اگر شما لذت می برد اسکورسیزی ماراتن فیلم 'The Irishman' احتمالا شما عاشق بیس بال

"The Irishman" زمان بوده است به عنوان یکی از جشن کارگردان مارتین اسکورسیزی بزرگترین دستاوردهای درآمد 10 نامزد

توسط NEWS-SINGLE در 21 بهمن 1398

"The Irishman" زمان بوده است به عنوان یکی از جشن کارگردان مارتین اسکورسیزی بزرگترین دستاوردهای درآمد 10 نامزد جایزه اسکار. اما برای همه ستایش این فیلم دریافت کرده است شاید اکثر آن پلاریزه جنبه بوده و طول آن. در سه ساعت, 29 دقیقه, آن است که یک ساعت 40 دقیقه طولانی تر از یک همکار بهترین عکس نامزد "جوجو خرگوش."

به طوری که "ایرلندی" در ماه نوامبر منتشر شد آن را به تولید مقدار زیادی از بحث (و جوک) در میان cinephiles در مورد آن پر پیچ و سرعت و طول. ترک احساس آشنا به یک گروه بسیار متفاوت: طرفداران بیس بال.

سرعت بازی شده است مسئله ای در بیس بال و با وجود لیگ اصلی بیس بال تلاش برای سرعت بخشیدن به این, اقدام, بازی ها در سال 2019 به طور متوسط سه ساعت در 10 دقیقه — احتمال طولانی ترین تا کنون.

در بسیاری از راه های تماشای طولانی و پیچ در پیچ نامزد جایزه اسکار شد فیلم شبیه به تماشای طولانی و پیچ در پیچ به طور منظم فصل بیس بال بازی. هر دو فوتی و فوری (و گاهی اوقات نه چندان قانع کننده) شخصیت! هر دو باید افزایش عمل و اوج (از بیس بال بازی هرگز به پایان در روابط)! هر دو دارای مقدار زیادی از پرکننده! و بله هر دو باید سالم تعداد بازدید.

زمانی که Boston Red Sox بازی نیویورک یانکیز در سپتامبر. 7 وجود دارد به اندازه کافی راه اندازی آن را به ارزش تماشای بسیار شبیه "The Irishman." این بازی تا به حال پس از فصل مفاهیم برای هر دو تیم; این فیلم تا به حال فتنه از Netflix-حمایت از فیلم های پرفروش و همچنین هالیوود خانواده سلطنتی به رهبری رابرت دنیرو بازی سابق اتحادیه کارگران رسمی و مرد ضربه فرانک Sheeran.

این به یاد داشته باشید قبل از حفاری به این بسیار غیر علمی مقایسه: بیس بال را به طور منظم فصل 162 بازی طولانی است. پس از تماشای هر یک از باشگاه مورد علاقه خود را بازی است که قابل مقایسه با تماشای بیشتر یا همه از "ایرلندی" در تکرار به مدت شش ماه طول.

(قبل از اینکه ما شروع به یک هشدار: عمده وجود دارد اخلال گران برای "ایرلندی" زیر — اگر چه شاید این خوب است اگر شما فقط می خواهید سریع نسخه از این فیلم است.)

چقدر زمان روی صفحه نمایش به صورت ستاره ؟

یک یانکی ها-Red Sox بازی می توانید تقریبا همیشه تضمین کند همان چیزی است که سوار خیلی از اعتیاد به مواد مخدره برای "ایرلندی": ستاره های بزرگ. در این فیلم مجموعه ای از برخی از قابل تشخیص ترین بازیگران 60 سال گذشته: De Niro, Al Pacino (که نقش جیمی Hoffa) و Joe Pesci (که نقش رئیس جرم راسل Bufalino).

در سپتامبر. 7 بازی سه تا از بزرگترین نامها بودند Mookie بتی یکی از بهترین بازیکنان در Red Sox تاریخ بود که به تازگی معامله به لس آنجلس داجرز; هارون قاضی صورت یانکی; و Aroldis چاپمن یانکی ها " شش-زمان-ستاره نزدیک تر است.

در یک اسکریپت فیلم, البته, بسیار پرداخت می شود ستاره ها تسلط بر روی صفحه نمایش. دنیرو است که تقریبا در هر صحنه با دوست نزدیک خود در فیلم Pesci, از پشت.

در بیس بال ؟ نه آنقدر. در حالی که طرفداران تماشای تلویزیون می توانید انتظار برای دیدن مقدار زیادی از یک پارچ شروع اگر شما گوش به بتی یا قاضی شما ممکن است به حل و فصل برای یک تعداد انگشت شماری از نگاه اجمالی زودگذر.

در این بازی قاضی بود hitless و تا به حال چند جلب در زمینه درست برای یک مجموع از شش دقیقه از زمان روی صفحه نمایش بر روی YES پخش. بتی که رفت 1 به 3 با پیاده روی دریافت نه دقیقه — کمک ستارگان جهش گرفتن در دیوار.

و چپمن? او به بازی در پایان بسیار مواجه چهار مورد و به یک خانه اجرا برای کل صفحه نمایش زمان نه دقیقه — حدود 4 درصد از طول بازی.

چه هر کس می پردازد برای دیدن: بازدید

در حالی که آن را به طور قابل توجهی کمتر خشونت آمیز از دیگر اسکورسیزی اوباش کلاسیک "رفقای خوب" "The Irishman" مقدار زیادی از صحنه های قتل فجیع است که طرفداران این ژانر انتظار می رود. چنین قتل شناخته شده به عنوان "بازدید" است که مناسب برای مقایسه اراذل و اوباش فیلم به بیس بال.

در همه وجود دارد 11 روی صفحه بازدید در "ایرلندی" — یکی هر 19 دقیقه.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

در حالی که وجود دارد این است که اغلب بحث در مورد هنر و تنش در پایین نمره بازی ها, طرفداران بیس بال — به خصوص آنهایی که گاه به گاه — به طور کلی می خواهم برای دیدن برخی از اقدام ،

این بازی شامل دو تا از بالاترین نمره جرائم در بازی بیس بال تا به حال 14 بازدید فقط تحت MLB متوسط 17.3 در هر بازی در سال 2019. که به مبلغ یک ضربه تقریبا هر 15 دقیقه.

چه نگه می دارد توجه ما بین بازدید?

در یک فیلم و بازی بیس بال که ظهر وجود دارد مقدار زیادی از پر. خوب بسته به نقطه نظر شما.

اگر شما می خواهید برای دیدن انجمن به شدت گرفتن رقبای خود "در ایرلندی" به آرامش طولانی بعد از اوایل سراسیمگی از عمل است. وجود ندارد و اوباش آمار برای کل یک ساعت قبل از مرگ Pacino شخصیت و فقط قبل از آن وجود دارد که سه دقیقه از بحث و گفتگو در مورد بوی ماهی در یک ماشین.

در این بازی وجود دارد تنها یک ضربه در دقیقه 55. یانکی ها در زمان 4-0 سرب در چهارمین دور — و سپس نه تیم به ثمر رساند تا نهم. با lulls بود که دوربین های تلویزیونی اغلب پیدا کردن دیگر "اقدام" برای پر کردن زمان: مانند بوستون و سپس-مدیر الکس کورا خاراندن گردن خود را در ستاره شرق.

اما هیچ چیز را کند می کند یک بازی بیس بال مانند تغییر کوزه و جوراب قرمز استفاده می شود نه کوزه در این بازی است. MLB معرفی قوانین جدید برای سال 2020 با هدف کاهش این و سرعت بازی بالا نیاز به هر یک از پارچ به صورت حداقل سه hitters یا پایان نیمه باز یافته قبل از یک تغییر را می توان ساخته شده است.

هر داستان (در نهایت) نیاز به یک اوج

این تنش عاطفی در "ایرلندی" قله های کامل دو ساعت و 52 دقیقه به فیلم وقتی دنیرو stammers از طریق تماس تلفنی با Pacino را در مدت کوتاهی پس از کشته شدن شوهرش. اسکورسیزی پس از آن روابط سست به پایان می رسد برای نهایی 40 دقیقه از فیلم.

بیس بال معادل نمی آمد تا هشتم دور با Red Sox گرفتن یک فرصت طلایی برای بازگشت به بازی. با دو Red Sox بازیکنان در پایه و دو outs بتی لعنتی یک توپ را به سمت راست میدان و Fenway پارک جمعیت برگزار می شود نفس خود. اما آن گرفتار شده بود توسط قاضی برای پایان دادن به این تهدید است.

مانند بسیاری از تماشای دقیقه آخر از "ایرلندی" به عنوان پیری دنیرو به آرامی reckons با آنچه که او انجام داده است در زندگی برخی از ناظران احتمالا فقط تعجب هنگامی که آن را به پایان.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن