در COVID-19 جهانی ضد دوپینگ می دهد در خانه تست امتحان کنید

دنور — معمولی بعد نوح Lyles در حال حاضر به نظر می رسد چیزی شبیه به این:رانندگی به پارک. خالی کردن وزن از کامیو

توسط NEWS-SINGLE در 28 فروردین 1399

دنور — معمولی بعد نوح Lyles در حال حاضر به نظر می رسد چیزی شبیه به این:

رانندگی به پارک. خالی کردن وزن از کامیون. با حداکثر سرعت دویدن در میدان پوشیده از چمن. آسانسور. و در هر حال حاضر و پس از آن سر خانه و گرفتن تست دوپینگ.

جهان-قهرمان دو سرعت است که یکی از 15 ورزشکاران آمریکا که داوطلب برای انجام در خانه تست مواد مخدر خود را به عنوان بخشی از یک برنامه آزمایشی در حال اجرا از سوی آژانس ضد دوپینگ. با ضد دوپینگ مجموعه به شدت محدود در سراسر جهان به دلیل coronavirus همه گیر USADA است که به دنبال در گزینه های جدید در این مورد با درخواست یک گروه پیشرو آمریکایی ها به ادرار و کوچک خشک شده نمونه خون در خانه.

"آنها از من خواست آن را انجام دهد و من مخالف آن را انجام می دهند" Lyles گفت. "این یک راه برای گرفتن تست مواد مخدر است."

ورزشکاران هنوز هم نیاز به پر کردن آنها محل اشکال و تحت این برنامه یک افسر کنترل دوپینگ متصل خواهد شد با یک ورزشکار از طریق زوم و یا FaceTime در طول یک تجویز پنجره.

ورزشکاران دریافت کیت های آزمایش در خانه و سر به حمام خود را به نمونه های ادرار در حالی که ترک لپ تاپ خود را خارج از اتاق است. تحت شرایط عادی این افسر را به خانه (یا هر کجا که ورزشکار بود در آن زمان) و ایستادن در خارج حمام است. در این صورت مامور به نظر می رسد از طریق دوربین در حالی که ورزشکاران به پایان رسیده و خود را در درجه حرارت نظارت برای اطمینان از آنها در حال دادن نمونه ها در زمان واقعی است.

آزمایش خون با استفاده از یک تکنولوژی جدید — خشک نمونه خون — که در آن ورزشکاران خراش سلاح های خود را کوچک و قطرات خون قیف را در یک ظرف. ورزشکاران و سپس مسئول بسته بندی نمونه ها و ارسال آنها به آزمایشگاه تست.

USADA مدیر عامل شرکت تراویس Tygart می گوید: این برنامه به پاک کردن ورزشکاران فرصتی برای اثبات آنها باقی مانده اند پاک در طول زمان است که در آن مبارزه با دوپینگ رگولاتور با داشتن یک زمان دشوار برای رسیدن به تعداد ورزشکاران آنها به طور معمول خواهد بود. این مسئله که بازگشت به بازی — بازی های المپیک هستند موکول برای 2021 اما رویدادهای دیگر در حال انتظار برای بازگشت دیر — که بسیار دشوار است به حرکت.

"این بود که به بی ارزش ایجاد سوال که کسانی که ورزشکاران به توکیو رفت و برنده که در آن مردم می گویند "شما برنده اما شما نمی آزمایش' در طول همه گیر" Tygart گفت. "چگونه ناعادلانه است که آن را برای ورزشکاران خواهد بود که در آن شرایط؟"

دیگران در نظر گرفتن بخشی در USADA برنامه شامل آلیسون فلیکس, کتی Ledecky اما Coburn و سیدنی مک لافلین.

USADA نشده است خجالتی در مورد این نوع از تست برنامه ها در گذشته است. در سال 2008 آن را راه اندازی یک پروژه آزمایشی است که درگیر آزمایش اثر بیولوژیکی گذرنامه — که اجازه می دهد تا مقامات برای پیگیری ورزشکاران خون در طول زمان برای تغییرات غیر طبیعی — دوست دارد که در استفاده مشترک هستند امروز.

Tygart تصدیق میکند سیستم جدید است که به دور از کامل یا ایده آل است. در کوتاه مدت آن بستگی به ورزشکاران به انجام کار درست در یک صنعت است که مملو از تقلب و دستکاری برای چند دهه.

"افرادی که بازی پاک می خواهید به قهرمانان واقعی و مدل های نقش" Tygart گفت. "ما همچنین می دانیم وجود دارد برخی از بد مردمی وجود دارد که تلاش خواهد کرد برای بهره برداری از آن است. ... خوب از ورزشکاران و مبارزه با دوپینگ به دوباره اختراع خود را در زمان هایی از این مربوطه باقی بماند."

Lyles به یاد می آورد روز چندی پیش هنگامی که او شروع به برنده شدن تاریخ مسابقات نگه داشته و در انتظار یک دوپینگ-افسر کنترل به نشان می دهد تا پس از مسابقه.

"فکر کردم که من می خواهم به دریافت اولین تست مواد مخدر, من نگه داشتن برنده شدن طلا ؟" او گفت:.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

در حال حاضر تست مواد مخدر بخشی از روال خود را — حتی اگر این روال در حال تغییر است در راه هیچ کس می تواند تصور چند ماه پیش.

"شما انجام بخشی خود را برای نشان دادن به شما و شما را به دولتی که در آن "من پاک بیا تست من'" Lyles گفت.



tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب