Tara McGowan in an office.
مخفف را C. E. O. تارا McGowan, به نظر می رسد مانند یک starry-eyed تکنو-تخیلی مستعد ابتلا به این باور است که یک آرایه وسیعی از مشکلات اجتماعی را می توان با یکی دیگر از نوآوری است.T. J. پاتریک / نیویورک تایمز / Redux

در مرکز شهر واشنگتن دی سی در gleaming جدید WeWork ساختمان است که هنوز هم عمدتا خالی از سکنه یک مجموعه اداری است که اشغال شده توسط یک سازمان غیر انتفاعی به نام مخفف چپ متمایل دیجیتال مشاوره که ماموریت است که برای ساخت “زیرساخت های مدرن جدید, مترقی جنبش است.” برای ترجمه به هر کسی که صحبت نمی کند و, راه اندازی, زبان ویژه “زیرساخت ها” در اصل به معنی کد. (در سال 2014 زمانی که مارک زوکربرگ تصمیم گرفت که “حرکت سریع و شکستن همه چیز” بود بیش از حد بر روی بینی او اصلاح Facebook شعار به “حرکت سریع و پایدار زیرساخت ها است.”) سه هفته پیش من بازدید مخفف است که نرم و صاف و hypermodern تزئین شده با succulents, دارای گونه های برامده هنر پاپ و یک ساعت دیجیتال شمارش پایین به روز انتخابات. تارا McGowan مخفف را سی و چهار ساله موسس و C. E. O. برگزار زیادی بطری کمبوچا و عینک یک خسته بیان. در سال 2012 McGowan کار را برای باراک اوباما reëlection کمپین تولید محتوای دیجیتال; در سال 2016 او دیجیتال مدیر از اولویت های U. S. A., فوق العاده PAC وابسته به هیلاری کلینتون. “بسیاری از بزرگ سازمانهای دموکراتیک مرهون یک مدل قدیمی که ارزش رسانه های سنتی بیش از رسانه های جدید, روابط شخصی بیش از داده های oligopoly بیش از شایسته سالاری” او گفت:. “اگر ما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر رای دهندگان به جایی که آنها هستند آنلاین در تلفن های خود را—پس از آن ما باید بیشتر خطر تحمل و اگر شما عفو کلمه بیشتر مخل.”

McGowan این اختلال به اشکال مختلف, برخی از دولتی و رو و دیگران بیشتر مخفی. علنا او قول داد به پتو اینترنت به خصوص Facebook و Google با ضد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغات—نه این تابستان پس از یک دموکرات نامزد شده است اما در حال حاضر. (یکی از این آگهی که فقط فرار on Facebook: یک عکس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و میچ مک کانل مزین با کلمات “در پایان این BROMANCE.”) مخفف به طور منظم قرار می دهد از یک خبرنامه پادکست و مجموعهای از رسانه اجتماعی خوردها همه عملکرد به عنوان معادل اورژانس-آژیر emoji. “انتخابات عمومی شده است اتفاق می افتد برای ماه مسلما سال, آنلاین,” او به من گفت. “مشکل این است که تنها یک تیم در زمین و نه تیم ما.”

بیشتر بی سر و صدا او دهکده و یا سرمایه گذاری در چندین spinoff سازمان. صحبت از نظر قانونی این نهاد جدا; در عمل همه آنها در هم تنیده شده. یکی سیاسی است-اقدام کمیته برادرانت به نام Pacronym که از طریق آن McGowan را افزایش می دهد پول از جمله اهدا کنندگان به عنوان استیون اسپیلبرگ و مایک Moritz یک سرمایه گذار در دره سیلیکون. (او می گوید که او قصد دارد به منظور بالا بردن هفتاد و پنج میلیون دلار به این چرخه انتخابات که او در حال حاضر فرود آمد پنجاه و یک میلیون.) دیگر مخفف spinoffs شامل Lockwood استراتژی برای سود دیجیتال مشاوره; رای دهندگان ثبت نام درایو به نام مردم قدرت گرفتن و پیک Newsroom که بلومبرگ به نام “لیبرال دیجیتال چرخش در اخبار محلی.” یک سال پیش McGowan توییتی که مخفف بود “راه اندازی سایه یک تکنولوژی جدید شرکت برای ساخت دقیق زیرساخت برای مبارزات انتخاباتی.” دو ماه پیش آیووا حزب دموکرات استخدام سایه برای ساخت یک برنامه برای دولت آینده حزبی; به جای تماس در گزارش نتایج از طریق تلفن به عنوان آنها می خواهم انجام شده برای دهه حوزه کاپیتان خواهد گزارش نتایج از طریق این برنامه که قرار بود به روند کارآمد تر. به جای شب دوشنبه برنامه شکست در مد های دیدنی و جذاب تبدیل باید چه بوده است, اخبار در مورد چرخه های مختلف نامزدهای متضاد سند چشم انداز را به یک درهم و برهم کردن از سردرگمی و حدس و گمان.

در روز سه شنبه به عنوان خشم و انزجار نصب شده McGowan سعی در فاصله خودش را از سایه. در یک صدای جیر جیر او آن را به نام “یک شرکت مستقل مخفف سرمایه گذاری” و ادعا کرد که سرمایه گذاران دیگر نیز هست. و در عین حال در هفته گذشته McGowan گفت: در پادکست که مخفف بود سایه “تنها سرمایه گذار.” حتی در حال حاضر مخفف وب سایت ویژگی های برجسته لینک به سایه که توصیف کرده است ماموریت خود را به عنوان “کار برای ساخت قدرت سیاسی برای جنبش مترقی ساختمان در دسترس کاربر-محور محصولات فن آوری و زیرساخت ها است.” (مخفف کاهش یافته است به نظر و McGowan پاسخ نمی دهند به درخواست من.)

افرادی که در پاسخ به McGowan را صدای جیر جیر نمی شد اطمینان. “سایه مسائل” یکی از آنها نوشت. “تقلب!” دیگری نوشت. آن را قطعا کمک نمی کند که سایه نام به صراحت فراخوانی تاریکی که در آن بتمن خائنانی رشد و دموکراسی می میرد. (یکی فقط می تواند فرض که سبیل-Twirling Globalists, L. L. C. شد و در حال حاضر گرفته شده است.) و نه آن را فرار از اطلاع از McGowan منتقدان که او توییتی زیرکی در مورد برنی ساندرز (“برنی است که پاسخ ندارد”) و شور در مورد پیت Buttigieg (“😍”). در McGowan به اشاره چند نفر نوشته شده یک تصویر از یک مالی-افشای شکل نشان میدهد که در ماه ژوئیه گذشته در سایه پرداخت شد برخی از چهل و دو هزار دلار توسط Buttigieg کمپین—کمپین که همچنین استخدام گرتا Carnes یکی از McGowan سابق کارکنان و مایکل هلی McGowan است.

نکات برجسته از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه.

برای ثبت کامل تئوری توطئه می رود مثل این: با ساندرز صعودی در آیووا نظرسنجی ها حزب دموکرات و یا دوستان آن قرارداد با یک غیر قابل توصیف, nefariously نام شرکت برای رفع این انتخابات یا سرقت آن را آشکار و یا توسط muddying آب. برای روشن هیچ شواهدی وجود ندارد که رای شمارش شد تغییر در هر راه—هر حزبی سایت حفظ آن برگه کاغذ که در حال حاضر در حال شمارش—و اگر چه muddying-the-آب فرضیه است که سخت تر برای رد این ساده ترین توضیح است بی کفایتی نیست coördinated خیانت. هنوز هم ممکن است که سردرگمی در شب دوشنبه صدمه دیده ساندرز کمپین عمدا یا نه. (به نظر می رسد به کمک بایدن مبارزه با منحرف کردن توجه از پایان ناامید کننده.) ما به زودی پیدا کردن اگر ساندرز برنده اولین تراز حزبی رای; اگر او و در صورتی که واقعیت گزارش شده بود پاک ساندرز ممکن است ادعا کرده اند حداقل یک پیروزی نمادین است که می تواند منجر به هجوم کمک های مالی. به جای Buttigieg در زمان استفاده از خلاء اطلاعات ارائه آنچه به مبلغ یک Obamaesque سخنرانی پیروزی. عنوان این نوشته با نتیجه نهایی هنوز هم ناشناخته منجر مقاله در تخته سنگ است که با عنوان “چگونه پیت به دست آورد.”

من پیدا کردن آن سخت به این باور است که سایه خواهد عمدا botch چنین دید بالا پروژه شاید به طور دائم آسیب رساندن چند تن از کارکنان آن’ شهرت در این فرآیند است. اما ظاهر بی مناسبتی است که همه که مورد نیاز به خصوص در اینترنت برای بسیاری از مردم به آن پناه در سایه بی اعتمادی و گسترده اعتماد به ساز و کارهای اساسی ما دموکراسی آنجا که این اعتماد هنوز هم وجود دارد یکی از معدود نیروهای برگزاری این کشور با هم. در گذشته McGowan منتقدان را متهم او را از به کارگیری underhanded تاکتیک یا بودن “بهتر از” ترین نامردان سیاسی مخالفان اما هم ارزی نیست و تمایل به نگه دارید تا. پیک اتاق خبر را یکی از مثال های حزبی شرکت رسانه ای اما آن را جعلی اخبار. McGowan به نظر نمی رسد بی پروا شوم یا به اندازه کافی به عمد دکل انتخابات. بلکه او به نظر می رسد مانند یک starry-eyed تکنو-تخیلی مستعد ابتلا به این باور است که یک آرایه وسیعی از مشکلات اجتماعی را می توان با یکی دیگر از نوآوری دور دیگری از سرمایه گذاری و یا برنامه دیگری.

سفر من به مخفف همزمان با یک بحث دموکراتیک—آن را به عنوان اتفاق افتاده نهایی بحث قبل از آیووا انجمن. McGowan و چند تن از کارکنان—برخی از مخفف برخی از Lockwood استراتژی—عنوان شد به یک Tex-Mex بار به تماشای, و من برچسب همراه است. در راه من از دفتر من متوجه تکیه بر دیوار یک شبکه بزرگ شامل headshots از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری. نقاشی های دیواری شده بود اضافه شده به شبکه به صورت دوره ای در نشانگر قرمز: یک “X” از طریق headshot از هر نامزدی که تا به حال کاهش یافته است; کلمه “ریاضی” بالا اندرو یانگ; تاج الیزابت وارن سر; نشانه شناور در اطراف مایکل بلومبرگ. Buttigieg عکس احاطه شده بود توسط قلب. عکس از ساندرز بود و بی پیرایه. زمانی که از من خواسته McGowan که او ترجیح نامزد شد و او پاسخ داد: “من یکی از هزار درصد متعهد به ساخت مطمئن شوید که دموکرات نامزد و هر كس او و یا او ممکن می شود که رئیس جمهور بعدی ایالات متحده است.”

در نوار McGowan تماشا بحث در حالی که زنده به tweeting از او حساب شخصی. سپس او ایستاده بود به سفارش یک نوشیدنی زده و گفتگو با دو غریبه. در عرض چند ثانیه او نشان ساعد او که در آن او تا به حال یک امضا اوباما با شعار “بله ما می توانیم.” (اوباما خود نوشته بود این کلمات را بر روی بازوی او و McGowan تا به حال آنها را به طور دائم حفظ شود.) بازگشت به جدول او به من گفت: “ما می توان از purists همه ما می خواهیم. ما می توانیم در حاشیه بنشیند و انجام کارهای راه قدیمی همه ما می خواهیم. اما جدید سیاسی در میدان جنگ است که اسنپ چت فیلتر. این GIFs. این الگوهای رفتاری. اگر ما می خواهید را به نفع خود ما خواهد شد و شرکت در آن نبرد.” این درست است: در عصر دودویی سیاسی نتایج و بی بند و اطلاعات جنگ یک جانبه خلع سلاح است كه به تسلیم. و در عین حال این هم درست است که هیچ کس که می رود به نبرد است به احتمال زیاد صدمه ندیده.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی