Indianapolis 500 به تعویق افتاد تا ماه اوت به دلیل COVID-19

ایندیاناپولیس 500 به تعویق افتاده است تا ماه اوت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و اجرا نمی شود در آخر هفته روز یادبود برای اولین بار پس از سال 1946.

این مسابقه خواهد شد به جای آن برگزار می شود Aug. 23 سه ماه بعد از آن ممکن است 24 تاریخ برنامه ریزی شده.

“ماه مارس در ایندیاناپولیس موتور جاده سریع السیر مورد علاقه من است زمان از سال و مانند ما طرفداران من نا امید که ما تا به حال به reschedule Indianapolis 500” گفت: رکوردی غول راجر Penske که نهایی خرید خود را از IndyCar و Indianapolis Motor Speedway در اوایل این سال است.

“با این حال سلامت و ایمنی ما شرکت کنندگان در رویداد و تماشاگران اولویت ما است و ما معتقدیم که به تعویق انداختن این رویداد است که مسئول تصمیم گیری با شرایط و محدودیت هایی مواجه هستیم,” او گفت:. “ما ادامه خواهد داد به تمرکز بر روی راه ما می تواند به افزایش تجربه مشتری در ماه های آینده, و من مطمئن هستم ما خوش آمدید طرفداران با یک تبدیل تسهیلات و جهانی منظره زمانی که ما برای اجرای بزرگترین مسابقه است.”

ایندیاناپولیس 500 شروع شد و در سال 1911 اما اجرا نشد در سال 1917 1918 و از 1941-45 به دلیل جنگ جهانی اول و دوم. تونی Hulman خریداری غفلت جاده سریع السیر پس از جنگ دوم و ایندی 500 بازگشت تعطیلات آخر هفته روز یادبود در سال 1946 و برنامه ریزی شده است که آخر هفته هر سال پس از.

اگر چه آب و هوا مختل دیگر runnings از معتبر نژاد آن را هرگز آشکار دوباره داده تا به حال.

آن را اجتناب ناپذیر تصمیم اما هنوز هم تا به حال به مشکل برای Penske که خود را به اتمام خرید Indianapolis Motor Speedway و IndyCar در ماه ژانویه و در حال حاضر پمپ میلیون ها نفر به بهبود سرمایه به آماده تاریخی محل کار خود را از 500 تحت مالکیت جدید.

Penske شده بود مشتاقانه در انتظار مارس 15 شروع به IndyCar فصل بود اما مجبور به تعلیق سری 48 ساعت قبل از برنامه ریزی درب بازکن وقتی که coronavirus اعلام شد یک بیماری همه گیر. چهار مسابقه در ابتدا اوراق و IndyCar گفت: این امر رزومه مسابقه 9 مه در جاده ها البته در ایندیاناپولیس. ساحل طولانی و سنت پیت هم گفت: آنها نمی تواند reschedule اما سنت پیت هنوز هم می تواند پیدا کردن راه خود را بازگشت به تقویم.

که مسابقه را در حال حاضر اجرا می شود در جولای 4, یک روز قبل از مسابقات نسکار در Brickyard در یک اقدام بی سابقه doubleheader بین سری.

“آخر هفته روز یادبود همواره ارائه Indianapolis 500 طرفداران یک فرصت به افتخار مردان و زنانی که جنگیدند و قربانی برای ملت ما آزادی” Penske Entertainment Corp. رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت علامت مایلز گفت. “این اوت ما نیز باید منحصر به فرد و قدرتمند فرصت به افتخار سهم و قهرمانی از پزشکان و پرستاران و اولین پاسخ دهندگان و اعضای گارد ملی خدمت در خط مقدم مبارزه با COVID-19.

“ما سپاسگزار برای صبر و شکیبایی از طرفداران ما به عنوان ما به پیمایش این وضعیت داریم و با تشکر از NBC برای آن فوق العاده همکاری و کار سخت کوش برای به حداکثر رساندن پخش با پوشش خبری این برنامه جدید.”

در مسیر عمل در ماه اوت آغاز خواهد شد در Indy با تمرین روز چهارشنبه و پنجشنبه ، 12-13 به دنبال “سریع جمعه” در اوت. 14 و Indianapolis 500 مدارک در روز شنبه و یکشنبه Aug. 15-16.

هفته بعد برنامه آغاز خواهد شد با داغ گودال توقف جلسات تمرین در روز پنج شنبه, اوت. 20 و شامل ایندی چراغ عمل و مقدماتی. ایندی چراغ آزادی 100 مسابقه ایندی 500 توقف گودال چالش و نهایی Indianapolis 500 تمرین برگزار خواهد شد در روز سه شنبه ، 21 به عنوان بخشی از کربوهیدرات در روز است.

عمومی رانندگان نشست و تمام زمینه تولدش جلسه خواهد بود چهارشنبه ، 22.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

IndyCar گفت: تغییرات جدید به برنامه ميانگين تاریخ جدید برای اواسط اوهایو (Aug. 9) و دروازه خارج از سنت لوئیس (Aug. 30).

در حالی که وجود دارد هیچ کلمه ای در زمانی که فصل شروع خواهد شد, IndyCar وب سایت را نشان می دهد اولین مسابقه فصل در دیترویت در 30 مه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>