در داخل فرانسه “بهداشت عمومی جنگ” در برابر Coronavirus

A patient watches the televised address by President Emmanuel Macron on a hospital TV
“بزرگترین ترس این است که قابلیت های محدود در I. C. U. s است. این تنگنا” یک عفونی-بیماری دکتر می گوید: فرانسه آماده سازی برای درمان COVID-19 بیماران.عکس توسط Nicolas Messyasz / Sipa / AP

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام کرده است که این کشور “در جنگ بهداشت عمومی جنگ” آن را به عنوان چهره coronavirus بیماری همه گیر. مردم مجاز به رفتن به خارج به غیر از برای کسب و کار ضروری و فرانسوی در سیستم پزشکی است که تحت شدیدترین فشار آن را به عنوان تلاش برای آماده شدن برای یک افزایش سریع در تعداد coronavirus موارد است. تا کنون فرانسه گزارش کرده است بیش از نه هزار مورد و بیش از دو صد و شصت و مرگ و میر.

من صحبت با تلفن چهار Jean-Michel ملینا های عفونی-بیماری های وزارت در Saint-Louis بیمارستان در پاریس و استاد بیماری های عفونی در دانشگاه پاریس دیدرو. در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح مورد بحث ما فرانسه در حال آماده سازی برای یک افزایش بزرگ در تعداد بیماران مبتلا به این حالت در میان متخصصان پزشکی در پاریس و چه پزشکان وجود داشته که از صحبت کردن به خود را غرق همکاران در ایتالیا.

آنچه باید روز خود را مانند شده است در طول هفته گذشته ؟

ما شده اند در طول هفته گذشته تحت فشار بالا من می گویند قادر به hospitalize بیماران در I. C. U. و کلی عفونی-بیماری بخش است. تعداد بیماران در بخش شروع به پریدن کرد از تقریبا صفر به نزدیک به سی و دوازده بیماران در I. C. U. ما دیده می شود بسیاری از بیماران بستری در فقط یک هفته پس از یک افزایش در تعداد موارد است.

چه آماده سازی شما برای چیزهایی که بسیار بدتر از آنها هستند در حال حاضر ؟

موضوع اصلی این بود برای دریافت سازمان یافته در بیمارستان به مسیرهای اختصاصی برای بیماران مشکوک به داشتن COVID-19 عفونت است. در اتاق اورژانس در بخش مراقبت های ويژه در بخش آنچه ما سعی به انجام این کار بود که اختصاص داده شده مسیر و بخش اختصاص داده شده برای این بیماران بنابراین به عنوان برای جلوگیری از عفونت متقاطع در بیمارستان و همچنین برای حفاظت از کارگران بهداشت و درمان در بیمارستان است. که اولویت ما است—برای محافظت از کارگران بهداشت و درمان در بیمارستان است. هر چیزی که فوری به تعویق افتاده است و در بخش جراحی در بسیاری از بخش پزشکی نیز ما باید با کاهش فعالیت کاملا به شدت به طوری که ما می توانیم با استفاده از مراقبت های بهداشتی کارگران از این بخش به دلیل مراقبت از بيماران مبتلا به COVID-19 کاملا دست و پا گیر. شما باید به احترام بسیاری از قوانین برای حفاظت از کارگران مراقبت های بهداشتی. این طول می کشد بسیاری از زمان به لباس پوشیدن و به پوشیدن ماسک مناسب و به پیروی از قوانین.

چه راهنمایی شما اخذ شده است از محلی و یا دولت های ملی?

شما می دانید آن شده است به خوبی coördinated. فرانسه کاملا متمرکز کشور است. آنچه که دولت انجام داده است در طول چند روز است اذعان کرد که ما در حال رفتن به دیدن تعداد زیادی از بیماران که توانایی های ما با I. C. U. ممکن است محدود شود. بنابراین ما تلاش کرده اند برای آماده سازی هر کس به دریافت تعداد زیادی از بیماران است و به همین دلیل دولت تصمیم گرفت برای محدود هر کس در خانه است که می تواند در خانه بمانند برای جلوگیری از انتقال و سعی کنید برای به تعویق انداختن اوج این بیماری همه گیر به طوری که ما می تواند به اندازه کافی تخت در I. C. U. و بخش مراقبت از بیماران. آنچه ما می ترسند از حال غرق بیماران در I. C. U. و بخش و به همین دلیل ما در حال بسته شدن بسیاری از فعالیت ها به تخت های موجود برای این بیماران است. پزشکی I. C. U. و فولاد I. C. U. با هم گرفتن و باز کردن بسیاری از تخت در صورتی که ما به آنها نیاز دارید. و ما می دانیم که ما در حال رفتن به آنها نیاز دارید.

چیزی است که بزرگترین ترس رفتن به جلو ؟

بزرگترین ترس این است که قابلیت های محدود در I. C. U. s است. این تنگنا. ما می توانید برای باز کردن بخش تا زمانی که ما باید با کاهش فعالیت ها در بخش های دیگر بیمارستان, بنابراین ما باید به اندازه کافی مراقبت های بهداشتی کارگران که می تواند اعزام به COVID بخش است. پس تنگنا است که واقعا فشرده-واحد مراقبت. بسیاری از این بیماران بدتر پس از چند روز در بخش پزشکی و نیاز به تهویه و به وضوح بار در I. C. U. راست در حال حاضر.

آیا شما شده است به ایفای نقش در صحبت با همکاران خود را? چگونه اضطراب پزشکان و پرستاران و—

بله در بیمارستان من انتخاب شده است به عنوان نماینده جامعه پزشکی به طوری که من را در یک موقعیت خوب به آدرس جامعه پزشکی و ما در حال آموزش به مطمئن شوید که ما در حال حفاظت از آنها. و به همین دلیل بسیار مهم است تا مطمئن شوید که ما می تواند تشخیص هر گونه مورد مشکوک از COVID اوایل به اندازه کافی به طوری که ما می توانید با قرار دادن این فرد در انزوا حق دور. مسئله دیگر این است که به یک مسیر اختصاص داده شده برای مراقبت از سلامت کارگران تشخیص داده می شود به عنوان به زودی به عنوان آنها هر گونه علائم است که می تواند حاکی از COVIDبه طوری که این افراد قرار داده می شود از کار و نظارت در خانه. بنابراین ما اساسا در پاریس, صفحه اصلی سیستم نظارت که توسط قلب و عروق در گذشته برای تمام افرادی که مشکوک یا تایید عفونت اما که نمی باید در بیمارستان بستری شود. من فکر می کنم آن را بسیار بحرانی در بیمارستان به راه هایی برای مراقبت از سلامت کارگران به آزمایش می شود حتی با محدود علائم.

چگونه پزشکی کارگران احساس روانی ؟

من فکر می کنم که احساس وجود دارد که این چیزی است که ما باید به صورت همه با هم. ما را دیده اند در بیمارستان بسیاری از همبستگی در میان پزشکان و جراحان. هر کس آماده است برای جلوگیری از فعالیت را به مراقبت های بهداشتی کارگران موجود از دیگر بخش های که در آن آنها نیاز بیشتر مردم به مراقبت از مردم با COVID. مردم نگران هستند اما آماده به انجام آنچه آنها نیاز به انجام. ما بسیاری از بازنشسته پزشکان و پزشکان در دیگر بخش ها است. همه نشان داده است بسیار خوب روح در تلاش برای کمک به همه که خوب است. که واقعا خوب است. و ما در حال کار به خوبی با دولت به عنوان به خوبی. ما coördination در سطح محلی در بیمارستانی در پاریس و ملی coördination. بنابراین ما باید بسیاری از جلسات که هر کس در همان صفحه.

باید از شما یاد گرفتم هر چیزی از پزشکان در ایتالیا ؟

ما تا به حال بسیاری از تماس های تلفنی با همکاران ما در ایتالیا به طوری که آنها می تواند به ما کمک کند تا آماده شود. که بسیار مفید بود دوباره به آماده به دریافت تعداد زیادی از بیماران و تخت در I. C. U. و به تخت. این چیزی است که ما انجام داده اند. و مطمئن شوید که ما به اندازه کافی غير کارکنان بلکه I. C. U. پزشکان که می تواند بسیج در این واحد است.

چه خلق و خوی در پاریس به طور کلی اگر شما شده اند در همه? شاید شما فقط در کار بوده.

خوب خیابان ها خالی هستند. آن را به من طول می کشد زمان کمتر به خانه بروم. من از رفتن به خانه در حال حاضر. دیروز رفتم خانه ، امروز من در تلاش برای رفتن به صفحه اصلی در یک مدت زمان معقول. من فکر می کنم مردم درک این است که یک وضعیت بحرانی است و ما باید بسیار مراقب باشید. بسیاری از مردم فوت کرده اند متاسفانه و بیشتر خواهد مرد. آن است که ساده نیست آنفولانزا. آن را بسیار شدیدتر از آن است. ما باید محتاط و آماده شده است.

پزشکان تمایل به تهیه و معروف رواقی یا درک. آنچه که در این خط به عنوان یک پزشک بین نشان دادن ترس خود را و یا دمیدن سوت در مواقع اضطراری نیز در حالی که نه وحشت مردم ؟ این چیزی است که شما باید در مورد فکر?

خوب, شما می دانید این است که یک بحران است که در آن هر روز یک شگفتی است. آن را بسیار دشوار است برای پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد. است که چرا مهم است که به بحث با همکاران ما که با آن مواجه شده اند این در اوایل آیا چینی یا ایتالیایی یا W. H. O. شما همیشه فکر می کنم این اتفاق نمی افتد به شما, اما, سپس, هنگامی که آن را به شما حمله می خواهید آماده می شود و حتی اگر شما فکر می کنم شما آماده هستند شما آماده نیست. ما می خواهم برای دیدن برخی از داروهای جدید. مواد مخدر است که موثر و مفید خواهد بود. ما سهم زیادی از داده ها را برای دیدن آنچه که جدید است و ببینید که چه گروه های دیگر گزارش کرده اند. وجود دارد مقدار زیادی از ادبیات به دانستن و به اشتراک بگذارید و ببینید که چگونه ما می توانید درخواست آن را به بیماران ما.

هر روز ما در حال تلاش برای انطباق و دشوار است. ما امیدواریم که ما موفق خواهد بود و ما از ترس است که ما را به تصمیم گیری های دشوار در شرایط که باید به I. C. U. و اینکه آیا ما به اندازه کافی تخت و ماسک. ما در حال تلاش برای آماده مانند ارتش قبل از یک نبرد اما ما نمی دانیم که دقیقا همان چیزی است که دشمن به نظر می رسد. به طوری که باعث برخی از اضطراب—مطمئن شوید که ما انجام داده اند و آنچه که ما نیاز به انجام است. ما می دانیم که هر کس در حال انجام بهترین خود را برای دریافت آماده شده است. امروز احساس می کنم کمی کمتر بد از رود اما ما در مورد نمی دانم فردا. ما می خواهم برای دیدن یک قله و سپس کاهش, اما آن را نگه می دارد در حال افزایش است. ما امیدواریم که اوج خواهد کم کردن سرعت قبل از اینکه ما ضعف دارد.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>