در بوستون پزشکان منتظر سیل از Coronavirus بیماران

A view of the Massachusetts General Hospital
بیمارستان در بوستون در حال ترسناک آرام—خالی کردن در آماده سازی برای افزایش COVID-19 موارد آمده است.عکس توسط مایکل Dwyer / AP

اورژانس تا جایی که من کار شده است به طرز مرموزی آرام این هفته است. در به طور معمول شلوغ هشت ساعت شیفت, که در طی آن ما گاهی اوقات ارزیابی و درمان به عنوان بسیاری به عنوان چهل و بیماران ما شاهد پنج یا شش. سالن که اغلب با صف بیماران در برانکارد خالی هستند. به جز بوق زدن های گاه به گاه از یک مانیتور قلب دالان سکوت.

بیمارستان در حال آماده شدن برای آنچه که همه ترس خواهد بود یک موج عظیم از بیمار مبتلا به رمان coronavirus. به طور منظم برنامه ریزی شده روش—قلبی catheterizations برای درمان تنگ و یا مسدود شریان تابش درمان سرطان, تعویض مفصل ران برای آرتروز—در حال لغو و یا تعویق در تلاش برای خالی کردن بیمارستان و آزاد کردن تمام منابع موجود است. برخی از دفاتر پزشکان که بیماران اغلب ارزیابی قبل از ارسال به اورژانس برای آزمایش های بیشتر و درمان بسته اند. همچنین به نظر می رسد که بیمارانی که در غیر این صورت ممکن است به برای ارزیابی درد قفسه سینه, درد شکم, بثورات جلدی و یا دیگر روال پزشکی شکایت ماندن خانه از ترس از قرار گرفتن در معرض ویروس.

هر کس صحبت کردن در مورد چگونه چند بيمار شده اند در آینده و چگونه عجیب و غریب آن را احساس می کند. یک همکار در شیفت کشیده تا کلیپ از فیلم فاجعه “تاثیر عمیق” از سال 1998 است. این فیلم در مورد یک شهاب سنگ با تاثیر بر روی زمین صحنه به تصویر می کشد یک سونامی عظیم تولید شده توسط نیروی سیارک عجله به سمت دو شخصیت در یک ساحل. به عنوان قوی موج رویکردهای آن از آب به عقب ساحل, افشای صخره فراتر از آن است. که ما در ساحل: ما نیست دیدن هر گونه بیماران به دلیل همه آنها که تا به گسترده COVID-19 موج جزر و مدی که به بالای ما.

برخی از آنها بسیار امیدوار است که کندی است که مدارک و شواهد اجتماعی-فاصله اقدامات مانند بسته شدن میله محدود کردن رستوران ها به بایگانی اطلاعات و دلسرد غیر ضروری از تماس های اجتماعی ممکن است به محدود کردن گسترش ویروس. بنابراین من امیدوارم اما من خیلی مطمئن نیستم. من شده است خواندن توییتر missives از پزشکان و بسیاری از آنها شرح داده شده یک دوره مشابه شبح وار آرامش قبل از آنها بودند هولناک با COVID-19 بیماران. “من خودم را با برخی از شگفتی سازماندهی مجدد از کل بیمارستان در هفته گذشته هنگامی که ما با دشمن در حال حاضر هنوز هم در سایه” بحرانی-مراقبت پزشک کار در برگامو نوشت. “این بخش به آرامی ‘خالی’ انتخابی فعالیت های قطع شد, مراقبت های ویژه آزاد شد تا برای ایجاد به عنوان بسیاری از تخت به عنوان امکان پذیر است.” بیمارستانهای آمریکایی در حال حاضر به طور کامل آگاه از پتانسیل میزان این شیوع در حال تخلیه خود را بیش از حد. در نیویورک ساکن تماس اتاق در حال تبدیل به بازداشتگاه برای COVID-19 بیماران; در سیاتل اتاق عمل در حال تبدیل شدن موقت ویژه-مراقبت های ويژه. در سراسر کشور, بیمارستان تمام طبقه در حال تبدیل به جداسازی بخش; فیلم های یوتیوب ساخت دور در میان I. C. U. کارکنان نشان می دهد که چگونه یک ونتیلاتور را می توان تغییر برای حمایت از دو و یا حتی چهار نفر در یک بار.

“این همه تحول سريع به ارمغان آورد یک فضای سکوت و سورئال پوچی به راهروهای بیمارستان است که ما هنوز نمی فهمم انتظار برای یک جنگ بود که هنوز برای شروع” ایتالیایی پزشک نوشت. این هفته خواندن و بازخوانی سخنان خود من اغلب احساس به عنوان اینکه او بودند توصیف خود من در بیمارستان.

حتی به عنوان ما منتظر خروش ما آغاز کرده ایم به صورت پیچیده تصمیم گیری. در اوایل این هفته یک بیمار بدحال وارد بخش اورژانس مبتلا به ذات الریه. من انتوبه او با قرار دادن یک لوله تنفس به نای و سپس اتصال آن به دستگاه تنفس مصنوعی. از نظر قرار گرفتن در معرض پاتوژن های تنفسی از جمله رمان coronavirus گذاری بالا است خطر روش. پزشکان و پرستاران که مراقبت برای او قبل از او منتقل شد به بخش I. C. U. شد و در لبه خودم گنجانده شده است. تا زمانی که نتایج خود را coronavirus آزمون در آمد ما نمی دانیم که آیا ما ممکن است در معرض. “من هنوز هم به یاد داشته باشید من شب تماس یک هفته پیش زمانی که من در حال انتظار برای نتایج حاصل از یک [تست] سواب” ایتالیایی, دکتر, نوشت, از آنچه که من از ترس است که آینده ما. “زمانی که من فکر می کنم در مورد آن, اضطراب من بیش از یک صورت ممکن به نظر می رسد تقریبا مضحک و غیر قابل توجیه در حال حاضر که من دیده ام چه اتفاقی می افتد.”

با وجود دیدن کمتر از بیماران در بخش اورژانس ما در حال حاضر مواجه با کمبود بحرانی منابع مانند ماسک صورت سپر و لباس و دستکش و حتی سفید کننده دستمال مرطوب. بيمارستان جایی که من کار می کنند دیده می شود استفاده از این منابع افزایش می دهد منظور از قدر پس فقط در هفته گذشته به عنوان کارکنان را آغاز کرده اند که با استفاده از آنها بیشتر به عنوان یک احتیاط. ما نیز در حال اجرا از سواب بینی. بدون آنها نمی توانیم به دست آوردن نمونه از بیماران به آزمون برای کوروناویروس.

به تازگی اخبار شده است پر از مقالات ذکر “پنکه” و “ماسک.” کلمات صدا, مشابه, اما آنها به معنی چیزهای مختلف. یک هواکش بزرگ و پیچیده دستگاه مکانیکی است که پمپ هوا را به ریه ها از یک بیمار است. یک ماسک ساده تر است: این مقاله ماسک برگزار شد به صورت چسبیده در برابر چهره با باندهای الاستیک حاوی یک فیلتر است که حذف نود و پنج درصد ذرات بزرگتر از سه میکرون قطر. (به این دلیل آن را اغلب به نام “N95.”) اگر چه ویروس های قابل ملاحظه ای کوچکتر از میکرون در اندازه قطرات آب که بر روی آنها سفر از طریق هوا به اندازه کافی بزرگ هستند ،

آنها هم در تامین کوتاه مدت هستند. در نیوجرسی یک پزشک من می دانم نیاز به بررسی یک بیمار با علائم مطرح COVID-19; به او گفته شد که ماسک تنها در دسترس برای پزشکان شاغل با تایید موارد است. من شنیده ام یک داستان مشابه در مورد یک متخصص قلب و عروق در هوستون ارزیابی COVID-19-مثبت بیمار به او گفته شد که ماسک در دسترس نیست در همه. من هنوز به این وضعیت خودم اما من نگران هستم در مورد آنچه در پیش روست. من خود را در معرض خطر آلوده شدن به این است که در حال حاضر بالا حتی با داشتن تجهیزات حفاظتی. و آن را فقط خود ایمنی است که می تواند به خطر افتاده است. اگر چه من آلوده من شریک ؟ عزیزان من? بیماران من? ممکن است ویروس منتقل می شود توسط حامل بدون علامت. من ممکن است هرگز حتی می دانم که من را بردار آورده است که این بیماری به کسانی که نزدیک به من.

بیمارستان رهبران در همه جا بوده است دیوانه وار به دنبال منابع. بسیاری از آنچه ما نیاز داریم این است که تولید در چین, اما,, و بنابراین در دسترس بودن آن محدود است. چند روز پیش که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود که مراقبت های بهداشتی کارگران در نظر با استفاده از bandanas یا روسری در محل های از دست رفته ماسک به عنوان “آخرین راه چاره است.” زمانی که من برای اولین بار خوانده شده مشاوره, من فکر کردم این یک شوخی بود.

برخی از بیمارستان ها در حال توزیع دستورالعمل برای ساخت خانه فولاد ماسک صورت و سپر. پزشک اورژانس کار با من در تماس است هر کس او می داند که در ساخت و ساز کسب و کار به درخواست برای صورت ماسک یا ماسک; آن نخواهد بود پزشکی-درجه تجهیزات, اما آنها احتمالا می تواند بهتر از یک bandana. رئیس جمهور از بیمارستان عمومی ماساچوست که در آن کار میکنم به خواست شرکت های خصوصی با 3-D پرینتر سعی کنید ساخت ماسک که در راه است. چند روز پیش یکی از دوستان خانوادگی ما بازنشسته متخصص وارد در آستان ما. پوشیدن bandana بر صورت او بیش از یک جعبه ساخت ماسک به عنوان یک کمک مالی برای بیمارستان است. آنها در سمت چپ بیش از یک های اخیر خانه-بازسازی پروژه.

بیمارستان من در حال حاضر توصیه که تک-موارد استفاده—فولاد, ماسک, ماسک صورت سپر—بازیافت شود مگر اینکه آنها خاکی به طوری که آنها را می توان مورد استفاده برای تغییر کل. قهوه ای در کیسه های کاغذی و پلاستیکی شده اند دست به فروشگاه این موارد با نام ما نوشته شده است در دو طرف در Sharpie. من به روز رسانی خرید Tupperware ظرف که در آن به فروشگاه خود منابع. من هم چرخش Home Depot به خرید یک جفت پلاستیکی عینک ایمنی از آنجایی که ما نمی هر گونه موجود در E. R.

مردم عادی در حال اجرا هستند از همه چیز بیش از حد. این هفته در یکی از کوچکتر ماهواره بیمارستان جایی که من دیدم الکلی که با توجه به ذخیره تعطیلی تا به حال شده است قادر به خرید الکل برای چند روز. خروج از الکل احساس وحشتناک و در موارد شدید می تواند تهدید کننده زندگی; برای دفع خروج بیمار مصرف کرده بود تمام دهانشویه در خانه. (دهان شویه حاوی الکل همراه با سایر موادی که سمی هستند.) من مطمئن هستم که ما شروع به دیدن بیماران مبتلا به بیماری های مزمن مانند نارسایی قلبی یا دیابت وارد بیمارستان به عنوان آنها شروع به در حال اجرا از داروهای تجویزی. همکاران من تعجب می کنم اگر در علاوه بر این به COVID-19-موج ما را ببینید یک موج منظم افرادی که مریض تر از حد معمول: آنها ممکن است تاخیر به دنبال مراقبت های, روش سوارکاری, از حملات قلبی, سکته مغزی یا عفونت کیسه صفرا در صفحه اصلی به جای آمدن به E. R. و خطر قرار گرفتن در معرض.

اگر اضطراب است در حال اجرا در بخش اورژانس آن را انجام می دهند بنابراین در همه جا دیگری ، در E. R., من در حال حاضر دیده می شود بیش از یک خودکشی باعث ترس از این بیماری همه گیر. من نامزدم به تازگی شروع به تماشای “سرایت” از استیون سودربرگ فیلم از سال 2011 در مورد یک ویروس کشنده است که فوران از ماکائو; او تا به حال به آن را خاموش کنید چرا که آن را احساس بیش از حد واقعی است. (پزشکی جزئیات در این فیلم هستند unsettlingly درست به زندگی است.) یکی دیگر از دوستان که باردار است به من گفت که او نگران است که او سطح اضطراب می تواند باعث زايمان زودرس; که ترس به نوبه خود ساخت او حتی بیشتر مضطرب است.

این بیماری همه گیر در حال حاضر باعث ما لا ابالی روان-سلامت سیستم به لکنت زبان پیدا کردن. در یکی از ماهواره اورژانس که در آن کار میکنم یک بیمار رد شد یک تخت در یک مرکز روانپزشکی چرا که او تا به حال یک دمای ثبت شده از 99.2 درجه است. هرگز به ذهن تب که تعریف شده است به عنوان یک متوسط بیشتر از 100.4; تسهیلات نمی خواهد تکان دادن—یک “نرمال” درجه حرارت بدن بود 98.6 آنها گفت و آنها نمی گرفتن هر گونه شانس. که بیمار هنوز در گیر E. R. با هیچ جایی برای رفتن. من نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که بیماران از اجرا خود را روانی داروها و نمی تواند خود را برای دیدن درمانگران و یا روانپزشکان با توجه به تعطیلی. ما باید یک سوم از موج پریشانی و اضطراب یا روانی بیماران سیل E. R. در هفته پیش رو ؟

چه هستند که ما واقعا در ؟ در بیمارستان این سوال که در ذهن همه است. پس از وضوح توصیف عجیب و غریب پوچی ما در حال حاضر تجربه پزشکان ایتالیایی در توییتر بازشماری چیزی ترسناکتر. “جنگ به معنای واقعی کلمه منفجر شد و جنگ بی وقفه شب و روز” پزشک از برگامو نوشت. “یکی پس از دیگر گروه ها بود که خالی را پر کنید تا در چشمگیر سرعت. موارد در حال افزایش است . . . . نتایج حاصل از سواب در حال حاضر یکی پس از دیگری: مثبت مثبت مثبت. ناگهان ER سقوط است . . . . ما دیگر دیدن خانواده های ما به خاطر ترس از آلوده کردن آنها. برخی از ما در حال حاضر آلوده با وجود این پروتکل.” یک پزشک گزارش درمان “صدها نفر از بیماران مبتلا به نارسایی تنفسی.” این بیماران نیاز به انتوبه و قرار داده شده در یک ونتیلاتور; پزشک می تواند آنها را ارائه می دهد چیزی بیشتر از ماسک اکسیژن که بعید است برای دفع مرگ.

در شهر نیویورک موج در حال حاضر به نظر می رسد به شکستن. در GroupMe موضوعات بحث من با med-مدرسه و پزشکان دوستان من دیده ام دست پاچه پیام در مورد I. C. U. s وجود دارد پر کردن در نرخ هشدار دهنده. تعداد موارد مثبت ده برابر افزایش یافته است فقط در یک هفته. این شهر E. R. s در حال حاضر بالاتر از ظرفیت و چندین برانکس بیمارستان ها تقریبا از هواکش. آینده دیگر به نظر می رسد بسیار دور است.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>