در بریتانیا حتی زندان باید یک کلاس سیستم

فیلمساز کریس اتکینز برگزار شد در لندن HM, زندان, Wandsworth برای بیش از یک سال است.در تصاویر Ltd. / Corbis از طریق گتی

در ماه ژوئن سال 2016 فیلمساز کریس اتکینز محکوم شد تقلب پس از او فرستاده شده نادرست فاکتورها برای مستند خود را در مورد رسانه های بریتانیا اجازه می دهد سرمایه گذاران خود را به طفره رفتن از پرداخت مالیات ، او محکوم به پنج سال زندان و فرستاده شده به Wandsworth در جنوب لندن یکی از بزرگترین زندانها در غرب اروپا است.

ساخته شده در سال 1851 آن دارای حدود 1600 مردان و طبقه بندی شده به عنوان گروه B یک درجه زیر بالا-امنیت زندانها برای خشونت مجرم و تروریست ها است. با تشکر از استعداد خود را برای شیرین-صحبت کردن در پاسداران اتکینز به زودی منتقل کردم به یکی از آن خشونت کمتر و مختصر و مفید بال تثلیث یک دسته C واحد متمرکز بر آموزش و اسکان مجدد. در نهایت او بود نقل مکان کرد و از Wandsworth به دسته D—و یا “باز کردن”—زندان با حداقل امنیت برای خدمت به بقیه از جمله. او در ماه دسامبر منتشر شد 2018.

در حالی که در Wandsworth اتکینز—از آزادی خود محروم; دسترسی به طور منظم به کودک نو پا خود را, پسر کیت و گوشی های هوشمند—شروع به نگه داشتن یک دفتر خاطرات. چرا که روزنامه نگاران تنها اجازه دسترسی محدود به زندانهای چند انگلیسی ها هر گونه ایده در چه شرایطی هستند و واقعا دوست دارم در داخل آنها. اتکینز دلداری خود است که اگر چه او قفل شده بود تا او همچنین دسترسی نامحدود به “داستان زندگی خود را.”

با خود فیلمساز چشم او ثبت شده هر دو جزئیات کوچک و آستین ، شخصیت. او کشف یک سلسله مراتب درون زندانی جمعیت یک کلاس سیستم. برخی از بال و پر سفید, تحصیل مجرمان محکوم به جرائم مانند تقلب و هک کردن کامپیوتر. دیگران بودند اشغال شده توسط مردان روان-سلامت مشکلات سطح پایین آموزش زبان انگلیسی ضعیف و کوچک حمایت خانواده. بهترین سلول بودند کسانی که در طبقه همکف به “آنهایی” که معمولا اشغال طولانی مدت زندانیان و یا کسانی که با اعتماد مشاغل مانند کار در غذاخوری. سلول های بدتر و بالاتر می رفت. “حرکت از چهار دست و پا به Twos بود که یک بهبود بزرگ مانند وارد شدن ضربه به اقتصاد پلاس” اتکینز می نویسد: در این خاطرات که بیرون آمد از او خاطرات یک بیت از یک کشش.

در بریتانیا از آن است که در حال حاضر تلخیص-روزنامه کلیشه که در زندان هستند مانند “تعطیلات اردوگاه” اما واقعیت این است که بسیار bleaker. در دهه گذشته, زندان, بودجه قطع شده است, guard, شماره افتاده اند و شاهدانه مانند مواد مخدر به نام “ادویه” که می تواند کاربران را یا خشونت یا “های انجام شده در همه جا. دسامبر 2017 مجلس گزارش گفت: تا 90 درصد از زندانیان روانی-مشکلات بهداشتی و 12 درصد به نوبه خود به خودآزاری و یا اقدام به خودکشی چندین بار. اتکینز پیوست یک گروه به نام “شنوندگان” ارائه شده است که نظیر مشاوره برای مردان در پریشانی.

یک بیت از یک کشش را نشان می دهد یک سیستم در هرج و مرج به عنوان ماموران مبارزه برای مقابله با بیمار روانی ضعیف تحصیل مردان قرار دارد در يمن ساختمان های قدیمی. آن را نیز در مکان های بسیار خنده دار است. من با صحبت اتکینز هفته گذشته همزمان با کتاب می شود. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.


هلن لوئیس: چگونه شما را تا پایان در Wandsworth?

کریس اتکینز: وجود یک فیلم به نام Starsuckersکه من شروع به ساخت 12 یا 13 سال پیش. این یک فیلم انتقاد رسانه ها و از آنجا که آن را بسیار دشوار است برای گرفتن بودجه. بنابراین من درگیر با مالیات-صندوق های سرمایه گذاری که کاملا شیک در زمان. این خاص مالیاتی صندوق عبور خط از نظر اخلاقی قابل سرزنش اجتناب از مالیات به آشکار فرار از پرداخت مالیات. هیچ بهانه: ما نباید آن را انجام داده اند و ما تا به حال به پرداخت قیمت.

لوئیس: در خاطرات شما نوشتن که Wandsworth است “عجیب و غریب آینه گسترده تر جامعه” از کجا “بیشتر تحصیل کرده و مرفه زندانیان بی سر و صدا حک کردن بهترین شغل و مکان زندگی می کنند.”

اتکینز: شما در واقع شروع در پایین و کار راه خود را در زندان است. بسیار تیز-elbowed راه من wormed راه من تا به بهترین سلول ها و بهترین بال. در هر زمان شما را یک گام در این جهت زندگی خود را می شود کمی بهتر همسایگان خود را کمی کمتر unhinged شما کمی بیشتر باز کردن مواد غذایی می شود کمی بهتر است. آن است که عجیب و غریب آینه از طبقه متوسط مردم به پیدا کردن راه خود را به خانه های بهترین مدارس. سفید, هوشمند, تحصیل نیست-ذهنی-افراد بیمار به طور کلی تا پایان در بهترین نقاط.

لوئیس: شما در نهایت انتقال به plushest بال و بهترین همراه است که در شاخه های دیگر احاطه شده یقه سفید جنایتکاران.

اتکینز: از آن راحت بود و ناراحت کننده: راحت چون من در اطراف افرادی که مثل من بیشتر. منظورم این است که من نمی همسرى با شهرستان پسران [بانک] اما در Wandsworth آنها از من شد ، آنها به من نزدیک تر از بیمار روانی معتادان به مواد مخدر و یا رومانیایی گانگستر.

اما آن را ناراحت کننده بود چرا که آنها می خواهم به انجام همه چیز است که در اشتباه بودند و همچنین. مسلما چیزهایی که آسیب جامعه بیش از این بیمار روانی معتادان به مواد مخدر. برخی از آنها مسئول ده ها تن از مردم از دست دادن پس انداز زندگی خود را.

لوئیس: کوتاه-نیروی انسانی از نگهبانان زندان به معنای آن است که “یقه سفید باشگاه” بود و انجام بسیاری از وظایف—توزیع کاغذ بازی تمیز کردن و مشاوره و اجرا در این کتابخانه نگهداری می شوند که جای در حال اجرا است.

اتکینز: به طور کامل. و یقه سفید باشگاه خواهد دست به هر یک از دیگر. آنها می خواستند من وجود دارد [در بهترین بال از زندان]. شما جذاب بودند به آنها را به سادگی به خاطر شما نیست یک nutter—چرا که هر کس تا به حال به حال یک دیوانه همراه همسر و یا دیوانه ،

زمانی که شغل در خواهد آمد نیزه و اسکات [دو همکار زندانیان در بالای سلسله مراتب] آنها خواهد بود مانند یک پادشاه توزیع حمایت. بعد من بودن مشاغل ارائه شده و من نمی خواهم آنها را پس از من دست آنها را مانند آب نبات برای افراد زیر من. در یک نقطه من انجام هفت شغل.

لوئیس: یقه سفید باشگاه به شدت واکنش نشان داد زمانی که یک خشونت با صدای بلند زندانی به نام وین نقل مکان کرد و به بخش خود را. چه اتفاقی افتاده است ؟

اتکینز: آن را مانند ‘این محله گرفته شده به نوبه خود برای بدتر است. که در شماره 28? او به موسیقی با صدای بلند.’ آن را ناراحت کننده بود چرا که [وین] احتمالا تا به حال یک بیماری روانی بود و وحشتناک در زندگی است. ما تا به حال تمام مزایای زندگی و حیف و میل آنها است.

در زندان اگر شما متوقف کردن نگرانی در مورد جهان خارج; چرا که بسته من می توانست در ماه. به جای آن شما را مجذوب شده و با وسواس همه چیز است که رفتن در در محیط زیست فوری خود را … ما همه علاقه مند در شما می دانید که رفتن به حرکت به H-12.

لوئیس: از آنجا که شما می توانید کنترل بسیار کمی شما را تبدیل به وسواس با آنچه که شما می توانید کنترل.

اتکینز: و شما می خواهید آنچه که همسایگان خود را می خواهید. هنگامی که ما ساخته شده یک بن [زباله]. آن زمان ساعت. و پس از آن ما متوجه شدیم که بیابان در سلول بعدی درب خود را بن درب. بنابراین ما فکر کردیم که: ما رو به درب. مانند این است که ” من آنها رو یک استخر شنا در کنار درب; ما نیاز به یک استخر.’

لوئیس: شما مشغول انجام آموزش و پرورش در آزمون ورودی زندانیان. چگونه بسیاری از بی سواد بودند?

اتکینز: من می خواهم بگویم 50 درصد عملکرد بی سواد. آنها به سختی می تواند خواندن و یا نوشتن.

لوئیس: پس از چند ماه شما و شریک زندگی سابق بود “در حال اجرا بر روی کاملا متفاوت ساعت” هنگامی که او آمد به بازدید. به من بگویید در مورد تبدیل شدن به “نهادینه شده است.”

اتکینز: آن را در مورد تبدیل شدن بیشتر ناکارآمد و یا در حال سقوط از هم جدا; آن را در مورد سازگاری با محیط زیست خود را. هنگامی که یقه سفید نوع می رسند آنها می خواهم بپرسم به حرکت سلول. سپس دوباره نیم ساعت بعد. پس از آن دوباره. آنها استفاده می شود به همه چیز اتفاق می افتد در حال حاضر—مستقیم و بی واسطه از جامعه مدرن که در آن اگر شما می خواهید چیزی است که شما را در آمازون نخست و آن را تحویل داده و در این شب ، زندان حرکت در سرعت خنک. شما به عنوان انطباق با محیط شما شروع به حرکت در سرعت خنک.

لوئیس: شما گفتید که یکی از چند نفر در Wandsworth که آی فون. چه شد که بود ؟

اتکینز: کسی که در سلول من در بالا نگه داشته کشیدن یک صندلی بود پس این لرزش. آن را به من داد Pavlovian twitches برای گوشی من.من نگه داشته و برای رسیدن به جیب من به تلفن و, زندان, لباس ندارد و جیب. شما فکر می کنید چگونه می توانم زنده ماندن بدون آن ؟ برای سه هفته پس از آن شما را متوقف.

لوئیس: شما برای مطالعه روانشناسی با همه که وقت اضافی.

اتکینز: من خیلی بیشتر انجام می شود از من در حال حاضر با توییتر و پیام کوتاه جفت خود را. من هنوز هم آن را توصیه نمی. مردم نگه داشته گفت: “این برای تلفن های موبایل مانند یک نویسنده بزرگ را به عقب نشینی است.’

لوئیس: شما را پیدا طنز در وضعیت: به شما دستور داد سنگ چکش و یک پوستر از ریتا Hayworth به نام یک شخص زندانی است.

اتکینز: زندانها بسیار, بسیار, بسیار خنده دار, مکان های, به طور طبیعی. در Wandsworth, من نمی توانستم صبر کنید گاهی به عقب بر گردیم به همراه من و به همراه همسر چه تا به حال اتفاق افتاده E بال. برخی از آن خنده عصبی واکنش به ضربه.

لوئیس: شما مشغول به کار به عنوان یک “شنونده”—چیزی نزدیک به یک سامری ارائه پشتیبانی برای افراد صدمه دیده. چه مسائل مربوط به آنها را داشته باشد ؟

اتکینز: برخی از مردم به من تلفن کرد و گفت آنها می خواستند خود را به قتل برسانند. بسیاری از زمان آن را فقط شکایت—اما شکایت کند چرا که مردم مسائل خود را سینه. گه آمپول همراه بودند یکی از بالا. تا زمانی که شما مشغول به کار سیستم شما نمی تواند همراه خود را انتخاب کنید mate بنابراین شما می توانید فشرده با کسی که شما نمی تواند ایستاده برای 23 ساعت در روز است. مشکلات زنان: او نمی خواهد به دیدار او می روم. اتهامات جدید فرود بر روی آنها زمانی که آنها در داخل. وجود دارد و افراد مبتلا به بیماری شدید روانی بود که تکان دهنده ترین چیز است.

لوئیس: یکی از شوک های کتاب این است که چگونه nondigital سیستم زندان است. این همه تحت اللفظی کاغذ بازی.

اتکینز: من نوشتن یک درام تلویزیونی در مورد این. من خارج قاچاق یک بار از مدارک چون فکر می کردم: مردم هرگز باور این. اگر شما می خواهید هر چیزی در همه — اگر شما می خواهید برای دریافت اضافی بازدیدکننده داشته است, اگر شما می خواهید یک وعده غذایی حلال اگر شما می خواهید برای رفتن به مسیحی اگر شما دستور داد آب نبات از غذاخوری و آن نمی رسند, اگر شما نیاز به تلفن اعتباری—نیمی از آن می رود در سطل; آن است که هرگز در پاسخ به.

لوئیس: شما در نوشتن است که شما تنها فرد در Wandsworth گرفتن جناح چپ سرپرست روزنامه تحویل داده است. من شگفت زده شد که محبوب ترین مجله در زندان بود GQ.

اتکینز: مردم از زندانی کلاس واقعا خریداری شده به سرمایه داری رویا. اما آنها بیش از حد تیره بخت بد تحصیل تاسف و یا متولد در محل اشتباه به تمام چیزهایی است که جامعه به آنها گفت که آنها باید. آنها آموخته بودند از سن خیلی زود: شما می توانید آن را همه نه فقط ثروت اما این مسائل. مربیان [کفش] یک معامله بزرگ در حال تماشای یک معامله بزرگ اتومبیل یک معامله بزرگ است.

لوئیس: به من بگو در مورد “ادویه” که به نظر می رسد تبدیل شده اند بریتانیایی زندانی مواد مخدر از انتخاب.

اتکینز: پس از آن بود همه جا. شما می توانید بگویید رک و بی پرده اگر کسی بود در آن آنها می شود zombified با لعاب چشم. آنها فقط می خواهم به دروغ گفتن در تخت خود را در حالت رویشی.

من فکر می کنم [ادویه کاربران] استفاده می شود به سیگار قوی شاهدانه. و شما واقعا نمی تواند دور با آن به دلیل بوی. اما ادویه بو ندارد. معتاد به انفیه سگ نمی تواند آن را دریافت کند.

این قانون پیامدهای ناخواسته. یک پیچ [زندانی افسر] گفت: آن استفاده می شود که زندانیان خواهد smoke weed. اما پس از آن [زندان] آورده در تست مواد مخدر و ماری جوانا باقی می ماند در سیستم برای یک ماه. به طوری که آنها انجام را متوقف کرده و شروع به انجام ادویه ای که باعث می شود مردم رویشی و خشونت.

لوئیس: چگونه Wandsworth مقایسه با داستانی نسخه از زندان? شما نوشتن که فشار آب زیاد بود بهتر در Shawshank Redemption.

اتکینز: هیچ قطاری از هرج و مرج و dysfunctionality و Catch-22-نس. هیچ چیز کار می کند راه آن باید. وجود دارد یک کل اقتصاد سایه. من هرگز از خوردن تن ماهی, اما شما تا به حال ده قوطی تن ماهی با درب به ازای هر آنچه که شما مورد نیاز است.

کل راه زندان قرار بود به کار خراب شده بود و همه آن را می دانستند.

لوئیس: اگر من به شما یک سحر و جادو ترکه اولین چیزی که شما را تعمیر کنید ؟

اتکینز: سلامت روانی ، مردم را با بیماری های روانی از سیستم و یا آنها را مناسب روان-سلامت مراقبت در حالی که آنها وجود دارد. آن است که تنها انسانی چیزی که به انجام است.

لوئیس: چه چیز دیگری شما را تغییر دهید ؟

اتکینز: آنها باید در آغوش فن آوری که می تواند صرفه جویی در پول و کارآمد تر. و اگر چه من می گویند چرا که من یکی از آنها را نگه داشتن یقه سفید مجرمان در رده C زندان [بسته آنهایی که مانند Wandsworth] مسخره است. ارسال آنها را به زندان باز است که به مراتب ارزان تر و به آنها یاد می دهد و دیگر زندانیان را به خواندن و نوشتن.

آن را هنوز هم گه در زندان است. شما هنوز هم با خانواده خود را. این جدایی که شما را می کشد; شرایط شما استفاده می شود به هر کجا که شما هستند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>