جی Sekulowتصویر توسط João Fazenda

هنگامی که نصب و راه اندازی تیم حقوقی خود را برای سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام تا برخی از دوستان قدیمی: Alan Dershowitz یک وکیل برای دیر جفری اپستاین و نویسنده کتاب “پرونده Impeaching مغلوب ساختن پیشی جستن”; کن استار, که در طی بیل کلینتون استیضاح محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “دیوانه” و دو وکیل که در دفاع از رئيس جمهور در روسیه پروب جین راسکین و جی Sekulow. “ما باید باند برگشت با هم!” راسکین به سی ان ان گفت: قبل از جلسات هفته گذشته آغاز شد. “جی است که قطعا رهبر گروه است.”

این یک آشنا نقش Sekulow که برای چند سال گذشته بازی های برگزار شده است درامز و گیتار ریتم در خود راک گروه جی Sekulow گروه است. جی Sekulow گروه اغلب انجام در “جی Sekulow زندگی می کنند!,” روزانه همزمان رادیو نمایش به میزبانی جی Sekulow و پسرش اردن Sekulow. این گروه پدر و باند را پوشش می دهد کلاسیک-راک آهنگ و مسیحی آغشته به اصل. نسخه خود را از Doobie Brothers’ “عیسی فقط خوب” بیش از یک میلیون بازدید در Facebook. خود آهنگ اصلی “جایی که من ایستاده” (“پدر در بهشت شنیدن دعای ما / تقویت روح خود را از دست داده و در ناامیدی”) کمتر است. بخش نظرات این گروه در Facebook صفحه یک معجونی درست و غلط: یکی از طرفداران فکر می کردم که Sekulow بود کنگره; یکی دیگر از شناسایی او به عنوان یک مسیحی دوباره متولد و مشاور ارشد برای این مرکز آمریکایی قانون و عدالت است. دیگری نوشت: “Congas باید در ترکیب بیشتر اما در غیر این صورت شما بچه ها صدا بزرگ است.”

جی Sekulow گروه متخصص در موقع ارسال از آهنگ ها که تابع به عنوان تفسیر در اخبار. در ماه اکتبر پس از داستان از مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین در تماس تلفنی شکست Sekulow ارسال شده یک ویدیو از گروه خود را انجام R. & B. کلاسیک “من شنیده ام آن را از طریق انگور.” این ویدئو باز می شود با یک شات از کاپیتول به دنبال کلیپ های نانسی پلوسی و آدام شیف صحبت استیضاح و یکی از لیندزی گراهام شکایت که همه چیز بر اساس شایعات. قطع به جی Sekulow گروه در آن استودیو (گیتار حلق آویز بر روی دیوار و فرش). Sekulow شدن در درام در یک تی شرت سیاه و سفید خود را, تیره مو, کامل, جدا از دیگر اعضای گروه توسط یک شیشه درام سپر. و در سال 2016 حق پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که هیلاری کلینتون بود “پاتولوژیک دروغگو” برای phumphering در مورد استفاده از e-mail server Sekulow ارسال شده باند بازی سه سگ شب آمار “دروغگو.” (دبی Landers یک فن است که یک پرستار بازنشسته در سنت لوئیس گفت: “من دوست دارم که چگونه او می تواند پیدا کردن یک آهنگ که منطبق بر نوع مردمی که او و ما به عنوان یک ملت مقابله با است.”) کل گروه شیون در کر—”Li-ar!”—با Sekulow توفنده سنج در هر زمان. قابل مشاهده بر روی مچ دست خود را در طول closeups است Beatles نسخه ریموند ویل پخش است که آهنگ عناوین که در آن اعداد باید باشد.

مانند تهمت تیم حقوقی Sekulow گروه تصور می شد به عنوان یک نوع از supergroup یک C-لیست Traveling Wilburys. به گلم حقوقی خود را-پد رفتار Sekulow استخدام چندین ستاره از مسیحی راک صحنه: جان Elefante از گروه کانزاس (اخیر آمار: “تصویب شعله”); جان Schlitt (“خدا بیش از حد بزرگ است”) از سر شرق و مارک لی تاونسند, DC بحث است که به طور منظم در Jesus Freak کروز.

“جی صف superstars برجسته است” اسکات کامرون یک فن در کالیفرنیا گفت: بیش از تلفن. “من نمی دانم که چگونه او آن بچه ها بریزید. شما می خواهم فکر می کنم این بچه ها خواهد بود خورانند تا ستاره های موسیقی راک از دهه هفتاد که از بین رفته اما هیچ!” کامرون دوست دارد به تماشای این گروه اجراهای زنده خود در Facebook صفحه. “هنگامی که شما ببینید, جی, در, درام, او به نظر می رسد بسیار موقر,” کامرون گفت.

ونس Jorgensen شخصی-وکیل صدمه در آیووا و مینه سوتا که این گروه از طریق عشق خود را از سر شرق گفت که او موفق به جدا کردن جی Sekulow گروه از آن سیاست است. او فقط دوست دارد آهنگ. “من احترام Jay برای آنچه که او را در کنار هم قرار” Jorgensen گفت. “او در آوردن واقعی بچه ها که انجام شد تور کنسرت در اواخر دهه شصت و اوایل دهه هفتاد. شاید به عنوان زمان می رود و او را کمی راحت تر, گام به گام جلو کمی آواز. کسی چه می داند؟”

Sekulow به نظر نمی رسد بیش از حد راحت در اولین هفته پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع در استیضاح محاکمه. او با تمسخر برای mischaracterizing نتیجه گیری از مولر گزارش و برای garbling مقالات از استیضاح خود را و او rambled در disjointedly پس از mishearing سخن گفتن با مخالفت مشاور. “مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است استخدام امریکا احمق ترین وکیل در جی Sekulow” جاناتان Chait نوشت: در نیویورک. و قاضی جان رابرتز که شناخته شده است به یک باب دیلن مرد اندرز هر دو تیم حقوقی خود را برای رفتار کودکانه.

جی Sekulow گروه است در وقفه در طول استیضاح محاکمه اما شاید کامرون فن در کالیفرنیا حق را: “شما ببینید جی در پس زمینه بازی (درامز) و او آن را دوست دارد به مرگ—اما او می داند جای خود را به عقب وجود دارد. او هیچ Neil Peart.” ♦

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی