در میان Coronavirus بحران ما باید شروع به تجسم آینده در حال حاضر

Four people two wearing masks sit on the subway.
در چهره اقتصادی و اجتماعی و آسیب های سیاسی که در حال حاضر انجام شده است در مبارزه با کروناویروس بازگرداندن بافت اجتماعی باید یک اولویت است.عکس توسط فیلیپ مونتگمری برای نیویورکر

شانزده سال پیش و در اوایل روز پزشکی, آزمایش ژنتیک, من دریافت یک نتیجه مثبت برای یکی از جهش BRCA که در ارتباط با یک بسیار افزایش خطر ابتلا به سرطان پستان و سرطان تخمدان. من شروع به مصاحبه با پزشکان و مشاوران ژنتیک به منظور تصمیم می گیرید که آیا به عمل جراحی پیشگیرانه—و اگر آنهایی که. من به سرعت قابل درک است که علم پیشگیری از سرطان تا به حال یک تونل-مشکل بینایی: من توصیه به انجام عمل جراحی است که پایین تر من خطر ابتلا به سرطان اما بسیار افزایش خطرات بهداشتی. من شوخی که پیشگیری از سرطان خواهد بود موفق تر هر چه زودتر من درگذشت چیز دیگری است.

آنچه من ساخته شده مخمصه سخت تر این بود که توصیه های پزشکی من نیست اشتباه است. پیشگیرانه عمل جراحی بهترین گزینه های موجود برای من به یک زندگی طولانی تر. اما توصیه شد, توزیع, بدون توجه به, و یا در زمان حتی اذعان آسیب است که این عمل جراحی را انجام دهد به سلامت من. من رنجدیده بیش از خطرات عدم قطعیت و غیر قابل برگشت به طبیعت از تصمیم گیری. در پایان من تصمیم به عمل جراحی البته نه در نظم و تقریبا در قاب زمان که توصیه شده در آن. من در حال حاضر مسن تر از مادر من یا عمه اش که او نیز تا به حال این جهش تا کنون زندگی می کردند بود. اما من عمیقا تغییر توسط عمل جراحی. زندگی من در حال حاضر به طور کامل و پیوسته با من زندگی قبل از مداخله. من می خواهم به برخی از تغییرات و حسرت دیگران است. من نیز می دانم که اگر من تا به حال نشده است و آگاه از عواقب ناخواسته از تصمیم گیری های من, سلامت و کیفیت زندگی امروز بدتر خواهد بود برای آن است.

در ایالات متحده ما را در به طور مشابه وحشتناک مخمصه در حال حاضر به عنوان یک جامعه بود که من به عنوان یک فرد با یک بدن. اقدامات ما برای نجات خودمان از جهانی همه گیر از رمان coronavirus در حال تغییر ما در بنیادی احتمالا راه های جبران ناپذیر. با سازماندهی مستندات و استقرار انواع قدرت اضطراری در سراسر کشور ما در حال از بین بردن اقتصاد ما بافت اجتماعی و سیاسی ما سیستم. ما هرگز همان خواهد بود. آیا ما تغییر برای هر دو بهتر و بدتر به عنوان تنها فاجعه بار خواهد شد بستگی دارد در چگونه فکر ما باقی می ماند از آسیب های ما در حال انجام به عنوان ما در تلاش برای نجات خودمان از این بیماری همه گیر.

اقتصاد در حال حاضر گرفته شده بزرگترین ضربه ناگهانی در حافظه است. صدها نفر از هزاران نفر از مردم شغل خود را از دست داده و بسیاری دیگر را تبدیل به بیکار در هفته های آینده. نابرابری در ثروت و فرصت و دسترسی به مراقبت های بهداشتی تبدیل شده اند و حتی بیشتر خودنمایی میکند و از آنها فقط یک زن و شوهر از هفته پیش.

بافت اجتماعی است که پاره شدن در راه بی سابقه با توجه به بسته شدن مدرسه های گسترده شیفت به کار از خانه اجتماعی, فاصله, پناه در محل. در حالی که ما با استفاده از به اشتراک ده ها تن از تجارب یک روز با دوستان و آشنایان و غریبه ها—از سوار شدن بر مترو به کار در یک دفتر ایستاده در خط در ناهار رفتن به یک کنسرت غذا خوردن در یک رستوران, چت به بارگذاری راننده—بسیاری از ما شده اند کاهش می یابد و به اشتراک گذاری تنها انزوا و ترس از برخورد شانس اگر هر کدام از آن می توان گفت به اشتراک گذاشته شود.

ما نظام و چیز ساییده شده آن را به عنوان زیر فوق العاده استرس است. دیوان عالی کشور است و تاخیر در موارد. وزارت دادگستری است که به دنبال شدید قدرت. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که با استفاده از بحران به عنوان یک فرصت را به از طریق یک فشار شدید تر نسخه ای از آن در دستور کار است. رئیس جمهور در حال حاضر دروغ به ملت روزانه نه تنها در توییتر بلکه به صورت زنده از تلویزیون در طول جلسات که او را تبدیل به نسخه های جوید. انتخابات است که در یک حالت به حالت تعلیق در انیمیشن است. مرزها به طور موثر بسته شده است. در سطح فدرال یک احتمال واقعی وجود دارد که coronavirus را فلج کار کنگره ترک کاخ سفید بدون بررسی کنید. در سطح محلی قرنطینه اقدامات یا متوقف کرده اند و یا متوقف خواهد شد تمام شوراهای شهر و مدرسه و تخته و جلسات رسمی. اخبار محلی, رسانه, گونه در معرض خطر قبل از بحران ممکن است برخورد یک نهایی ضربه مهلک توسط coronavirus.

در هفته گذشته چندین بالا مشخصات نویسندگان مطرح کرده اند این احتمال که اقدامات اضطراری گرفته در برابر این بیماری همه گیر در حال بیش از حد شدید. دانشگاه ییل دانشگاه محقق David Katz نوشتن در این زماناست استدلال کرد که خطر این بیماری همه گیر است overestimated. این مقاله به نظر توماس فریدمن مقاله نویس تکرار این استدلال. اما مشکل این است که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هدر رفته زمان که در دسترس بود برای آماده شدن برای این بیماری همه گیر را گسترش با سازماندهی گسترده آزمایش و ایجاد اضافی امکانات بیمارستان امروز شدیدی اقدامات هر دو لازم است و احتمالا کافی نیست. به عنوان رئیس جمهور careens نسبت به بلند کردن اقدامات پیشگیرانه به منظور کمک به اقتصاد در هزینه زندگی بشر ما خواهد شد به طور فزاینده ای پیدا کردن خود را در پوچ موقعیت و خواستار آن است که دولت به شدت محدود کردن همه شیوه ای از آزادی است.

پایین نوار تعیین شده توسط بی کفایت خود وسواس دروغ گفتن رئیس جمهور باعث می شود هر نیمه راه-صالح کارمند صدا و درخشان است. در نیویورک اندرو کومو فرماندار محبوبیت به نظر می رسد مشخصی به سادگی از آنجا که او اقدام و صحبت های عقلانی. “در این زمان بحران با بتن کمی اطلاعات در دسترس من نیاز کومو اندازه گیری قلدری” ربکا Fishbein نوشته ایزابل در یک قطعه به نام “کمک به, I Think i’m in Love with Andrew Cuomo???”

ما تمایل به پرتاب کلمه “اقتدارگرا” حدود زیادی معمولا به معنی هر چیزی است که درک ما به کمتر از دموکراتیک است. اما یکی از ویژگی های تعاریف از استبداد یک حکومت است که در آن یک فرد یا یک گروه از مردم را در تمام دولتی تصمیم گیری انکار مشارکت مردم در زندگی سیاسی. (این تمایز استبداد از توتالیتاریسم که در آن مردم مجبور به شرکت در همه زمان ها.) هنگامی که ما فضیلت عقب نشینی به خانه ما ترک فضای عمومی و واگذاری همه اختیارات را به یک مرد مسلح با اورژانس قدرت ما در حال ایجاد یک جامعه به عنوان نزدیک به کتاب درسی تعریف استبداد به عنوان تا به حال در واقع وجود داشته است.

بنابراین چه چیزی ما در حال حاضر است که بسیار اقتصادی و اجتماعی و آسیب های سیاسی شده است انجام می شود ؟ ما باید شروع به صحبت کردن در مورد آسیب و فکر فردا. ما می دانیم که آنچه ما انجام می دهند برای جلوگیری از کشته شدن توسط یک ویروس است و همچنین کشتن ما به عنوان یک جامعه است. ما باید آن را یک اولویت برای بازگرداندن بافت اجتماعی.

یک ابزار است که توان لازم برای این پروژه یک آزمایش پادتن که به مردم بگویید که آیا آنها در حال حاضر در coronavirus و بهبود از آن است. (آنتی بادی آزمایش برای رمان coronavirus وجود دارد اما این آزمون که در حال حاضر در دسترس—و یا برای بسیاری از افراد در دسترس نیست—در حال آزمون است که برای بررسی حضور ویروس. افرادی که در حال حاضر بهبود را تست منفی است.) آن است که در حال حاضر فرض بر این است که افرادی که از بهبود عفونت ممکن است به آن ایمنی حداقل برای یک دوره از زمان. ارائه آنها بوده ایم قرنطینه برای زمان کافی این می تواند افرادی که می توانند داوطلب در بیمارستان, با مواد غذایی و ارائه خدمات در مدارس. زیادی تعداد کافی از افراد با ایمنی بسیج هوشمندانه می تواند نه تنها کمک به جلوگیری از عفونت های جدید اما همچنین کمک به درمان برخی از نابرابری که بحران را تشدید کرده است.

چنین بسیج نباید کاملا خصوصی انجام و به منظور به اندازه کافی بزرگ آن را به حداقل برخی از دخالت دولت. نوشتن در زمانمدیر اجرایی جدید امریکا (پایه و اساس که در آن من یک همکار در سال گذشته), Anne-Marie کشتار استدلال کرد که آمریکا بهبود خواهد شد تضمین شده توسط محلی تا حد زیادی غیر دولتی افقی سازمان. اما اجازه می دهد که دولت خاموش قلاب, جدا کردن صندلی آن به سطح مدیریت صالح و مانند آن مندرج توسط کومو و تسکین آن از وظیفه منجر شود.

کشتار نیز نشان می دهد که بحران پرتاب کرده است ما به آینده است. مستقیم پرداخت پول نقد برای پرداخت کننده مالیات آمریکایی ها که شامل در دولت بسته امداد را ارائه غیر منتظره در سراسر کشور اجرای آزمون جهانی درآمد اولیه; آموزش از راه دور ممکن است هموار کردن راه به در دسترس تر و عادلانه تر آموزش عالی; افزایش شدید در راه دور می تواند به کاهش آلودگی و رایگان املاک و مستغلات است که می توان از تبدیل دفاتر به مسکن. همه این ممکن است درست باشد. اما چگونه و آیا این تغییرات بازی کردن ماه و سال از هم اکنون به طور کامل بستگی به چگونه ما فکر می کنم در مورد هر دو آنها و خودمان.

برای مثال خواهد ما فکر می کنیم از جهانی درآمد اولیه به عنوان یک رویکرد جدید برای توزیع منابع—یکی که در آن جامعه ارزش های مردم برای خود بشریت و نه برای آنچه که آنها تولید—و یا به سادگی به عنوان یک کمتر اداری جایگزین برای رفاه چک? ما فکر می کنم از آموزش از راه دور به عنوان یک راه برای آموزش و پرورش را در دسترس تر و یا به عنوان یک راه برای کالج ها به صرفه جویی در پول در اساتید و کلاس های درس را ؟ برای بچه های کوچکتر ممکن است تغییر سریع ما را به فکر کردن در مدرسه به عنوان یک مکان برای انبار, کودکان, در حالی که پدر و مادر خود را به کار و شروع به فکر راه هایی برای تعامل با کودکان در یادگیری ؟ ما ظهور بیشتر مؤثری از همیشه قبل از با تمام لینک های گاه به گاه قطع اتفاقی اتصالات مانع و فضاهای عمومی تخریب—بیمه که استبداد همچنان ادامه دارد—یا ما مراقبت برای ما ایجاد فضای عمومی دوباره? ما باید شجاعت به مقاومت در برابر تلاش برای بازگرداندن جهان ما از دست داده اند با آن اتشی آن مسافرت هوایی و ترافیک و وسواس خود را با رشد و تولید ؟

ما سابقه است بی پایان. ما را در پاسخ به بحران با تشدید مشکلات اساسی جامعه از جمله علل ریشه ای این بحران خود را. پاسخ ما به 9/11 قربانی آزادی های مدنی و حقوق بشر. پاسخ ما به بحران مالی سال 2008 ایجاد شده و حتی بیشتر نابرابری ثروت. اگر پاسخ ما به این بیماری همه گیر کوروناویروس زیر همان الگوهای آن را در بحران های قبلی مانند بازی کودکان در مقایسه با. اگر ما همچنان به ایجاد ارعاب بیشتر قدرت; اگر ما همچنان به رفتن در سراسر کشور مستندات و یا حتی به طور موثر در یک اقامت برای یک سال یا یک سال و نیم است; اگر ما همچنان به احساس فضیلت چرا که ما در خانه مانده و انجام هیچ چیز (و کسانی از ما که موفق به قتل فرزندان خود را حتی بیشتر احساس فضیلت)—اگر ما همه این چیزهایی که ما باید مانع بدترین نتیجه coronavirus اما ما هنوز هم ممکن است از بین بردن خودمان را در این فرآیند است.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>