توسط خدمات پستی در حال دستکاری شده برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت Reëlected?

وجود دارد بسیاری از دلایل به شک که این سرویس آماده به خدمت به عنوان یک backstop برای دموکراسی آمریکایی.عکس توس

توسط NEWS-SINGLE در 8 مرداد 1399
A pile of mailedin ballots.
وجود دارد بسیاری از دلایل به شک که این سرویس آماده به خدمت به عنوان یک backstop برای دموکراسی آمریکایی.عکس توسط ایلین تامپسون / AP / شاتر

سیستم آمریکایی برای برگزاری انتخابات یک لحاف چهل تکه از عدم تمرکز. بیش از هشت هزار و, استان ها و شهرها, مدیریت رای گیری. چیزی است که وجود دارد ستودنی جدی و مردمی در مورد این شبکه از شهر کارمندان و موهای خاکستری داوطلبان که سر و صدا بیش از مکانیسم دموکراسی ما. در عین حال به این دلیل که سیستم های جاسازی شده در سیاست های محلی حتی در این دوران نسبتا تمیز و دولت های محلی (با استانداردهای American history) آن باقی مانده است در معرض رشوه و کلاهبرداری است. بیشتر در نتیجه به دلیل انتخابات مقامات وابسته به شهرستان, شهرستان, دولت و سیاستمداران آنها را به کمک به نظام نژادپرستانه سرکوب رای دهندگان به عنوان اتفاق افتاده در یک مقیاس بزرگ در طول Jim Crow عصر ادامه می یابد و زیرکانه اما راه های مهم امروز است.

در این سال با توجه به coronavirus همه گیر انتخابات تکنوکرات صورت شدید مشکلات یک نوع جدید تا حد زیادی با توجه به غیر منتظره افزایش در استفاده از طریق پست و برگه های رای. رای گیری غایب منفجر شد و در بهار اولیه فصل; در ویسکانسین در ماه آوریل یک میلیون رای دهندگان ارسال برگه از طریق پست الکترونیکی, پنج برابر افزایش بیش 2016. رشد در این مقیاس است اما برخی برای ادامه به ماه نوامبر است. راه هایی که قانونی رای ممکن است قادر به شمارش هستند به عنوان متنوع به عنوان حوزه های قضایی است که روند رای گیری و در عین حال وجود یک نهاد ملی است که تعیین کننده بخش: خدمات پستی ایالات متحده. و دلایل بسیاری وجود دارد که به شک که این سرویس آماده است تا به backstop دموکراسی آمریکایی در این زمان از خطر است.

در تئوری انتخابات توسط ایمیل خوب برای خدمات پستی—آنها یک منبع درآمد و برجسته یادآوری ارزش ماموریت خود را از خدمات جهانی است که تحت حمله سال از طرفداران خصوصی سازی. این بیماری همه گیر در حال حاضر ساخته شده آشکار ارزش یک سرویس است که هنوز هم ارائه پست الکترونیکی قابل اعتماد—حتی اگر unprofitably—به منزوی ترین خانوار روستایی. "خدمات پستی هرگز مهم تر بوده است در دوران مدرن از آن است که امروز" Devin لئونارد نویسنده "نه برف و نه باران" یک تاریخ پر جنب و جوش از موسسه به من گفت. "شما نمی توانید اقامت در خانه سفارشات و نه کارآمد و برابر تحویل خانه" پزشکی و دیگر کالاهای ضروری. در حال حاضر رو به یک انتخابات ریاست جمهوری است که به احتمال زیاد به شدت انجام شده از طریق پست الکترونیکی او گفت: "شما نیاز به یک دولتی خدمات پستی به انجام این کار است."

برخی از مشکلات با انتخابات توسط ایمیل بوجود می آیند از فعل و انفعال بین دولت مورخ قوانین انتخابات و کندتر پست-تحویل بار. با الهام از موفقیت در مکان هایی مانند, Washington, اورگان, کلرادو و یوتا برخی از ایالات آمریکا شروع به گسترش گزینه برای پست الکترونیکی-در رای گیری حتی قبل از این بیماری همه گیر. کشورهای دیگر مانند اوهایو به سرعت چرخد و به ایمیل در پاسخ به این ویروس. در عین حال بیش از حد بسیاری از ایمیل های رأی گیری رژیم را به اندازه کافی به حساب این واقعیت است که در طول دولت اوباما برای مقابله با وخامت مالی ناشی از تنبیهی کنگره حسابداری مقرر و کاهش سنتی به ایمیل حجم خدمات پستی به طور رسمی به تصویب رسید استانداردهای اجازه می دهد کندتر تحویل از کلاس اول پست الکترونیکی—در برخی از موارد مصرف تا پنج روز.

برخی از ایالت ها قبول هر رای شهریور قبل از روز انتخابات, حتی اگر آن را می رسد دیر است. در عین حال اکثریت متحده—از جمله ریاست جمهوری میدانهای پنسیلوانیا و میشیگان و آریزونا—آیا تعداد پست آراء مگر اینکه آنها می رسند با روز انتخابات. رای دهندگان که ایمیل های رای نزدیک به روز انتخابات در کشورهای بدون مهر باطله تمبر پست حکومت را به قمار در پست-تحویل بار. در آریزونا 2018 انتخابات بیش از سه هزار رای رد شد چرا که آنها تبدیل شده تا خیلی دیر است. انتخابات در گرجستان را رد کرد و بیش از هفت هزار نفر از طریق پست و برگه های رای در سال 2018 midterms یا سه درصد از تمام برگه های رای طریق پست فرستاده می شود. در یک انتخابات نزدیک, کسانی که تعداد قابل توجهی. در طول این سال های ابتدایی فصل "ایمیل تاخیر بدان معنی است که رای دهندگان که همه چیز آنها قرار است انجام دهد" بودند با این وجود محروم وندی Weiser که هدایت دموکراسی برنامه در Brennan Center for Justice در دانشگاه نیویورک قانون به من گفت. "ما شاهد بسیاری از رای گیری که رد شد که نباید رد شده اند, بازیگران توسط رای دهندگان واجد شرایط به دلیل [مهلت] است که اصلا حس در طول بیماری همه گیر."

در این سال در میدان نبرد متحده است که مهر باطله تمبر پست حکومت مانند پنسیلوانیا, گروه های همسو با حزب دموکرات suing به اصرار دارند که آنها اتخاذ یک. اما این تنها مشکل نیست با قوانین ایالتی. برخی از ایالت ها نیز تامل غیرقابل توجیهی از رقم کوتاه جدول زمانی برای ارسال رای غایب و دریافت و تکمیل هستند. جورجیا و میشیگان به عنوان مثال فرض کنیم که آن را به عنوان چند به عنوان چهار روز به ایمیل یک درخواست غایب رای گیری و پس از دریافت رای دهندگان را تکمیل یک.

ترکیب همه این جدید Postmaster عمومی, Louis DeJoy یک مغلوب ساختن پیشی جستن دهنده موظف به تازگی تغییرات در پستی عملیات طراحی شده برای کاهش اضافه کاری توسط کارگران پستی حتی اگر این بدان معنی است که برخی از ایمیل شما تحویل داده نمی شود برای یک روز دیگر. این تغییرات بخشی از کارایی درایو و در عین حال از آن است که سخت به طلاق DeJoy مدیریت انتخاب خود را از حزبی مشخصات و یا از تهمت و تحقیر برای اداره پست; در اوایل سال جاری رئیس جمهور را رد کرد و آن را به عنوان "یک شوخی است." مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال بارها و بارها به سلب مشروعیت نوامبر رای با این ادعا دروغ است که ایمیل های رای گیری است که مستعد ابتلا به قابل تقلب است. او عوامفریبی و انتصاب DeJoy افزایش واضح سوال در مورد اینکه آیا مدیریت رای گیری از طریق پست خواهد بود دستکاری در خدمات از مغلوب ساختن پیشی جستن reëlection. خانه دموکرات به رهبری نماینده کارولین Maloney به تازگی با ارسال نامه ای در مورد گزارش عامل تغییرات به DeJoy شکایت است که "افزایش در پست تحویل زمان خواهد مختل توانایی آراء به دریافت و شمارش در یک موقع یک نتیجه غیر قابل قبول برای یک انتخابات آزاد و عادلانه." (نتایج در Maloney خود اولیه در ماه ژوئن به تعویق افتاده اند برای بیش از یک ماه با توجه به مشکلات در شمارش پست در برگه های رای.)

"سوال از روز را رهبری اداره پست—رئيس کل—درک کنند که این نه فقط در مورد رای-توسط-mail اما در مورد کل زیرساخت های ما سیستم رای گیری?" وندی زمینه اجرایی مدیر دموکراسی ابتکار یک ائتلاف از گروه های است که طرفداران برای رای دادن حقوق به من گفت. "توسط رئيس پست قصد انجام آن را فعالانه و باز می شود به داشتن یک تاریخی انتخابات که واقعا پذیرای تک تک رای دهندگان و یا در حال رفتن به هرج و مرج؟"

خدمات پستی اصرار دارد که آن را آماده است و نه مدیریت های اخیر اصلاحات و نه آن مزمن لرزان مالی جاری پیش بینی هستند که آن را اجرا خواهد کرد از مدتی پول در سال آینده—را تحت تاثیر قرار خواهد عملکرد خود را در ماه نوامبر. "خدمات پستی متعهد به ارائه انتخابات الکترونیکی در موقع" مارتا جانسون سخنگوی گفت: من در یک بیانیه آماده. او افزود: "خدمات پستی وضعیت مالی است که قصد ندارم به تاثیر توانایی ما برای پردازش و تحویل انتخابات و سیاسی ایمیل"; خدمات او گفت که می تواند رسیدگی به این سقوط را افزایش انتظار می رود در رای گیری غایب است.

حق به خدمات پستی استدلال می کند که آن را مسئول بد درک دولت قوانین انتخابات قرار داده است که رای دهندگان امتیاز در معرض خطر با شکست به حساب خوبی تاسیس پست-تحویل بار
حتی اگر اینها آهسته تر از در گذشته است. "اداره پست نمی تواند جایگزینی برای آماده سازی است که باید به" مارک Dimondstein رئیس جمهور آمریکا پستی اتحادیه کارگران که نشان دهنده بیش از دو صد هزار پستی کارکنان به من گفت.

خدمات پستی به تازگی با ارسال رای-با-پست الکترونیکی کیت به بیش از یازده هزار و محلی انتخابات در سراسر کشور تشویق آنها را به اتخاذ بهترین شیوه های از قبیل ردیابی الکترونیکی فن آوری—از جمله هوشمند خود را به ایمیل بارکد—که اجازه می دهد تا از طریق پست-در آرا به طور مستند به آنها حرکت می کند و از رای دهندگان که می توانید آن را آسان تر برای شناسایی قانونی رای در صورت وجود اختلاف. در بیانیه ای که جانسون فرستاده من این سرویس همچنین گفت که به زودی آن را دوباره ارسال به انتخابات مدیران در ایالت "است که مهلت برای درخواست و مصاحبه پست الکترونیکی-در برگه های رای" که "به نظر می رسد نامتجانس با خدمات پستی تحویل استاندارد."

مطمئن ترین راه برای جلوگیری از vagaries از پست الکترونیکی رای گیری از تحریف نتیجه انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود برای رای دهندگان به ارائه یک لغزش به طوری که مورد مناقشه را رد کرد و یا رای نمی توانید تغییر نتیجه. آن را قطعا ممکن است که زمان منجر شود در نظر سنجی که جو بایدن لذت می برد بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نگه دارید تا نوامبر یا حتی افزایش تولید خواهد شد و مسلم کالج انتخاباتی به پیروزی. اما ریاست جمهوری نژادها اغلب باریک و پس از روز کارگر و نبرد برای کنترل سنا با قضاوت بر اساس زمان سنجی است که به احتمال زیاد به یک ناخن-گازگیر; گوید که داشته اند قابل توجه اخیر مشکلات با پست الکترونیکی رای گیری مانند گرجستان می تواند به شکل برجسته در نتیجه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری را آزمایش کرده است که انعطاف پذیری بسیاری از این کشور نهادهای دموکراتیک: دادگاه, مطبوعات, نظامی, خدمات مدنی. آن عهد چگونه به طور کامل مغلوب ساختن پیشی جستن هنجار شکنانه, استبدادی رهبری نفوذ واشنگتن است که حتی خواب آلود اداره پست تبدیل شده سیاسی و محوری را در یک موقعیت که در آن ظرفیت خود را برای استقلال و حرفه ای در حال آزمایش است و کمک خواهد کرد که تعیین این داستان از ایالات متحده مهم ترین انتخابات در نسل.

برای بسیاری از تاریخ آمریکا خدمات پستی مستقیم دست از ریاست جمهوری و قدرت سیاسی-حزب حمایت آن شد که فقط قطع از شاخه های اجرایی به تامین مالی خود را از درآمد یک و نیم قرن پیش. هدف از آن بازسازی شد و به "خلاص شدن از حمایت های cronyism و فساد که ممکن است وجود داشته در اداره پست" Dimondstein اتحادیه رئیس جمهور به من گفت. "ما نگران آن است که این دولت قصد بازگشت به آن نوع از گذشته است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب