'اگر شما هنوز هم راحت شما انجام نمی دهد به اندازه کافی

سیاست Jumaane ویلیامز شهر نیویورک دوم-بالاترین مقام برگزیده, سهام, مشاوره برای معترضان و امید برای تغییر.

توسط NEWS-SINGLE در 28 خرداد 1399
دیوید دی Delgado / گتی

Jumaane ویلیامز مترقی فعال که کار می کرد برای تغییر پلیس برای سال. او همچنین شهر نیویورک مدافع عمومی آن بالاترین مقام برگزیده پس از شهردار, بیل د Blasio. او شده است به صورت ثابت در نیویورک تظاهرات سال از اشغال وال استریت به فرگوسن به اریک گارنر—و او فکر می کند در این لحظه می تواند متفاوت باشد اگر آمریکایی ها مایل به گفتگو صادقانه.

گوش دادن به مصاحبه با ادوارد-اسحاق Dovere در اینجا:

اشتراک بلیط در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده رونوشت:

ادوارد-اسحاق Dovere: بنابراین شما مراجعه کنید به خودتان را به عنوان یک "فعال انتخاب شد." می تواند به شما توضیح آنچه که بدان معنی است ؟

Jumaane ویلیامز: من بسیار به عمد نمی خواهند به رها کردن من "فعال" عنوان شده است. به من گفته شد در اغلب موارد بود که من بیش از حد فعال. که من تا به حال به تغییر زمانی که من به شورای شهر است که من تا به حال به تواند متفاوت باشد. و من همیشه می گفت بهترین انتخاب مقامات سیاسی ،

Dovere: شما دستگیر شده اند در تظاهرات. شما به دادگاه رفت. که معمول نیست چیزی که ما از سیاستمداران است.

ویلیامز: من معتقدم در استفاده از هر ابزار در جعبه ابزار. من همیشه مؤمن در Kingian وجود داره. من باور دارم که نافرمانی مدنی یک ابزار است که در زمان لازم می باشد. من معتقدم که من باید برخی از امتیاز. من cisgendered نر راست. من رسمی انتخاب می شوند. و به اعتقاد من بیشتر امتیاز شما باید مسئولیت را به سعی کنید برای محافظت از مردمی است. و من با استفاده از هر ابزار. به خصوص در یک زمان مثل این اگر شما هنوز هم راحت شما انجام نمی دهد به اندازه کافی. و ما باید به خودمان ناراحت کننده در یک زمان مثل این.

Dovere: شما شده اند بخشی از تظاهرات در تمام انواع لحظات. و به نظر می رسد مانند ما به این مواد منفجره لحظات پس از فرگوسن اشغال وال استریت اریک گارنر. آیا آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر واقعا احساس می کنید متفاوت است ؟

ویلیامز: من احساس می کنم در این زمان است که به چند دلیل. یکی از نشانه ای است که نسکار گفت: آنها دیگر پرواز مؤتلفه پرچم. بود که به من مانند: تمام سمت راست وجود دارد ممکن است چیزی کمی متفاوت اتفاق می افتد. در بالا از آن رنگین کمان از رنگ است که در حال حاضر جیغ سیاه "زندگی" موضوع خیلی متفاوت تر از حتی فقط چند سال پیش. ما همیشه می گفت: اگر ما در حال رفتن برای حمله به سیستم های امتیاز افرادی که احساس افتخار ترین نیاز به خارج وجود دارد.

Dovere: در آن زمان نیویورک بیش از پنج سال به آتش افسر که ببرن به کشته شدن اریک گارنر. مینیاپولیس اخراج چهار افسر بودند که مسئول جورج فلوید مرگ روز بعد. آنها در حال حاضر در مواجهه با اتهامات عنوان شده علیه. این است که پیشرفت ؟

ویلیامز: من می خواهم بگویم آن زمان بیل د Blasio پنج سال به انجام این کار. و من می خواهم به اشاره است که وجود دارد افسرانی که مسئول اریک گارنر مرگ است که هرگز به حساب آورده. وجود دارد افسران که به کشته شدن Delrawn کوچک و دیگران بودند که هرگز به حساب آورده پس وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما باید انجام شود.

اگر شما می خواهید برای گفتن چیزهایی که در برخی از مناطق بهتر است, شما باید بگویم که. اما هنگامی که مردم می گویند ما پیشرفت آن را معمولا برای تسکین می گویند "جلوگیری از فشار بیشتر" را به عنوان اگر مردم به سادگی نمی مستحق عدالت و عدالت است. اداره پلیس من در آمد و با عنوان یک شهر-عضو شورای متفاوت است از آنچه که ما در حال حاضر. و من باید اعتراف, وجود دارد برخی از چیزهایی که بهتر است. اما بخش هایی که ما نمی رفت خیلی در واقعا بد: شفافیت و پاسخگویی است.

Dovere: شما را تحت فشار قرار دادند از طریق پلیس اصلاحات در برخی از اندازه گیری و بدیهی است که نه به حدی که شما می خواهید آنها را به. اگر شما بودند به ارائه مشاوره به مردم در سراسر کشور است که در حال حاضر با شروع این روند آنچه را که شما به آنها می گویند در مورد چگونه به واقع در مورد گرفتن اصلاحات انجام می شود ؟

ویلیامز: من سعی می کنم به استفاده از کلمه اصلاحات به عنوان آنجا که ممکن است. ما نیاز به یک کاملا جدید سیستم چون سیستم گذاشته در حال حاضر در حال کار چگونه این کار طراحی شده است. شما نگاه کنید که چگونه سیستم پلیس متولد شده در این کشور شما نگاه کنید که چگونه این کشور تشکیل شد و این تصادفی نیست که این مشکلات در حال رفتن است. اگر پدران بیدار آنها ممکن است بپرسید: "چرا ما باید یک رئیس جمهور سیاه?" یا "چرا زنان رأی دادن دارد؟" اما دیگر از آن آنها خواهد گفت: "کار خیلی خوب از جلو هل دادن سیستم است که ما در شروع راه برگشت وقتی."

و بنابراین ما نیاز به یک جدید به طور کامل سیستم. ما مجبور به تجدید نظر چه امنیت عمومی است. "اصلاحات" هستند و ما باید به پاسخگویی و شفافیت. اما اگر ما در حال تجدید نظر به طور کامل و کاملا آنچه امنیت عمومی است, سپس آن را به فاش کردن برخی از راه های دیگر چون ما برای رسیدگی به این مسائل است که ما در حفظ و فرستادن پلیس به مقابله با. اعزام پلیس به حل همه چیز را در یک جامعه عادلانه نیست به افسران پلیس و قطعا عادلانه نیست به جوامع که افسران پلیس به دلیل آنها نمی توانند همه چیز را حل کند. اگر ما نگه داشتن معادل امنیت عمومی با پلیس, ما در حال انجام است که بزرگ است.

Dovere: چه چیزی شما را در مورد پلیس اتحادیه های کارگری ؟ چرا که آنها آنهایی که معمولا هماهنگی بسیار به شدت در برابر هر گونه تغییر.

ویلیامز: پلیس اتحادیه سران حداقل در شهر نیویورک بزرگ را روسای پلیس در این Jim Crow جنوبی. آنها وحشتناک بوده است در تلاش برای بحث و گفتگو برای بهتر پلیس و ایمنی. فقط وحشتناک. آنها فقط می خواستم هرگز برای آمدن به میز. این اولین بار است که پس از هفته و من شنیده ام کسی در اتحادیه پلیس به ذکر است که این نمایش خوب. آنها معمولا فقط از افسران پلیس. آنها همچنین بسیار بد نقش در اینجا. اما من معتقدم کارگران باید اتحادیه های کارگری و باید آنها را سازماندهی کنند. و بنابراین من امیدوارم که این است که اعضای سازماندهی بهتر رهبران و بهتر صدای زیرا آنها در حال انجام یک کار خوب. اتحادیه های کارگری راه بیش از حد قدرت. من خوشحالم برای دیدن تکاپوی آنها در حال حاضر به عنوان بسیاری از مردم هستند که واقعا برای اولین بار من دیده ام و گفت: "ما در حال رفتن به را اذیت قدرت خود را."

Dovere: شما در حال صحبت کردن در مورد این از دیدگاه کسی در نیویورک است. نیویورک یکی از دموکراتیک ترین کشورهای در کشور است. من آمد تا پوشش نیویورک سیاست است. وجود دارد نه بسیاری از جمهوری خواهان در اطراف. در سال 2013 زمانی که بیل د Blasio برنده به عنوان شهردار گفت که او بزرگ مترقی قهرمان وجود دارد بسیاری از دیگر ترقی خواهان که انتخاب شدند ، شما در حال حاضر در شورای شهر اما شما تعداد زیادی از همکاران جدید که مترقی است. من یک داستان نوشت و سپس با مردم گفت که شاید این است برای رفتن به بزرگ مترقی آزمایش برای کشور را ببینید. و بدیهی است که نه راه هفت سال گذشته ایفا کرده است ،

اگر شما نمی توانید این نوع تغییر که شما فکر می کنید نیاز به وجود داشته باشد در چنین یک دولت دموکراتیک در چنین دموکراتیک شهرستان, چگونه می توانم به شما بگویم هر کس دیگری در سراسر کشور در این نگاه و می گویند وجود دارد رفتن به تغییر تدریجی شما آن را می خواهم برای دیدن ؟

ویلیامز: دموکرات شده اند بخشی از مشکل است. دموکرات ها مانند اندرو کومو. متاسفانه, بیل د Blasio که مصاحبه برای این کار هفت سال پیش معلوم شد که کاملا, متفاوت, بیل د Blasio. دموکرات ها را دچار همان وضعیت موجود حفاظت از برنامه ای است که جمهوری خواهان را از رنج می برد و این یک مشکل شده است. اگر پاسخ شما به همه گیر و به اعتراضات همان تاثیر ... به همان جوامع چه تفاوت اگر شما یک دموکرات یا جمهوری خواه بود ؟

دموکرات ها در حال حاضر در معرض خطر کل کشور در جو بایدن در بیشتر از همان که گفته است که ما می خواهیم به بازگشت به زمان قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و بسیاری از ما گفت: "هیچ غلطی نمی کنیم." چرا که زمان کار نمی کند برای بسیاری از مردمی است.

Dovere: ما شروع کردن به صحبت کردن در مورد شما به عنوان یک فعال انتخاب شد. شما در پایان مقابل از افرادی که بیشتر فعال از وارد شدن به سیاست است. هنگامی که شما به آن نگاه کنید از بهتری دارید از یک دهه از تلاش برای انجام این کار آنچه را که به شما می گویند به مترقی داوطلبان ورود به دفتر در حال حاضر ؟

ویلیامز: من فقط می خواهم مردم را به می دانم آن را سخت تر از آنها می خواهم فکر می کنم. دو چیز وجود دارد که همیشه مرا شگفت زده کرد: چقدر سخت است فقط به انجام کار درست—چیزی که همه موافق با—و آنچه مردم آن را نمی خواهد برای. که همیشه فقط برای من شگفت انگیز چگونه شما آن را انجام نمی ، یک عنوان ... یک زن و شوهر از دلار است که حتی نمی رفتن که دور. و نگاه من یک انسان است. من نمی توانم مانند عمل من بالا سرزنش بر همه چیز, اما من احساس می کنم مثل من طور متوسط پنبه حلاجی شده خیلی خوب است. من می خواهم مردمی به درک که صندلی ما هستند و نه مهم تر از مردم ما نمایندگی کند. آنها درست نیست.

و نقطه وجود دارد که در آن شما باید آن را به خطر است. من را انتخاب کنید برای دریافت رای و من را انتخاب کنید برای رفتن به بالاتر ، من انتخاب کردم برای انجام یک کار برای مردم منطقه من. و من امیدوارم که مردم می آیند و می دانند که دلیل آن سخت است برای انجام کار درست است. این سخت است که شهردار و فرماندار و یا بلندگو تماس. و آنها به شما قول می دهم این است. و آنها به شما قول می دهم که. شما فقط باید برای جلوگیری از آن خارج و متمرکز باقی بماند. و گاهی اوقات اگر شما توسط خودتان, اما آن چیزی که حق انجام آن خوب است.

ده سال پیش من "دیوانه lefty Jumaane" که یک فعال مبارزه با یک میلیاردر شهردار و بسیار قدرتمند کمیسر پلیس. ده سال بعد من دوم بالاترین مقام برگزیده در شهر نیویورک است. که وحشی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب