در داخل یک تلاش جدید برای ایجاد دستورالعمل برای درمان COVID-19 بيمار

Centralized quarantine beds set up in a stadium
“همه چیز در حال تغییر کاملا به طور مداوم” دکتر C. Lee کوهن می گوید: “و این که برای تغییر چگونه ما فکر می کنم در مورد پزشکی مبتنی بر شواهد.”عکس از خبرگزاری فرانسه / گتی

روز جمعه یک تیم در Brigham و بیمارستان زنان در بوستون است که وابسته به دانشکده پزشکی هاروارد منتشر شد دستورالعمل برای درمان بیمارانی که تبدیل به بدحال با COVID-19 در وب سایت covidprotocols.org. در این سند است که یک کار در حال پیشرفت است که به روز خواهد شد به عنوان سازندگان آن دریافت بازخورد از دیگر پزشکان و جمع آوری اطلاعات بیشتر در مورد این دوره از این بیماری است. به عنوان آنها امروز دستورالعمل ارائه حرفه ای پزشکی مشاوره برای بسیاری از حالات ممکن است از چگونه برای کاهش خطر هوابرد انتقال از بیماران در ماسک به نحوه درمان بیماران مبتلا به سرطان که قرارداد این ویروس. دو نهایی بخش “نقش مراقبت تسکینی” و “ملاحظات اخلاقی و تخصیص منابع” باقی می ماند خالی با توجه داشته باشید که این بخش در حال پیشرفت است.”

روز جمعه من صحبت تلفنی با دکتر C. Lee کوهن که منجر به تلاش برای تدوین دستورالعمل. کوهن ریوی و مراقبت بحرانی همکار در Brigham و بیمارستان زنان دارای یک پس زمینه در بهداشت جهانی. در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح ما در مورد آنچه او آموخته از پزشکان در چین, آیا مراقبت های بهداشتی حرفه ای باید بیشتر مایل به آزمایش به دلیل دامنه گیر و چقدر مرگ و درد و رنج می تواند مانع نامحدود منابع پزشکی.

چه شد روند خود را در تدوین این دستورالعمل?

ما بسیار به سرعت در حال ایجاد یک نیروی کار در میان ریوی و مراقبت بحرانی ادارات و تا به حال یک سری از جلسات مربوط به آن و اختصاص به بخش های مختلف افراد برای ایجاد اولیه پیش نویس و سپس بینی را از نظرات بخش ما به عنوان یک کل و بینی مقدار زیادی از کمک در شرایط استفاده از دنبال کردن اطلاعات از ساکنان و دانشجویان پزشکی و بسیاری از افرادی که علاقه مند بودند و هیجان زده برای کمک به. و پس از آن ما تا به حال بسیار طولانی زوم جلسه که در آن ما تلاش برای توسعه یک اجماع در میان خودمان را در مورد آنچه که بهترین شیوه باید باشد. و سپس یک دوره وجود دارد تجدید نظر و همگن و ویرایش و در حال حاضر بدیهی است که ما باید آن را به جهان و به بسیاری از نظرات و تصحیح همه چیز به عنوان آنها در آمده از غلط املایی تمام راه را تا به واقعی عمده بالینی conundrums یا اختلافات. جامعه از مراقبتهای پزشکی نیز فقط با توصیه های خود را, بنابراین من می خواهم به مطمئن شوید که ما متناظر با آنها و که در آن درگیری وجود دارد را با ما کوچکتر نیروی کار.

وجود دارد چیزهایی که مورد بحث یا که بسیار سخت و یا که در آن شما فکر می کنم وجود دارد استدلال خوبی برای انجام کارها به روش های مختلف?

من فکر می کنم بزرگترین چیزی که آمده است و تنها چیزی که در ادامه خواهد آمد تا در دسترس بودن منابع. و ما آگاهانه ساخته شده در این سند برای زمان-شرایط تنش. و مقدار زیادی از زمان وجود دارد بحث در مورد “خوب این است که رفتن به بی ربط” اما ما قصد و احتمالا برنامه ریزی برای انجام نسخه های مختلف از این راهنمای برای درجات مختلف از منابع محدود. اما ما نمی خواهیم به preëmptively را بالينی بر اساس تصمیم گیری های آینده محدودیت منابع.

و این مسائل است که خواهد آمد تا در این حالات آینده در مورد چگونه به جیره مراقبت و یا تجهیزات ؟

به برخی از درجه آره. و یا حتی داروها. و سپس به شدت از درمان است. بسیاری از چیزهایی که ما ذکر شده تنها حس را در coördination با هر یک از دیگر. با تعداد زیادی از مراقبت بحرانی چیزهایی که شما نمی خواهید به یک نفر چیزی و کسی دیگری یک چیز متفاوت است. آن را حس می کند بیشتر به یک coördinated رویکرد است. اما این سوالات هستند که در واقع بیشتر در طرف اخلاقی از چیزهایی که از بالينی دارد. و وجود دارد به طور کامل جدا از افرادی که در آن کار است و به همین دلیل ما در حال کار بر روی یک پروتکل برای زمان-شرایط تنش و هنگامی که ما حرکت به مراحل مختلف این بیماری ما را تنظیم با توجه به آن است.

چه چیزهایی بودند که شما احساس می شد مهم ترین برجسته برای پزشکی حرفه ای و یا برای مردم عادی که باید برخی از ایده در مورد آنچه پزشکان و پرستاران و بهداشت حرفه ای کشتی ؟

ما در یک جهان که در آن ما در حال استفاده می شود به تصمیم گیری بر اساس تلاش های هماهنگ از بسیاری از مردم را به مطالعه همه چیز برای مدت طولانی از زمان. و ما نیاز به توصیه بر اساس بسیار مختصری در مورد نظریه های که منتشر می شوند در میانه ما ایجاد این اسناد و مدارک. همه چیز در حال تغییر کاملا به طور مداوم و است که به تغییر چگونه ما فکر می کنم در مورد پزشکی مبتنی بر شواهد است که یکی از دلایل که منبع باز قالب برای این است که فوق العاده مهم است. نمی توان آن را یک استاتیک سند است.

آیا در عمل است که شما مجبور به تغییر چگونه شما عمل دارو و چگونه شما فکر می کنم در مورد پزشکی مبتنی بر شواهد?

من فکر می کنم یک مورد در نقطه است که آیا یا نه برای استفاده از دارو Plaquenil—هیدروکسی کلروکین غیر-نام تجاری—است که بدست یک بسیاری از مطبوعات به تازگی. [یک کارآزمایی بالینی نشان داد که هیدروکسی کلروکین یک پیر مالاریا مواد مخدر ممکن است یک درمان موثر برای COVID-19.] ما نمی تماما درک مکانیسم اما ما باید برخی از نظریه ها در مورد مکانیزم. چین شروع به رول کردن آن در مکان های خاصی, اما آن است که واقعا به خوبی تحقیق در این زمان. برخی از ایالات متحده برنامه های در حال انجام آن است. برخی از ایالات متحده برنامه های آن انجام نشده است. و ما نیاز به یک فروم برای آن که به بحث در میان مردم هوشمند و هوشمند انتخاب می شود ساخته شده است.

احساس خود را دارد که آمریکا سیستم پزشکی است که بیشتر احتمال دارد به خطر جایی که نباید و یا به احتمال زیاد بیش از حد محافظه کار هنگامی که آن را باید تجربی با توجه به آنچه ما روبرو هستند ؟

این یک سوال بزرگ است. من می خواهم بگویم که به عنوان یک کل, حرفه, خوب, دلایل گرایش به سوی محافظهکاری و من فکر می کنم که این روند را تغییر دهد و لزوما. اما ما باید با ملاحظه در مورد چگونه آن را تغییر است.

آیا پزشکان از کشورهای دیگر درس خاص به بیان?

اوه کاملا. آن را یک چالش برای زبان دلیل و برای این واقعیت ساده است که همه ما در حال کار به طور مداوم. پس مردم واقعا باید از این زمان برای ایجاد این چیزها در حال حاضر. آنها هم به کمک قطعات کوچک برای, مطمئن, اما آنها لازم نیست که زمان واقعا هش آن را. وجود دارد بسیاری از حدیثی چیزهایی که باید گنجانیده شده وجود دارد علاوه بر اطلاعات عمومی, با ضرورت است. و ما قطعا تا به حال بسیاری از PowerPoints و مذاکرات از همکاران در ووهان چین است که گنجانیده شده در اینجا. ایتالیا تجربه شده است کمی سخت تر برای دسترسی به این دلیل که خیلی در ضخامت از آن و آن سخت است برای آنها را به انتشار در حال حاضر و عمومی را ارائه و در مورد این چیزها. اما ما تلاش کرده اند تا آنجا که ممکن است به ترکیب از همکاران وجود دارد و آنچه را که آنها آموخته و از همکاران خود در سراسر ایالات متحده نیز که چند هفته از جایی که هستیم به خصوص در سیاتل.

بود وجود دارد یک چیز است که ایستاده بود که شما آموخته شده از مردم در خارج از کشور ؟

من فکر می کنم مهم ترین چیزی که من آموخته اند که از مطلق اهمیت سیاست در سطح مهار استراتژی—چیزهایی مانند متمرکز قرنطینه که ما اصلا انجام نشده است و من بسیار مایل است که ما را و همه چیز مانند cohorted بخش و سیاست های بهداشت کارگری تجهیزات حفاظت شخصی. اینها حتی در ما دستورالعمل های بالینی, اما آنها برای من شخصا برخی از مهم ترین درس هایی که یاد گرفتم از این اسلاید از مردم در ووهان.

می تواند به شما بگویم بیشتر در مورد آنچه که شما به معنای “متمرکز قرنطینه” و “cohorted بخش” و به همین دلیل آنها می تواند مهم است ؟

اطمینان حاصل کنید. بنابراین “متمرکز قرنطینه” به این معنی است که اگر تست شما مثبت برای coronavirus به جای رفتن به خانه خود را به قرنطینه می شود و در خانه خود را, شما در واقع قرنطینه در یک محل مرکزی. چین انجام بسیاری از کار بسیار خوبی یا quarantining مردم در خانه خود و آوردن آنها به مواد غذایی به طوری که آنها نمی باید به ترک و یا quarantining آنها را در مکان های مرکزی به طوری که مردم می تواند بررسی شود و اگر آنها توسعه یافته بدتر شدن علائم مراقبت از خود می تواند به یک بیمارستان سریع تر و بسیار مهم, به طوری که آنها نمی افراد دیگر را آلوده.

و از نظر تجهیزات حفاظت فردی و متمرکز بخش های خطر به کارگران بهداشت و درمان است و بیشتر زمانی که شما در حال مصرف کردن تجهیزات حفاظت شخصی. و ووهان اطلاعات من را دیده اند نشان می دهد که آنها تا به حال در بخش اولیه خود اپیدمی تعداد قابل توجهی از مراقبت های بهداشتی-کارگر عفونت تعداد بسیار زیادی است. و زمانی که آنها تغییر سیاست های خود را به طوری که آنها نمی دان و اوردن که اغلب آنها را دور در تمام بخش ها پر از مردم در یک بروید و سپس تجهیزات خود را در یک زمان — آنها تا به حال نرخ بسیار پایین تر از بهداشت و درمان-مراقبت-کارگر عفونت. و مهم است که برای بسیاری از دلایل مختلف.

وجود دارد هر چیزی در مورد کروناویروس که باعث می شود آن را دشوار است به خصوص برای حرفه ای پزشکی برای درمان و یا مشکل در مواجهه با آن باید به انجام بیشتر با ظرفیت ها و مسائل مربوط به عرضه? یا هستند کسانی که دو طرف یک سکه ؟

اوه آره, من فکر می کنم وجود دارد یک تن از چیزهایی است که آن را سخت به درمان است. که در آن برای شروع ؟ ویروس ها توقف کامل بسیار سخت به درمان نسبت به باکتری است. این ویروس خاص تمایل به علت مردم برای رفتن از صفر تا شصت. شما نگاه بسیار خوب و سپس شما بسیار بیمار در مقدار بسیار کوتاه از زمان. آن سخت است برای تست که باعث می شود آن را سخت به همگروهی مردم و تریاژ مردم و قرار دادن مردم در احتیاطی مناسب. آن را بسیار چالش برانگیز است به مطمئن شوید که مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگر بیماران دریافت نمی کنید. و من فکر می کنم بالینی, بالا, نیاز به مراقبت های ویژه است که واقعا یک نگرانی بزرگ است که به دلیل بسیار محدود منابع و نیاز به مقدار زیادی از coördination به خوبی انجام دهد و نیاز به مقدار زیادی از زمان و تلاش در بخشی از مراقبت های بهداشتی حرفه ای است. در حالی که اگر آن را کمتر شدید virus و نمی نیاز به مراقبت های ویژه, بدیهی است که شما نیاز پزشکان کمتر. معمولا برای مراقبت شما باید یک به یک و یا دو به یک پرستاری نسبت. به صورت کلی در کل بخش شما اغلب باید چهار به یک, یا, پنج به یک, یا شش به یک نسبت از بیماران به پرستاران. بنابراین تمام آن چیزهایی که تقاضای بسیاری از سیستم مراقبت های بهداشتی.

من می گویم به مردم است که اگر شما می تواند کل نیروی ایالات متحده سیستم مراقبت های بهداشتی به مانند سه COVID بیماران احتمالا هیچ کس بمیرد. شما می توانید مردم پیوند شما می توانید آنها را اقدامات تهاجمی شما می توانید آنها را به یک خارجی ماشین قلب-ریه. شما می توانید انجام دهید که به صورت فوق العاده کوچک تعدادی از افراد, اما تعداد افرادی که در حال رفتن به نیاز به آن و شدت مراقبت آنها در حال رفتن به نیاز است که واقعا هولناک و وحشتناک است.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>