در مینیاپولیس تکان دهنده دستگیری روزنامه نگار عمر Jimenez زنده در سی ان ان

Omar Jimenez being arrested onair.
سی ان ان است صحبت کردن از طرف آن خبرنگار دستگیر شد و در تلویزیون زندگی می کنند اما ما باید بازجویی چگونه شبکه نیز واپیچیدن مصیبت برای درام.منبع: سی ان ان

رئیس جمهور تا به حال مقدار زیادی از موفقیت خود را در پروژه حیوان خانگی برای abrade اعتماد عمومی در کشور ما اتاق های خبر. هنوز وجود دارد باقی می ماند در میان رسانه ها کلاس ویژه یک اعتقاد قوی که فردی از روزنامه نگاران عضو هستند از محافظت شده و درو مزایای خاص درآمده است. در اوایل صبح روز جمعه که مفهوم بود و تکان دهنده و ناراحت زمانی که عمر Jimenez یک خبرنگار سی ان ان گزارش بر روی زمین در مینیاپولیس در مورد جرم قیام علیه پلیس به قتل جورج فلوید دستگیر شد به صورت زنده از تلویزیون.

این بود که کمی بعد از 5 A. M. محلی کنونی در زمانی که اخبار ژنراتور تبدیل شد و اخبار آسمان بود و هنوز هم بنفش به عنوان Jimenez و اعضای خود تلویزیون خدمه بودند دست به دستبند. یکی یکی آنها همراهی از ایستگاه خود را در یک بلوک شهر پهن با ریزه از شورش. در حالی که او در حال بازداشت یک تصویربردار زده با یک مستندساز را پیش بینی سمت چپ دستگاه خود را بر روی زمین هنوز هم ضبط رو به سمت بالا در یک gonzo زاویه. ما را تماشا و شنیده رکود اقتصادی از یک افسر را به او برگرفته دوربین بود که ما نیز دیافراگم به حقیقت است. بینندگان به تماشای زندگی می کنند را شنیده صادق bafflement در صدای مجریان پشت در استودیو اخلال در جدا تن از صبح تلویزیون. Jimenez بازداشت شد و نه تنها اشتباه بود و بازداشت روزنامه نگاران در فرگوسن میسوری شش سال پیش. وقوع آن به صورت زنده از تلویزیون ساخته شده آن را نیز cretinous خدمت به برجسته دولت تاخیر در دستگیری درک چوین افسر که به کشته شدن فلوید شب دوشنبه با فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن برای مدت بیش از هشت دقیقه است. (Chauvin شد و در نهایت به زندان گرفته شده در بعد از ظهر جمعه.)

در اینجا نقطه در قطعه ای که در آن رسانه های منتقد rhapsodizes مورد Jimenez را comportment به این صحنه آشکار شد. من می توانم ذکر خود را startlement به عنوان ماموران با نزدیک شدن به او را در پشت بام ها و شورش دنده کمتر مانند انسان از اتوماتیک. من می توانم توصیف له از افسران به عنوان ترسناک, تجاوز جمعی از رنگ سیاه و سفید—چگونه آنها نگاه مانند گشتاپو در dystopian فیلم یا گشتاپو در یک خارجی و غیر دموکراتیک کشور است. من می تواند رونویسی Jimenez نظر—”ما را به جایی که شما می خواهید ما را”—زمانی که ماموران به او گفت که خدمه خود را از برخی از مرزهای نامشخص. من می توانم ذکر Jimenez را وقار مراقب راه او تمدید اندام خود را برای تولید مطبوعاتی خود اعتبار خود را تسلیم هنگامی که افسر مطلع كرده بود و تحت بازداشت است. من می توانم ذکر است که چگونه ماسک او با پوشیدن برجسته خود را قهوه ای پوست, و این واقعیت است که یکی از سفید CNN همکاران که او نیز مورد سوال توسط پلیس بازداشت نشده بود.

که همه می گویند: من می تواند یک استثنا از Jimenez. او چاک دار به یک نقطه خاص در شیب قربانی فقط به عنوان مسیحی کوپر یک مرغدار در پارک مرکزی, بود, چند روز پیش پس از یک ویدئو او ثبت شده رفت و ویروسی نشان دادن یک زن سفید, امی کوپر تماس با پلیس او را پس از او از او خواست به توجه پارک قوانین و قرار دادن سگ خود را در یک دسته سه تایی. پلیس در مینیاپولیس شد بی باک به اندازه کافی برای بازداشت یک روزنامه نگار به طور فعال در سرکوب سخنرانی به صورت زنده از تلویزیون فقط به عنوان امی کوپر شد بی باک به اندازه کافی برای وانمود کردن ترس در یک مرد که راضی, نوجوانی, ما از مهربانی سیاه بورژوازی. به عنوان یک آشنایی در توییتر به من اشاره شده در پنج شنبه, خشم بیش از درمان مسیحی کوپر وابسته “libidinal ارزش” به او اختصاص داده شده توسط voyeurs, بر اساس هر دو در او به نظر می رسد و نخبگان درخواست تجدید نظر از منافع خود. خشم بیش از بازداشت Jimenez بستگی به تعیین او یک حرفه ای با ارزش است. مشکل این است که fixating در قرار تکینگی از این حوادث و رفتار خوب این مردان سیاه و سفید (حتی با هشدارهای در مورد چگونه است که رفتار باید مهم نیست) بخشی از همان ماتریس محاسبه کشتن کسی مثل جورج فلوید یک راننده کامیون و سابق رپ که اجتناب ناپذیر و مهم این فصل است.

Jimenez منتشر شد از پلیس بازداشت نزدیک به یک ساعت پس از دستگیری او. فرماندار مینه سوتا صادر عذرخواهی به او و به سی ان ان. مینیاپولیس اداره پلیس ادعا کرد در توییتر که Jimenez و خدمه خود را به حال به اندازه کافی پاسخ وقتی پرسیده شد که چه چیزی آنها انجام می دهند که در آن ایستاده بودند حتی اگر فیلم ما همه می خواهم به تماشای نشان داده است که آنها تا به حال. این است یکی دیگر از ابزار استبداد: به پیچ و تاب و ارتباط بین دوربین و حقیقت است. به مردم بگویید که آنچه را که آنها در حال دیدن نیست در واقع آنچه که آنها در حال دیدن و در نهایت آنها شروع به باور شما.

Jimenez راست رفت و برگشت به کار و اخبار رشد meta-ارجاعی به سی ان ان ساخته شده آن کارمند مصیبت یک داستان است. این شبکه صحبت کرده است را به نمایندگی از خود خبرنگار و در دفاع از روزنامه نگاری, اما ما می شود بی مبالات به بازجویی چگونه آن را واپیچیدن بی عدالتی Jimenez که با تجربه بالا-درام تلویزیون. پس از شورش در فرگوسن سی ان ان نازل شده در شهرستانها در بحران و مرتب آن فاجعه تابلو: تک بی باک خبرنگار backgrounded توسط بیچهره, قهر, سیاه, جمعیت. گهگاه یک نشان دهنده ممکن است به عبور مصاحبه اما اغلب این telegenic لنگر که روایت وقایع از خود را به فرد بهتری است. سی ان ان باعث می شود یک عینک خود را عمل می کنند از تماشای آن همان است که بی طرف بررسی است. این chyron روی یخ-قاب Jimenez او به عنوان چراغ دور توسط افسران بخوانید “سومین شب از اعتراضات, آتش سوزی در مینیاپولیس”—که قرار لفظی فاصله بین قیام و علت آن بود که قتل فلوید. اگر شما فقط می خواهم گوش شما ممکن است فرض بر این است که Jimenez در حال حاضر ناشناس بود یک معترض.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>