نامرئی گلوله: چه Lucretius به ما آموخت در مورد بیماری های همه گیر

People wave and clap their hands next to a Italian flags during a flash mob Una canzone per l'Italia at Magliana...
گزارش های اخیر از ایتالیا جزئیات بسیاری از فیلسوف Lucretius’ قرنطینه هموطنان ایستاده در بالکن و آواز در میان coronavirus بیماری همه گیر.عکس توسط Andreas سلرو / خبرگزاری فرانسه / گتی

در سال 1585 بزرگترین الیزابت دانشمند توماس هریوت شد ارسال شده توسط حامی خود سر والتر رالی به نوپای انگلیسی مستعمره در ویرجینیا برای ارزیابی منابع طبیعی رعایت Algonquian ساکنان و وزن استعمارگران’ شانس زنده ماندن. هریوت که رفت از راه خود را به یاد بگیرند که حداقل برخی از کارولینای Algonquian زبان و ایجاد آنچه که او خواستار یک “ویژه آشنایی با برخی از آنها کشیش” تحت تاثیر قرار گرفته بود توسط بسیاری از آنچه او مشاهده شده است. او را تحسین بومی’ مهارت در کشاورزی ، شکار و ماهیگیری; خود را فصیح با وقار رهبران خود را قوی خانواده و قبیله اوراق قرضه.

انگلیسی تنها یک کهنه گروه از مردان—رالی فرستاده بود هیچ در این مرحله اکتشافی در گسترده و ناشناخته ساکنان زمین به خوبی سازمان یافته و مرفه و افتخار مردم است. هریوت دیدم که آنها نمی تواند بدون زحمت اسیر. اما به عنوان او نوشت: “یک briefe و درست گزارش جدید پیدا زمین از ویرجینیا” از 1588 او اعتماد به نفس است که استعمارگران می تواند از سود خود را آشکار فن آوری برتری: “اسلحه و کتاب و نوشتن و خواندن, بهار, ساعت که به نظر می رسد به رفتن از خود” و غیره. و تازه واردان هر چند کوچک در تعداد تا به حال یک مزیت اضافی. هر جا که زبان انگلیسی رفت هریوت گزارش اگر هر یک از بومیان رسم در برابر آنها “در عرض چند روز پس از خروج ما از هر گونه شهر و مردم شروع به مردن بسیار سریع و بسیاری در فضای کوتاه; در برخی از شهرها حدود بیست در حدود چهل در شصت و یک شش نمره که در حقیقت بسیار زیادی در رابطه با خود اعداد. . . . این بیماری نیز بسیار عجیب و غریب است که آنها نه می دانستم که آنچه در آن بود و نه نحوه درمان آن, مانند گزارش از قدیمی ترین مردان در کشور هرگز اتفاق افتاده است قبل از زمان خارج از ذهن است.”

هریوت رعایت البته وحشتناک اثرات ویروس ها—آبله سرخک آنفلوانزا و مانند آن—در یک جمعیت است که تا به حال شده است به طور کامل unexposed به آنها اما او تفسیر این اثر به عنوان یک مشیتی مجازات بر کسانی که بومیان که “استفاده می شود برخی از عمل در برابر ما است.” به سهم خود Algonquians نیز درک شده است که وجود یک رابطه بین شیوع و تازه واردان به عنوان هریوت اشاره کرده بودند بسیار متفاوت توضیح آنچه اتفاق می افتد. آنها این باورند که تعداد انگشت شماری از استعمارگران بود تنها آغاز راه است. وجود دارد بیشتر آنها می ترسید و در عین حال آمده است “به کشتن ایشان و مکان خود را.” “کسانی بودند که بلافاصله پس از ما [اولین استعمارگران انگلیسی],” هریوت نوشت: “آنها تصور می شود در هوا و در عین حال نامرئی و بدون بدن و این که آنها با ما entreaty و عشق ما را به مردم می میرند . . . با تیراندازی نامرئی گلوله به آنها.”

“نامرئی گلوله”: این Algonquians استفاده ي فن آوری است که به زبان آورده بود را در میان خود به عنوان درخشان استعاره برای بیماری که استعمارگران نیز معرفی یک بیماری است که آنها به درستی می ترسید خواهد تسهیل نابودی خود و جامعه است. که هریوت در زمان مشکل به رکورد این استعاره این است که یک علامت غیر معمول خود را به عنوان هدیه یک مردم نگار, اما آن را نیز ممکن است منعکس کننده خود نظری منافع. رسما او بیان مفهوم, بنابراین اطمینان بخش به خوانندگان انگلیسی که به بیماری زده کسانی که مخفیانه توطئه علیه استعمارگران و از این رو است که آن را “کار ویژه خدا است.” (در دایره منطق که همیشه مشخصه چنین توضیح شواهد برای وجود توطئه است که دقیقا به مرگ به اتهام توطئه گران.) اما هریوت مشکوک او در طول زندگی حرفه ای بودن یک بیخدا و بیشتر به طور خاص بودن شاگرد باستان فیلسوف اپیکوری Lucretius. و Lucretius آن را به عنوان اتفاق می افتد اختصاص داده شده توجه خاص به همه گیر.

در شاهکار فلسفی “در طبیعت” نوشته شده حدود 50 B. C. E. Lucretius گذاشته استدلال برای یک رادیکال ماتریالیسم. انسان نباید از ترس دولا شدن در ترس از مجازات الهی او نوشت و یا انجام طلبانه ميثم ارائه به امید پاداش الهی. جهان است مرموز بازیچه از خدایان یا شیاطین; آن متشکل از اتم ها و پوچی و هیچ چیز دیگری. اتم—Lucretius آنها را به نام semina rerum, “بذر چیز”—در حرکت بی وقفه swerving برخورد ترکیب جدا و recombining جدید و پیش بینی نشده الگوهای. وجود دارد این است که در تمام این جنبش هیچ الگوی ثابت هیچ فراگیر قصد هیچ اثری از طراحی هوشمند است. به جای بیش از یک گستره بی حد و حصر از زمان و فضا وجود دارد پیوسته تصادفی جهش. اشکال قدیمی به طور مداوم در حال مرگ; فرم های جدید به طور مداوم در حال افزایش است.

برای Lucretius این چشم انداز بود عمیقا تسلی: به جای فرسایش در مورد خدایان و یا نگرانی در مورد زندگی پس از مرگ, شما باید تمرکز توجه خود را در این جهان تنها یکی از شما تا کنون تجربه و با آرامش در مورد افزایش لذت برای خود و برای هر کس در اطراف شما. اما او می دانست که خبری از او نمی شد به صراحت اطمینان بخش است. اگر بیماری بودند و نه تحمیل بر شما عصبانی خدایان آنها با این وجود تا به حال آمد از جایی یعنی از همان پیوسته چرخش اتم که تولید هر چیز دیگری. دانه از چیزهایی که او نوشت: (در Rolfe Humphries را ترجمه)

لازم است برای حمایت از ما زندگی می کند.
در همین راستا واضح است
که همه در اطراف ما مضر ذرات
در حال پرواز, motes از بیماری و مرگ.

هنگامی که ذرات خصمانه به ما شروع به حرکت می کند و سردرگمی شورشها “و تغییرات در حال اجرا / در ما آشنا چهارم.” در زمان چنین چیزی عجیب و غریب اتفاق می افتد به جهان ما فکر می کنیم تا از نزدیک می دانستند. آسمان بالای سر ما به نظر می رسد در یک بار مانند خود و بیگانه و چیزهایی که فعال وجود آمده به نظر می رسد شدت تهدید می کند. طاعون Lucretius می نویسد:

سقوط در آب یا دانه, زمینه, سقوط,
در دیگر تغذیه از جانوران و مردان
یا آویزان معلق در هوا بسیار
که از نفس ما استنشاق آن تساوی آن را
همه را از طریق بدن ما است.

جای تعجب کوچک که دل تنگی فرود در چهره مردم و ذهن تبدیل به بی قراری با سودا و ترس است. در “در طبیعت” Lucretius به پایان می رسد با یک دلخراش حساب ویرانگر بیماری همه گیر که زده آتن در طول جنگ پلوپونز. که شعر به طور ناگهانی بسته می شود در چنین تیره, توجه باعث شده است تا بسیاری از محققان به این نتیجه که Lucretius باید در سمت چپ آن ناتمام است. حتی وجود دارد یک افسانه است که او به طور ناگهانی از اثرات عشق معجون به او داده شده خود را.

شاید این طوری است. اما ما در زمان مبارزه با COVID-19 همه گیر کست شعر را در یک نور متفاوت است. طاعون, بعد از همه, آزمون ما را در راه منحصر به فرد. آن را بی رحمانه می کشد اندازه گیری از ارزش های ما تماس به سوال ما آشنا فرضیات می درخشد یک بی رحم نور در ما اجتماعی و سیاسی و مذهبی سفارش. به عنوان من اینجا نشسته در من “داوطلبانه خود انزوا”—برای من فقط به تازگی به ایالات متحده بازگشت از ایتالیا—من تعجب می کنم اگر شعر بسته شدن تمرکز در اپیدمی بیماری ممکن است در واقع شده اند به طور کامل در نظر گرفته شده. این دقیقا وجودی چالش Lucretius فکر می کردم که هر جامعه ارزش ساکن و هر فلسفه ارزش در آغوش باید آدرس. وقتی که همه چیز به خوبی می گذرد, از آن آسان است به اندازه کافی برای تامل جایگاه ما در جهان مادی است. اما چه می شود اگر همه چیز خوب پیش نمی رود—اگر جهش در دانه چیزهایی را بیماری و مرگ ؟ تنها در صورتی شما می توانید به صورت نامرئی گلوله در اطراف ما و هنوز هم نگه داشتن آرام و منطقی باقی می ماند و به نوعی پیدا کردن آن ممکن است برای لذت بردن در زندگی شما درس آموخته است که شعر مجموعه ای برای آموزش.

برای قضاوت از اخبار بسیاری از ما به نظر می رسد بسیار دور از این اپیکوری دستاورد است. اما گزارش های اخیر از ایتالیا که جزئیات بسیاری از Lucretius’ قرنطینه هموطنان ایستاده در بالکن و آواز در میان طاعون و امید به من بدهید. آنها به ما یادآوری می کنند که در کنار علوم دیگر که در آن قلمرو انسان انعطاف پذیری و نوآوری در ارتفاع هنر است. در Lucretius دو پیوست: فلسفی خود را disquisition در اتم و طاعون طول می کشد به شکل یک شعر یک آهنگ به آواز.


راهنمای Coronavirus

چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>