موسیقی های صنعتی های صنعتی مردم: مفرد میراث پیدایش P-orridge و &

Genesis POrridge.
P-orridge و&, که به تازگی درگذشت در هفتاد و, از سرطان خون بود و بنیانگذار موسیقی های صنعتی و تأثیر عمده ای در نه ناخن اینچ هنرمند Trent Reznor.عکس چارلی Engman

من غمگین را بخوانید یکشنبه گذشته در برابر مرگ پیدایش P-orridge و & بود که هفتاد و درگذشت از لوسمی در ثانیه/er آپارتمان در پایین سمت شرق است. من هرگز ملاقات P-orridge و&, اما من صرف بخشی از یک بعد از ظهر در گوشی با h/er در سال 2011 زمانی که من در حال نوشتن یک پروفایل Trent Reznor. P-orridge و & بنیانگذار موسیقی های صنعتی این نوع که Reznor این رقم در پشت گروه Nine Inch Nails, ساخته شده به خوبی شناخته شده و P-orridge و & چیزی بود مثل یک قهرمان به او. S/او شجاع و درخشان فرد و من تا کنون به مکالمه من با h/er قبل از s/او یک قهرمان به من بیش از حد.

S/او متولد نیل passion ac milan در سال 1950 در منچستر, انگلستان. S/او رفت به مدرسه و سپس دانشگاه هال که s/او در سال 1968. S/او به یک کمون در شمال لندن که اعضای آن با توجه به زندگینامه یادداشت منتشر شده توسط h/er اخیر برچسب افتا سوابق “رعایت یک رژیم سفت و سخت با هدف deconditioning اعضای آن خارج از روال عادی و معمولی رفتار.” آنها تا به حال به خواب جایی متفاوت از جایی که آنها تا به حال خواب شب قبل از آنها ساخته شده وعده های غذایی خود را در زمان های مختلف هر روز و هر روز آنها را به لباس متفاوت از راه آنها تا به حال لباس پوشیدن در روز قبل از. در اطراف این زمان passion ac milan شروع به توسعه پیدایش P-orridge و & به عنوان یک جایگزین هویت.

P-orridge و & چپ کمون پس از سه ماه و رفت و برگشت به هال که s/او شروع به یک عملکرد-هنر و موسیقی جمعی به نام COUM انتقال بود که به عنوان یکی از شعارهای “COUM تضمین ناامیدی.” در سال 1976 COUM قرار داده و در یک نمایشگاه به نام “فحشا” در لندن موسسه هنرهای معاصر که به اندازه کافی خشم برخی از بینندگان که یک عضو پارلمان به نام COUM “آفات تمدن است.”

در سال 1992 با h/er دختران Genesse و Caresse P-orridge و & او به امریکا نقل مکان کرد. در نیویورک در سال 1993 s/او ملاقات ژاکلین Breyer بود که یک پرستار برای کودکان با بیماری ترمینال و مقاوم به درمان معلولیت و همچنین خواهری. در سال 1995 آنها و Breyer شد بانوی جای Breyer P-orridge و&. آنها شروع یک پروژه از ریختن هویت خود در جهت تبدیل شدن به یک سوم هویت بودن آنها به نام “pandrogyne.” برای انجام این کار, آنها سعی کردم به نگاه بسیار شبیه به یکدیگر که ممکن است که شامل داشتن عمل جراحی پلاستیک. P-orridge و & را تصور می شد به دور به عنوان بسیاری از ثانیه/er به ارث برده تصورات خود را به عنوان او می تواند. خود هویت جدید آنها به نام Breyer P-orridge و&. با توجه به بانوی کوبی Breyer P-orridge و & بود “جدا کردن کسی که هر دو از ما.” هر زمان در هنر آنها ساخته شده اما بانوی Jaye گفت: “که سوم بودن Breyer P-orridge و&, است همیشه حاضر.” بانوی Jaye درگذشت از آریتمی های قلبی در سال 2007.

پیدایش P-orridge و & ترین به طور گسترده ای شناخته شده برای داشتن یک عضو موسس خفقان Gristle در سال 1975. خفقان Gristle بازی ناهنجار و گاهی گریتینگ موسیقی در نظر گرفته شده به نمایش بگذارد برداشت از زندگی مدرن است. Reznor به من گفت که خفقان Gristle شده است بسیار مهم است و این چیزی بود که من به نام P-orridge و & به بحث در مورد. در آن زمان Reznor خود را به حال هرگز به او صحبت کرد. او تحت تاثیر قرار گرفته بود پس از من به او گفتم که من و او از من پرسید چه s/او مانند شده است. من تا به حال نوشته شده است فقط در مورد همه چیز s/او گفت.

“معامله بزرگ بود یکی از هیپی دوستان خواهد آمد و بگو: من فقط آمده از امریکا’ ” /او آغاز شد. “بنابراین در سال 1992 زمانی که من در دبیرستان ما در نهایت به امریکا آمد تا به زندگی می کنند. این یک تازگی به زبان انگلیسی در مدرسه و همه مجذوب شد. او با یک حرف در مورد این انگلستان و کسی که می خواستم به دانستن چه مدت آن را به درایو وجود دارد.

رشد “پدر من تا به حال شده است یک درامر در گروه جاز قبل از جنگ جهانی دوم و او به من خریدم یک مجموعه درام. او به من را به کنسرت در منچستر. ما شاهد دوک الینگتون Count Basie دوستان و همچنین من در گروه کر کلیسا, کلیسای جامع, گروه کر و موسیقی را به صورت آکادمیک. سپس سنگ نورد به نظر می رسد و شصت ضرب و شتم-موسیقی چیزی اتفاق افتاده است در لیورپول بود که ده مایل دورتر و در حالی که ما را دوست داشت همه از آن, اما در مورد ’67 علاقه من در آن نوع از موسیقی پاپ شد صفر. وجود ندارد هر چیزی را برای برآوردن من اشتها برای یک داستان. [باب] دیلن معرفی داستان و شخصیت و پس از آن کسی شنیده ام و این شایعات در مورد این گروه از امریکا و ما موفق به دریافت یک کپی از اولین آلبوم بعد از آن منتشر شد و در انگلستان و آن را به من منفجر دور. The Velvet Underground. آنها تا به حال که آهنگ, ‘هدیه’ که در آن فقط داستان است.

“پس از آن بود وجود دارد یک انفجار ناگهانی از گزینه های. مدرن جاز بود که با داشتن یک تاثیر مثبت بر الکتریک راک و پس از آن شعر که شامل یک مقدار بیشتر امیز راه است. موسیقی تا به حال تبدیل شدن به یک شکلی از روزنامه نگاری, زندگی و جامعه و نه فقط ” من شما را دوست دارم چون تو لباس خوب است.’ نیز وجود دارد یک رد لایحه هیلی نوع موسیقی و شعری از خود را که یک تقلید مسخره امیز از آفریقایی-آمریکایی موسیقی بلوز و رولینگ استونز در تلاش برای آواز خواندن مانند آنها آمریکایی است.

“من شروع به داشتن خود من دیالوگ با خودم: نمی تواند وجود داشته باشد چیزی در مورد تجربه من به عنوان یک فرد در اروپا که بازی به عنوان یک کودک در بوخیت پس از حمله رعد اسا ؟ که صحبت کردن در مورد که اتفاق می افتد به من ؟ تخریب راه آهن و آسیاب کارخانه بسته شدن در منچستر به دلیل پنبه بیش از حد گران بود. که بسیار آگاهانه فکر کردم: چه چیزی می تواند انجام شود ؟ وجود دارد راه را برای ایجاد موسیقی است که شامل این تجربه است که شامل آنچه که ما زندگی کرده اید و درون ماشین بوق قطار رفتن گذشته اتوبوس های سنگ زنی چرخ دنده مردم فریاد در خیابان ؟ ما می خواهم به خواندن “سکوت” توسط جان کیج که آخرین کلید واقعا. صندلی انصراف هم اکنون می توانید موسیقی; چه چیزی ما می خواهید که شامل? هیچ درامر چون موسیقی است تا به سرعت ثابت و سنتی ساخته شده و قابل قبول توسط چهار-چهار-درام پن از موسیقی راک است. پس چرا شما نیاز به دانستن چگونه به بازی ؟ آنچه که یک ابزار ؟ چیزی که باعث می شود یک سر و صدا تقویت شده یا نه. ما نمی باید بدانید که چگونه به بازی. آنچه را در اطراف ؟ آنچه می تواند ما را در استفاده در روح یک دوشان آماده?

“وجود دارد به سختی هر گونه دختران در گروههای راک. ما تا به حال من و vive andalucía فن Tutti و او نمی مانند گیتار الکتریک به دلیل آن خیلی سنگین بود بنابراین ما با یک اره برقی و اره کردن بیت ما را دوست ندارم. من واقعا نمی مانند تلاش برای یادگیری که در آن برای قرار دادن انگشتان من و آن را لازم برای اهداف ما.

“یکی دیگر از اعضای Sleazy بود که پیتر Christopherson بود واقعا به ویلیام باروز بنابراین او گفت:” من واقعا می خواهم به شامل cutups با یک نوار ضبط شده است.’ او تغییر واکمن نوار کاست بنابراین زمانی که شما بازی یک کاست شما می توانید هر دو طرف در همان زمان. ما تا به حال شش به طوری که دوازده بسیاری از صدا و کاست می تواند هر چیزی که شما سابقه بوده است. در نهایت ما ملاقات کریس کارتر. کریس ساخته شده سینت سایزر. هیچ کس با استفاده از آنها در انگلستان است. ما گفت: “فوق العاده است—آن را بسیار ضد سنگ است.’

“پس از آن وجود دارد این سوال که آیا ما به این صدای جدید. من تا به حال این, دوست, دوست مونته Cazazza—او شده است می خواهم بیش از امریکا دیدن من و من تندرست این ایده ها کردن او را. ‘آیا شما فکر می کنم ما می توانیم دوباره ایجاد تجربه ما از زندگی و تماس با آن موسیقی است؟’ من از او پرسیدم. سپتامبر 3, 1975. ما راه رفتن به یک مکان به نام لندن زمینه پارک بود که بین چمباتمه زدن که در آن زندگی می کردیم و این کارخانه که در آن ما بازی. ما گفت: ما نیاز به یک نام—آنچه در مورد کارخانه ؟ بعد از حدود نیم ساعت مونتی گفت: “شما می دانید که شما در حفظ و استفاده از کلمه “صنعتی” ‘ بنابراین من نام آن را موسیقی های صنعتی و در آن بود. موسیقی های صنعتی های صنعتی مردم—که بزرگ eureka لحظه. و کمی ما می دانیم آن را تبدیل به یک پدیده جهانی—از آن فضای کوچک و چهار نفر که نمی تواند بازی کند.

“من فکر می کنم ما در مورد سی و چهار کنسرت در شش سال. ما تا به حال یک ساعت دیجیتال روی صحنه و ما تنها یک ساعت; ما مشکلات ناسازگار بودن و خاموش. هنگامی که ما شروع به بزرگ و headliners ما خواهد همیشه بازی اول چون به طور معمول headlining باند بازی آخرین ما را در اولین. اگر شما یک فن و درک ما جواب شما وجود دارد خواهد بود در ابتدا. مردم در تلاش برای هیپ خواهد دیر می آیند و ما را از دست ندهید. ما در حال حاضر می خواهم در صفحه اصلی نوشیدن چای.

“ما همچنان در تلاش برای شکست دادن اشکال سنتی و خود تبریک بازی است که مردم در محبوب موسیقی بازی. ما هرگز از دست ما حس باقی مانده سخت به رهبری درباره رد غنایم جنگی. چند سال ما نمی تواند زندگی را. همه مشاغل دیگر; من در رفاه زندگی در یک چمباتمه زدن. دور مورد ’78 و پس از سه سال ناگهان در آن گرفتار و ما بررسی پنج ستاره و مردم را از آمدن به مباحث و ما با فروش ده ها هزار نفر از سوابق و پس از آن بود که خود ما برچسب ما تا به حال تمام سود. ما تا به حال به شروع به پرداخت مالیات—که بسیار گیج کننده است. سوال شد چگونه ما در مقابله با این و نه مکیده ؟ بیشتر شما پذیرفته سخت تر از آن است که به رد و قبول. در پایان ما فکر آن را در زمان برای متوقف کردن. ما در L. A. تنها دو کنسرتهایی ما در امریکا است. من گفتم به مونتی ” این است که بیش از حد آسان است. ما باید برای متوقف کردن.’

“ما در حال انجام آنچه که ما می خواهم نظر گرفته شده است. ما تا به حال می خواستم به موسیقی مانند فورد اتومبیل های ساخته شده بر روی تسمه های صنعتی. موسیقی های صنعتی های صنعتی مردم است. چرا یادگیری هر آکورد زیرا هنگامی که شما شروع به یادگیری آکورد شما پذیرش تاسیس فرم. پیدا کردن چیزی کاملا متفاوت است.

“در پایان ما مارسل دوشان بعدی کار: دوازده ماتريالى چرخ دوچرخه و یک صفحه نمایش بزرگ هر چرخ رنگ های مختلف. هنگامی که شما را دیدم خود را رنگ شما بازی خود را چرخ—strike آن و یا انجام هر کاری شما می خواهید. تخیل همیشه باید مهم تر از منطق است.”

تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید من احساس هیجان زده به صحبت کردن با افرادی که می دانید چیزهایی که من نمی. S/او یک فرد الهام بخش و من گوشی را گذاشت احساس به عنوان اگر من تا به حال فقط داده شده است یک هدیه—نیم ساعت از ثانیه/er توجه است. در طول سال, من چند نفر, P-orridge و & میان آنها نیز ویلیام ماکسول همچنین یوسف میچل همچنین دیوید Pearlman که به نام خود Poppa Neutrino که به من داده اند چیزهایی که فکر می کنم برای بقیه زندگی من است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>