Indianapolis Colts نشانه آلبرتا offensive lineman o’donnell

کانادا کارتر o’donnell آغاز خواهد شد خود را طرفدار فوتبال حرفه ای به عنوان یک کلت ایندیاناپولیس.

قوی دانشگاه آلبرتا offensive lineman به توافق نظر با کلت در روز شنبه پس از کنار در سال 2020 پیش نویس NFL. O’donnell معامله خواهد شد بنا به گزارش شامل مهم 25.000 دلار (آمریکا) جایزه امضای.

کانادایی دیگر به امن رایگان-عامل معاملات شامل مونترال Carabins دفاعی پشت Marc-Antoine Dequoy (Green Bay Packers) و دانشگاه براون دفاعی lineman مایکل Hoecht (لس آنجلس قوچ).

دو کانادایی شد پیش نویس NFL باشگاه با هر دو گرفته شب جمعه. نوتردام گیرنده تعقیب Claypool — شش فوت و چهار 238-پوند بومی Abbotsford, B. C. — رفت و در دور دوم شماره 49 به طور کلی به Pittsburgh Steelers. و دالاس کابوی ها در زمان اتاوا نویل Gallimore شش پا و دو 304-پوند دفاعی مقابله با از اوکلاهما در دور سوم شماره 82 به طور کلی.

هر دو Gallimore و Claypool بودند 1-2 در CFL سراغ دفتر نهایی بالا-20 لیست منتشر شده در هفته گذشته منتهی به آوریل 30 پیش نویس است. اما آنها خواهید بود آینده میدارد در پنجشنبه لامپ کم مصرف پیش نویس با توجه به جایی که آنها در پیش نویس NFL.

O’donnell سوم (به طور کلی), Hoecht (شماره 6) و Dequoy (شماره 9) نیز در این سراغ اداره top-20 لیست و واجد شرایط برای انتخاب روز پنج شنبه در این پیش نویس است. اما با NFL معاملات در دو انتظار است هر سه بعد خواهد بود-دور میدارد.

شش پا-شش 315 پوند o’donnell بومی Red Deer, Alta., لنگر خط حمله کمک کرد که, آلبرتا, میانگین 399 متری از مجموع جرم و 5.2 متری در عجله در این فصل است. O’donnell شد اول تیم all-کانادا و شرکت در شرق و غرب حرم کاسه در فلوریدا.

پس از نتیجه گیری از پیش نویس شش تیم NFL تماس o’donnell به او توانایی منحصر به فرد به وزن ارائه می دهد و شرایط مربوطه قبل از تصمیم گیری که در آن برای شروع فوتبال حرفه ای pro.

شش فوت و چهار 310 پوند Hoecht بومی Oakville, Ont., کرک نهایی سراغ دفتر top-20 لیست پس از بودن در کنار دو مورد قبلی ارسال شده. Hoecht ثبت نام 42 پردازد و نه دنده به صورت یک دست و چهار کیسه فصل گذشته در قهوه ای.

سابق کاپیتان تیم او در 37 بازی های حرفه ای با خرس ضبط 174 پردازد 29.5 پردازد برای از دست دادن 16.5 کیسه دو مجبور گیر میکنه و چهار اشتباه بهبود. و Hoecht تلف زمان کمی کمک به برنامه در حال پخش در هفت بازی به عنوان یک دانشجوی سال اول.

“او بزرگ او را ورزشی, مخل,” لامپ کم مصرف جنرال موتورز گفت. “او بسیاری از چیزهای خوب است.”

شش پا-سه 195 پوند Dequoy شد اول تیم all-کانادا در فصل گذشته. این Carabins ستاره تا به حال 37 پردازد و سه interceptions و قبول دعوت به بازی در شرق و غرب حرم کاسه.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

Dequoy ارسال شده درخشان و 40 yard dash زمان 4.35 ثانیه در ماه گذشته در مونترال نرم افزار روز.

گام گذاشتن در یک NFL حرفه ای به عنوان عامل رایگان undrafted قطعا آسان نیست اما غیر ممکن نیست یا. در میان UFAs به رفتن و لذت بردن از موفق pro tenures شامل Dallas Cowboys کارفرمایی تونی Romo (چهار Pro کاسه), مینه سوتا, دفاعی lineman جان Randle (137.5 کیسه بیش از 14 فصل Pro Football Hall of Famer) و کارفرمایی وارن ماه که پس از پنج مستقیم خاکستری فنجان با ادمونتون اسکیموها, بازی های برگزار شده 17 NFL فصل و عضو Pro Football Hall of Fame.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>