در تجلیل Rush Limbaugh تهمت جشن نژادی تقسیم

Rush Limbaugh is awarded the Medal of Freedom.
راش Limbaugh است که مبتلا به سرطان ریه دریافت مدال آزادی در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه.عکس توسط Olivier Douliery / خبرگزاری فرانسه / گتی

چگونه یک نژادپرست اجرا برای reëlection? حتی پیچیده تر, چگونه یک نامزد “تحکیم پایه” و در همان زمان فریب فقط به اندازه کافی رای دهندگان از رنگ برای ایجاد یک تفاوت در یک رقابت برای ریاست جمهوری ؟

در سال 1986 من هفته را صرف رفت و آمد و گزارش Lee قشم, George H. W. بوش نمایشی پایین خانه مشاور سیاسی و جانباز نژاد-طعمه جنگ های سیاسی به خصوص در جنوب. آتواتر خیالی خود را یک پژوهشگر سیاسی تاریخ به خصوص تاریخ مبارزات و عوامفریبی—یک ابزار او آهسته به استخدام و یا جا زدن در مشتریان خود. او مرا تشویق به خواندن خود را “مقدس” T. هری ویلیامز بیوگرافی از Huey طولانی است. قبل از امضای قرارداد با خار آتواتر حال اجرا برخی از زشت مبارزات و در عین حال او می دانست که بازی در حال تغییر بود اگر تنها در سطح آن آداب و معاشرت. در سال 1981 او شرح داده شده و با برخی زشت و ناپسند دقت تغییر آداب و رسوم مسابقه کارت و نحوه مقابله با آن. “شما شروع به در سال 1954 گفت:” سیاه پوست سیاه پوست سیاه پوست,’ ” او گفت مصاحبه. “توسط 1968 شما نمی توانید می گویند: “کاکاسیاه’—است که لطمه می زند و شما نتیجه معکوس. بنابراین شما می گویند چیزهای مانند, آه, مجبور, سیم کشی, ایالات,’ حقوق و تمام چیزهای که و شما در حال گرفتن خیلی انتزاعی است. در حال حاضر شما در حال صحبت کردن در مورد برش و مالیات و همه این چیزهایی که شما در حال صحبت کردن در مورد کاملا اقتصادی چیزها و یک محصول جانبی از آنها سیاه پوستان صدمه بدتر از سفید پوستان است.”

ببخش زبان. چنین بود آتواتر زشت صاف و پوست کنده حس چیز تغییر از طاس نژادپرستانه زبان از اواسط قرن سیاست به کد نژادپرستانه زبان از اواخر قرن و فراتر از آن. George H. W. Bush فکر خود را به عنوان فوق چنین زشتی اما آتواتر بود و نه تمایلی به فشار بر او تاکتیک های او بودند لازم برای پیروزی است. آن آتواتر که در سال 1988 ریاست جمهوری, کمپین کمک به باردار شدن معروف ویلی هورتون آگهی است که به دنبال به تصویر کشیدن مایکل Dukakis فرماندار سابق ماساچوست به عنوان ضعیف-در-جنایت sap احمقانه به اندازه کافی اجازه دهید به یک زندانی مرد یک مرد سیاه و سفید البته در کردند به طوری که او می تواند مرتکب ضرب وشتم دوباره. “در آن زمان ما به پایان رسید” آتواتر در آن زمان گفت: “آنها در حال رفتن به تعجب که آیا ویلی هورتون است Dukakis را در حال اجرا همسر.”

به عنوان من تماشا Rush Limbaugh دریافت مدال آزادی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول خارجه اتحادیه grotesqueries در سه شنبه شب آن را سخت به فکر می کنم از لی آتواتر ادامه سنت نژاد-طعمه و چگونه آن را آلوده ما خوار سیاست است.

Limbaugh است و شصت و نه و او فقط اعلام روزانه برنامه های رادیویی تشخیص داده شده است با اواخر مرحله سرطان ریه است. همدلی است که با توجه به هر کسی که رنج می برد. اما نه بالا افتخارات نه یک جشن یک کار زندگی اختصاص داده شده به استهزا و تمسخر از سوی دیگر است. برای رئیس جمهور ایالات متحده به سبب یکی از این کشور بیشترین افتخاراتی در Limbaugh است از نظر اخلاقی خورنده و سیاسی بدبینانه عمل می کنند. این نوع حمله به دستاوردهای بسیاری قبلی برندگان جایزه یک لیست که شامل نلسون ماندلا و مارتین لوتر کینگ جونیور واسلاو هاول رزا پارکس و John Lewis. آن است هولناک برای دیدن راش Limbaugh نام ذکر شده در کنار آنان است.

Limbaugh است که به سختی یک آمریکایی اصلی است. او مشتق از یک خط از رادیو متعصبی مانند پدر کولین ساخته شده است که نژاد پرستی به شکل عوام فریب سرگرمی. تماس پس از آن-در haranguers مانند جو Pyne و باب گرانت بودند پخش عمده ارقام سال قبل از Limbaugh. اما هیچ کس قبل یا پس از رسیده مخاطبان است که مطابقت با مقیاس Limbaugh ، و بارتلت را از Limbaugh را نفرت انگیز توهین است به عنوان ضخامت به عنوان یک رمان: در سال 2004 Limbaugh گفت: N. B. A. ممکن است تغییر نام T. B. A.—”قاتل بسکتبال انجمن و جلوگیری از تماس آنها تیم است. تماس اونا باندهای.” چند سال بعد او در میزبانی سیاسی محافظه کار طنز Paul شنکلین که خواند “باراک سحر و جادو Negro” به لحن “Puff the Magic Dragon.” N. F. L. “همه بیش از حد اغلب به نظر می رسد مثل یک بازی بین خون و Crips بدون هر گونه سلاح,” او گفت:. جنبش زنان چیزی است که او را تحسین “از پشت.” در سال 1989 Limbaugh قطع ناخواسته تماس گیرنده با آنچه که او به نام “caller سقط جنین”—و مهندس خود را خواهد تنظیم کردن یک نوار از صدای خلاء پس از یک مدت طولانی ، نقل قول بی پایان ظالمانه و به آسانی در دسترس است.

نکات برجسته از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه.

بیش از چندین سال Limbaugh بازی های برگزار شده است متمایز نقش مهمی در رادیکالیزه شدن حزب جمهوری خواه و محافظه کار جنبش است. او یک طنز اما کسی که همیشه تمایل به آمار پایین; او همیشه یافت می شود بسیار زیاد سود در disdaining محروم دیگر. William F. Buckley را ملی نقد و بررسی قرار داده Limbaugh بر روی جلد در سال 1993 و به نام او را “رهبر مخالفان.” رونالد ریگان که می دانستند که به نشانه حمایت از دولت حقوق و تحقیر خود را برای “رفاه ملکه” را به نفع خود نوشت Limbaugh نامه گفت: “در حال حاضر که من بازنشسته از سیاست فعال من مهم نیست که شما را تبدیل به شماره یک صدا برای محافظه کاری در کشور ما است. . . . نگه دارید تا کار خوب است.” در سال 1992 George H. W. Bush دعوت Limbaugh به اقامت شبانه در کاخ سفید و انجام Limbaugh کیسه برای او به لینکلن ، (Limbaugh را همکار-مهمان آن شب بود Roger Ailes یک روح قوم و خویشی.) اکثر محافظه کاران پیشرو را نادیده گرفته Limbaugh را نژادپرستانه گناهان در سفارش به کاری به نفع خود. خود را تحقیر و تمسخر خود وفادار ترین, طرفداران, انجام, بالا, سیاسی, قیمت.

وجود دارد Trumpian بازیگران به Limbaugh بیوگرافی یک coddled از نخبگان که خود را سیاسی نام به دست آورد و به قدرت سیاسی با هماهنگی خود با جریانات سفید خشم. Limbaugh متولد و بزرگ شده در Cape Girardeau, Missouri. پدر بزرگ او یک وکیل است که خدمت در میسوری مجلس نمایندگان و به عنوان نماینده به هند در طول دولت آیزنهاور. پدر او یک شهرستان جمهوری خواه رئیس و یک وکیل است. فقط به عنوان تهمت اجتناب ویتنام با این ادعا به مهمیز استخوان در پای خود را (آن را هرگز روشن شده است که پا), Limbaugh خود را به دست آورد 1-Y طبقه بندی با یک رشد غیر طبیعی را پشت یک pilonidal کیست. و در عین حال Limbaugh شایسته تمسخر بیل کلینتون در سال 1992 برای اجتناب از پیش نویس است.

هر دو Limbaugh و مغلوب ساختن پیشی جستن راههایی برای ایجاد تفرقه و تعصب به اشکال سرگرمی. لی قشم افتخار شده اند و حتی وحشت زده در بدبینانه راه تهمت مستقر Limbaugh—و نژاد در دولت از اتحادیه. وجود دارد زشت پختگی در مجموعه ای از حرکات و سیگنال در محل کار. مغلوب ساختن پیشی جستن است که یک مؤمن در فضائل بدبینانه tokenism از عشق به شاه و Kanye West. او که در یک تجمع می گوید: “در نگاه من آفریقایی-آمریکایی بیش از اینجا!”

مغلوب ساختن پیشی جستن, Jared کوشنر و بقیه 2020 انتخاباتی می دانم که چنین خام حرکات را نمی خواهد به اندازه کافی برای برنده شدن بیش از بسیاری از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی. نه پس از birtherism. نه پس از Charlottesville. اخیر واشنگتن پست/ایپسوس نظرسنجی می گوید که هشتاد درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند که مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرست; نود درصد رد از عملکرد خود را در دفتر. اما تهمت است که به سختی به دنبال اکثریت آفریقایی-آمریکایی رای یا هر چیزی شبیه به آن. به منظور پیروزی در ماه نوامبر او فقط نیاز به گسترش رای دهندگان خود را فراتر از وفادار خود را پایه. دستاوردهای کوچک در میان رای دهندگان از رنگ می تواند ضروری به سیاسی خود اقبال در برخی از حیاتی متحده است.

از این رو خود را می گیرید gambits در وزارت امور خارجه این اتحادیه که کیکآف رویداد به reëlection مبارزات انتخاباتی. که در آن رویداد مغلوب ساختن پیشی جستن بازی بسیار متناقض بازی که در آن مسابقه نگران بود. او با صدای بلند بوق و کرنا پایین بودن نرخ بیکاری در میان همه آمریکایی ها—اما به خصوص در میان مردم رنگ. (مانند بسیاری از دیگر آمار اقتصادی روند مثبت آغاز شد و عمیقتر تحت اوباما—اما ذهن هرگز.) سپس در زمان مفتخر سنت تجلیل محوطه مهمانان دعوت شده تهمت ساخته شده مطمئن شوید که مخاطبان خود را دیدم و تحسین انواع مختلفی از مردم از رنگ حداقل چارلز مک گی یکی از تاسکیگی نیروی هوایی.

این حرکات در خط با یک آگهی تلویزیونی که تهمت کمپین پخش در سوپر باول. آگهی متمرکز در آلیس ماری جانسون یک زن آمریکایی آفریقایی تبار در اوایل دهه شصت بود که در خدمت حبس ابد برای بی خشونت مواد مخدر محکومیت. او آزاد شد و پس از کیم کارداشیان وست اعتراض به تهمت که در ماه ژوئن 2018, تبدیل جانسون جمله است. با توجه به بارتهمت خود ساخته سرمقاله پیشنهادات در مورد این آگهی و در انتخاب آن برای اجرا در طول بازی است که به ارمغان می آورد بیش از یک صد میلیون بیننده.

در سال 1991 هنگامی که لی آتواتر بود و در حال مرگ از سرطان مغز او عذرخواهی برای این زشتی از آنچه که او انجام داده بود به مایکل Dukakis و دیگر مخالفان سیاسی. او خود را منتشر بستر مرگ تاسف در زندگی است. در میان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگران کننده ترین ویژگی است که او ساخته شده است آن را یک اصل مهم هرگز به عذر خواهی: نه برای سوء استفاده از قدرت و اعتماد مردم آمریکا نه برای بهره برداری از دفتر او نیست و برای استفاده از مسابقه به عنوان یک ابزار را بدست آورد. او آموخته هنر و صنعت خود را از راش Limbaugh, در میان دیگران. و در حال حاضر او مستقر Limbaugh به عنوان یک ابزار مبارزات انتخاباتی خود برای حفظ قدرت از ریاست جمهوری است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>