در کارولینای جنوبی Dave Chappelle می گوید جوک برای اندرو یانگ

Comedian Dave Chappelle.
Dave Chappelle صحبت می کند به اندرو یانگ حامیان در یک رویداد در کارولینای جنوبی است. این طنزپرداز گفت که حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری “تا به برخی از ایده های خوب.”عکس های شان Rayford / گتی

چهار سال پیش جاناتان Hetterly یک چهل و سه ساله آمریکایی-آسیایی روان-سلامت مشاور با حضور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع به عنوان یک شوخی است. او چاپ “آسیایی ها برای مغلوب ساختن پیشی جستن” پیراهن و نشانه هایی است که خواندن “با ما تماس بگیرید و ما می دانیم که چگونه به ساخت دیوار.” این رویداد نه به عنوان خنده دار به عنوان او می خواهم امیدوار بود. او زده بود با لحن از تهدید به رغم حضور کودکان است. به شدت سفید جمعیت فریاد شعارهای “بیل یک متجاوز” و “قفل کردن او را.” یک کمپین داوطلبانه به او گفت, “سه صد هزار تن از مهاجران مستند نشده در حال نفوذ به مرزهای ما و ما نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن برای محافظت از ما.” بعد Hetterly نوشت: “من آماده هستم به تمرکز بر آنچه ما را متحد می سازد به عنوان یک ملت” اضافه کردن “خنده باعث می شود جهان بهتر است.” او به من گفت که به تازگی “من واقعا تا به حال هیچ ایده او رفتن را به نفع خود.”

من Hetterly چهارشنبه شب خارج از شهرستان سالن در کلمبیا, کارولینای جنوبی, که در آن Dave Chappelle بود در مورد به انجام در حمایت از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ. Hetterly پشتیبانی از یانگ unironically. “من نوع پوشیدن کمی از من ایدئولوژی سیاسی در آستین من این زمان,” او گفت: با اشاره به T-پیراهن که در یک بازی در عنوان یک راه راه سفید آهنگ خواندن “بد مغلوب ساختن پیشی جستن.” (Hetterly خریداری شده آن را در مرد سوم, سوابق, جک سفید فروشگاه در نشویل.) Chappelle سفر به حمایت از یانگ تا به حال برخی از پژواک خود را Hetterly پیشنهاد شده است. در سال 2016 پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی Chappelle رفت و در “شنبه شب زنده” و به عنوان Hetterly قرار داده و آن را “فقط مرتب کردن بر اساس از مسخره سفید خشم در مورد تهمت انتخاب می شوند.” “من را دیده اند مردم سفید این دیوانه از O. J. حکم” Chappelle گفت: “من آرزو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شانس و من قصد دارم به او فرصت بدهد.” Hetterly مشکوک است که Chappelle پشیمان نمی شود بیشتر فعال سیاسی قبل از انتخابات و این که اخیر خود در مبارزه برای یانگ بود و در نتیجه ، Chappelle تایید یانگ در اواسط ژانویه و قبل از یک عملکرد اخیر در آیووا به نام یانگ “الهام بخش است.”

چهارشنبه شب Chappelle زنگ زد رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی در یانگ به نمایندگی. “نام من است Dave Chappelle. من جهان-کمدین معروف,” او گفت: یکی answerer پس از چند دقیقه از نمایشنامه تلفن-بانکی در کلمبیا. “اما امروز من فقط نورد برخی از تماس های تلفنی و تلاش برای جلب پشتیبانی می کند. ما یک اصلی بالا آمدن است.” او به پایان رسید تماس “همه حق است. Wu-Tang.” Chappelle گزارش قصد رفتن درب به درب برای یانگ به عنوان به خوبی.

آن شب بیش از دو هزار نفر با حضور در سالن در کلمبیا به او را انجام دهد. خارج از اعضای #YangGang عینک و پیراهن و کلاه که به عنوان خوانده شده “ریاضی“—مخفف “را امریکا فکر می کنم سخت تر”—برگزار شد و نشانه هایی است که خواندن “بشریت برای اولین بار.” داوطلبان با سازمان های غیر انتفاعی ثبت نام مردم برای رای دادن. راه رفتن در اطراف زمین آشنا شدم حامیان نه تنها از یانگ اما Bernie Sanders, الیزابت وارن, مایکل بلومبرگ, تام Steyer جو بایدن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این یک قابل ملاحظه ای متنوع جمعیت در فقط در مورد هر راه. “این امریکا” Hetterly گفت.

میانسال سفید زن به نام جین که زندگی در کلمبیا بود و در تلاش برای فروش یک بلیط است که او می خواهم به اشتباه خریداری شده است. در ماشین بود یک سپر دشنه است که به عنوان خوانده شده “از حزب دموکرات 2020.” جین روشن او دست تکان داد بلیط در هوا “برنی نه دموکرات.” او داوطلب برای هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی در سال 2016 او گفت: این زمان در اطراف او “بیشتر از یک بلومبرگ فرد است.” Steyer بلومبرگ به همکار-میلیاردر که به شدت سرمایه گذاری در کارولینای جنوبی نیز در ذهن او. “من یک مقدار زیادی از ایمیل, این روزها,” او گفت: “لبخند زدن “اما من همیشه می توانید تعداد ایمیل از تام Steyer.”

دو نفر از دوستان خود را در اوایل سی سالگی خود را که می خواهم پایین رانده شده از شارلوت خاویر Jimenez یک I. T. کارگر و مایکل Zytkow که با این نسخهها کار در یک بازی غیر انتفاعی به من گفت که آنها تا به حال پا بیش از یک Steyer حیاط ثبت نام در این راه از ماشین به سالن. “من ملاقات Steyer مانند دو هفته پیش” Zytkow گفت. “دوست من با این نسخهها کار برای مبارزات انتخاباتی خود.” Zytkow رتبه Steyer بسیار در میان نامزدهای اما یانگ بود که خود را در بالا انتخاب کنید. Jimenez گفت: “من بیشتر آمد برای Chappelle.”

یک مرد که با این نسخهها کار در قایقرانی صنعت گفت: “من حتی نمی دانند که آن سیاست تا زمانی که دوستان من فقط به من گفت.” او آمده بود تا با نشان دادن خود یک وبلاگ نویس مد. آنها هر دو در چهل سالگی هر دو سفید و هر دو پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها تا به حال دیده Chappelle آخرین بار او در شهر بود و آنها ناراحت به یاد بگیرند که این رویداد یک صندوق بیدار کننده برای یانگ. “من همه چیز در مورد کسی جمع آوری پول برای چیزی است که آنها باور دارند که در” مرد گفت. “برخی از بهترین دوستان ما در جهان در حال سخت هسته لیبرال.” او از ذهن نیست تمسخر کارگردانی در مغلوب ساختن پیشی جستن, او گفت:. “این خنده دار است. که نمی توانید انتخاب کنید در مرد؟” همسرش گفت: “او یک دلقک در بار.” می تواند Chappelle متقاعد کردن آنها را به حمایت از یانگ به جای ؟ “ما همیشه روشنفکر” مرد گفت: “اما احتمالا نه.”

دیو راجرز بازنشسته هفتاد و یک ساله آفریقایی-آمریکایی در زمان در میان جمعیت به عنوان او منتظر برای همسر خود می رسند. تا آنجا که نامزدهای دموکرات رفتن او گفت: “من هنوز هم بحث بر که من میخوام مقابله با. حتی مطمئن نیستم که میخوام رای دادن. آنها به سرقت برده دو انتخابات از ما در کمتر از بیست سال.” او افزود: “آخرین باری که من سعی کردم برای رای دادن زن من را متهم به تلاش برای رای دو بار. جهنم من نیازی به رای دو بار! رای گیری تعداد دفعات مشاهده نیست به هر حال” او ادامه داد: “وقتی که می آید به انتخابات ریاست جمهوری.” او با اشاره به کالج انتخاباتی است. آیا راجرز بود ؟ “چه نام دختر? Pocahontas?” او به معنای وارن. “من می خواهم که او چه گفت. من نمی دانم که بیش از حد در مورد تام اما من دوست دارم آنچه که او گفت،” این Steyer کمپین آمده بود از خانه خود پیش از آن روز. راجرز اجازه همسرش آن را اداره کند. “آن ارسطو یا افلاطون? یکی از آنها صحبت شد در مورد سیاست. او گفت: “دور ماندن از لوبیا.’ به من گفت: “من به یاد داشته باشید که. “راجرز امیدوار است که Chappelle خواهد خود را تا سال 2016 “S. N. L.” مونولوگ. “من گفت:, مرد, شما نیاز به دور ماندن از لوبیا. شما نمی دانید که چگونه بسیاری از مردم شما نفوذ توسط برخی از چیزهایی که شما می گویند.”

طنز بازی کرده است متمایز نقش یانگ بعید کمپین از شروع. اولین برک آوت حاضر شد و احتمالا ظاهر خود را یک سال پیش در یک فوق العاده محبوب پادکست میزبانی جو روگان, یک امینی کمدین که دستورات ستایش از سپاه از طرفداران — بسیاری از آنها را مردان بسیاری از آنها سفید و بسیاری از آنها ساییدگی در صحت سیاسی. در بیخ و بن یانگ اغلب جوک در مورد آسیایی-آمریکایی کلیشه و گفت که “مخالف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک مرد که ریاضی را دوست دارد.” زمانی که کمدین شین Gillis اخراج شد از “S. N. L.” در ماه سپتامبر پس از یک کلیپ منتشر شده است که در آن او ساخته شده است اظهارات موهن در مورد مگان یانگ کردم توجه زیادی برای دفاع از او را. “شین” او در توئیتر خود نوشت: “من ترجیح می دهم کمدی است که باعث می شود مردم فکر می کنم و نمی کشد ارزان عکس. اما من خوشحال هستم به نشستن و صحبت کردن با شما اگر شما می خواهم.” (Gillis گفته است که او با صحبت یانگ و پس از آن او texted او در مناسبت بگویید یانگ به عنوان مثال او “خرد آن” در یک بحث است.)

به نظر می رسد اتصالات که Chappelle که مورد انتقاد قرار گرفته برای گفتن transphobic و ضد همجنس جوک می گرم به یانگ—هر چند Chappelle گفته است که یانگ سیاست هستند به همین دلیل برای حمایت خود را. روز چهارشنبه اعضای مخاطبان از جمله مطبوعات قرار داده شده در خود گوشی و دستگاه ضبط در قفل کیسه به عنوان آنها وارد گردید. سپس درست قبل از Chappelle مجموعه آغاز شد یک مرد گفت: نیم دوجین از خبرنگاران نزدیک به مرحله “قرار دادن نوت بوک های خود را دور.” او افزود: “هیچ یادداشت ها. بدون یادداشت برداری. من فقط به شما گفتن این یک بار.” شاید کمپین یا کمدین—یا هر دو—نگران بود که حمله شوخی می کنید نوشته شده است و تا پایان در یک تیتر است. هیچ یک از مواد تعجب آور در هر صورت: در ساعت-طولانی مجموعه Chappelle خود دفاع جوک در مورد افراد همجنسگرا (“من هیچ مشکلی با افراد همجنسگرا اما این هزاره گی در حال گرفتن من لعنتی اعصاب”) و ترانس مردم (“من هرگز گفت که ترانس مردم در اشتباه بودند و من هرگز گفت که ترانس مردم بد بودند. . . . من فقط فکر می کنم این خنده دار”) و گفت: بسیاری از جوک ها در هزینه بسیاری از گروه های دیگر. او همچنین تمسخر تراجنسی در پایان یک بیت به یاد ماندنی خط “هیچ آمریکایی باید به ارائه یک گواهی تولد را گه در خارج در گرینزبورو” یک مرجع به کارولینای شمالی را بدنام حمام لایحه.

Chappelle نمی ساکن در سیاست و یا عضویت خود در “یانگ Tang Clan” را به عنوان او به نام آن هر چند او گفت که او فکر یانگ “تا به برخی از ایده های خوب.” او همچنین اشاره کرد که محافظه کاران مانند کمدی که او در بر داشت این تا حدودی ناراحت کننده. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن او است “در یک بیت از یک ترشی است.” نسبت به پایان نشان می دهد او خواست جمعیت “هر آنچه که شما انجام دهید, فقط, گاییدن رای” و اضافه کرد “من نمی خواهم به زندگی می کنند در نژادپرست MAGA و من نمی خواهم به زندگی می کنند در این faggy جهان ،

پس از نشان دادن یانگ را بازتوییت کرد یک واکنش مثبت از مخاطبان عضو آفتابی Payne که وعده داده شده به “گام به گام تا بازی من” بعد از دیدن Chappelle. “من #yanging چند ده نفر در یک روز خوب” Payne توییتی. “این مرد yangs هزار نفر در یک ساعت.”

Hetterly به نام یانگ و Chappelle “ازدواج مناسب” زمانی که من رسیده او پس از نشان می دهد. “اندرو است که به صورت جدی و مستقیم,” او توضیح داد. “او تلاش می کند تا خنده دار باشه اما نه،” در همین حال “دیو می تواند شما را به چالش به صورت ناراحتی خود و سوال بپرسید.” او افزود: “افرادی که پیدا کردن اندرو یانگ جذاب احتمالا بحرانی که لنز به کشف دیو طنز. و کسی که می یابد Dave Chappelle بلافاصله خاموش-قرار نیست به احتمال زیاد رای برای اندرو یانگ آغاز خواهد شد.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر