در نیوهمشایر ساندرز و وارن تصویر خود را به عنوان Fixers نه متفکرین

Elizabeth Warren.
الیزابت وارن به دور سوال از اصطلاح electability که به نظر می رسد مربوط به این سوال که چرا او کاهش یافته است در این نظرسنجی به تازگی.عکس با آدم Glanzman / بلومبرگ / گتی

برف سفید است. بسیاری از خانه های سفید هستند. اکثریت مردم سفید; این سومین-سفید وزارت امور خارجه در اتحادیه. نیوهمشایر به خصوص در فصل زمستان است به شدت, inescapably سفید.

تنها nonwhite شخص من می توانید ببینید که در نمک تپه میخانه در نیوپورت یکی از الیزابت وارن مطبوعات دستیاران. نمک تپه میخانه بود بین-حوادث stop—نه در برنامه اواخر علاوه بر این با انتخاب اعضای رسانه ها. مردم خوردند quesadillas یا بال مرغ از سبدهای پلاستیکی پوشیده شده با کاغذ شطرنجی به عنوان آنها منتظر وارن: ارتباط مستقیم با کودکان کوچک تر شرکت کنندگان با پوشیدن کابل-ژاکت گره بسیاری از ریش است که در بازه زمانی از بور به رنگ سفید.

کسانی که در گفته شد که وارن می رسند در ساعت چهار بعد از ظهر. او وارد در 4:05 پوشیدن یک ژاکت کش باف پشمی قرمز. “این دقیقا سه سال پیش در این آخر هفته که میچ مک کانل سعی کردم به من پرتاب کردن سنا برای خواندن یک نامه از Coretta اسکات کینگ” وارن گفت. در 7 فوریه سال 2017 در سنا تایید جلسات در جف جلسات نامزدی را به عنوان دادستان کل وارن از خواندن نامه ای که به شاه نوشته بود سه دهه قبل از آن در مورد جلسات را نژاد پرستی. در مک کانل رهبر اکثریت سنا را يک حزب جمهوریخواه اکثریت رای به توقف وارن بر این اساس که او impugning سناتور شهرت. بعد سناتور Jeff Merkley از اورگان قادر به پایان خواندن این نامه به رکورد.

این حادثه این است که بهترین راه حل, اما, برای سخن گفتن مک کانل ساخته شده: “او هشدار داد. او توضیح داده شده. با این وجود او همچنان ادامه داشت.” عبارت شد از یک برچسب و یک تی شرت و حتی عنوان کتاب کودک توسط Chelsea Clinton. استناد به آن را در نمک تپه میخانه مجاز وارن به محوری به موضوع جنسیت خود و یا نه به این سوال به اصطلاح electability—که به نظر می رسد مربوط به این سوال که چرا وارن کاهش یافته است در این نظرسنجی به تازگی. “آنچه که برای من جالب” وارن گفت: “مردم میپرسند:” آیا می توانم یک زن برنده می شود؟’ . . . جهان تغییر کرده است از سال 2016. . . . به یاد داشته باشید آنچه اتفاق افتاد روز بعد پس از او افتتاح شد?” وارن با اشاره به تهمت و انقلاب که “هنوز در جریان است.” شماره او گفت: نشان داد که زنان ضرب و شتم مردان در رقابتی انتخابات است. “در نوزده-دهه شصت آنها گفت: ما نمی تواند انتخاب کاتولیک و حزب دموکرات نامزد کاتولیک به هر حال. در سال 2008 آنها گفت: ما نمی تواند انتخاب یک مرد سیاه و سفید و حزب دموکرات نامزد یک مرد سیاه پوست به هر حال.” خواهد حزب دموکرات نامزد یک زن در سال 2020 به رای دهندگان آمریکایی فرصتی برای دوباره تعریف “electability” یک بار دیگر ؟ این سوال او پرسید: اگر چه در بسیاری از کلمات.

سپس یکی از کمپین کارکنان حاکی از آن بود که زمان برای رفتن. وارن التماس قادر به را سوال کردم و اجازه دسترسی به این دو. این روال به نظر می رسد هر دو به خوبی تمرین و صادقانه: وارن را دوست دارد به سوالات. اول یک پیرمرد, پوشیدن لباس, پیراهن, یک جلیقه پشم ونخ راه راه و شطرنجی, شلوار, تا به حال بیشتر از یک نظر از یک سوال است. “من فکر نمی کنم آن است که یک زن نمی تواند انتخاب کنید,” او گفت:. “این که چیزی اتفاق افتاده است در مردم است.” وارن در پاسخ با یک جرقه از به رسمیت شناختن. “من فکر می کنم که یک کشور را که انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک کشور است که دارای مشکلات جدی,” او موافقت کرد. “اینطور نیست که ما در مسیر حق و سپس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب کردم. این حس که چیزی کار نمی کند و این در جریان بوده است برای چند دهه.” این چیزی است که کار نمی کند که این اقتصاد است که به نفع شرکت ها و میلیاردرهای و درایوهای ده ها میلیون نفر دیگر به فقر و دولتی که تسهیل این رشد نابرابری و بی عدالتی است.

“این سرخوردگی است که فقط می رود عمیق تر و عمیق تر این است که دولت فقط کار نمی کند برای مردم” وارن ادامه داد. “این نه تنها اقتصاد که کار نمی کند آن را یک دموکراسی است که کار نمی کند. . . . چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است او را گرفته دموکراسی است که در حال حاضر دچار مشکل و ساخته شده آن را بسیار بدتر—و آن را نیز یک فرصت است.” آن را یک فرصت برای بازسازی کشور, معرفی دانشگاه آزاد و مراقبت های بهداشتی جهانی و لغو ترین دانش آموز بدهی.

با وجود توافق قبلی با کارمند, Warren, زمان, سوم, سوال, از ابیگیل Kier بهداشت و درمان-مراقبت از مدیر و داوطلب عضو شورا شهر از کلرمونت یک شهر همسایه با جمعیت چهارده هزار نفر است. Kier وجود دارد با شوهرش, مت, شیمی دانشجوی دکتری در دارتموث و دو سال از پسر Curtis. او پرسید: در مورد وارن برنامه ای برای جوامع روستایی. وارن عمل مانند او تا به حال شده است در انتظار این سوال را همه زندگی خود را. “آنچه که من دوست داشتم در مورد اینکه قادر به اجرا برای رئيس جمهور است که من شده اند قادر به بیرون رفتن و یادگیری چیزهای,” او گفت:. او آموخته است که نگه داشتن بیمارستان های روستایی باز است و مهم ترین بخش از نگه داشتن زندگی مردم در جوامع روستایی که دسترسی به اینترنت با سرعت بالا ضروری است به ایجاد فرصت های اقتصادی در مناطق روستایی است. و او نیز رشد کرده بیشتر از همیشه متقاعد شده است که او پیشنهاد دو درصد مالیات بر ثروت که ایجاد بودجه فدرال برای چنین خدمات ضروری به عنوان مراقبت از کودک و مدارس خواهد یک راه طولانی به سوی ساخت جوامع روستایی بیشتر پر جنب و جوش. لغو بدهی دانشجو کمک خواهد کرد بیش از حد به دلیل آن که آزاد مردم را از نیاز به اقامت در نزدیکی بالاتر دستمزد مشاغل در شهرهای بزرگتر و اجازه می دهد کسانی که از مناطق روستایی به بازگشت به خانه.

چهارم به طور کامل پاداش سؤال آمد از مرغک چهار سال از فعالین محلی و دولت-مجلس سنا نامزد Jenn Alford-Teaster بود که میزبانی این رویداد است. “هنگامی که این است بیش از, شما می دانید که شما قرار است به ماشین؟” مرغک پرسید. این سوال ظاهرا برنامه ریزی نشده بود وارن کامل نشانه به یک ماشین است که او را به لبنان که در آن او خواهد او را نگه دارید و دوم رالی بزرگ از روز است.

هر دو Kier و الفرد-Teaster به من گفت که آنها را علنا تایید وارن. “وارن شده است در اینجا به طور مداوم” الفرد-Teaster گفت. “او کوچک مشغول به کار شدند. او واقعا می داند آنچه که او صحبت کردن در مورد. و او تنها کسی است که به طور مداوم در پاسخ به تماس.” اکثر اولیه نامزدهای ظاهرا نشان نمی دهد تا در بین حوادث در رستوران های کنار جاده ای—هر چند در آخرین روزهای قبل از اولیه, Bernie Sanders, اندرو یانگ و مایکل بنت نیز متوقف شده در این نزدیکی هست.

دموکراتیک اولیه فرایند وجود داشته است در بیشتر و یا کمتر شکل کنونی خود برای کمتر از نیم قرن و یا فقط به اندازه کافی بلند است که اعضای حزب می توانید تصور کنید که هیچ راه دیگری برای انتخاب یک نامزد. روند آشنایی خود را به یک نوع خاص از پوشش. روزنامه نگاران رویکرد مقدماتی راه آنها رویکرد ورزشی: با ساخت پیش بینی انتهایی فرض برندگان و اثبات فطرت خود را با تعویض آهنگ nimbly در زمان. هنگامی که پای صندوق های رای و عقل متعارف پیش بینی است که یک نامزد به احتمال زیاد برای برنده شدن در این begets پوشش بیشتر است که اعمال خود را تحت فشار سنجی و عقل متعارف که در نوبه خود تغذیه پوشش. این نوع اسب-نژاد گزارش عمل استاندارد و در عین حال آن را نیز استاندارد برای رای دهندگان برای بی اعتبار کردن آن و آرزوی یک جایگزین. یک جایگزین ارجح آن است که به طور کلی مورد توافق خواهد بود به تمرکز بر روی نامزدهای مسائل به جای پویایی در این مسابقه است. این است که پیچیده تر گزاره از آن به نظر می رسد.

رسانه ها محقق Jay Rosen حمایت برای آنچه که او خواستار “شهروندان در دستور کار انتخابات پوشش.” این رویکرد طراحی شده است برای اولین بار به پیدا کردن آنچه که جامعه می خواهد نامزدها به صحبت کردن در مورد است; و دوم, که به رای دهندگان چه نامزدها فکر می کنم در مورد مسائل جامعه را شناسایی کرده است. چنین رویکردی بدون شک خواهد بود بهبود بیش اسب-نژاد سبک پوشش, اما آن را بسیار دشوار است برای پیوند بر روی طولانی و پیچ در پیچ اولیه روند. آن را نیز به ترک اتاق کمی برای آنچه که من فکر می کنم درایوهای سیاست و یا حداقل آنچه که باید به درایو سیاست در این لحظه: تخیل توانایی به بحث در مورد ایده هایی که هنوز رخ داده است برای بسیاری از رای دهندگان شجاعانه به پیش بینی آینده است که جذاب تر از مغلوب ساختن پیشی جستن وعده بازگشت به خیالی گذشته است. این فرض که رای دهندگان می خواهند نامزد تنها برای پاسخ به سوالات آنها بپرسید و نه به آنها فکر می کنم و شاید می خواهید همه چیز آنها باید در نظر گرفته شود قبل از.

هر دو وارن و ساندرز در حال اجرا هستند که با وعده تغییر به جای صرفا رفع این کشور است. آنها نشان دهنده نه تنها آنچه مرسوم است به عنوان جناح چپ حزب دموکرات بلکه آینده گرا جناح و حزب. در سال 2016 مسابقه زمانی که تهمت زد به “امریکا بزرگ دوباره” هیلاری کلینتون مقابله در اثر با امریکا خوب است آن را به عنوان است. کلینتون در مبارزات انتخاباتی ارائه شده تا در حال حاضر به عنوان یک جایگزین به گذشته و بیش از حد اغلب نادیده گرفته عمیق درد و اختلال که در حال رانندگی بود انتخابات در وهله اول. در سال 2020 نامزد مرسوم به عنوان فوتبال—جو بایدن پیت Buttigieg Amy Klobuchar—از کلینتون قالب: آنها وعده به حل مسائل و بازگشت آنها را به خیالی از قبل Trumpian عادی زمانی که مدیریت خوب ساخته شده در کشور به خوبی اجرا. وارن و ساندرز رد این قضیه و وعده جسورانه تغییرات اساسی را در سیستم.

آنچه که من می خواستم برای دیدن در نیوهمپشایر بود که کدام یک از آنها بهتر است در صحبت کردن در مورد آینده در راه است که می تواند رفت و برگشت به اندازه کافی رای دهندگان به اندازه کافی هیجان را به یکی از آنها رئیس جمهور بعدی. یکشنبه اولیه قبل از جواب به نظر می رسید نه. هر دو وارن و ساندرز در بهترین خود را هنگامی که آنها در مورد صحبت درد و مشکلاتی که رای دهندگان در حال تجربه. هنگامی که آنها صحبت در مورد آینده آنها به طور پیش فرض به یک زبان استاندارد از راه حل های قانونی—به زبان رفع جای زبان دید.

هر نامزد حزب دموکرات آغاز می شود هر بیخ و بن سخنرانی با ادعای اینکه تنها او می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها ادعا می کنند که دلیل این است که آنها صالح هستند چرا که آنها درک درست علل آمریکایی’ درد و از آنجا که آنها باید راه حل برای این مسائل. آنچه آنها نیست و شاید نمی تواند آدرس مغلوب ساختن پیشی جستن یک حقیقت سیاسی استعداد: توانایی برای ایجاد یک حس پیش بینی, احساس یک دنیا آمده است. جهان است که او وعده داده است که بی رحمانه یک دنیا خشم تبدیل به خشم جهان اغوا کننده تاریکی. دموکراتیک حریف بهترین امید موفقیت خواهد آمد از conjuring مخالف: یک چشم انداز با شکوه, یک پیش بینی از بودن قادر به از خواب بیدار در آمریکا تبدیل شده است که بهترین نسخه از خود کشور ما هنوز نمی دانند اما می خواهم به ساکن. فرهنگ مقدماتی—و یا شاید بیشتر به طور خاص فرهنگ پوشش مقدماتی—خواسته های مخالف به عنوان ساندرز آموخته در سال 2016 زمانی که او بارها و بارها مورد انتقاد قرار برای ارائه رویاهای لوله به جای برنامه های.

مخاطبان در یک برنی ساندرز تجمع در کالج سارا لارنس در نیوهمپشایر بود به شدت سفید و حداقل سه چهارم مرد.عکس توسط جو Raedle / گتی

ساندرز بزرگترین نیوهمپشایر رویداد به آن نقطه برگزار شد در ورزشگاه Keene کالج ایالتی است که بخشی از دولت در امور عمومی-دانشگاه سیستم. سه ریشو سفید با گیتار باس و یک صفحه کلید با گرم شدن جمعیت است. خارج از آن را همراه با بارش برف بود. همه از پارکینگ که حداقل چهل و پنج دقیقه قبل از این رویداد برنامه ریزی شده برای شروع یک خط از سه یا چهار نفر گسترده ای کشیده به طول یک ساختمان و سپس عرض یک پارکینگ و سپس برخی از. داخل صحنه شد و در حال حاضر پر از افراد جوان نگه داشتن برنی نشانه. اما چهار نفر از آنها نگاه سفید. مخاطبان بود به شدت سفید و حداقل سه چهارم مرد. این گروه موسیقی به پایان رسید با یک پوشش سر صحبت’ “سوزاندن خانه” تبدیل شده است که غیر رسمی از سرود ساندرز مبارزات انتخاباتی.

بازیگر تیم رابینز رهبری جمعیت در شعار: “برنی ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن!” ورمونت معاون فرماندار David زاکرمن گفت که ساندرز الهام گرفته بود او را برای ورود به سیاست و سوال برانگیز ادعا که در حال حاضر برای اولین بار در تاریخ بشر است که ترس از آینده است که ساخت برخی از مردم در نظر داشتن کودکان. ساندرز “احساس می کند به رسمیت می شناسد و ترس و اضطراب و درد!” زاکرمن فریاد زد و bizarrely جمعیت را تشویق می کردند و stomped. دیده و شنیده است که ارزش زیادی است.

“او صحبت می کند با صدای” Jannifer Maina, یکی از شرکت کنندگان به من گفت. Maina که پنجاه و هشت و همسرش, آلبرت Waiganjo که شصت و یک سوار از Worcester, Massachusetts, برای شنیدن ساندرز صحبت می کنند. هر دو آنها را پرستاران که مهاجرت به ایالات متحده آمریکا از کنیا پانزده سال پیش. آنها مانند هر دو ساندرز و وارن. اما Maina گفت: حزب دموکرات نامزد “باید یک مرد به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.”

ساندرز در نهایت در زمان مرحله در هفت-سی و یک ساعت پس از شروع برنامه ریزی شده زمان flanked توسط همسرش سه فرزند و دو نوه. او در راه او همیشه مانند یک معلم است که با تبدیل برافروخته و هیجان زده با مخاطبان خود را. او گفت که این کمپین تا به حال دو اصول اساسی. “اول از همه, آن را کاملا ضروری است که ما شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ مدرن این کشور است . . . یک پاتولوژیک دروغگو فاسد و نژاد پرست های جنسیتی یک دشمن بیگانه و مذهبی طرفدار.”

ساندرز نیست بیان یک اولویت دوم اما او در ادامه به چند روشن و وعده های خاص: برای افزایش حداقل دستمزد در سراسر کشور به پانزده دلار در ساعت; به بیمه دستمزد برابر برای زنان و مردان به تصویب قانون است که به دو عضویت در اتحادیه در چهار سال; برای ایجاد مقرون به صرفه مراقبت از کودک و دستور معلم حقوق حداقل شصت هزار دلار در سال در سراسر کشور; ایجاد یک مدیکر برای تمام سیستم “هیچ حق هیچ copayments هیچ deductibles”; برای رهبری جهان در مقابله با تغییر آب و هوا; به قانونی کردن ماری جوانا در همه جا با سکته مغزی از قلم و پاک کردن پرونده کسی بازداشت برای در اختیار داشتن ماری جوانا; به رفع “شکسته و من به جرات می گویند نژادپرستانه جنایی-سیستم عدالت”; به لغو همه از مغلوب ساختن پیشی جستن دستور اجرایی مهاجرت و بازگرداندن اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه و پایان دادن به جدایی از خانواده به موسسه جهانی چک های پس زمینه برای مالکیت اسلحه و ممنوعیت فروش و توزیع سلاح های حمله; و به دفاع از Roe v. Wade و افزایش بودجه برای والدین طراحی شده. وی با اشاره به همکاران جمهوری خواه در مجلس سنا گفت: “من می گویم به کسانی که منافقان ‘اگر شما باور در دولت خاموش پشت مردم آمریکا درک آن است که زنان در امریکا که باید کنترل بدن خود را.’ “بلندترین تشویق و stomping حمایت از جمعیت آمد و در پاسخ به وعده های خود در انتخاب باروری و تغییر آب و هوا.

این بود وعده, همه, همراه با ساندرز معمول نیمه متعهد ایستاده در کنترل اسلحه. آنها خاص ارائه شده در اصطلاح اصلاحات قانوني و سیاست راه حل. ساندرز صدا کمی مانند یک معمار که ومیزان در مواد بسیار عالی او در حال رفتن به استفاده از, و مهندسی مارول از پله ها اما توصیف نیست خانه او قصد دارد برای ساخت و یا چگونه شما احساس زمانی که شما از خواب بیدار در آن—حتی پس از جزئیات چقدر بدبختی شما در جایی که شما زندگی می کنند در حال حاضر. در واقع ساندرز در بر داشت راه های مختلفی برای استرس است که چشم انداز خود را کاملا انقلابی است. “این است که یک رادیکال ایده,” او گفت: مدیکر برای همه است. “عمده هر کشور بر روی زمین تضمین مراقبت های بهداشتی برای همه, و ما می رویم به انجام همان.” هنگامی که او در مورد تغییر آب و هوا, او به شوخی “شما می خواهید به شنیدن واقعا رادیکال ایده ؟ دولت من خواهد گوش دادن به دانشمندان است.” حق با او بود البته: دانش و کرامت نباید انقلابی مفاهیم. اما نباید یک رهبر است که جمع آوری دو هزار نفر از آنها سوار برای بیش از یک ساعت برای دیدن او در واقع تاکید بر رادیکال پتانسیل تغییر دهید ؟

و وجود دارد یک راه که در آن او قطعا نه رادیکال. “آنچه ما باید انجام دهیم در شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است احیای دموکراسی آمریکایی” او گفت:. “یک نفر یک رای و نه میلیاردرهای خرید انتخابات!” جمعیت را تشویق می کردند. “این همه پایین می آید به پول در سیاست” ساندرز گفت. در بعد نفس او افتخار است که مبارزات انتخاباتی خود دریافت کرده است, کمک از مردم بیش از هر کمپین در تاریخ است. “مبارزه ما این است که بودجه با همکاری مردم است. آن را برای مردم کار!” جمعیت را تشویق می کردند دوباره.

ساندرز ممکن است پیشنهاد کرده اند که مبارزات سیاسی اجرا در پول در همه—حتی اگر آن را به مقدار کمی از پول های اهدایی توسط افراد است—وحشتناک برای یک دموکراسی است. او ممکن است اضافه شده بسیار شبیه به او در زمانی که او در مورد مراقبت های بهداشتی است که بسیاری از دموکراسی محدود کردن و یا ممنوعیت هزینه های خصوصی ارائه بودجه دولت برای مبارزات و گارانتی رایگان و دسترسی برابر به رسانه ها برای همه نامزدها; او ممکن است به ذکر است که اصلی سیستم است که تقویت نظرات مردم در کوچک سفید وزارت امور خارجه یک سوال دموکراتیک ساز; او ممکن است باید گفت که تثبیت دموکراسی آمریکایی نیاز اساسی ارزیابی مجدد از راه ما فکر می کنم در مورد انتخابات است.

اما گیر در سیستم فعلی با بقیه از ما ساندرز باید سپاسگزار به هواداران خود—و تا به حال به حق خود افتخار تعداد و تنوع جغرافیایی. و اگر او می خواست مردم را به بیرون آمدن و رای دادن برای او به سختی می تواند استطاعت به حمله به سیستم رای گیری. ساندرز به این نتیجه رسیدند: “اگر ما بالاترین میزان مشارکت در نیوهمپشایر اولیه تاریخچه, من با اعتماد به نفس است که ما در حال رفتن به برنده شدن در اینجا در نیوهمپشایر. بنابراین در این بی سابقه لحظه ای در تاریخ آمریکا زمانی که ما با داشتن این مهم ترین انتخابات در تاریخ, اجازه دهید ما در اینجا برنده در نیوهمپشایر!” جمعیت تشویق می کردند stomped و سپس متفرق شدند.


آخرین پوشش

دنبال زندگی می کنند نتایج انتخابات از مقدماتی نیوهمپشایر.

جلوتر از مقدماتی نیوهمپشایر تهمت سعی در ایجاد مشکل برای دموکرات ها.

پس از ناامید کننده چهارم-پایان محل در آیووا جو بایدن در تلاش است در نیوهمپشایر. او است که رای گیری در یک کراوات برای مقام سوم در دولت ده امتیاز پشت پیت Buttigieg و نزدیک به بیست امتیاز پشت سر رهبر برنی ساندرز.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>