اگر NBA بازده چه مدت تا زمانی که بازیکنان از نظر فیزیکی مناسب برای بازی ؟

لس آنجلس — در اوایل ماه مارس کلیپرز شد و در نهایت سالم و هماهنگ است. با پست-فصل تنها چند هفته دور فهرستی شد گرد به شکل.

نزدیک به شش هفته بعد به عنوان NBA coronavirus وقفه ادامه داشته باشد از چپ به تعجب که چگونه آن را ممکن است به دست آوردن مجدد که به صورت.

هر چند NBA را تجربه کرده است توقف قبل از زايمان مربوط به lockouts آن بازیکن می تواند دسترسی به ورزشگاه و دادگاه به عنوان به خوبی به عنوان بازی وانت و بازی. قرنطینه دستورالعمل اضافه شده جدید چین و چروک به زمان وقفه با برخی از بازیکنان قطع حتی از اصول اولیه کار خود را.

لیگ حاکم با ارزش ترین بازیکن میلواکی را Giannis Antetokounmpo نمی کند دسترسی به یک حلقه در ویسکانسین ، برای ماه اول از تعلیق بوستون, ستاره Jayson Tatum حتی لمس یک بسکتبال.

ناشناخته ظهر از اخراج همراه با بازیکنان ناتوانی در قطار طبق معمول مجبور است تیم به بازیکنان امید در حال گرفتن آموزش های خود را به طور جدی در حالی که عبور از انگشتان دست خود را که یک سر فصل خواهد شد در نتیجه یک مولد اردوگاه آموزشی 2.0 به جای هرج و مرج است.

“این supertalented بچه ها می توانید نوع پرش به آن گفت:” الکس Bazzell یک توسعه مهارت مربی که مشتریان شامل بروکلین Kyrie Irving جرقه’ Candace پارکر و پورتلند کارملو آنتونی. “این بیشتر در مورد بچه ها که تکیه بر احساس است. وجود دارد برخی از بچه ها که به طور طبیعی آن را داشته باشد. تاپیک بچه های دیگر که ممکن است نیاز است که ماه کامل.”

آنتونی کاهش یافت و به اولین اردوگاه در ماه نوامبر گذشته هنگامی که پس از نزدیک به یک سال از لیگ, سابق همه ستاره جلو دریافت کلمه که آسیب زده پورتلند بود علاقه مند به امضای او. جانباز گلزن شده بود کار را چند بار در هفته Bazzell گفت: اما بحث با پورتلند توسعه یافته به طوری سریع است که آنتونی حدود سه روز به سطح شیب دار تا خود در دادگاه های آموزشی. آیا این اثبات برای از خط خارج شدن دومین عمل در NBA. آنتونی خود را آغاز بعدی 15 بازی تیراندازی نزدیک به 42 درصد در 3-اشاره گر.

تیم به احتمال زیاد به بیش از, که برای آماده سازی پس از هر راه اندازی مجدد. یکی NBA اجرایی آن معتقد بودند می تواند نزدیک به سه هفته است.

یک مربی ورزشی برای یک تیم NBA که نخواست نامش فاش شود چرا که باشگاه تا به حال نه مجاز او را به صحبت می کنند و علنا گفت که او را نگه می دارد در تماس روزانه با بازیکنان با استفاده از انواع سیستم عامل در حالی که کار از خانه. گروه های مجازی تمرینات برگزار می شود در تصویری-نرم افزار چت زوم. شخصی بحث در مورد بازیکنان بهداشت آمده از طریق FaceTime. تیم حمل بازیکنان ورزش دوچرخه و وزن.

Fusionetics یک برنامه مورد استفاده توسط چندین تیم NBA با استفاده از گوشی های هوشمند و دوربین برای ضبط بازیکنان انجام یک سری از حرکات. نقشه های ایجاد شده توسط نرم افزار نرم افزار پس از آن اجازه می دهد عملکرد مربیان برای ارزیابی بازیکنان جنبش که در آن شرکت می گوید می تواند کمک به شناسایی ارتباط بین حرکات خاص و آسیب است.

“هدف این است که به نگه داشتن آنها را در یک سطح تناسب اندام است که زمانی که ما به عقب بر گردیم به کار هستند و در مرکز آن را نمی خواهد خدا مقدار از زمان” مربی گفت.

موقت روش کار کرده اند به یک نقطه. برای بازیکنان بدون دادگاه در خانه های خود را, آن را سخت تر به تقلید بسکتبال استرس در مفاصل و عضلات است. آن را آنقدر بازیکنان در ریه ها است که نگرانی مربی اما مچ پا, زانو و لگن است.

“قدرت و استقامت نظر است که تمام بخش های مختلف برنامه” مربی گفت. “و برای این اتفاق بازیکنان خود را در حال رفتن به مجبور به عقب بر گردیم در یک دادگاه.”

گفت: Bazzell: “این مسئله بزرگ خواهد بود اگر آنها در حال رفتن به پرش به سمت راست به پلی آف. سپس شما نیاز به حتی بیشتر زمان به دلیل شدت سطح آن را برای بچه ها به واقعا قفل در که به محیط زیست است.”

حزب محافظه Lindley رئيس جمهور از انجمن ملی ورزشی مربیان انتظار اجتناب ناپذیر فشار-کشش بین میل به آمار زمین در حال اجرا هنگامی که شیوه های رزومه و باید به تدریج افزایش تمرینات’ شدت. تیم های است که اجازه می دهد تا بازیکن مشتاق به بازگشت به دادگاه به سر آموزش بیش از حد سخت و بیش از حد سریع را در معرض خطر آسیب های, او گفت:.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“در هر نقطه که ما بزرگ, سبز, نور, و ما شروع به فکر کردن در مورد آن وجود دارد که واقعا مهم و مداوم روزانه بحث و گفتگو در اطراف بارهای آموزش و اطراف کار به بقیه نسبت و هم هوایی” Lindley گفت. “ما باید به این رویکرد اولویت دادن به بهداشت و ایمنی به طوری که ما پایان ندارد تا چند هفته به این شیوه و یا یک زن و شوهر بازی ها به این ری استارت فصل و در حال حاضر ما گزارش آسیب هستند که فقط آشغال با زمان-از دست دادن آسیب های که ما می تواند جلوگیری کرد.”

در اولین هفته از وقفه کلیپرز مربی Doc Rivers با تاکید به بازیکنان که اخراج نباید مانع از انجام آن قهرمانی هدف است. شاید جای تعجب نیست پس از آن تیم کارکنان به تازگی بسته را در درب خانه خود. در داخل یک سیاه و سفید تی شرت تحمل این باشگاه غیر رسمی سرود در میان NBA coronavirus وقفه: “برنده شدن صبر کنید.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>