در دراز مدت رامنی برنده

Jacquelyn مارتین / AP

این یک ورزش مفید برای فکر کردن در مورد ما زمان حاضر نیست از آن ما هستند و یا حتی در جایی که ما در پنج سال اما که در آن ما خواهد شد در 50. بازدید از این دیدگاه مهم ترین چیز در مورد استیضاح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالا میت رامنی سخنرانی توضیح رای خود را به محکوم کردن رئیس جمهور سوء استفاده از قدرت.

در کوتاه مدت که سخنرانی انجام خواهد شد نه رامنی و نه خود علت هر گونه خوب است. ارتش از عضو شورای نظارت مدت و sneering louts خواهد آمد و پس از او خود را این jeers همه بلندتر به دلیل بیرون آمدن آنها از یک وحشت زده پوچی در درون. Shambling, tongueless و بی مهرگان سیاستمداران که در اعماق می دانید بهتر خواهد خشمگین رامنی برای داشتن شجاعت برای گفتن آنچه که آنها معتقد بودند اما جرأت نه مطلق.

اما آن سخنرانی خواهد داشت. زمانی که آینده جنگها از بزرگ سیاسی آمریکا سخنرانی منتشر شده توسط کتابخانه از امریکا رامنی اظهارات وجود خواهد داشت. از زبان آمریکایی و بلاغت در بهترین حالت آن: نه گل و بلبل و orotund اما روشن و جامد و استارک.

فساد در انتخابات برای حفظ خود در دفتر شاید بیشتر توهین آمیز و مخرب تخلف از سوگند یاد کرد که من می توانید تصور کنید …

آیا کسی به طور جدی اعتقاد دارم که من رضایت به این عواقب دیگر از غیر قابل اجتناب اعتقاد است که من سوگند قبل از خدا خواست آن را از من ؟ …

با رای من من بگویید فرزندان من و فرزندان خود را که من وظیفه خود را به بهترین توانایی من اعتقاد داشتند که کشور من انتظار می رود آن را از من است.

که نه جلا سنگ مرمر و طلا ملیله دوزی, اما, New Hampshire گرانیت.

سیاسی سخنرانی مشتق خود قدرت و دوام از اصالت از راه های که در آن عبارات و جملات به نظر می رسد به بیرون آمدن به طور مستقیم از یک شخصیت و چشم انداز خود را. است که چرا لینکلن سخنرانی خواهد هرگز از دست دادن نیروی خود را: آنها اسیر کرامت سادگی و شجاعت مردی که آنها را ساخته است. رامنی هیچ لینکلن اما او نوشت: سخنرانی و صدای خود را است.

هنوز بیشتر است در اینجا از کلمات قدرتمند. این گفتار شامل تمام عناصر درام: مرد آرام و با ایمان است که انتخابات ریاست جمهوری underplayed خیریه خود را با این نسخهها کار; خوش تیپ سیاستمدار که در فعالیت های سیاسی درگیر در هر دو بالا و عدم دستیابی به آن به شکل عمومی که به طور خلاصه تبدیل به یک قهرمان برای مخالفان بود که کشید تخطئه او هفت سال زودتر از تاجر موفق که بارها و بارها بازگشت به امور عمومی; ایلخانی بزرگ و دوست داشتنی خانواده که خود خواهر زاده بارها و بارها به همراه داشت وجدان خود را به او به درستی محکوم کرد. در مقایسه با رامنی با grifter رئیس جمهور و رشوه خوار قبیله بازده آموزنده کنتراست.

به رامنی داستان نمایشنامه به چیزی بسیار عمیق در خود مفهوم به اسطوره نه به معنای افسانه و یا باطل, اما چیزی است که آمریکایی ها می خواهند به این باور در مورد آنها چه کسانی هستند و چه کسی به دلیل آنچه که آنها می خواهند به باور آنها می تواند تبدیل به. آمریکایی ها در آغوش داستان تنهاست مرد یا زن وجدانی که آیا درست دانستن که خطرات بالا هستند. آنها به یاد داشته باشید رزا پارکس امتناع از دادن صندلی خود به صورت یک مسافر در یک اتوبوس مونتگمری در سال 1955 اما فراموش نکنید این سه مسافر دیگر که محتاطانه نقل مکان کرد. آنها لذت بردن از تم اصلی از غرب داستان و فیلم—جان وین در دلیجان گفت: “خوب وجود دارد برخی از چیزهایی که یک مرد فقط نمی تواند فرار از.” آنها افتخار جان آدامز برای دفاع از سربازان انگلیسی متهم به تیراندازی کردن همکار خود آمریکایی ها در یک دوره زمانی که تار و پر و بال می تواند در نتیجه از آن عمل می کنند. در یک کاملا متفاوت ورید آنها ستایش Henry David Thoreau برای انتخاب نافرمانی مدنی و راهپیمایی به ضرب و شتم از درام خود را حل و فصل باقی می ماند بی تفاوت نسبت به آنچه همکار خود یانکی ها از فکر او.

در این سبک از تنها قهرمانی, موتیف نیست پهلوانان و یا تند و شدید شجاعت. گری کوپر در ظهر بالا نقش یک مارشال در انتظار بازگشت چهار قاتلان به دنبال حل و فصل نمرات با او. او حاضر به ترک شهر که رها او که برگ جدید خود را لرزنده عروس سر در گم:

“سعی نکنید به یک قهرمان. شما لازم نیست که به یک قهرمان نه برای من,” او می گوید.

“من سعی می کنم به یک قهرمان. اگر شما فکر می کنم من می خواهم این, شما دیوانه” او پاسخ.

و این ممکن است به همین دلیل تنها مرد یا زن از شجاعت است به طوری یابم. مانند قهرمانان هستند و نه دیوانه نه شاد و نه لزوما خوش بینانه است. داستان ممکن است خارج از نوبت و در پایان, اما آن را نمی ممکن است. در واقع جان اف کندی پروفایل در شجاعتو حتی بیشتر از آن خوب تلویزیونی که چرخید از آن در اواسط’60s, برجسته, بسیاری از سیاستمداران که مشاغل به پایان رسید در خراب کردن پس از آنها در زمان عمیقا منفور مواضع مانند مبارزه کلان دفاع از اتحادیه و یا مخالفت با ایجاد ناتو است.

Communitarians از چپ و راست باید یک نقطه. بسیار باریک حس باراک اوباما در سال 2012 او در آن سخنرانی گفت: “شما نمی ساخت که” برای کسب و کار کوچک صاحبان ممکن است درست باشد. کسی به پرداخت هزینه برای جاده ها و فرودگاه ها ارائه آب و فاضلاب, خدمات حفظ و پلیس و دادگاه های عملکرد. اما آن grievously از دست رفته یک نقطه بزرگ در مورد آنچه که آمریکایی ها می خواهند و یا حداقل باور, حتی زمانی که آن است که دقیقا همان است که آنها هستند.

آمریکایی ها البته لازم نیست که در انحصار تنها شکل از ایمان که چوب به او اصول مهم نیست که چه شخصی هزینه: مردم دیگر خود را ویلبرفورس خود زولا خود بنهوفر و یا برای که ماده خود سقراط یا کیکرو. یک ویژگی متمایز از تمدن واقعی است که آن را به تولید چنین افرادی و تحسین آنها. اما از آن Hutchison و راجر ویلیامز امتناع از عملکرد به افراطیون از پیوریتن بوستون به رامنی ایستاده در طبقه سنا این بوده است که این ارقام آمریکایی ها بیش از بسیاری از تحسین حتی اگر در بسیاری از موارد آنها را گرفته اند برخی از زمان برای انجام این کار است.

محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ما آموخت هیچ چیز جدید در مورد مرد. به طور مشابه sycophancy و نامردی بسیاری از سناتورهای خود توجهی از سوگند خود به توان بی طرف منصفه به ما آموخت هیچ چیز جدید در مورد کسانی که او را تبرئه شد. و نه باید آن را به عهده گرفت که تا به حال در شرایطی بوده است دقیقا معکوس بسیاری از دموکرات سناتور را به نمایش گذاشته رامنی شکیبایی. تقریبا تعریف نوع شجاعت در نمایش رامنی در سخنرانی نادر است و در نتیجه ارزش کالا.

اما در اینجا چیزی نیست. در کوتاه مدت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دادگاه خود را. او در حال حاضر در تلاش برای انتقام انتقام در زیردستان را که صحبت می کرد به حقیقت خواهد شد و حمایت خود را ملتهب و اوباش و ترسو سیاسی. در کوتاه مدت آنها را کلاغ و صعودی به نظر می رسد در حالی که رامنی خواهد بود به حاشیه رانده شده و احتمالا مورد آزار و اذیت شکل است. همه درست است.

از نوه های ما از نظر, با این حال—و آن را بی خطر است که فرض کنیم که دیگر سناتور دانم این کسانی که رای به تبرئه را ترک خواهد کرد در بسیاری از اشتباه و کم عمق و لکه ها بر روی شن و ماسه. رامنی را ترک خواهد کرد ردپای.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>