در کره شمالی چهارمین مرد می تواند یک زن

Kim Jong Un and Kim Yo Jong at a table
در میان گزارش از کیم جونگ سازمان ملل متحد را عدم سلامت به نظر می رسد که واضح ترین جانشین برای حکومت بر کشور با وجود آن جنسیتی نظام سیاسی است که خود را خواهر کیم یو جونگ.عکس از بلومبرگ / گتی

عقل متعارف است که یک زن هرگز نمی تواند صعود به رهبری کره شمالی یک کشور در گیر یک پیچ و تاب زمان از دو پاس مد hairdos و موسیقی و آداب و رسوم اجتماعی. سمی مخلوط آیین کنفوسیوس و توتالیتاریسم indentures زنان به شوهران خود به خود در قوانین و در نهایت به یک مردسالار رژیم است. با چند مورد استثنا (بهترین و شناخته شده بودن معاون وزیر خارجه چو پسر هوی) کره شمالی ارشد کادر تقریبا به طور کامل نر. عالی مجمع مردم—که در حال حاضر دارای شش صد و هشتاد و هفت عضو—قرار است به کنار بیست درصد از کرسی برای زنان اما درصد است و اغلب آغشته پایین تر است. و تابع اولیه این راستا نمایندگان به نظر می رسد برای روشن اپتیک با پوشیدن جواهر-باب روز طبقه با طول کره ای, لباسهای بهترین و شناخته شده توسط کره جنوبی اصطلاح hanbok. از سال 1948 کره شمالی رد شده توسط سه مرد—بنیانگذار پسرش و نوه اش—اما آن است که در حال حاضر قابل تصور است که چهارمین مرد خواهد بود ، چرا که با گزارش می دهد که کیم جونگ سازمان ملل متحد در عدم سلامت بارز ترین جانشین او است thirtysomething خواهر کیم یو جونگ.

کیم جونگ سازمان ملل متحد بود آشکار no-show در مراسم مارک پدربزرگش تولد در آوریل 15—مهم ترین تعطیلات در کره شمالی تقویم و یک رویداد است که او هرگز از دست رفته پس از تبدیل شدن به رهبر در سال 2011. یک سری از موشک آزمون های برنامه ریزی شده همزمان با تعطیلات رفت بدون مرسوم فیلم از کیم از یک مشاهده ایستاده یا مشابه از طریق دوربین دوچشمی. رسمی کره شمالی خبرگزاری KCNA ادامه گزارش خود ادعا فعالیت های است (از قبیل تبریک و تولد پیام های ارسال شده به متحدان) اما هیچ قابل اعتماد عکس از او پدید آمده از آوریل 11th.

هفته گذشته سی ان ان گزارش داد که او در “خطر” پس از داشتن عمل جراحی قرار گرفته (یک ادعای تکرار یک گزارش از یک مجله از روز شنبه ادعا کرد که او مغز مرده پس از شکست عملیات به قرار دادن stent) در حالی که روزانه NK محترم روزنامه آنلاین مستقر در سئول گفت که او دوره نقاهت بعد از بیماریهای قلبی عروقی روش. “چیزی به نظر می رسد به اشتباه” این مقاله به این نتیجه رسیدند در روز جمعه. تا زمانی که “رسانه های دولتی فراهم می کند و قاطع خود را از شواهد نگهداری و رفاه شایعات خواهد شد در نتیجه به احتمال زیاد در ادامه به ظهور و تردید پیروز خواهد شد.” تا کنون که اتفاق افتاده است. همان روز رادیو فردا گزارش داد که چین در حال اعزام یک تیم به کره شمالی که شامل پرسنل پزشکی. شنبه بود و یکی دیگر از تعطیلات مارک موسس کره شمالی نیروهای مسلح و کیم جونگ سازمان ملل متحد از دست رفته بود از کره شمالی را پوشش تلویزیونی این مراسم با توجه به کره جنوبی Yonhap News خدمات. اگر چه بسیار اخبار در مورد کره شمالی نشان میدهد نادرست—کره شمالی مقامات که ناپدید بدون توضیح و دیگران که فکر می کردم به اعدام شده اند اغلب نشان می دهد تا سال بعد در جلسات و یا راهپیمایی—این گزارش روشن است که کره شمالی نیاز به یک طرح احتمالی برای جانشینی.

در پس زمینه تمام این فتنه است coronavirus بحران است. اگر چه کره شمالی غیرقابل توجیهی از رقم ادعا می کند که هیچ موارد خطر سرایت می تواند یک دلیل که کیم ساخته شده است که هیچ ظاهر عمومی. با وجود جوانان خود را—اعتقاد او به سی و شش—او یک فرد سیگاری سنگین و آبخوری که حرکت می کند مانند یک مرد دهه مسن با زحمت کشیده تنفس و لنگی. با توجه به مقاله منتشر شده در سال گذشته آنا Fifield را “بزرگ جانشین” کارشناسان پزشکی است که تجزیه و تحلیل در دسترس عموم فیلم هایی از رهبر که می ایستد و پنج فوت هفت اینچ برآورد وزن خود را در یک نقطه به سه صد پوند است.

“اگر چیزی اتفاق می افتد کیم یو جونگ منطقی است جانشین” سو Mi تری سابق کره شمالی تحلیلگر برای C. I. A., به من گفت. “این یک سوال باز که آیا کره شمالی élites را از یک زن اما آنها یک زمان سخت تر پذیرش کسی خارج از خانواده.” کیم یو جونگ جوانترین شناخته شده نوه کیم ایل سونگ حمل آنچه کره شمالی ریور به عنوان خالص نسب که سرچشمه در کوه Paektu یک آتشفشان در مرز با چین که زادگاه افسانه ای از مردم کره. او بنا به گزارش یک مورد علاقه پدرش کیم جونگ ایل که حکومت از سال 1994 تا زمان مرگ خود در سال 2011 و با توجه به سابق روسی, رسمی, کنستانتین Pulikovsky ممکن است تا به حال یک روشنفکر نگرش زنان نسبت به برخی از کره شمالی نخبگان. Pulikovsky که سفر با کیم جونگ ایل با قطار و بعد نوشت: یک خاطره در مورد تجربه مصاحبه گفت که رهبر ستایش هوش و دختر خود را در حالی که deriding پسران خود را به عنوان “بیکار blockheads.”

اگر شما نگاهی به سلسله خانواده درخت به نظر می رسد که تعدادی از قدیم مردان و زنان, اما بسیاری شده اند تبعید و یا پاکسازی یا بدتر; کیم قدیمی ترین نیمی از برادر کیم جونگ نم ترور شد در مالزی در سال 2017. کیم جونگ ایل به حال هفت فرزند با چهار های مختلف اما یو جونگ و جونگ سازمان ملل متحد متولد شد به همان مادر و صرف حداقل بخشی از دوران کودکی خود را همراه با دیگر برادر در برن سوئیس که در آن آنها با حضور در مدرسه ابتدایی تحت پوشش بودن کودکان از یک دیپلمات کره شمالی.

یو جونگ نیست جلب توجه زیادی تا زمانی که کیم جونگ ایل در مراسم تشییع جنازه صفوف در پیونگ یانگ در دسامبر 28, 2011. رنگ پریده, باریک و تقریبا بچه سر راهی-مانند شکل او بود تا کمی شناخته شده است که تحلیلگران در ابتدا این باورند که او ممکن است کیم جونگ سازمان ملل متحد ، او پس از آن شروع به ظاهر در مقام ویدئوها در حال حرکت به تدریج از پس زمینه به مرکز صحنه. او ساخته شده و به اطلاع عموم بین المللی début زمانی که او با حضور در افتتاحیه المپیک 2018 در Pyeongchang کره جنوبی upstaging به دور ایالات متحده نماینده معاون رئیس جمهور مایک پنس و کسب عنوان در کره جنوبی با رسانه ها از “کره شمالی Ivanka Trump.” (“آنها شگفت زده در او به سختی وجود دارد آرایش و فقدان او را از bling. آنها در نظر او ساده لباس های سیاه و سفید و ساده کیف پول. آنها با اشاره به شکل گل کلیپ که نگهداری موهای خود را به عقب در هیچ مزخرف سبک” است که چگونه واشنگتن پست بررسی خود را دریافت.)

بر خلاف کیم جونگ سازمان ملل متحد را پر زرق و برق ری سول جو یو جونگ به نظر می رسد در پوشیدن وقار و تیره لباس های گاه به گاه با گربه-تعظیم بلوز. او اغلب دیده شده است در جلسات حمل هدیه یادداشت برداری و یا دلربا قلم برای برادرش. در هانوی اجلاس با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته برگزار شد او یک زیرسیگاری خود را برای جمع آوری ته سیگار—تیترهای اما بسیار مهم از کره شمالی هستند و اجباری در مورد پشت سر گذاشتن هر گونه اثری از رهبری DNA. با اینحال این مقام عناوین اعطا یو جونگ ترک شکی نیست که او در صعود. در سال 2014 او به عنوان معاون مدیر حاکم حزب کارگران بخش تبلیغات و اضطراب. در سال 2017, او ساخته شده یک جایگزین عضو دفتر سیاسی بنا به گزارش ها تنها زن دوم تا به حال به نگه داشتن آن موقعیت است. (برای اولین بار بود که کیم Kyong هوی کیم جونگ ایل،) بیشتر tellingly رسمی KCNA سرویس خبری زد آوریل 22nd, بیانیه منسوب به او تشکر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نامه ای که او در آن ارائه شده coöperation در مبارزه با کروناویروس. در این بیانیه او ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن برای ارسال این نامه در زمانی که “بزرگ مشکلات و چالش های پیش رو در راه توسعه روابط” بین کشورها است.

“او واز خیلی جدی تر” مایکل Madden دولتی مشاور در کره شمالی که مدیریت وب سایت کره شمالی, رهبری, سازمان دیده بان گفت. “هنگامی که شما با دیدن فیلم از او در دریافت خطوط او خندان, خوب, دوستانه, زن جوان, اما زمانی که او را از آن خطوط لبخند ناپدید و او حتی به نظر می رسد مانند کیم جونگ ایل.”

مانند دیگر اعضای خاندان حاکم یو جونگ در یک بار بسیار شکل عمومی و یک رمز. او سال تولد است که در زمانهای گوناگون و با توجه به عنوان سال 1987 1988 یا 1989. برخی از گزارش ها ادعا می کنند که شوهر او پسر چو Ryong Hae این مراسم رئیس دولت. چو دومین مرد قدرتمند ترین در کره شمالی isanother مدعی به عنوان جانشین شاید در یک مشترک رهبری با کیم جو جونگ خودش. دیگران می گویند آن را بیشتر احتمال دارد که شوهرش یکی دیگر از بستگان چو را شاید برادرزاده اش. او ظاهرا یک کودک خردسال و افرادی که او را ملاقات کرد در سال 2018 و المپیک فکر می کردم که او هم چند ماه باردار یا به تازگی تولد داده می شود.

به عنوان آموزش و پرورش و مدارک او به فکر بازگشت به اروپا برای تحصیل خود شاید پیوستن به یک cenacolo از کره شمالی شاهزادگان که مایکل Madden معتقد بودند زندگی در یک ساختمان که رژیم صاحب در پاریس شانزدهم Arrondissement. او بعد از آن به دست آورد یک درجه از کیم ایل سونگ دانشگاه یا مهندسی یا علوم کامپیوتر. اگر در واقع او در شیر به رئیس جمهوری آینده انتظار می رود برای دیدن کره شمالی مبلغان عجله تان شدیدا از ستایش عقل, شخصیت و دستاوردهای. آنها تا به حال به انجام همین کار را با کیم جونگ سازمان ملل متحد بود که در اواسط دهه بیست سالگی با یک اغماض رزومه زمانی که او به عنوان خود بیمار پدر جانشین حدود دو سال قبل از مرگ او.

با این وجود یک زن می تواند به سختی به فروش برساند. “من فکر نمی کنم مردم به آن اجازه می دهد. نه مردم و نه مسئولان Kang Mi-jin یک زن که پناهنده از کره شمالی در سال 2009 و در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک روزنامه نگار در سئول, به گفته یک محقق کار با من Jinna پارک. “من فکر می کنم آن است که خیلی زود است.” او افزود: “وجود زنان در موقعیت های بالا در برخی از زمینه ها اما به طور عمده در سازمان های زنان یا هنر و به طور کلی آنها بسیار نادر است.” کره شمالی را بهتر دانشگاه های گزارش شده برای حفظ سهمیه محدود است که زن ثبت نام به سی درصد با توجه به “زنان کره شمالی” یک مطالعه توسط یک کره جنوبی دولت اتاق فکر منتشر شده در سال 2014. در عین حال کره شمالی اغلب زنان فراموش سخت کار دستی. پس از یک قحطی در نوزده-نود آنها شد و قابل رویت ترین ارقام در بازار در حال اجرا کوچک دکه و کیوسک (چون شغل اختصاص داده شده توسط دولت است و آن را آسان تر به بهانه ای از آنها شغل رسمی) اما اهمیت خود را در اقتصاد بازار نه بالا وضعیت خود را.

“کره شمالی است بنابراین outlandishly جنسیتی با وجود این واقعیت است که آنها تصور می شود یک انقلابی جامعه است. وقتی که می آید به روابط جنسیتی آن است که مانند کره جنوبی دهه پیش” کاترین H. S. Moon سیاسی-استاد علوم در کالج ولزلی که نوشته است در مورد مسائل جنسیتی در سیاست گفت. در واقع به عنوان ماه, یادداشت ها را به خوبی شانس در سیاست در کره جنوبی یا یک ملت است که به طور معمول به سمت پایین سازمان همکاری اقتصادی و توسعه, لیست کشورهای توسعه یافته’ رتبه بندی بر برابری جنسیتی. کره جنوبی تنها زن رییس جمهور, Park Geun-hye شد استیضاح در سال 2017, و در حال حاضر در زندان خدمت بیست و پنج سال برای رشوه اخاذی و سوء استفاده از قدرت است که برخی از حفظ است شدیدتر درمان نسبت بهآنها مردانی که مرتکب جرائم قابل مقایسه.

سپس دوباره در نظر بگیرید که به عنوان بسیاری از مفسران اشاره کرده اند که coronavirus بحران شتاب و سرعت تغییر در تکنولوژی و فرهنگ در سراسر جهان است. به طور گسترده ای اشاره کرد جنبه ای از این بیماری همه گیر است که بسیاری از کشورهای برنده نمرات بالا برای شامل انتقال و حفاظت از اقتصاد خود هستند و توسط زنان رهبری—در میان قابل توجه ترین در آلمان, آنگلا مرکل نیوزیلند Jacinda protocol wine studio و تایوان Tsai و نشستند ون. می تواند کره شمالی کرایه بهتر تحت یک زن بیش از حد ؟

تلاقی حوادث اخیر ممکن است ترک کره شمالی با انتخاب کمی در مورد که کیم آنها بالا است. در میان مردان بالغ در خانواده کیم Pyong Il, نیم, برادر کیم جونگ ایل صرف سه دهه نوشته شده در اروپا به عنوان یک دیپلمات در نیمه تبعید; اگر چه او به پیونگ یانگ در سال گذشته او ممکن است دیده می شود به عنوان یک رقیب به جریان حاکم خط. کیم جونگ سازمان ملل متحد را که کودکان خود را قدیمی ترین, یک دختر است که در مورد هشت; پسر او جوانتر است; و ممکن است یک سوم. جونگ سازمان ملل متحد برادر کیم جونگ چول بهترین و شناخته شده به عنوان یک rock-and-roll groupie که یک بار سعی کردم به دعوت Eric Clapton به پیونگ یانگ گزارش شده است که حتی بیشتر از مسائل جدی در سلامتی و اخراج شد و توسط پدر خود به عنوان “بیش از حد دخترانه” برای در نظر گرفتن در جانشینی. است که برگ های تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده کاملا احتمالا به یک زن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>