مصونیت از مجازات است Triumphing بیش از یکپارچگی

ایده های مغلوب ساختن پیشی جستن حملات بر کارمندان انجام خواهد شد آسیب پایدار به آمریکا دیپلماسی است.

توسط NEWS-SINGLE در 19 بهمن 1398
یوری Gripas / ایسنا

Three ماه پیشیک گروه از مبهم دیپلماتیک حرفه ای راه می رفت به یک مکان ویژه که هیچ یک از آنها تا کنون به دنبال. به نام شهادت در کنگره استیضاح درخواست آنها تایید قانون اساسی خود سوگند و گفت: در حقیقت در خطر قابل توجهی به خود و حرفه خود است. آنها نمایش داده می شود هیچ نشانه ای از تعصب. آنها نشان دادند که بدون تعصب به عنوان نتیجه پرس و جو. وجود نور روز بین کلمات خود را و اعمال و اعلام سیاست های کاخ سفید است. و وجود دارد هیچ کمبود تجربه و تخصص و نجابت انسانی. به عنوان مثال خود را از اخلاق های خدمات عمومی و قدرت و هدف از آمریکا دیپلماسی ارائه یک لحظه کوتاه از نور در یک مدت طولانی و تاریک, حماسه.

پس از دیماه حملات خود به شخصیت و خدمات و موسسات توسط دولت و متحدان حزبی در کنگره پس از پرتاب در زیر اتوبوس توسط کارفرمایان خود و پس از بازی گاه به گاه اخراج نگرانی عمیق خود را در مورد سنت خطرناک از یک رئیس جمهور قرار دادن منافع سیاسی بالاتر از منافع ملی است که نور در حال حاضر محو و فراموش کرده اید ؟ به مصونیت از مجازات پیروزی بیش از صداقت است ؟

موضوع این نیست جهت اوکراین سیاست وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای بحث در مورد گذشته و حال و آینده را انتخاب کند. نه موضوع سنا نهایی حکم آن حکم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات نه حکم حذف از دفتر.

خطر این پیام است که درمان این قابل توجه حرفه ای ها می فرستد و به کارمندان این موسسات آنها را تحریک و تشجیع کردن و بقیه جهان است. خطر این است که ما خود را فراموش مثال عادی مغلوب ساختن پیشی جستن و چشم پوشی از خرید اینترنتی برای آمریکا دیپلماسی است.

من تا به حال افتخار خدمت در کنار بسیاری از شاهدان بسیاری از سال قبل از آنها به نام خانواده. آنها کار می کرد در مورد مسائل سخت در مکان های سراسر دولت از هر دو طرف. همه آنها نشان داده فوق العاده تعهد به هنر و صنعت خود و برای ارتقاء امریکا منافع و ارزش ها. و همه آنها گنجانده غنا و تنوع جامعه ما در بهترین حالت آن است. سفر خود را سرچشمه در مکان های مختلف—از پشت پرده آهنین به امریکا افزوده و از زغال سنگ کشور از شمال انگلستان به میدان های جنگ ویتنام. اما همه آنها همگرا در یک مقصد مشترک: عشق و خدمت برای کشور ما است.

آرام کرامت ثابت حل و پولادین حرفه ای که با آنها انجام شده خود را در طول ساعت های حزبی تلویزیونی جلسات شد و به راحتی قابل تشخیص برای هر کسی که تا به حال دیده می شود آنها را در عمل در جبهه دیپلماتیک خطوط و یا در میان بی امان فشارهای واشنگتن سیاست ساخت.

با داشتن پیمایش چالش های مطرح شده توسط جنگ سالاران در سومالی و احتراق در شرایط پس از فروپاشی شوروی جهان, ماری Yovanovitch قرار بود به شدت دستپاچه شده توسط کنگره پرسشنامه. داشتن dodged گلوله واقعی در ویتنام به عنوان یک سرباز و تعداد بی شماری از تهدیدات به عنوان یک دیپلمات در مناطق جنگی ویلیام تیلور گفته شد لرزاند توسط لفظی ورودی. و آن را به ارزش قیمت پذیرش برای دیدن پرشکوه سیاستمداران دزدکی به دور از چالش فیونا هیل که عقل و وضوح ذهن زخم دلسردکننده آنها—و نه راه دیگری در اطراف.

یکپارچگی آن افتخار حرفه ای ایستاده بود در تضاد به یک قلدری جمهور و خالی با تکبر راه رفتن یک وزیر خارجه که سریال نتواند به اطاعت خود در سخنرانی ها و ایستادن برای مردم خود اجازه دهید به تنهایی آنچه را که آنها برای ایستادن. مانند همه دیپلمات های کشتی با شخصیت های نا مشروع و غیر دوستانه دولت من همکاران سابق توسعه یک پوست ضخیم برای هیاهو و indignities. هیچ یک از آنها, اما, تصور آنها خواهد بود که هدف از آن سوء استفاده خود را از دولت است.

اگر به عنوان مثال آنها به خاک سپرده شده است در زیر آوار از استیضاح همه ما را از دست بدهند. ما نمی توانیم اجازه می دهد خود را اصولی رفتار می شود را رد کرد و به عنوان یک موردی در یک جهان که در آن قدرت trumps اصل. ما نمی توانیم اجازه می دهد تا تجربه خود را برای تبدیل شدن به تحقق استیو Bannon تب رویای شکست "اداری دولت است." و ما نمی تواند تبدیل به استعفا به خوردگی و هدفمند شناسایی از ما نهاد.

شواهد پوسیدگی در وزارت امور خارجه فراگیر: تاریخی کاهش در برنامه های کاربردی به خدمات خارجی; بی سابقه sidelining حرفه ای از نقش های ارشد در گروه یک صدای ناهنجار و خشن از رسوایی سوء استفاده و ناشایستگی و روحیه است که نگه می دارد پیدا کردن پایین ترین نرخ های جدید. در سراسر مجریه بوروکراسی است که به طور فزاینده ای مورد ضرب و شتم پایین سرافکنده و خوار.

خطر این است که یک فرهنگ است که به دنبال, اما ناقص احترام به تخصص و منظم پخش از خلاف دیدگاه به تدریج فرسوده شده است. خطر این است که وسوسه به همراه به همراه تبدیل خواهد شد غیر قابل مقاومت است—که هست-به این معنی که مقامات تبدیل خواهد شد غافل از خود و همدستی در تغذیه سنگدلی از این دولت و تحریف و تضعیف اصول است که الهام بخش خدمات عمومی در وهله اول. کارشناسان دولت ممکن است پیدا کردن آن سخت به مقاومت در برابر ولگرد Sharpie طرح از یک meteorologically به چالش کشیده, مدیر اجرایی, یا برای انتقال رزرو در مورد سیاست انتخاب untethered میکنند به واقعیت است. سیاست ساخت ممکن است تبدیل به یک ورزش در خودشیفتگی و چاپلوسی نه اصولی فرایند شکل حکومت قانون و اطلاع از واقعیت و تجربه است.

عواقب خارج از کشور هستند فقط به عنوان شدید. در پایان سال 1946 تلگرام طولانی تنظیم کردن استراتژی جنگ سرد مهار, George Kennan هشدار داد که "بزرگترین خطر که می تواند ما را در مقابله با این مشکل از کمونیسم شوروی است که ما باید اجازه می دهد خود را برای تبدیل شدن به مانند کسانی که ما با آنها در حال مقابله است." سی سال پس از امریکا پیروزی در جنگ سرد ما در حال سقوط به دام که Kennan ترسید.

تیاو قدرت مثال ما—هر چند ما ممکن است اغراق آمیز آن در طول سال—همیشه مهم تر از قدرت ما موعظه. اما که به عنوان مثال امروز تنها خوراک استدلال ما دشمنان emboldens رهبران مستبد عادی نژادپرستان و xenophobes در سراسر جهان و unsettles متحدان ما.

تصویر ما با عصبانیت تغذیه—از نامحدود خود برخورد و اهانت به اصولی خدمات عمومی—فقط تقویت استبدادی غرور که دموکراتیک سیستم ها متفاوت و بهتر از دیکتاتوری ، آن را تضعیف ما بزرگترین مزیت رقابتی: اتحاد و موسسات است که ما ساخته شده است و منجر به ضرب ما قدرت و نفوذ است.

این درست نیست که دوستان ما اعتماد ندارند ما و دشمنان ما احترام نمی گذارند ما این است که شهروندان آمریکایی هستند (با هر دلیلی) از دست دادن ایمان در خود دولت است. سال های بسیاری از بی انضباطی و smugness منجر به خمیازه کشیدن شکاف بین آمریکا و واشنگتن ایجاد. اما زمانی که دولت می تواند اعلام کند که از بالا به پایین است که استقرار نیروهای نظامی در حال سربازان برداشت و این تماس رئیس جمهور با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky بود "کامل" سپس ما در کانزاس (یا کانزاس سیتی) کنه. وظیفه تعمیر که بی اعتمادی در حال رشد است سخت تر روز به روز و با این کار از سرگیری دیپلماسی آمریکا برای دوره ای که در آن ما نیاز به تکیه بر روی آن بیش از همیشه در یک حد بیشتر رقابتی بین المللی چشم انداز است.

در این بی تاب سن خیس توسط Trumpian عینک و رسوایی تبدیل خواهد شد که تنها بیشتر لجام گسیخته و اجتماعی-رسانه و کابل-اخبار طوفان تبدیل خواهد شد که تنها تر وحشی و تفرقه فراموش کردن در مورد آرام اعمال شجاعت و اعتقاد راسخ است که همه بیش از حد آسان است. ما آن را مدیون به خودمان و به هر امید از سرگیری ما حس ملی هدف برای نگهداری به عنوان مثال از این بندگان و به همه چیز است که آنها را نمایندگی کند. اگر ما اجازه می دهد که نور به محو شدن هزینه خواهد بود پایدار—برای موسسات که در آن ما بستگی دارد و برای ما تصویر و نفوذ خود را در یک دنیای بی رحم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب