من از درمان بیش از حد بسیاری از مردم جوان برای Coronavirus

سنت برنابا بیمارستان در برانکس تنظیم چادر به تریاژ ممکن است COVID-19 بيمار خارج قبل از آنها وارد بخش اورژانس اصلی منطقه است.میشا فریدمن / گتی

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

On جمعه شبمن مشغول به کار در یک شیفت 12 ساعته در تعیین COVID-19 منطقه از بیمارستان اورژانس در شهر نیویورک است. در طول شب من مورد بررسی قرار گرفت و شش نفر بودند که برگزاری نمایشگاه علائم شایع رمان coronavirus; پنج تن از آنها در 20s خود و یا اوایل 30s.

من 28 سال سن دارم. تا جمعه زمانی که مردم از من پرسید که آیا من می ترسم من می خواهم به آنها بگویم بله—برای من و همکاران من 92 ساله مادر بزرگ و همه مردم بیشتر در معرض گرفتن به طور جدی بیمار از ویروس, اما نه برای خودم. من مانند بسیاری دیگر معتقد بودند که افراد جوان کمتر به احتمال زیاد به بیمار و این که اگر آنها, بیماری خفیف بود با بازیابی سریع.

من در حال حاضر می دانیم که مورد نیست. واقعیت این است که افراد جوان با هیچ پاک کردن شرایط بهداشتی اساسی در حال گرفتن به طور جدی بیمار از COVID-19 در تعداد قابل توجهی. و جوان آمریکایی—مهم نیست که چقدر سالم و شکست ناپذیر آنها احساس نیاز به درک که.

My اولین بیمار شد و در اوایل 20s. (برای محافظت از محرمانه بودن من با اشاره به بیماران بدون ذکر جنسیت خود را.) آنها تا به حال یک سرفه خشک و 102 درجه تب, اما خود chest X-ray آمد روشن و سطح اکسیژن در امان بودند. من می خواستم برای تست آنها را برای COVID-19 اما آنها نبودند بیمار به اندازه کافی به نیاز به ورود به بیمارستان که به معنای من نمی تواند انجام دهد. ما به شدت می خواهید به قادر به تست و مراقبت از همه از این به طور جدی بیمار به خفیف بیمار و نگران اما با ما ظرفیت فعلی ما به سادگی نمی تواند. من به آنها گفتم که آنها نیاز به فرض آنها تا به حال به این ویروس و به آنها دستورالعمل در مورد چگونه به قرنطینه در خانه.

من تغییر لباس و دستکش و بررسی من ماسک و عینک و نقل مکان کرد به من بیمار بعدی: یک دانش آموز که شده بود سرفه و احساس خستگی برای چند روز. آنها تا به حال شده با یک دوست قبل از بیمار شدن و که دوست داشتند پس از سقوط بیمار با علائم COVID-19 از جمله تب. بیمار شد مشکل از ابتلا به نفس خود را, اما علائم خود بودند نمی شدید یا حاد—تایید شده توسط a chest X-ray و یک تست از خود سطح اکسیژن—بنابراین من توصیه می شود تخلیه و قرنطینه و آنها را درک.

بعدی من بیمار بود یک حرفه ای جوان. هفته گذشته برای آنها می خواهم تا به حال سرفه خشک و درد قفسه سینه. آنها تا به حال هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی و آنها می خواهم تلاش برای پیروی از دستورالعمل های جاری با در خانه ماندن (درست انجام با توجه به ضعف دولت از بيمارستان مثل من) اما آن شب تنفس خود را تبدیل شده بود خیلی زحمت کشیده که آنها به نام یک آمبولانس. وقتی که من آنها را دیدم, اما آنها به راحتی تنفس خود را chest X-ray روشن بود و سطح اکسیژن در امان بودند. آنها آشکارا ناراحت زمانی که من به آنها گفتم آنها را نمی توان پذیرفت. آنها می خواستند به آزمایش می شود. من توضیح داد که چرا ما نمی تواند انجام دهد و خود را به اتمام تخلیه کاغذ بازی.

من خودم جمع آوری شده و به بیمار بعدی: یک فرد جوان که بودم با رنج و تب و سرفه و خستگی سه روز گذشته. رئیس خود را باور نمی کند آنها بیمار بودند به طوری که آنها می خواهم ادامه داد: برای تکمیل شیفت های طولانی کار با مشتریان در کسب و کار محلی. پس از بررسی این جوان بیمار, من مشخص است که آنها در همان گروه به عنوان قبلی سه من می خواهم دیده می شود بیمار, اما نه بیمار به اندازه کافی داده می شود گرانبها تخت بیمارستان یا COVID-19 آزمون—پس من به آنها مایعات تیلنول و توجه داشته باشید برای خود کارفرما تایید که آنها در واقع بیمار و نیاز به ماندن در خانه.

در اواخر شب دیگر بیمار جوان در آمد با تب بالا و بدون شرایط بهداشتی اساسی. آنها می خواهم تا به حال سرفه خشک برای چهار روز گذشته. آنها می آیند به بیمارستان پس از پیدا کردن آنها قادر به راه رفتن چند پا بدون گرفتن شدت نفس. در قفسه سینه خود X-ray دیدم ریه ها بودند که تقریبا به طور کامل whited را نشان می دهد مقدار قابل توجهی از التهاب است. روشن شد که چگونه ناراحت کننده بودند و چگونه به شدت آنها در تلاش برای گرفتن نفس خود را. آنها در دسته دیگری از بیماران قبلی من دیده بودم که شب. آنها نیاز به بستری خواهد شد. آنها نیاز به تست. آنها نیاز به نظارت نزدیک.

من به واحد مراقبت های ویژه تیم و آنها بستری جوان بیمار به بیمارستان است. من به پایان رسید من تغییر پس از مدت خانه راه می رفت و در بستر احساس ناپایدار. وقتی که من از خواب بیدار شدم چند ساعت بعد من وارد شده به پزشکی الکترونیکی سیستم ضبط و متوجه شدند که در زمان من در خواب من بیمار سطح اکسیژن کاهش یافته بود به شدت. یک لوله تنفس قرار داده شده بود به پایین گلو خود را. یک دستگاه تنفس مصنوعی بود در حال حاضر زنده نگه داشتن آنها.

Recent آمار نشان می دهد که آنچه من تو را دیدم که شب است و نه غیر معمول. در روز سه شنبه فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom گفت که نیمی از 2,102 افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در دولت بودند سنین 18 تا 49. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از اطلاعات منتشر شده در 18 مارس نشان می دهد که از تاریخ 12 فوریه تا مارس 16, نزدیک به 40 درصد از آمریکایی COVID-19 بيمار که بیمار به اندازه کافی در بیمارستان بستری شد سنین 20 تا 54. دوازده درصد از بیماران مبتلا به مهم ترین موارد نیاز به ورود به ICU بودند سنین 20 تا 44. وجود دارد برخی از هشدارهای شایان ذکر است: CDC قادر به تعیین اینکه آیا افراد جوان از جمله در گزارش خود در حال اساسی شرایط بهداشتی. و همه از این است که آمار اولیه. ما می دانیم که ما هنوز تست تقریبا به اندازه کافی مردم در ایالات متحده است. اعداد ممکن است تغییر کند.

اما با وجود این آمار و ارقام هشدار دهنده بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها جوان شده اند آهسته به این باور غلط است که آنها بی خطر هستند از COVID-19. روز بعد از CDC گزارش منتشر شد و دانشجویان آغاز شد در پاسخ به یک نظرسنجی. تنها 50 درصد گفت که آنها نگران پیمانکاری COVID-19. پنجاه و سه درصد از آنها گفتند که یا دوستان خود رفته بود برای گردهمایی های اجتماعی در هفته گذشته است.

یکt همان زمان بود که من از دیدن سراسیمگی از بیماران جوان در یک شبه تغییر یکی از دوستانم در یک بیمارستان در سواحل غرب بود و با قرار دادن بیمار در 20s خود را در ونتیلاتور. 26 سال است که در بیمارستان بستری شد با COVID-19 اخیرا به او گفت داستان در نیویورک تایمز. با پزشک خود در بیمارستان گفت که او هرگز دیده می شود بسیاری از افراد جوان در ICU به عنوان او در حال حاضر شاهد با COVID-19.

این نوع از شواهد است که ما می خواهم به بحث در مورد به عنوان دانشمندان—حکایات به جای داده های سخت—اما پزشکان افرادی هستند که بیش از حد. ما گوش دادن به داستان از بیماران ما و همکاران ما. ما با توجه به این روند است که ما بر روی زمین. ما نقطه اتصال.

ما هنوز هم باید بهتر داده ها را به طور کامل درک چگونه افراد جوان هستند که تحت تاثیر COVID-19 اما تا زمانی که ما می توانیم آن را دریافت و ما را به گسترش این کلمه و درخواست دوستان و خانواده بدون توجه به سن آنها به ماندن در خانه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>