اگر طرفداران NBA نیاز به پرایمر بر اهمیت کایل لوری آنها آن را کردم در روز یکشنبه همه ستاره بازی

کایل لوری منحصر به فرد است و بی امان و چند بازیکن می دانید که چگونه برای به دست گرفتن لحظه ای و کاملا راه او م

توسط NEWS-SINGLE در 29 بهمن 1398

کایل لوری منحصر به فرد است و بی امان و چند بازیکن می دانید که چگونه برای به دست گرفتن لحظه ای و کاملا راه او می کند.

او شده است روح از رپتورز برای سال ها و طرفداران که او را از نزدیک آن را می دانم. آنها را به اتهام گرفته, عکس های ساخته شده در این نقش ظاهر از هیچ جا که می توانید تنها با یک ذاتی درک لحظات در یک بازی. این کلاه قدیمی.

اما به مخاطبان بیشتری گاه به گاه فن که نمی پرداخت ربودهشده توجه به اتفاقات در تورنتو آنچه که آنها را دیدم در یکشنبه همه ستاره بازی بود و تلفیقی از لوری بیشترین بازدید.

نیاز به عقب بر گردیم در این بازی در سه ماهه دوم? او کالبدشکافی یکی دیگر از تیم های all-stars لحن نه امتیاز و چهار کمک در کمتر از هفت دقیقه ؟

نیاز به یک افزایش در سه ماهه چهارم با همه چیز در خط ؟ چگونه در مورد چهار امتیاز یک زن و شوهر از کمک و سرقت ؟

بازی رقابتی است ؟ یک زن و شوهر از اتهامات عنوان شده علیه — از Kawhi Leonard و جیمز هاردن کمتر — سعی کنید برای صرفه جویی در بازی.

و اگر بدونم چقدر از نزدیک او ردیابی اکشن و بازی خود را چگونه در مورد این پاسخ بود که آن را به شوخی به او قرار داده است که او باید تک all-star game رکورد اتهامات گرفته شده ؟

"باید سه, شده اند باید سه" او گفت: "مرده به طور جدی. "آنها در زمان یک دور اما همه چیز خوب است. ما تا به حال یک شانس برای برنده شدن."

لوری نهایی تعداد آنها فوق العاده ای: در حدود 28 دقیقه یکشنبه, او تا به حال 13 امتیاز هشت کمک پنج ریباند و سه دزد و آن دو حیاتی اتهامات کشیده شده است.

او ممکن است مرتکب خطا بر روی آنتونی دیویس که منجر به این بازی برنده پرتاب آزاد برای LeBron James-کاپیتان تیم اما حتی که انجام شد با بازی سخت و تلاش برای انجام چیزی برای طولانی بازی.

"من به معنای واقعی کلمه هیچ چیز نمی تواند," او گفت:. "او ducked در ما روشن چند بار آن را مکیده به پایان می خواهم که شاید ما باید به نیشگون گرفتن و کشیدن است که کمی بیشتر زمانی که آن را به پایان می رسد در یک زمینه هدف اما آن را سرگرم کننده آن را بزرگ بود."

همه از آن است که یک راه گفت که لوری می داند که چه زمان آن را در NBA فصل او به خوبی می داند که چه نقش خود را با رپتورز و آنچه در خود جای داده است در بیشتر لیگ های تصویر.

او سخت به عنوان ناخن کهنه است که بیشترین احترام به همسالان خود و در نقش یک در تورنتو که کاملا مناسب او است. او ضربان قلب از مدافع عنوان قهرمانی و در حال حاضر حتی بیشتر گاه به گاه فن می داند که چه کسی و چه چیزی او است. و با گسترش چه رپتورز هستند.

او مراقبت می کند بسیاری ،

"چه کسی می داند. چه کسی می داند که" او تکرار وقتی پرسید که آیا او بازی و بازی پاسکال Siakam و مربیگری نیک پرستار در all-star game را افزایش تیم مشخصات در سراسر لیگ. "مهم نیست"

آنچه که باید مهم این است که لوری است که آماده حمله نهایی از 27 بازی این فصل به طور منظم با همان قدرت او حمله همه ستاره بازی در شیکاگو است.

این است که او نیاز دارد و یا می خواهد اعتبار اما عملکرد یکشنبه در برابر بهترین در این بازی این است که به احتمال زیاد به نیروی تازه دادن به او را به برخی از درجه است.

"ما فقط باید به ادامه بازی سخت رشد او گفت:" این وظیفه پیش رو برای 40-15 دوم در شرق رپتورز. "نمی توان بهترین تیم ما می تواند در حال حاضر ما نیاز به بهترین تیم ما نیاز به در آوریل, مه, ژوئن."

هر کس می داند که لوری را انجام بخشی خود را. سرسختی که با او حمله همه ستاره بازی است همان سرسختی که با او حملات به طور منظم فصل بازی وجود دارد و به این معنا است که او حتی بیشتر به من بدهید اگر تنها به اثبات چقدر خوب تیم خود را واقعا برای یک مدت طولانی پس از فصل اجرا شود.

"من فکر می کنم ما می دانیم آنچه در آن است و من فکر می کنم ما می دانیم آنچه که ما را به انجام," او گفت:.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

سپس او خاموش بود و شهرت او پس از رشد و حتی بیشتر. خود را تا حدودی اهل تفریح و بازی, contrarian طبیعت در زمان بیش از او در سمت چپ لوری توجه داشته باشید.

"دور شدن برای یک زن و شوهر از روز است ؟" او خواسته است.

"بله. آیا از من بپرسید که در آن 'cause I ain't به شما گفتن."

Doug Smith

تاریخ گفتگو

س:

چه شما فکر می کنم از روز یکشنبه همه ستاره بازی ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب