بیش از چند هفته گذشته من دریافت ایمیل های بسیاری از Instaspeaker یک شرکت جدید که به زودی راه اندازی یک برنامه ترجمه برای دستگاه های تلفن همراه. آنها به دنبال تجربه مترجمان به ارائه تفسیر و ترجمه خدمات در پرواز از طریق خود برنامه. با توجه به پیام های خود را

Instaspeakers زنده و بر روی تقاضا به ترجمه برنامه. فکر می کنم در حال بارگذاری اما برای مترجم/مترجمین. با استفاده از برنامه ما مشتریان می تواند آغاز یک تماس تصویری با ترجمه/مترجم [و] تصویری از راه دور تفسیر (VRI) [یا] آپلود یک عکس و یا سند [به] یک فایل صوتی [با چشم و ترجمه از سند].

در این صورت از آن این برنامه فقط یکی از بسیاری است که با هدف ارائه زبانی خدمات در زمان واقعی را برای کاربران خود. من برای پیدا کردن این پیام فریبنده خشن و خطرناک است.

  • فریبنده چرا که آنها می گویند “کسب درآمد خود را در شرایط” که به نظر من به معنی تنظیم شرایط خود را و نرخ — اما این نرخ ها به جای تعیین شده توسط Instaspeakers. فریبنده نیز به دلیل هنگامی که شما به وب سایت خود را, آنها رنگ و بسیار خوشبو تصویر از مترجمان و مفسران’ پتانسیل درآمد:

نخبگان مترجمان باید بین 0 تا 9 سال تجربه و صورتحساب در $1.50/دقیقه. نخبگان مترجمان می توانید درآمد تا $73,000/سال
برتر مترجمان باید بین 10+ سال تجربه و صورتحساب در $2.50/دقیقه. نخبگان مترجمان می توانید درآمد تا $134,000/سال

…تنها به گفتن در پانوشت که

درآمد برآورد شده برای توضیح مقاصد و واقعی پتانسیل درآمد هر مترجم مشخص خواهد شد زمان واقعی هر یک مترجم کار می کند و این رای که خدمات خود را در حال برداشت است. درآمدها مبتنی بر 40 ساعت کار در هفته در طی 12 ماه.

بنابراین برای به دست آوردن $ 73,000 دلار در 40 سال چقدر خواهد یک “نخبگان” مترجم باید به کار ؟ اگر ما چند برابر 40 بار در هفته 40 ساعت در هفته زمان 60 دقیقه/ساعت ما 96,000 دقیقه است. اگر صورتحساب در $1.50/دقیقه کل خواهد بود $144,000 – اما پس از Instaspeakers’ درآمد برآورد شده است 73,000, که بدان معنی است که تنها حدود نیمی از $1.50/دقیقه خواهد بود پرداخت به مترجم یا مترجم.
اما هیچ کس قادر خواهد بود به طور مداوم به ترجمه 40 ساعت در هفته برای آنها: حتی اگر آن را ممکن است 40 ساعت از تولید واقعی برای آنها کار در هفته به معنی نداشتن هر مشتری طول می کشد و در هیچ حساب زمان یکی همیشه باید برای کارهای اداری بیکار و غیره.

  • توهین به خاطر این رفتار ترجمه و تفسیر به عنوان یک سرگرمی “Instaspeakers اجازه می دهد تا شما را به کسب پول اضافی در اوقات فراغت خود را”.
  • خطرناک است چرا که آنها به نامزدهای خود را (که پس از 400 نفر از متقاضیان مورد نیاز خواهد بود به پرداخت $15 برای پس زمینه خود را چک) یک ثروت از اطلاعات شخصی: آدرس و شماره امنیت اجتماعی و اطلاعات حساب بانکی. آنها می گویند که آنها نیاز به بانک اطلاعات به شما پرداخت و آدرس و امنیت اجتماعی به اجرا در پس زمینه را بررسی کنید.

من هیچ دلیلی برای این باور است که این wannabe “Uber برای مترجم / مترجمین” هستند و نه مشروع اما…

اما اگر من اشتباه ارائه آنها را با تمام اطلاعات شخصی که به معنی فراهم کردن کسی که ما واقعا نمی توانید چک کنید با تمام اطلاعات لازم به سرقت هویت شخصی و حتی اگر آنها مشروع ارائه ترکیبی از نام و آدرس و شماره امنیت اجتماعی و بانک اطلاعات به آن معنا است که در صورت نقض داده ها (و ما را دیده اند که چگونه مکرر چنین رویدادهایی هستند) تهدید بازیگران را همه ما شخصی ID نه تنها صرفا یک آدرس ایمیل و یا شماره کارت اعتباری.

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htplinku.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی