آن را خیلی دیر شده برای جلوگیری از بیکاری توده با توجه به Coronavirus?

The parking lot at Hilltop Mall sits empty on March 17 2020 in Richmond California.
پارکینگ در ستیغ بازار در ریچموند کالیفرنیا خالی نشسته در اوایل این ماه به عنوان تلاش برای کنترل این بیماری همه گیر کوروناویروس نگه داشته است مردم در خانه های خود و تا حد زیادی از فروشگاه ها.عکس توسط جاستین سالیوان / گتی

در این اطلاعیه از macy’s و شکاف در روز دوشنبه که آنها furloughing اکثریت بیش از دو صد و پنجاه هزار کارمند در نمی آمد به عنوان یک شگفتی است. با ردیف هایی از اقتصاد ایالات متحده به طور موثر به تعطیل کردن کسب و کار بزرگ و کوچک در حال کاهش حقوق و دستمزد و هزینه های دیگر را امتحان کنید و سوار کردن بهداشت عمومی بحران. در مواجهه با رقابت آنلاین آجر و ملات خرده فروشان مثل macy’s و شکاف در تلاش بودند حتی قبل از coronavirus رسید. با توجه به محیط اقتصادی شرکت’senior مدیران مسلما زیادی ندارد از یک گزینه در توسل به توده idlings.

در روزهای آینده و هفته های بی شماری از شرکت های دیگر ممکن است به خوبی عمل می کنند در یک روش مشابه, اگر نه بیشتر, به شدت. با توجه به محاسبات از اقتصاددانان در بانک فدرال رزرو سنت لوئیس ، COVID-19 شیوع می تواند وجود ندارد و مداخله دولت منجر به چهل و هفت میلیون شغل را از دست داده و نرخ بیکاری 32.1 درصد در این سه ماهه. با تشکر از محرک لایحه که کنگره با تصویب در هفته گذشته بسیاری از کارگران که از دست دادن حقوق خود را خواهد بود واجد شرایط برای دریافت گسترش مزایای بیکاری. اما حتی اگر در کوتاه مدت ضرر و زیان مالی محدود هستند آنها را دچار تروما گذاشته و نمی دانستند که آیا آنها خواهد بود rehired زمانی که بحران به پایان می رسد. و نزد بیکاری نصب به طور چشمگیری می تواند باعث زنگ در بقیه اقتصاد, ایجاد یک مارپیچ رو به پایین.

آن را به این راه ؟ نه لزوما. به عنوان ویروس و مستندات را در سراسر جهان گسترش کشورهای دیگر ایجاد کرده اند یک نوع متفاوت از محیط اقتصادی—که incentivizes کسب و کار برای حفظ کارکنان خود را در اشتغال به جای دادن آنها لغزش صورتی. جمعه, آوریل 20th, Rishi Sunak بریتانیا صدراعظم از خزانه که تنها شده است در این کار از ماه فوریه اعلام کرد که “برای اولین بار در تاریخ ما این است که دولت به گام و کمک به خلق پرداخت حقوق و دستمزد.” تحت انگلستان Coronavirus مشاغل احتباس طرح هرگونه کارفرمای بزرگ یا کوچک است که در حال حاضر واجد شرایط برای کمک هزینه دولتی را پوشش می دهد که حدود هشتاد درصد از دستمزد آن را می پردازد به کارکنان که کار نمی کند به دلیل بحران اما در حال نگه داشته و بر روی حقوق و دستمزد.

بریتانیا نمی سرچشمه این رویکرد است. آن را کپی دانمارک که دولت اعلام کرده بود پنج روز قبل از آن که آن را خواهد پرداخت هفتاد و پنج درصد از حقوق و دستمزد از حقوق و مزایای کارکنان که furloughed و نود درصد از دستمزد کارکنان ساعتی که در همان موقعیت. در دانمارک و انگلیس وجود دارد این است که یک درپوش بالایی در پرداخت های دولت است که به نوعی سطح دستمزد اما وجود دارد هیچ محدودیتی برای چگونه بسیاری از کارگران می تواند گنجانده شده در این طرح است. “این یک سرمایه گذاری خواهد شد که بسیار گران قیمت” دانمارکی وزیر امور مالی Nicolai Wammen گفت: در اعلام کشور خود را برنامه ریزی. “اما دیگر این است که حتی بیشتر مردم خواهد شد ارسال به بیکاری در زمانی که مخالف مورد نیاز است.”

دولت ایرلند و ایتالیا نیز متعهد به پرداخت هزینه نگه داشتن کارگران شاغل. فرانسه و آلمان دو تا از بزرگترین اقتصاد در اروپا در حال گسترش موجود یارانه ها که ارائه شد به کارگران داده کاهش ساعت. در پاسخ به اثرات این ویروس در سراسر اروپا و اصل هدایت شده است همان: همه چیز ممکن است باید انجام شود برای جلوگیری از بیکاری توده.

در تئوری حداقل همین اصل می تواند اعمال شده است در اینجا. چند هفته پیش زمانی که یک محرک بزرگ بیل بود که مورد بحث برخی از اقتصاددانان در هر دو طرف شکاف سیاسی به نام دولت فدرال برای پرداخت هزینه شرکت برای حفظ کارکنان خود payman حتی اگر آنها کار نمی کند. در یک سیاست کوتاه منتشر شده در ماه مارس امانوئل سائز و گابریل Zucman دو لیبرال متمایل اقتصاددانان در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی استدلال کرد که دولت فدرال نیاز به “عمل به عنوان یک پرداخت کننده از آخرین رفت و آمد مکرر به طوری که hibernating کسب و کار می تواند نگه دارید پرداخت خود کارگران (به جای تخمگذار آنها را).” چهار روز بعد گلن هوبارد که در خدمت به عنوان رئیس مجلس شورای مشاوران اقتصادی در دولت جورج دبلیو بوش و مایکل فشار یک اقتصاددان در آمریکا سرمایه گذاری موسسه را به جلو coronavirus طرح با تمرکز بر “اجازه می دهد تا کارگران همچنان در حال پرداخت توسط کارفرمایان خود را در طول coronavirus بحران است.”

تحت Saez و Zucman پیشنهاد هر کارفرما منفی تحت تاثیر قرار توسط این ویروس خاموش شدن ناگهانی خواهد شمارش مجموع آن ماهانه هزینه های در حال اجرا از جمله چیزهایی مانند اجاره و پرداخت سود نیز به عنوان دستمزد و خدمات درآمد داخلی خواهد موضوع پرداخت به آنها را پوشش میدهد. این است که شبیه به طرح که در حال اجرا را از طریق H. M. درآمد و آداب و رسوم به انگلیسی, معادل I. R. S. هابارد و فشار پیشنهاد محدود به کوچک و متوسط شرکت های, و آن را به کار گیرند تا حد زیادی از طریق تجاری-سیستم بانکی. شرکت را از بانک وام خود را برای پوشش هزینه های در حال اجرا برای مدت زمان بحران و به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی دراز کردن هر یک از کارگران خود را, دولت فدرال خواهد بازپرداخت کل وام.

با وجود تفاوت بین این دو برنامه آنها به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک جلوگیری از کسب و کار از بین می رود و اجتناب از مرتب کردن بر اساس از اخراج های دسته جمعی که ما در حال حاضر شاهد. زمانی که من با صحبت هوبارد روز سه شنبه گفت که اجازه می دهد بیکاری توده به توسعه حتی به صورت موقت را ایجاد حداقل سه مشکل بزرگ متحده که در تلاش برای مقابله با سیل از بیمه بیکاری ادعا می کند; با ارزش روابط بین فردی کارکنان و شرکت هایی که گرفته اند سال به کشت خواهد بود; و بسیاری از شرکت ها خواهد بیرون رفتن از کسب و کار. “آن را مختل کل نظام اقتصادی” هوبارد گفت. “شما نمی خواهید عظیم شکست کسب و کار. این تصور که این کسب و کار را فقط پاپ تا زمانی که بحران به پایان می رسد خیالی است.” Zucman که من با صحبت بعد از آن در روز سه شنبه تکرار بسیاری از هوبارد تحلیل و او همچنین تاکید کرد انسان هزینه گذاشته شدن. “بیکاری است اضطراب آور” او گفت:. “این بسیار متفاوت بودن گذاشته به جای نگه داشتن شغل خود را در هشتاد درصد از دستمزد خود را.”

محرک لایحه متمرکز, اولین و مهمترین, بر ارائه کمک های فوری به مردم را دیدم که درآمد خود را از سقوط و یا کسانی که شغل خود را از دست. در علاوه بر این به ارائه پرداخت نقدی از دوازده صد دلار به بیشتر از بزرگسالان آمریکایی آن را مطرح مزایای بیکاری شش صد دلار یک هفته تمدید به مدت سه ماه ساخته شده و فرفره کارگران واجد شرایط برای دریافت آنها را برای اولین بار. Arindrajit Dube یک اقتصاددان در دانشگاه ماساچوست امهرست به من یادآوری است که وجود دارد برخی از استدلال قوی برای پایین رفتن این مسیر است. با بسیاری از خدمات کارگران صنعت در حال حاضر در حال گذاشته شدن سریعترین راه برای کمک به آنها را به استفاده از بیکاری-سیستم بیمه و نقل و انتقالات پول نقد. “آنچه در کنگره گذشت تا به برخی از مسائل” Dube گفت. “اما آن را به ارائه یک سطح از حمایت یک شبکه امن برای بسیاری از میلیون ها نفر از خانواده ها هستند که در مواجهه با بیکاری است.”

این لایحه همچنین رفت و برخی از راه در جهت آنچه که هوبارد و فشار به حال پیشنهاد شده است. آن را کنار بگذارند و سیصد و شصت و شش میلیارد دلار برای دولت فدرال به پاداش کوچک و متوسط و شرکت هایی که کار کمتر از پنج صد نفر و حفظ اشتغال و دست نخورده است. به جای داشتن دولت فدرال توزیع پول به طور مستقیم به عنوان بریتانیا و دانمارک انجام داده اند این طرح را تکیه بر وام دهندگان خصوصی به گسترش بخشایش وام با اداره کسب و کار کوچک بازی یک نقش نظارتی و دولت فدرال پرداخت بانک ها هزینه پردازش. “این است که به عنوان سخاوتمندانه به من پیشنهاد شده اما این همان ایده اولیه” هوبارد گفت. “شما رفتن به بانک خود آنها را نشان می دهد در سال گذشته اظهارنامه مالیاتی و دریافت وام برای پوشش حقوق و دستمزد و سایر هزینه ها به مدت هشت هفته است.” اگر در پایان این دوره شما نیست و کاهش حقوق و دستمزد خود را شماره, دولت فدرال خواهد بازپرداخت وام به طور کامل.

در یک مقاله جدید در مورد پیشنهاد, فشار اشاره می کند که کسب و کار خواهد بود قادر به قرض دادن به دو و نیم برابر حقوق و دستمزد ماهانه خود را به حداکثر ده میلیون دلار و آنها نیز قادر به قرض گرفتن پول به rehire کارگران آنها در حال حاضر گذاشته است. آنها نمی خواهد که به انجام چک های اعتباری و یا قرار دادن هر گونه وثیقه. “این طراحی شده است برای دسترسی سریع و به دست آوردن پول از درب به سرعت” فشار به من گفت: در روز چهارشنبه. “انتظار من این است که وجود خواهد داشت مقدار زیادی از تقاضا برای این برنامه هر دو در بخشی از کسب و کار و وام دهندگان است.” استیون Mnuchin, وزیر خزانه داری گفته است که برخی از وام می تواند به عنوان اوایل به عنوان پایان این هفته است.

این سیاست جدید در حال نورد از سرعت اما آن را تا به برخی از خودنمایی کاستی شروع با این واقعیت است که آن را به عنوان سخاوتمندانه به شرکت های بزرگ که به استخدام نزدیک به نیمی از نیروی کار بخش خصوصی. (اروپا طرح پوشش شرکت از تمام اندازه ها.) همچنین مشخص نیست که چگونه بسیاری از شرکت هایی که واجد شرایط شرکت در این طرح است. “این می تواند به خوبی کار با کسب و کار است که در حال حاضر روابط خوبی با بانک خود را, اما من نیز می دانم که برخی از کسب و کار است که در مورد آن نمی دانند و اساسا لازم نیست که یک نشانه” Dube گفت. “وجود دارد مشوق های مالی برای بانک ها به شرکت های درگیر, اما آن را رسیدن به همه ؟ ما نمی دانیم.”

هوبارد گفت که او خوشحال خواهد بود برای دیدن این طرح توسعه یافته به شرکت های بزرگ و او در دفاع از این ایده کار از طریق بانک ها با این استدلال که دولت فدرال نبوده است قادر به ایستادن مستقیم-کمک تسهیلات به سرعت به اندازه کافی. او را بپذیریم هر چند که بخشایش-برنامه وام نیاز به بازار عرضه می شود بیشتر موثر است. “این امر می تواند بزرگ برای دیدن رئیس جمهور و وزیر خزانه داری صحبت کردن در مورد آن را برجسته,” او گفت:. هدف این است که برای ثبت نام به عنوان بسیاری از کسب و کار که ممکن است قبل از آنها شروع به تخمگذاری کردن کارگران, او گفت:. و او اضافه کرد: “این یا آن و یا آن را نتواند.”

Zucman توصیف بخشایش-برنامه وام به عنوان یکی از مهم ترین عناصر محرک لایحه. اما او همچنین گفت که او نگران است که “آن را به زمان طولانی برای پول به جریان و بسیاری از کسب و کار خواهد انحلال.” او استدلال کرد که آن را موثر تر خواهد بود به دنبال اروپایی مثال و I. R. S. ارائه شرکت با پشتیبانی مستقیم و او را رد کرد و نگرانی که چنین پیشنهادی نمی تواند عملی است. “انگلستان و ایرلند قادر به ایجاد برنامه های خود را در پرواز” او اشاره کرد. و با اعضای کنگره در حال حاضر صحبت کردن در مورد یکی دیگر از بسته محرک او پیشنهاد آن می تواند شامل گسترده کار-برنامه حفاظت بر اساس دانمارکی و انگلیسی, مدل های.

Dube گفت که در دنیای ایده آل کنگره را در حال حاضر انجام می شود چیزی شبیه به آنچه که دولت دانمارک انجام داد. اما او همچنین گفت که در این نقطه آن را سخت به تصور کنگره ایجاد چیزی با نام تجاری جدید. او تاکید اداری و سیاسی با چالش های ایجاد یک شغل-حفاظت از برنامه ای است که کار به طور موثر در یک کشور به عنوان بزرگ ناهماهنگ و تقسیم به عنوان ایالات متحده است. “حدس من این است که انواع روش های مختلف در حال رفتن به نیاز به” او گفت:. “ما در حال رفتن به به سنگ فرش با هم یک مجموعه ای از مکانیسم.” یکی از آنها ممکن است شامل ساختمان کوچک-کسب و کار-طرح وام اگر آن را به نظر می رسد مانند آن را کار Dube پیشنهاد شده است. پیشنهاد دیگری که او گفت که او و برخی از همکارانش مشغول به کار بودند در امر گسترش کار های مختلف-به اشتراک گذاری طرح های که در حال حاضر وجود دارد.

هر رویکرد اتخاذ شده وجود ندارد ، صبح روز پنجشنبه وزارت کار صادر خواهد هفتگی خود گزارش بیمه بیکاری ادعا و اقتصاددانان انتظار دارند که این نشان می دهد که یکی دیگر از سه و نیم میلیون نفر از کارگران باید گذاشته شده است. اگر این برآورد معلوم می شود دقیق 6.8 میلیون آمریکایی را از دست داده اند حقوق خود را فقط در دو هفته یک شکل است که برای آن هیچ سابقه.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>