معرفی شریک حالت: گوگل alpha چنین ترجمه برای سن های اجتماعی فاصله

پویایی اجتماعی از crossworld یک جدول کلمات متقاطع دیدار و راه های دیگر به پازل با دوستان در حالی که اجتماعی-فاصله.

Coronavirus-قرنطینه عصر بوده است اوج برای پازل ها و بازی ها. بسیاری از ما وحشت زده و عصبی و housebound به دنبال آرامش در اره منبت کاری اره مویی پازل, خرید و فروش که سر به فلک کشید و یا در مناظر مجازی از عبور از حیوانات. زمانی که آمریکایی پازل جدول کلمات متقاطع مسابقات—یک رویداد است که معمولا تساوی صدها حل کننده و سازنده به یک هتل در استمفورد ایالت کانکتیکات—بود به تعویق افتاد و ماه گذشته مدبر شرکت کنندگان برگزار بداهتا “جدول کلمات متقاطع مسابقات را از نیمکت خود را,” زندگی, به tweeting, تفسیر و نتایج.

مسابقات و توییتر علیرغم جدول کلمات متقاطع علاقه مندان به مانند Trappist راهبان یا رمان نویسان دقیقا نمی شهرت برای برون گرایی. حل جدول کلمات متقاطع است, برای برخی از, انفرادی پیگیری: یک عقب نشینی از کثیف جهان اجتماعی به درون قلمرو ذهن است. اما برای دیگران شادی گیج کننده است که یک اجتماعی. در ویدیو بالا, آنا Shechtman به یاد می آورد آشنائی کالج یار از طریق جدول; Erik Agard سپاسگزار برای sympatico روح او را ملاقات کرد در پازل جامعه است. آنها به تنهایی نیست: بسیاری از ما ترجیح می دهند به اجتماع افراد یک تیم با یک دوست و هم اتاقی یا نسبی و یا به طور بالقوه ریسک “زوج را حل کند”—به تسخیر یک شبکه است. اگر شما یک ملویل محقق که نمی توانید بگویید یک محرابی از یک شبستانو خود را حل شریک زندگی یک معمار است که هرگز خواندن OMOO یا TYPEEدو سر بهتر از یک است.

در روح مجازی هم ما خوشحال به معرفی ویژگی های جدید از The New Yorker, جدول کلمات متقاطع: شریک حالت. شما هم اکنون می توانید مشترک حل ما متشکل از یک C. D. C.-تایید شده فاصله با کسی که در سراسر اتاق های شهرستان و یا جهان است. فقط انتخاب کنید و روی دکمه که می گوید: شریک حالت (یا فرد با یک علامت به علاوه در تلفن همراه) و سپس به اشتراک گذاری لینک با متن e-mail و یا با این حال شما را مشاهده کنید مناسب. هنگامی که خود را حل شریک زندگی باز می شود لینک خود را در دستگاه خود مکان نما ظاهر خواهد شد در سبز در کنار شماست و شما می توانید پازل از پاسخ ها با هم در زمان واقعی است. اگر شما نیاز به یک استراحت فقط حفظ پازل باز کردن و یا دیگری ذخیره کنید لینک است که به شما اجازه بازگشت به جلسه با شریک زندگی خود را. اگر هر گونه سؤال دیگر بوجود می آیند سعی کنید با مشاوره ما جدول کلمات متقاطع F. A. Q.

در آخرین جدول کلمات متقاطع می تواند جای خود را در کنار زوم هیئت مدیره-بازی شب و از راه دور Netflix حزب به عنوان یک راه برای دریافت برخی از ورزش ذهنی در حالی که نگه داشتن در تماس باشید. شریک حالت در حال حاضر در دسترس در همه ما آخر هفته و روز هفته جدول; شما می توانید آن را امتحان کنید امروز, پازل و یا پیدا کردن تمام پاسخها در پازل ها و بازی Dept. و اگر شما هنوز هم اشتیاق برای بیشتر پازل و شما از دست رفته پنجره در Ravensburger سفارشات یک شات در نیویورکر را دیجیتال اره منبت کاری اره مویی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>