سرخپوستان نیست خرید چین صورت-ماسک دیپلماسی

اقیانوس اطلس

برای بسیاری از هفته های آینده و ماه (اگر نه سال) خواهد شد اختصاص داده شده به مهار گسترش coronavirus. در چین که در آن شیوع دارد ظاهرا شده موجود یکی دیگر از چالش است که با فشار دادن کنترل آسیب.

پکن شده است نصب یک فشار دیپلماتیک برای کمک به جهان شامل همه گیر و در فرایند تغییر موقعیت خود را نه به عنوان قدرت استبدادی بود که آهسته به صدای زنگ در قریب الوقوع بحران بهداشتی, اما به عنوان رهبر جهانی است که پا تا زمانی که دیگران نمی. در بعضی از نقاط آن به نظر می رسد به کار.

نه در همه جا ، در هند که در این ماه مشخص شده 70 سال روابط دیپلماتیک با پکن ضد چین تمایلات افزایش یافت. بسیاری از سرخپوستان تقصیر این کشور اجازه می دهد این ویروس را گسترش و مراجع به “ووهان ویروس” و “چین” ویروس را تبدیل به امری عادی است.

هند ادراک چین در این لحظه مهم اگر بدون هیچ دلیل دیگر از سیگنال چگونه دیگران ممکن است مشاهده پکن تلاش. مانند بسیاری از کشورهای هند به حساب نمی کند چین به عنوان یک متحد کلیدی و نه لزوما خیلی انگیزه ای برای ستایش پکن برای پاسخ به همه گیر است. هند نیز در میان بسیاری از کشورها تبدیل شده اند که متکی به چین—و نه فقط برای تجارت و سرمایه گذاری که در این مورد قبل از همه گیر اما شاید از همه مهمتر در حال حاضر برای حیاتی تجهیزات مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله تست کیت ماسک صورت و شخصی دیگر دنده محافظ. که وابستگی ثابت شده است به اندازه کافی برای جلوگیری از هند از آشکارا انتقاد چین—حداقل در هر ظرفیت رسمی. آن متوقف نشده, سکس از تبدیل در پکن, اگر چه, و نه آن است که به احتمال زیاد برای جلوگیری از سایر کشورها جمعیت از انجام همان.

اگر هند ثابت می کند غیر قابل نفوذ به آن خیریه تلاش, چین ممکن است تعجب چه کس دیگری خواهد شد ؟

هند همواره یک رابطه پیچیده با بزرگتر آن ، هر چند هند اولین کشور در آسیا و خارج از بلوک کمونیست برای ایجاد روابط دیپلماتیک با جمهوری خلق چین در مارس سال 1950 خود را از تاریخ مشترک بوده سرند با تنش—حداقل نه یک جنگ (که چین برنده) و حل نشده مرز اختلاف در آروناچال پرادش هند northeasternmost دولت است. ترکیب این اختلافات هند تنش با رقیب سرسخت پاکستان (متحد چین) و سایر دیرینه مسائل از جمله وضعیت کشمیر یک سرزمین مورد مناقشه میان هند و پاکستان که چین نیز میسازد برخی از ادعای ارضی. اما هند و چین نیز به اشتراک گذاشتن تعدادی از منافع مشترک از جمله قوی اگر کج تجارت ارتباط است.

“هند و چین ارتباط تا به حال فراز و نشیب” گوتام Bambawale هند سفیر چین از سال 2017 تا 2018 به من گفت. او اشاره کرد که مقامات هر دو طرف تمایل به توصیف رابطه به عنوان یک “هستند که در آن عناصر از هر دو همکاری و همچنین رقابت است.” دیگران را توصیف دو کشور به عنوان “frenemies.”

رشد تنفر نسبت به چین در میان سرخپوستان نیست برای هر یک از این دلایل هر چند—حداقل نه به طور انحصاری است. با توجه به بررسی های اخیر توسط بنگلور بر اساس Takshashila موسسه اکثر سرخپوستان گسل پکن برای جهانی همه گیر با استناد به چین اوایل نادرست از شیوع و شکست خود را به هشدار جهانی به شدت از بحران به اندازه کافی سریع. چنین برداشت نیست و بدون شایستگی: چین می ایستد متهم سرکوب اطلاعات در مورد میزان شیوع کروناویروس پس از تشخیص آن در ووهان در اواخر سال گذشته گزارش هزینه های دنیا با ارزش روز به آن داشته باشد.

اما چین در اوایل خطا نیست تنها چیزی است که تحت تأثیر هندی افکار عمومی در برابر آن. با توجه به مطالعه همان 65 درصد از پاسخ دهندگان بی اعتمادی پکن کلمه در مقیاس بحران از جمله آن ادعا می کند که شیوع این بیماری در چین شده است موجود است. این یک روایت شده است که در ملاقات با شک و تردید در جاهای دیگر هم نشان می دهد که دولت چین را به تلاش برای در حال حاضر خود را در مدیریت بحران به عنوان یکی از به تقلید چالش برانگیز خواهد بود. در هند آنها را به نظر می رسد نتیجه معکوس در دسترس نباشد.

“بسیاری از چیزهایی که چین از نظر دیپلماسی عمومی در واقع معکوس” Tanvi مادان مدیر موسسه بروکینگز هند پروژه به من گفت. او اشاره کرد که پکن تلاش برای برجسته خود کمک—و در برخی موارد منحرف سرزنش—آمده اند و در سراسر هند به عنوان مهربان. “شاید آنها فکر می کنم که مفید است اما در هند که در آن مردم در حال رفتن به خشمگین شدن این چینی حس برتری” مادان گفت: “است که در واقع ایجاد خشم.”

این ضد چین تمایلات آشکار است در تعدادی از راه های. اصطلاح “ووهان ویروس”—محبوبیت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که منتقدان می گویند استمرار در حال حاضر شایع نژاد پرستی و بیگانه ستیزی در اطراف بحران—به طور منظم مورد استفاده هند به عنوان hashtags مانند #ChinaLiedAndPeopleDied و #MakeChinaPay. یک کارتون به تصویر می کشد سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus, blindfolded با یک پرچم ماسک صورت شده است به طور گسترده ای منتشر شده آنلاین توسط سرخپوستان (از جمله ستاره بالیوود آمیتا باچان که در توییتی تصویر به 41 میلیون پیروان قبل از اینکه در نهایت حذف آن). “این که آیا آن الگوهای رفتاری در توییتر و یا واتساپ و یا طرح کمدی و یا در زمان نخست اخبار نشان می دهد اختصاص داده شده به برجسته چگونه چین را تحت تاثیر قرار داده که یا چگونه آن را نگهداری تایوان از این که” مادان گفت: “انتقاد از چین اصلی رفته است.”

مصاحبه در مورد کسی که به سرزنش برای این بیماری همه گیر است و نه منحصر به فرد به هند (که در آن مسلمانان هند که در حال حاضر با مته سوراخ کردن فشار های اخیر خشونت در این کشور مواجه شده اند یک چشم انداز مثبت در تعصب و حمله). در ایالات متحده رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن پیدا کرده است بسیاری از اهداف از جمله رسانه های دولتی فرمانداران و که. هنوز هم برای ایالات متحده و چین ثابت شده است که نادر منبع اجماع scapegoated توسط هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات به طور یکسان. همان را نمی توان گفت برای همتایان هندی. اگر چه بسیاری از سرخپوستان حتی برخی از نزدیک به دولت را مورد انتقاد پکن را از دست داده و همه گیر نارندرا نخست وزیر دولت شده است و تمایلی به انجام این کار.

“دولت نمی خواهند برای رفتن به پایین جاده از وارد شدن به بازی سرزنش,” Ashok Kantha, سفیر هند به چین از سال 2014 تا 2016 و در حال حاضر مدیر موسسه چینی مطالعات در دهلی نو به من گفت. بخشی از دلیل این Kantha گفت: اولویت ها: دهلی نو است که بیشتر در رابطه با حاوی ویروس از نسبت سرزنش برای آن است. عمل گرایی سیاسی نیز در بازی. هند نیاز چین به خصوص وقتی که می آید به خرید تجهیزات پزشکی. صرف نظر از افکار عمومی در چین “شما نمی خواهد ببینید دولت هند شکست دادن مغلوب ساختن پیشی جستن در این” مادان گفت.

در حالی که این وابستگی گسترده در چین می تواند محدود کردن مدرک از انتقاد پکن می شود در کوتاه مدت است که به این معنا نیست آن است که غیر قابل نفوذ. گزارش معیوب کیت های آزمایش و معیوب ماسک در حال حاضر ثابت شده یک ضربه به چین, دیپلماسی به عنوان تعدادی از کشورهای در حال امید بستن برای رد چینی ساخته شده تجهیزات.

وقتی که من پرسید که مادان که آیا دولت چین در مورد مراقبت از ادراک آن در میان هندی, مکان عمومی,, او گفت: آن را بعید است. “آنها هنوز هم فکر می کنم که مخاطبان اصلی این است که دولت هند [زیرا] که آنها می توانید چیزهای با انجام,” او گفت:.

ممکن است این مورد در حال حاضر, اما آن را می تواند ثابت کند مشکل پکن در دراز مدت. پس از همه, چگونه هند—و در واقع بقیه جهان—درک چین در این لحظه به احتمال زیاد تاثیر جهانی آن ادراک طولانی پس از همه گیر را تصویب کرده است. “که بی اعتنا به احساسات از 1.3 میلیارد نفر از مردم یک کشور که متوسط سن 27 است و نه نشانه ای از حکمت” Nitin Pai از بنیانگذاران و مدیر Takshashila موسسه به من گفت در یک ایمیل “برای آنها را به شما به عنوان یک دشمن برای بقیه زندگی طولانی خود را.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>