آن را هنوز هم امن به یک یهودی در امریکا ؟

ادواردو Munoz Alvarez / AP

On a پر باد بالتیمور شب در اواخر 1980s من به شنیدن لوئیس فرخ صحبت می کنند به یک جمعیت بسته بندی شده در مورگان دانشگاه ایالتی تاریخی سیاه و سفید کالج. برای بیش از پنج دهه, ملت, از, اسلام, رهبر اتحاد برافراشته در برابر یهودیان گوناگون توصیف آنها به عنوان “شیطانی” “bloodsuckers” و “موریانه.” او در اوج نفوذ خود را در زمان. به عنوان سردبیر هفته نامه بالتیمور یهودی بارمن می خواستم به تجربه دست اول تاثیر خود را از نفرت پر از طعن تا به حال در مخاطبان است.

من رفتم با یک همکار سردبیر از کاغذ و ما در میان تعداد انگشت شماری از چهره سفید در جمعیت بزرگ. در یکی از خود را بلند و عصبانی tirades که شب فرخ متمرکز زهر خود را بر مردم سفید یهودیان و رسانه ها.

یادداشت برداری به عنوان بر روی کامپیوتر کاربر که ممکن است همکار من است و من رد و بدل نگران نگاهها, کاملا آگاه است که ما به نمایندگی از trifecta از شر فرخ در جهان. ما احساس برخی از سخت خیره از کسانی که در اطراف ما و به عنوان استعداد سخنران ratcheted تا خود را به زمین محرک شنوندگان خود را به ما برای ایمنی ما می ترسید. یک کلمه از کشیش و جمعیت ممکن است بر ما تبدیل شده است. اما پس از آن او به عنوان نزدیک شدن پایان از بیهوده گویی خود را با سرعت آهسته صدا را کاهش می دهند و به نام او در شنوندگان خود را برای نشان دادن غرور و عزت در هنگام مواجهه با تلویزیون خبرنگاران در خارج از سالن.

فرخ کلمات فوری یک اثر آرام بخش. من به یاد داشته باشید احساس یک یدک کش قدردانی برای تغییر در لحن و پیام و اشاره کرد که چگونه به سرعت جمعیت را می توان هم زده و یا آرام.

در میان وحشتناک موج یهودی ستیزی در ایالات متحده از اواخر من فکر می کردم که صحنه و تعجب آنچه را هم زده تا مانند خشم علیه یهودیان در حال حاضر.

چگونه ما توضیح یهودیان ضربه بودن به مرگ در شبات نماز در کنیسه خود با نفرت پر سفید گرایان در پیتسبورگ و پووی کالیفرنیا; و مشخصه ارتدوکس مردان و زنان با خشونت حمله در بروکلین و منسی نیویورک و در کنار درب به یک کنیسه در شهر نیوجرسی, نیوجرسی?

این تیتر گرفتن حوادث بخشی از گسترده تر الگوی. ضد افترا لیگ (ADL) شروع به ردیابی ضد یهودی جنایات نفرت از چهار دهه پیش است. در سال گذشته آورده سومین سنبله در ضبط. یهودیان را تشکیل می دهند کمتر از 3 درصد از جمعیت آمریکا اما اکثر گزارش های مذهبی مبتنی بر نفرت جنایات هدف مردم یهودی و یا موسسات. در یک مطالعه جدید توسط یهودیان آمریکایی کمیته 35 درصد از یهودیان آمریکایی گفت: آنها تا به حال تجربه کرده ستیزی در پنج سال گذشته و یک سوم گزارش کتمان نشانه های ظاهری خود را یهودی بودن است.

در نزدیک به 50 سال از گزارش آمریکا جامعه یهودی—19 سال به عنوان سردبیر در بالتیمور و گذشته 26 به عنوان سردبیر و ناشر یهودی هفته از نیویورک—من نوشته ام در مورد طیف گسترده ای از حوادث است که ratcheted تا ضد سامی احساسات در امریکا است.

من در مورد نوشت: تهدید یک نئو نازی مارس چهار دهه قبل از Charlottesville در آرام شیکاگو حومه Skokie, ایلینوی—دلیل انتخاب آن به شدت جمعیت یهودی شامل تعداد زیادی از بازماندگان هولوکاست. و من تحت پوشش پس از تاج ارتفاعات شورش در تابستان سال 1991 که هدف اصلی در یک محله بروکلین که در آن بسیاری از Lubavitch Hasidim زندگی می کردند. 29-در سال خاخامی دانشجویی بود که با ضربات چاقو کشته و برخی از رهبران از جمله Al Sharpton دامن زده خشم جمعیت خواستار خشونت علیه یهودیان.

اما در تمام این سالها من هرگز مواجه می شوند مانند یک سطح قابل لمس خشم و ترس و آسیب پذیری در میان یهودیان آمریکایی که من امروز با حملات کلامی و فیزیکی و در دو غم انگیز موارد کشنده—آینده از سمت چپ و راست جامعه خود ما و از مهاجمان که تنها مخرج مشترک است که نفرت از یهودیان. ما بر این باور بودند که چنین نگرانی تنزل شد به برادران و خواهران ما در اروپا با آن قرن زشت سابقه یهودی نفرت و قتل عام منجر به هولوکاست. در حال حاضر حملات به موضوع اصلی بحث میان یک آمریکایی یهودی جامعه متزلزل به هسته اصلی آن است.

آن را هنوز هم امن به یک یهودی در امریکا ؟

تیاو ناب یهودی telegram است گفت: به عنوان خوانده شده: “شروع به نگران کننده است. جزئیات را دنبال کنید.”

بدبینی اجرا می شود در اعماق یهودی و روان, با, غم انگیز, علت خوب است. یهودی ستیزی را آغاز بسیار از یهودیان به عنوان یک ملت. پس روز کتاب مقدس یهودیان دیده شده است به عنوان “دیگری” غیر خودی قربانیان از تئوری های توطئه و اسطوره که هیچ منطقی در منبع. صفحات تاریخ یهود هستند خونین بی شماری از آزار و اذیت و قتل عام. یهودیان متهم شده اند که بیش از حد ثروتمند و فقیر بیش از حد قدرتمند و بیش از حد ضعیف کمونیست ها و سرمایه داران.

یهودی ستیزی سوار یهودیان به دنیای جدید و در آن به دنبال آنها وجود دارد. در سال 1654 Peter Stuyvesant هلندی فرماندار مستعمره نیو آمستردام به دنبال اخراج یهودیان به عنوان “فریبکارانه” “بسیار منفور” و “نفرت انگیز دشمنان و blasphemers از نام مسیح.” این دانشگاه برندایس مورخ Jonathan Sarna اشاره می کند که Stuyvesant نیز برافراشته در برابر “Lutherans و papists,” اشاره کرد که “در امریکا, سرنوشت مسلمانان و سرنوشت دیگر مورد آزار و اذیت گروه های اقلیت بودند از همان ابتدا هم پیچیده.”

حتی به عنوان یهودیان بیشتری به دست آورد پذیرش در جامعه آمریکا ستیزی همچنان ادامه داشت. در طول جنگ داخلی به طور کلی Ulysses S. Grant نقل مکان کرد به اخراج “یهودیان به عنوان یک طبقه” از منطقه جنگ به فرمان او. لئو فرانک, یک مرد بی گناه شد متهم به قتل یک دختر 13 ساله را در آتلانتا در سال 1913. دو سال بعد هنگامی که مرگ او اام او گرفته شده بود از زندان توسط مردم خشمگین و بدون محاکمه اعدام.

در دهه 1920 هنری فورد نوشت: یک سری از مقالات در روزنامه در دیربورن مستقلمتهم یهودیان بخشی از یک توطئه در جهان بر اساس یک ضد سامی جعل پروتکل بزرگان صهیون. در دهه 1930 پدر چارلز ادوارد کولین یک دیترویت-بر اساس پیشرو به صحبت امروز-رادیو شوک jocks کشید تا 30 میلیون شنوندگان به برنامه هفتگی خود که در آن او spewed طرفدار هیتلر و ضد سامی زاج تا نشان دهد لغو شد در سال 1939.

در طول جنگ جهانی دوم حدود نیم میلیون آمریکایی یهودیان خدمت در نیروهای مسلح و بسیاری مواجه ضد سامی کلامی از حملات سربازان همکار سوال وفاداری خود را به ایالات متحده پس از جنگ ستیزی بود که اغلب بیشتر ظریف اما هنوز هم در حال حاضر با سهمیه یهودیان در دانشگاهها هنوز هم در عمل و یهودیان محدود از بسیاری از محله ها و مشاغل است.

در سال های اخیر به عنوان آشکار ستیزی کاهش یافته است, انتقاد از اسرائیل و سیاست های آن از سمت چپ اغلب بدل از ضد صهیونیسم به یهودی ستیزی. یهودی ستیزی از حق بوده است مستقیم و خشونت; هر دو از مردان متهم با کشنده کنیسه تیراندازی در پیتسبورگ و پووی ادعا کرد که یهودیان تهدیدی برای نژاد سفید.

یهودیان رقیب با یک رشد تلاش در دانشگاه به اهریمن جلوه دادن اسرائیل به عنوان یک نژادپرستانه دولت نامشروع و در نتیجه تعریف دانش آموزان یهودی که حمایت از اسرائیل به عنوان نجس. به عنوان یک نتیجه از جمله دانش آموزان اغلب از مطالعه حذف از گروه های لیبرال است که پشتیبانی از علل مانند سیاه و زندگی موضوع حقوق همجنسگرایان و مقابله با تغییر آب و هوا. به تمایز بین انتقاد مشروع اسرائیل و نژاد پرستی شوروی refusenik تبدیل اسرائیل سیاستمدار Natan sharansky را شامل “سه د را”: مشروعیت زدایی, شرارت و در معرض اسرائیل به دو برابر استاندارد است. در میان بسیاری از سمت چپ اسرائیل پس از تحسین برای بوکس به مراتب بالاتر از وزن خود را در یک هرج و مرج در منطقه مشاهده شده است در حال حاضر به عنوان یک دولت منفور در سطح جهانی.

در همان زمان یهودیان هستند پر رونق در آمریکا به عنوان قبل از هرگز. آیوی لیگ دانشگاه ها که پس از سهمیه شاغل برای محدود کردن تعداد دانش آموزان یهودی در حال حاضر یهودی رئیس جمهور در راس. جوزف لیبرمن ناظر یهودی بود و تقریبا انتخاب معاون رئیس جمهور در سال 2000—دموکراتیک بلیط برنده رای مردمی و اعتقادات مذهبی خود را نمی شد یک کمپین بزرگ موضوع است. مایکل بلومبرگ نصب جدی مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری; برنی ساندرز همچنان در کشاکش برای نامزدی حزب دموکرات. و یهودیان مدل inent به عنوان رهبران کسب و کار, پزشکی, علوم, مد, تئاتر و دیگر مشاغل است.

این متناقض الگوی موفقیت زوج با تبعیض مداوم—است که به عنوان قدیمی به عنوان ضد سامی خود را. آنچه متفاوت است امروز و آنچه ارائه می دهد درجه ای از تسلی است که پس اخیر راش از حملات مقامات دولتی در سطح ملی و ایالتی و محلی سطوح—اند و با زور و اجبار و اقدامات برای مقابله با یهودی ستیزی. جامعه یهودی تلاش در دهه های اخیر به تراز خود را با دیگر اقلیت ها در صورت نژادی و قومی و مذهبی و تعصب در حال حاضر تحمل میوه. در مقایسه با جوامع در طول قرن ها است که باید تبدیل پشت خود را بر یهودیان در پریشانی اگر نه به طور فعال به معاونت خود شکنجه گران آمریکایی در تمام ادیان ابراز همبستگی با همسایگان یهودی خود را در محکومیت همه اشکال تعصب.

ابراهیم Foxman یک کودک بازمانده از هولوکاست که منجر ADL برای پنج دهه توصیف احساسات ضد یهودی به عنوان “باستان ویروس بدون پادزهر یا واکسن.”

او به من گفت که در طول تاریخ بسته به شرایط این ویروس از یهود ستیزی است lain خفته و یا تبدیل شدن به بیشتر بكوبد. “ما در حال زندگی در یک محیط امروز که بیشتر کاربر پسند به ویروس” او گفت: “یک بار از بی تمدنی و عدم تحمل هیچ احترامی برای حقیقت است. و با آن می آید, سیاسی, قطبش, نا امیدی و خشم و نفرت تمام عناصر که سوخت ویروس.”

یهودی ستیزی است که تغذیه با دین و سیاست و اقتصاد و مسائل اجتماعی او اضافه شده است. به “فایروال” از حفاظت است که در گذشته کار کرده—یک پایگاه مشترک از حقیقت و حقایق مشترک و اجماع و انصاف و پاسخگویی رسانه ای است که دانش آموختگان—”دیگر اعتبار دارند. آنها رفته اند” گفت: Foxman. “آن را مانند یک طوفان کامل.”

برخی از منتقدان نسبت سیل اخیر ضد سامی خشونت حداقل به طور غیر مستقیم به افزایش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک اتهام است که منعکس کننده عمیق سیاسی و فرهنگی تقسیم در جامعه آمریکا است. آنها می گویند که او در فصاحت و بلاغت و توییت خود را با هدف قرار دادن اقلیت خود را قلدری و فحاشی و ایجاد یک فضای مساعد برای چنین حملاتی.

داده های اخیر نشان می دهد که نگرش اکثر آمریکایی ها نسبت به مسلمانان تغییر کرده است به طور قابل توجهی در 25 سال گذشته حدود 11 درصد نگه دارید “به شدت” ضد سامی انداز با توجه به جدید ADL نظرسنجی. چه چیزی تغییر کرده است با توجه به ADL مدیر عامل شرکت جاناتان ” Greenblatt است که “بیشتر از میلیون ها نفر از آمریکایی ها برگزاری ضد سامی نمایش احساس جسارت به خود را در عمل نفرت است.”

رئيس جمهور در انتقادات از مهاجران و اقلیت ها; عدم تمایل خود را به محکوم سفید supremacists مانند دیوید دوک; و نظر خود را که وجود دارد “بسیار خوب مردم در هر دو طرف” نئو-نازی مارس در Charlottesville, Virginia, ترکیب برای پرورش زشت و مقابله جو است.

در کتاب خود, چگونه به مبارزه با یهودی ستیزیبه نیویورک تایمز نویسنده و سردبیر باری ویس برنامههای مغلوب ساختن پیشی جستن “بی شرمانه و وحشیانه سبک از سیاست است.” مغلوب ساختن پیشی جستن او می نویسد: “اخراج تمدن و نجابت را به عنوان فضیلت برای chumps و کشت آب و هوا از خشم و پارانویا است که در حال حاضر ثابت شده کشنده است.”

نگرش خود را نسبت به یهودیان پیچیده تر است.

رئیس جمهور عمیقا افتخار, دختر, Ivanka ناظر یهودی تبدیل و او بوده است صریح و قاطع در حمایت از اسرائیل است. او دو همکاران مورد اعتماد هر دو ناظر یهودی, به دولت, انتصاب دیوید فریدمن به عنوان سفیر ایالات متحده در اسرائیل و داشتن Jason ” Greenblatt کار از نزدیک با جارد کوشنر در حال توسعه که دولت را در قبال طرح صلح.

مدافعان رئیس جمهور تاکید جسورانه خود را گام به نمایندگی از اسرائیل: انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس و به دنبال حل و فصل اسرائیل و فلسطین جنگ توسط آشکارا حمایت دولت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و قرار دادن تعهد و فشار بر فلسطینی ها. و آنها می گویند که یک فرمان اجرایی صادر شده در ماه دسامبر خواهد بود بسیار موثر در مبارزه با یهودی ستیزی در محیط های دانشگاهی.

Ellie Cohanim معاون فرستاده ویژه برای مبارزه با یهودی ستیزی یک وزارت موقعیت ستایش رئیس جمهور برای قوی ایستادن در برابر ایران و مؤکد و مکرر اظهارات decrying یهودی ستیزی که او به نام “ننگین و نفرت پر از سم … است که باید محکوم شود و مواجه همه جا و در هر نقطه به نظر می رسد.” او می گوید: منظور اجرایی است “تغییر بازی” برای دانش آموزان یهودی که احساس تحت لفظی محاصره در محوطه دانشگاه.

Cohanim که به عنوان یک کودک از ایران گریخت با پدر و مادر او در سال 1979 به من گفت که یکی از درس های او از تجربه آموخته بود که هرگز به خود راضی و اشاره کرد که ایران تا به حال شده است در صفحه اصلی به یهودیان برای 2500 سال بوده و “حرکت به سوی روشنگری است.” “همه چیز می تواند به نوبه خود یک شبه” او با اشاره به انقلاب اسلامی است که شاه مخلوع بود که دوستانه به جامعه یهودی.

در عین حال در اظهارات خود و توییت تهمت گاهی اوقات برای تلفن های موبایل مانند یک کلاسیک anti-Semite. در یک سخنرانی به اسرائیل و آمریکا شورا در ماه دسامبر مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده چند دیدگاه که درو انتقاد از یهودیان آمریکایی کمیته و دیگر سازمان های یهودی برای “پول مراجع است که خوراک سن-پیر و زشت کلیشه.” (این گروه همچنین قدردانی رئیس جمهور “تزلزل ناپذیر برای حمایت از اسرائیل است.”)

در طول 45 دقیقه بحث مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “بسیاری از شما در املاک و مستغلات کسب و کار, زیرا من می دانم که شما خیلی خوب است. شما قاتلان بی رحم نه خوب مردم در همه.” او افزود که برخی از یهودیان آمریکایی “don’t love اسرائیل به اندازه کافی” و این که “بعضی از شما من را دوست ندارد. برخی از شما من نمی خواهم در همه, در واقع.” او به جمعیت گفت که آنها می تواند خود را “بزرگترین حامیان” از آنجا که آنها در مورد مراقبت از خود ثروت و لیبرال دموکرات مدافع به صورت عمده مالیات بر ثروت.

Jews خواهم به خودمان بگویید که یهودی ستیزی نیست واقعا یک یهودی مشکل است. به جای آن یک جلوه ای از یک جامعه ترس و نقص عمل در مردم دیده می شود به عنوان بیگانه. در حالی که یهودیان اغلب هدف اولیه از تعصب و نفرت هنگامی که یک قربانی است که به دنبال آنها هرگز تنها اقلیت به رنج می برند.

آن به شرح زیر است, پس از آن که هر گونه تلاش برای رسیدگی به یهودی ستیزی را به عنوان چند وجهی را به عنوان مشکل خود را.

آنچه مورد نیاز است کارشناسان معتقدند که بیشتر امنیت و اجرای قانون گشت به عنوان یک عامل بازدارنده; تلاش بیشتری را برای درمان های روانی-مسائل مربوط به سلامت (در حدود یک سوم از حملات اخیر در نیویورک متعهد شدند توسط مردم با قبلی مشکلات روانی); یک راه موثر برای مقابله با متخلفین (مسئول بسیاری از نیویورک حملات); و اشکال مختلف آموزش و پرورش برای مقابله با نژاد پرستی و نفرت و برای ترویج یک جامعه سالم.

در نیویورک و رابطه بین آمریکایی های آفریقایی تبار و مسلمانان است افزود: یکی دیگر از لایه ای از پیچیدگی به این مشکل است. در دوران حقوق مدنی برجسته یهودیان جنگیدند در کنار مارتین لوتر کینگ جونیور در مبارزه برای برابری. اما پس از کینگ ترور در سال 1968 قدرت سیاه طرفداران نا امید با نتایج حاصل از راهپیمایی مسالمت آمیز در زمان مرحله. رهبران مانند Stokely کارمایکل جسی جکسون و لوئیس فرخ سرزنش یهودیان برای سرکوب سیاه پوستان و هماهنگی با اسرائیل را محکوم کرد توسط این منتقدان به عنوان یک دولت آپارتاید بود.

جکسون اجرای کوتاه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در سال 1984 بود که از خط خارج شده در بخش پس از او با استفاده از کلمات Hymieاشاره به یهودیان در طول یک مکالمه خصوصی و Hymietownدر اشاره به شهر نیویورک است. در ابتدا پس از انکار نظرات جکسون علنا عذرخواهی کرد قبل از اینکه یک یهودی مخاطبان و گفت که “با این حال بی گناه و ناخواسته آن اشتباه بود.”

اما همه چیز در حال تغییر است. عبارات عمومی ستیزی تبدیل شده اند بیشتر و بیشتر تابو در جامعه آمریکا بیش از سه دهه گذشته به عنوان سازمان های یهودی شده اند و تهاجمی تر در تماس مجرم—از ورزشکاران حرفه ای به مقامات دولتی و همچنین فعال تر در به دنبال اتحاد با جوامع اقلیت.

آن زمان Sharpton 28 سال اما ممکن است او علنا اذعان کرد خود را “ارزان” فصاحت و بلاغت در زمان تاج ارتفاعات شورش گفتن اصلاحات یهودی کنوانسیون که او می توانست “انجام می شود بیشتر به درمان به جای آسیب برساند.” Sharpton که شهرت شده است بازسازی در سال های اخیر و که در حال حاضر میزبان بحث نشان می دهد در MSNBC به شدت محکوم اخیر ضد یهودی حمله به یهودیان “به ویژه به این دلیل که آنها مرتکب شده توسط اعضای آفریقایی جامعه است.” دیگر آفریقایی مذهبی و رهبران سیاسی در نیویورک صادر اظهارات مشابه.

آمریکایی های آفریقایی تبار و مذهبی یهودیان زندگی می کردند در نزدیکی در محله بروکلین برای چند دهه. در اواخر 60s به, در ارتفاع, سفید پرواز از منطقه خاخام مناخم مندل Schneerson به احترام رهبر Lubavitch Hasidim نام را بر پیروان خود را به ماندن در قرار دادن تاج ارتفاعات و آنها را انجام داد. پوشش رسانه ها از حملات آمریکایی آفریقایی جوانان در برابر Hasidic مردان و زنان و کودکان شده است شدید در ماه های اخیر اما ساکنان یهودی می گویند که چنین مشکلاتی رخ داده است به صورت پراکنده در طول سال ها دور از انظار. و آنها ناراحت هستند در گذشته عدم وجود خشم از جامعه یهودی و رهبران مدنی.

برخی از مشخصات این مشکل بیشتر از طریق لنز اقتصاد و gentrification از دین است. با افزایش هزینه های مسکن در محله برخی از آمریکایی های آفریقایی تبار مجبور به حرکت به جای مردم سفید—و خشم و تنفر متمرکز شده بر روی سفید همسایه زندگی می کنند که در نزدیکترین مجاورت. امروز بسیاری در نیویورک به جامعه یهودی خواستار بیشتر از نوع under-the-رادار اما موثر سیاه-جامعه یهودی ائتلاف تلاش ها در مدارس و در بین جوانان و رهبران مدنی پدید آمده است که پس از سال 1991 شورش.

اما همه این است که در هیئت مدیره با این رویکرد است.

خاخام از بزرگترین ارتدوکس جماعت در تینک, New Jersey, ثروتمند حومه نیویورک نوشت: در آخرین پست وبلاگ که یهودیان آمریکایی باید یاد بگیرند از اسرائیل تجربه است که “خون یهودی ارزان نیست” و اضافه کرد که “هیچ یهودی باید ایستاده و بیکار و منفعلانه به تماشای یکی دیگر از یهودی بودن مورد ضرب و شتم و یا مورد آزار و اذیت.”

که مرتب سازی بر اساس شعارهای پژواک نوع vigilante تلاش ساخته شده است که Meir Kahane تحسین و منفور زمانی که او تاسیس یهودی دفاع لیگ در اواخر 60s بروکلین. اعلام “هر یهودی یک .22” او خواست جوان یهودی به بازوی خود را در صورت از باند خشونت است.

اما Kahane در حال حاضر محدود محبوبیت به طور چشمگیری کاهش یافته پس از جنبش خود را تبدیل به خشونت از جمله کشنده, بمب گذاری در دفتر نیویورک از مترادف سل Hurok.

در حالی که تینک هشدار خاخام یهودیان نمی شود “بیش از حد پرخاشگرانه و نامتناسب در پاسخ,” او نوشت که آنها “باید پاسخ ضربه برای ضربه—دو ضربات برای هر یک از ضربه—به هر بی دلیل حمله کند.”

اکثریت بزرگی از یهودیان آمریکایی هر چند رد چنین vigilantism به جای مطلوب برای افزایش امنیت و حفاظت پلیس برای یهودی محله ها و موسسات. قابل توجه کمک های مالی از دولت و جامعه یهودی به شدت سرمایه گذاری در فعال تلاش های امنیتی در چند سال گذشته. دیدن حرفه ای و یا داوطلب سپاه پاسداران در خارج از کنیسه یهودی جامعه مراکز و مدارس دینی است که در حال حاضر رایج است. جامعه و رهبران سیاسی در حال حاضر خواستار افزایش عمده ای در چنین حفاظت از می شود حمله و مقامات دولت پاسخ مثبت.

سوال این است که آیا مسلح حضور خواهد بود به اندازه کافی برای دفع حملات فیزیکی و حتی به عنوان طولانی تلاش برای به حداقل رساندن اگر نه از بین بردن ضد یهودی همچنان ادامه دارد. فرماندار نیویورک است پیشنهاد این کشور برای اولین بار داخلی-تروریسم قانون است. و در شهر نیویورک یک نفرت-جنایات دفتر ایجاد شده است و یک طرح در محل به ارائه هولوکاست آموزش و پرورش در تمام مدارس.

از جمله حرکت به سمت افزایش عمل و هوشیاری ممکن است از بین بردن احساس آسیب پذیری یک congregant ممکن است have در کنیسه خود. اما دانستن که اهرم دولت کشیده شده است در مسیر خود را باید ارائه یهودیان آمریکایی یک اندازه گیری از راحتی یک احساس است که ما به تنهایی نیست.

یکmerican یهودیان به مدت طولانی احساس متاسفم برای یهودیان اروپایی که می ترسید به پوشیدن kippah یا ستاره داود در شهرهای بزرگی مثل لندن و پاریس که در آن حملات خشونت آمیز و desecrations از سنگ قبر و کنیسه ها به امری عادی بدل. اما هرگز در اینجا در ایالات متحدهما فکر. هرگز در اکثر کشور استقبال یهودیان که تا کنون شناخته شده.

در حال حاضر ما تا مطمئن نیستید. در حال یهودیان به پذیرش که طبیعی جدید در سرزمین آزادی است که آنها باید پنهان کردن نشانه هایی از هویت خود را جلوگیری از کنیسه و تطهیر برای حمایت از اسرائیل به عنوان در بسیاری از امروز اروپا ؟

بیش از قرن گذشته یهودیان آمریکایی خود را پیدا کرده اند بهترین ساعت افزایش تا برای کمک به دیگران در معرض خطر اول خود را با تلاش بیشتر مالی به نمایندگی از اسرائیل با استقلال در سال های قبل و بعد از سال 1948 و پس از آن با جنبش مردمی در ’60, ’70 و ’80s, برای آزاد کردن یهودیان از اتحاد شوروی از آزار و اذیت مذهبی.

این تلاش ها در برخی از راه های پاسخ به این جامعه احساس گناه برای انجام بیشتر برای صحبت کردن به نمایندگی از یهودیان اروپا در طول هولوکاست و شکست خود را به فشار فرانکلین دلانو روزولت دولت به اقدام است. پس از جنگ جهانی دوم و به ویژه پس از تاسیس دولت یهودی به یهودیان آمریکایی تبدیل شده اند به مراتب بیشتر سازمان یافته و صریح و موثر لابی.

در علاوه بر این به خصوصی دیپلماسی عمومی تظاهرات—مهمترین 250,000 شخص مارس در واشنگتن دی سی در سال 1987—منجر به بیش از 1 میلیون یهودی مهاجرت از پشت پرده آهنین به در آزادی زندگی می کنند در درجه اول در ایالات متحده و اسرائیل است.

امروز هر چند این چالش این است که نزدیک به خانه. من با الهام از کتاب مقدس اتهام به “انتخاب زندگی” به دنبال یک زندگی تاکید و کرامت به جای یکی از ترس. یکی دیگر از دستور که از tikkun olam (“برای بهبود جهان”) شده است با آغوش باز استقبال نسل جوان از یهودیان آمریکایی با بیشتر جهانشمول مشاهده جهان از بزرگان خود را. هر چه چشم انداز آنها را در آغوش یهودیان می تواند غرور را در دفاع از هویت خود را حمل به جلو, یک سنت باستانی است که هدیه به جهان عبارتند از: توحيد و روز سبت و اعتقاد به این که هر فرد ایجاد شده است در این عکس از خدا.

در سرما بعد از ظهر یکشنبه در ماه دسامبر بیش از 20,000 یهودیان و دیگران عمومی برگزار شد تجمع در کوتاه مدت متوجه در بروکلین در اعتراض به موج اخیر ضد سامی حملات. “هیچ نفرت هیچ ترس” موضوع و مقامات دولتی از جمله فرماندار راهپیمایی در همبستگی. بسیاری در میان جمعیت به یاد می آورد با افتخار 1987 اعتراض در سی اما این متفاوت بود. آنها راهپیمایی برای برادران و خواهران خود در مواجهه با آزار و اذیت در دوردست کشور است. آنها راهپیمایی برای همسایگان خود و خانواده و خود.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>