس یک پوپولیستی است

اقیانوس اطلس

One بهار آخر هفتهده ها تن از دانشگاهیان از سراسر جهان جمع آوری شده در مدرسه اقتصاد لندن با یک هدف بلند پروازانه: برای تعریف پوپولیسم. هیچ کدام بودند تحت هیچ توهمی در مورد دشوار است که چگونه این چالش خواهد بود. “این اصطلاح استفاده می شود همچنان در بسیاری از راه های مختلف” یکی از شرکت کنندگان مشاهده شده اشاره کرد ارتباط آن با مسائل متفاوت به عنوان مککارتیسم در ایالات متحده و مائوئيسم در چین است. در نهایت آنها موفق به حل و فصل در یک تعریف واحد نتیجه رسید که “وجود دارد می تواند در حال حاضر بود بدون شک در مورد اهمیت پوپولیسم. اما هیچ کس روشن است آنچه در آن است.”

بود که در سال 1967. بیش از نیم قرن بعد از پوپولیسم است که هنوز هم استفاده می شود در بسیاری از راه های مختلف: برای توصیف انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ایالات متحده به توضیح Brexit در بریتانیا و به بافت این اختلال در سیاست های ملی در سراسر جهان است. مقیاس پدیده مشهود است در چقدر همه به نظر می رسد صحبت کردن در مورد آن است. کلماتی مانند پوپولیستی و ناسیونالیستییک بار محدود به محافل دانشگاهی تبدیل شده اند لامپ در واژگان. تعداد بی شماری کتاب و مقاله نوشته شده در مورد این موضوع. پاپ وزن در این موضوع و همچنین اعلام پوپولیسم “بد” است که “به پایان می رسد بد است.”

اما حتی به عنوان تعاریف از پوپولیسم را توسعه داده اند که بسیاری از مردم هنوز هم هیچ کدام عاقلانه تر در مورد آنچه در اصطلاح به معنی. آن را گرفته و در یک همه کاره با کیفیت است که می توان به سیاستمداران به عنوان متنوع به عنوان هلند’ گیرت ویلدرز در سمت راست و فرانسه Jean-Luc Mélenchon در سمت چپ. برای برخی از پوپولیسم است و بخشی از راست و ناسیونالیسم—مسائل است که هر چند نه به طور کامل جدا از معاصر شعارهای پوپولیستی انجام کمی برای کمک به آن را توضیح دهید. برای دیگران پوپولیسم به سادگی کاهش می یابد به یک سیاسی مختصر به توصیف آن است که ما نمی مانند.

بیشتر پوپولیسم می شود استناد در این راه هر چند بیشتر مبهم آن تعریف می شود. و بیشتر مبهم از آن می شود کمتر مفید آن را در نهایت است. بعد از همه, چه نقطه از استناد به پوپولیسم بدون تلاش هماهنگ به آن اعمال می شود به طور مداوم? فاقد یک تلاش آشکار برای بهتر تعریف چنین شرایط ما در معرض خطر سلب آنها را از معنای خود را به طور کامل. در واقع کمپین برای انجام دور با کلمه پوپولیستی در حال حاضر آغاز شده است.

منt را آسان به درک چگونه پوپولیسم تبدیل شده است از جمله یک کلمه کثیف در سیاست مدرن. اصطلاح قدمت آن به اواخر قرن 19 و ورود پوپولیستی حزب مردم در ایالات متحده است. کشاورزان آمریکایی رشد کرده بود نا امید با عدم کامیابی در رونق اقتصادی از طلاکاری شده سن—محرومیت آنها نسبت به فساد دولتی و آستین ، تاثیر کسب و کار. در حزب مردم (یا پوپولیستی حزب آن را به عنوان به طور گسترده ای شناخته شده است) آنها در بر داشت یک خروجی برای کسانی که ناکامی. این حزب که قرار است خود را به عنوان یک جایگزین برای جمهوری خواهان و دموکرات ها مبارزه کرد و در یک سری از آنچه بودند در آن زمان سیاست های رادیکال از جمله افزايش اقتصادی مقررات ملی راه آهن و به طور مستقیم انتخاب می گذاریم. مانند بسیاری از مدرن populists حزب نیز حاکی از نفرت و بیزاری نسبت به مهاجران سرزنش حضور خود را در “تولید کنندگان” و تمایل خود را برای “نیروی کار ارزان.” در پایان آنچه که محکوم Populists نبود شکست خود را به نقض دو سیستم (آنها را به دست آورد کنترل از قانونگذاران ایالتی و فرمانداری در سراسر کشور) ، شرکت امید بستن از سیاست های خود را توسط دموکرات ها. در عرض یک دهه از شکل گیری آن پوپولیستی حزب به طور موثر از بین رفت.

اصطلاح پوپولیستی نمی ناپدید می شوند ، در سال دخالت آن شروع به نظر می رسد در مناطق به عنوان گسترده به عنوان اروپای شرقی و آمریکای لاتین و آفریقا است. هنوز بحث بر سر چه چیزی تشکیل پوپولیسم بود تا حد زیادی محدود به دانشگاهی تنظیمات اوج خود رسید در اولین کنفرانس پوپولیسم در LSE در سال 1967. شاید به این دلیل است که بسیاری از استدلال به نفع یک تعریف گسترده. “آن آزادانه سازمان یافته و بدون سخت ایدئولوژی” یک استدلال علمی. “این کاملا مشروع است به تعریف پوپولیسم در وسیع ترین, ترین latitudinarian مد” اضافه شده یکی دیگر از.

پس از آن تعاریف تشکیل شده از بسیاری از به عنوان گسترده ای به دانشگاهیان در LSE توصیه—اما پوپولیسم نیست وارد جریان اصلی زبان برای دهه تا حد زیادی تا دوقلو شوک از مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم و 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. اصطلاح تبدیل شده است تقریبا به طور انحصاری در ارتباط با ناراحتی به جهانی نظام سیاسی بوده است. این راست افراطی در آلمان ؟ پوپولیسم. نارندرا ملی پروژه در هند ؟ پوپولیسم. خروش ضد استقرار احزاب در برزیل, ایتالیا و فیلیپین? قطعا پوپولیسم.

بسیاری از این موارد را تحت پوپولیستی چتر—یکی که با توجه به نویسنده و علمی Cas Mudde را به طور گسترده ای اشاره شده تعریف مبتنی بر این تصور است که جامعه تقسیم شده است دو رقابت گروه “خالص مردم” در مقابل “نخبگان فاسد.” کاترین Fieschi نویسنده Populocracy: ظلم و ستم از صحت و ظهور پوپولیسمقرار داده و رو به جلو خود را لیست ویژگی برای شناسایی رهبران پوپولیستی—یعنی کسانی که نه تنها ادعای نمایندگی را از نظر اخلاقی برتر “مردم عادی” اما همچنین موقعیت خود را به عنوان منحصر به فرد قادر به انجام این کار است. به عنوان یک نتیجه Fieschi استدلال populists خود را کاهش دهد مخالفان سیاسی آنها اغلب متهم بودن بخشی از نخبگان به دشمن ،

بنیامین مافیت مدرس ارشد در دانشگاه کاتولیک استرالیا و نویسنده پوپولیسمتوصیف این پدیده به عنوان یک ثابت ایدئولوژی مانند سوسیالیسم یا لیبرالیسم اما به عنوان یک سیاسی ، “این چیزی است که انجام می شود توسط سیاستمداران و بازیگران سیاسی” Moffitt به من گفت. پوپولیسم نیست خیلی اعتقاد به سیستم به عنوان “یک راه صحبت بازیگری و ارائه خود است.”

هر چند تنوع پوپولیسم را تعریف می کند آن را قابل اجرا به احزاب و رهبران در سراسر طیف سیاسی این نیست مانع از مشاهده آن را به عنوان یک ذاتا راست پدیده ای است که می تواند اعمال می شود تنها به احزاب و رهبران که متناسب معمولی ضد مهاجر nativist قالب. بخشی از این برای انجام با این واقعیت است که برخی از مهمترین انتخابات موفقیت آمیز با مشخصات بالا نمونه هایی از پوپولیسم شده است از سمت راست: لوپن در فرانسه (که پیشرفته به رواناب از این کشور در سال 2017, انتخابات ریاست جمهوری) جایگزین برای آلمان (بزرگترین حزب مخالف) ویکتور وزیر حاکم فیدز در مجارستان (که در آن نخست وزیر است و در پایین ترک خورده دانشگاهی و آزادی مطبوعات). تعداد نسبتا کمی از احزاب پوپولیستی در سمت چپ—پودموس در اسپانیا و یونان در یونان ایستادگی کردن—می تواند ادعا همان نوع حرکت و یا توجه رسانه ها.

این ادراک نیز می توان به راه کسانی که در سمت راست را انتخاب کرده اند به صحبت در مورد پوپولیسم. استیو Bannon سابق مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژیست است که تلاش برای ایجاد یک حرکت جهانی از ملی احزاب (به کوچک اثر) تصمیم گرفتند به آغوش پوپولیستی برچسب هنگامی که توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن جنبش سیاسی که او را تشبیه به پوپولیسم یک مغلوب ساختن پیشی جستن سلف اندرو جکسون. الکساندر Gauland افتخاری رئیس AfD اعلام کرد که حزب او بود “جنبش پوپولیستی و به آن افتخار می کنم.” حتی جوزپه کونته نخست وزیر ایتالیا که به طور خلاصه به رهبری یک دولت ائتلافی در کنار راست لیگ تا سال گذشته گفت که “اگر پوپولیسم است نگرش گوش دادن به نیازهای مردم و سپس ما دراز ادعا می کنند به آن است.” با آغوش برچسب Moffitt گفت: چیزی که بود به عنوان سمی تبدیل به یک ابزار “برای سیگنالینگ عدم همدستی با “نخبگان” و حس بودن در تماس با مردم است.'”

Tشلنگ سیاسی راست ندارد و تنها آنهایی که به repurpose پوپولیسم. بیشتر است که آمار و ارقام مانند Bannon و Gauland را در آغوش پوپولیستی برچسب بیشتر تمایل خود توصیف antipopulists شده اند آن را رد. جریان اصلی figureheads مانند آمریکا نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون, سابق, ایتالیایی, برتر ماتئو رنتسی و نخست وزیر سابق بریتانیا تونی بلر باید همه ابراز نگرانی در مورد پیامدهای جناح راست پوپولیسم و آن تهدید به لیبرال دموکراسی است. در انجام این کار آنها کمک به سوق دادن این تصور که پوپولیسم را باید درک نه تنها به عنوان یک جناح راست پدیده اما به عنوان شبیه به یک سیاسی تحقیر امیز.

این دیدگاه منجر به تعدادی دیگر از تصورات غلط است که هر سیاستمداری که با فراخوانی را از “مردم” باید لزوما پوپولیستی. در صورتی که مورد, هر سیاستمدار می تواند برچسب های پوپولیستی چرا که “هر کس مذاکرات در مورد افرادی که در یک دموکراسی” دافنه Halikiopoulou یک دیپلم تطبیقی-استاد سیاست در دانشگاه خواندن به من گفت. تصور غلط دیگر این است که پوپولیسم و ناسیونالیسم بیگانه یا nativism هستند ذاتا مرتبط است. در واقعیت نه ایدئولوژی متکی بر دیگر وجود داشته باشد. “هر دو اولویت بندی خاص ‘در’ گروه ‘خارج’ گروه” Halikiopoulou گفت: اما populists تمایل به اولویت بندی “مردم عادی” در حالی که nativists اولویت دادن به کسانی که از برخی از پس زمینه های قومی.

نهایی تصور غلط است که پوپولیستی برچسب مناسب برای هر سیاستمداری که انحراف از مسیر اصلی—یک ایده است که به تازگی اعمال شده به ذکر آمار و ارقام در سمت چپ مانند خروجی حزب کارگر بریتانیا رهبر جرمی Corbyn و آمریکا نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز. هر چند هر دو مردان نمایشگاه برخی از گرایش پوپولیستی—هر دو برای مثال انتقاد از کسانی که به نظر آنها بخشی از نخبگان اقتصادی—آنها سقوط کوتاه از حال سنتی populists حداقل تحت Fieschi تعریف. برای یکی نه ادعای نمایندگی انحصاری و همگن “مردم” بلکه منافع شهروندان به عنوان یک کل. و نه تخطئه مخالفان خود را به عنوان ذاتا نامشروع.

راه پوپولیسم است که اغلب نشان می دهد که استفاده از آن بیشتر برای اثر به جای توضیح. بسیار در راه همان است که سوسیالیستی bandied شده است در اطراف برای بی اعتبار ساختن سیاستمداران مانند ساندرز در ایالات متحده آمریکا (که در آن واژه conjures تصاویر منفی از اتحاد جماهیر شوروی و Chavismo در ونزوئلا), پوپولیستی خود منفی چمدان. به عنوان یک نتیجه, نه از این لحاظ به پایان می رسد تا با برقراری ارتباط با یک درک ایده. آنها به سادگی مبهم است.

We به احتمال زیاد هرگز یک ادم تعریف پوپولیسم—آن را دشوار است به اندازه کافی به وضوح تعریف فلسفه سیاسی, اجازه دهید به تنهایی و سیاسی ،

هنوز این مانع ما را از استفاده از آن را بیشتر احساس مسئولیت کنید. بخشی از این نیاز بیشتر به وضوح تعریف ما از نظر. به عنوان کسی که اغلب می نویسد: در مورد پوپولیسم و ناسیونالیسم من تا به حال خود من سهم عادلانه از بازخورد در مورد استفاده از این شرایط. در گزارش اخیر ایرلندی انتخابات, برای مثال, من با اشاره به Sinn Féin یک جناح چپ حزب است که طرفداران برای اتحاد جمهوری ایرلند و ایرلند شمالی به عنوان یک “حزب ناسیونالیست” بسیار در راه همان یکی ممکن است استفاده از این اصطلاح برای توصیف اسکاتلند حزب ملی یا کاتالان برای استقلال. هنوز هم برخی از خوانندگان احتمالی که با تماس Sinn Féin “ناسیونالیست” من تشبیه آنها به دیگر راست nativist عناصر در اروپا—یک مقایسه است که کاملا و نمایندگان راستین حزب.

اما آن را نیز بدان معنی نیست که استفاده بیش از حد این شرایط به نقطه ای از سردرگمی است. “برای مثال شما در حال صحبت کردن در مورد تهمت و بدنام کردن مکزیکی? که نژادپرستی” Moffitt گفت. “همین حالا تماس بگیرید که شعارهای پوپولیستی و نرم کردن ضربه. آن را فقط muddies ها آب.”

بدتر هنوز, آن را از خطرات ساخت این اصطلاح کاملا بی معنی است.

“اگر هر کس یک پوپولیستی در یک راه یا دیگری, پس از آن هیچ کس نیست پوپولیستی” Halikiopoulou گفت. “این کاملا همه چیز را توضیح می دهد و به همین دلیل آن را توضیح می دهد که هیچ چیز نیست.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>