در برزیل, Jair Bolsonaro تهمت را متحد خطرناکی اهمیت جلوه Coronavirus خطر

Brazil's President Jair Bolsonaro meets supporters.
برزیل جمهور Jair Bolsonaro راه اندازی کرده است یک مقام رسمی کمپین #BrazilCannotStop تشویق برزیلی به ادامه زندگی عادی خود در coronavirus.عکس توسط: آدریان ماچادو / ایسنا

سه سال به ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی آن دسته از آمریکایی ها که در حالت کبود ترس تبدیل شده اند عادت کرده اند به خود و غرور خود را mendacity و مرض هاری شده اند شگفت زده با خود اجراهای عمومی در طول coronavirus بیماری همه گیر. اما در حالی که تهمت رفتار است فاحش که رئیس خود را imitator برزیل جمهور Jair Bolsonaro یک راست سابق افسر نظامی است که در دفتر پانزده ماه گناهان بیشتر شناسایی مرزهای اخلاقی.

Bolsonaro تلاش برای تقلید از مغلوب ساختن پیشی جستن را شامل تخصیص مبارزات انتخاباتی خود شعار بازسازی به عنوان “را به برزیل بزرگ دوباره” و ساخت روال اتهام “خبر جعلی” در برابر رسانه های خبری. او در رابطه با محیط زیست به عنوان یک اختراع از کمونیست ها و معرفی یک لایحه اجازه می دهد تا کارگران معدن و وبلاگ نویس به محافظت بومی ذخایر در آمازون بیابان. او اغلب ارائه می شود که سخنان خود را بیان کنند زن ستیزی و نژاد پرستی و همجنسگرا ستیزی. صفت دیگری است که عادت خود را برای از دست دادن خلق و خوی خود را به خصوص با خبرنگاران و او به تازگی ساخته شده یک عادت دادن آنها به ایتالیایی بازو و آرنج حرکت که ترجمه را به “خود شما.” به جز رودریگو Duterte رئیس جمهور فیلیپین و آن را دشوار است به فکر می کنم یکی دیگر از رئیس دولت به عنوان مبتذل به عنوان Bolsonaro.

در این صورت از coronavirus همه گیر Bolsonaro است سرگردان و حتی بیشتر از قابل قبول هنجارهای رد بیماری به عنوان صرف “sniffles” و آنجا که تهمت بود تا همین اواخر, افشاگری آن را به عنوان یک “بهانه” ginned تا با دشمنان سیاسی به “گرفتن” او. Bolsonaro خود مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus پس از چند تن از نزدیک ترین مشاوران بیمار با COVID-19 پس از صرف شام و پذیرایی است که تهمت برگزار شد در اوایل ماه مارس در Mar-a-Lago. در تمام بیست و چهار نفر از اعضای Bolsonaro همراهان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از بازگشت به برزیل. Bolsonaro می گوید که او آزمایش منفی دو بار اما او حاضر به فاش نتایج آزمون منجر به گمانه زنی های گسترده که او نیز قرارداد ویروس. (به عنوان یک نتیجه از برزیل سر و صدا تهمت نیز تست شده ولی منفی بود. کمتر خوش شانس بود که فرانسیس سوارز, شهردار میامی که ملاقات با Bolsonaro هیئت و آزمایش مثبت بوده اما در حال حاضر بهبود است و از قرنطینه.)

در هفته گذشته در مقابل توصیه های سلامتی خود را وزیر Bolsonaro نه تنها حاضر به اقدام ملی برای جلوگیری از گسترده سرایت اما راه اندازی رسمی کمپین #BrazilCannotStop تشویق برزیلی به ادامه زندگی عادی خود. ساخت خود را پسر پوستر برای مبارزات انتخاباتی خود Bolsonaro بارها و ئی رفته در walkabouts تکان دادن دست حامیان و نما برای selfies. توییتر حذف برخی از فیلم ها که نشان داد او نشست و تبریک مردم و ترویج تست نشده درمان توضیح داد که آنها نقض سیاست های شرکت برای جلوگیری از اطلاعات نادرست یا گمراه کننده در مورد ویروس.

Bolsonaro به نظر نمی رسد به احتمال زیاد به اصلاحات خود را بزهکار رفتار است. “من متاسفم برخی از مردم خواهد مرد. آنها می میرند که زندگی” گفت: در مصاحبه ای در روز جمعه. در همان مصاحبه بازتاب مغلوب ساختن پیشی جستن سوال از فرماندار نیویورک اندرو کومو درخواست برای سی هزار هواکش چند روز قبل Bolsonaro به چالش آمار بیرون آمدن از سائو پائولو است که کانون برزیل اپیدمی کرد و گفت که این اعداد به نظر می رسید “بیش از حد بزرگ” و نشان می دهد که یک “بازی اعداد به نفع منافع سیاسی” در راه است. > (وجود بیش از یک هزار و موارد گزارش شده و بیش از یک صد مرگ و میر در کشور است.)

طنز این است که آن را Bolsonaro سخنان و اعمال است که باید گالوانیزه مخالفان خود را. گلدان-کوبیدن اعتراضات صحنه از آپارتمان بالکن و پنجره ها را تبدیل به یک شبانه وقوع در سائو پائولو و ریو دو ژانیرو و در روز دوشنبه آرایه ای از Bolsonaro را چپ رقبای راه اندازی یک کمپین عمومی به تقاضای استعفای خود را. چپ-مخالفت قانونگذاران نیز شروع به نگاه به استیضاح اما مارسلو Freixo یک فرهمند, Rio de Janeiro دولت نماینده برای سوسیالیسم و آزادی حزب گفت که او فکر می کند که گزینه نهفته است برخی از راه دور در پایین جاده. از آن مهم تر است در حال حاضر برای برزیل را در کنگره به رای دادن در اقدامات فوری برای کاهش درد و رنج شهروندان عادی او گفت و او اشاره کرد که Bolsonaro را تصویب رتبه بندی در طول همه گیر باقی می ماند بالا در سی و پنج درصد—تعداد قابل توجهی در کشور از ائتلاف های سیاسی. برای یک استیضاح را در راه آن خواهد بود لازم به دنبال متحدان در سراسر طیف سیاسی و روند Freixo گفت: تنها فقط آغاز است.

در ضمن چند تا از Bolsonaro را متحدان سابق از جمله تعدادی از فرمانداران باید شکسته با او نماینده تماس های خود را به چشم پوشی از این همه گیر و سازماندهی خود را قرنطینه رژیم. یکی از آنها João Doria نفوذ فرماندار São Paulo, دولت مواجه Bolsonaro در یک به طور گسترده ای مشاهده ویدئو کنفرانس در هفته گذشته دیده می شود به عنوان یک پیشرو رقیب برای ریاست جمهوری. روز دوشنبه یکی دیگر از سابق Bolsonaro متحد Wilson Witzel فرماندار ایالت ریو د ژانیرو تمدید پانزده روز اقامت در خانه جهت است که او قبلا صادر شده اعلام کرد که او نمیخواهد “خون هزاران نفر از مردم در دست خود را.”

بهداشت حرفه ای که از ترس coronavirus را ادعا می کنند بسیاری از قربانیان در میان میلیون ها نفر از افرادی که در زندگی شلوغ غیربهداشتی زاغه شناخته شده به عنوان فقیر نشین. هفته گذشته Comando Vermelho یا قرمز فرماندهی این باند جنایتکار که کنترل ریو شهر خدا favela گفت که اجرای دقیق مقررات تعهد مجازات برای متخلفان. (متعدد جوامع بومی از ترس خود را به دلیل تاریخی استعداد ابتلا به بیماری های آورده شده توسط خارجی ها باید جدا شده خود را در هفته گذشته.)

روز یکشنبه یک برزیلی, دوست, دوست مورخ گونتر Axt از طریق پست الکترونیکی به من می گویند که او نقل مکان کرد و به مادر خود را در خانه در رفت و آمد مکرر کوه شهر Gramado در جنوب برزیل است. “شهردار معقول است و تاسیس قرنطینه,” او نوشت. “هر کس در خانه و فروشگاه ها بسته است. اما اگر چه این شهر کوچک و غنی بیمارستان محلی ضعیف مجهز شده است.” او افزود: “تحریک توسط رئیس جمهور Bolsonaro, کنلا شهر ‘درب بعدی,’ تصمیم گرفته است به حالت تعلیق در قرنطینه. این بد است چون شهرهای نزدیک هستند بنابراین اگر سرایت پیشرفت های بعدی آن را نیز ما را تحت تاثیر قرار. وجود دارد بسیاری از ثروتمندان و افراد با نفوذ زندگی در کنلا تا شاید آنها می تواند این تصمیم. نمی دانم. اما این به شما می دهد یک ایده از آب و هوا از بخش است که ما در حال تجربه.”

یکی دیگر از دوستان پترا, کاستاریکا, مدیر, نامزد جایزه اسکار شد فیلم مستند “لبه دموکراسی”—که Bolsonaro معروف به نام “زباله” بدون داشتن آن دیده می شود—از طریق پست الکترونیکی من در روز سه شنبه. “فرمانداران در حال انجام یک کار بزرگ در نظر گرفتن مراحل را برای حفاظت از سلامت و زندگی مردم” او نوشت. “کنگره ملی نیز تایید شده بسیار مهم اقتصادی اقدامات با وجود مقاومت از دولت فدرال است.” او افزود که وزیر اقتصاد پائولو Guedes است توصیه می شود “کافی اقتصادی اقدامات به صورت بحران اجتماعی را تهدید می کند که میلیون ها نفر از برزیل. این نشان می دهد که ایدئولوژی دولت است که خودخواهی به عنوان هسته ی اصلی آن است که در برابر هر نوع سرمایه گذاری اجتماعی.”

به نظر می رسد که Bolsonaro را gambit کمتر است یکی از عمدی جهل از سیاسی محاسبات که دوباره مثل مغلوب ساختن پیشی جستن او شرط بندی در reëlection شانس. انتخابات ریاست جمهوری در سال 2022 و اگر او می تواند نگه داشتن اقتصاد در حال اجرا و برزیل نرخ مرگ و میر پایین باقی می ماند شانس خود را در برنده شدن در دور دوم مناسب و معقول هستند. البته چشم انداز خود را خواهد شد به طور قابل توجهی کاهش اگر اقتصاد است که به سمت رکود نمی یابند و یا اگر این بیماری همه گیر نشان میدهد فاجعه بار است. در هر صورت او wagering برزیل زندگی خود را به عنوان وثیقه. روز یکشنبه در یک جدید walkabout در اطراف Brasília, پایتخت, Bolsonaro تکرار آخرین سرود گفتن مردم او را ملاقات کرد “ما همه در حال رفتن به روزی می میرند.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>