آن را می پردازد به غنی در طول یک بیماری همه گیر

Dech St / Shutterstock / اطلس

Wمرغ رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19 روز چهارشنبه شما می توانید حس یک لحظه کوتاه از ملی وحشت. یوتا جاز مرکز تا به حال شده است در تماس نزدیک با هم تیمی های خود و کارکنان و تولدش-به دنبال طرفداران. او را لمس کرده بود و درب دستگیره بسکتبال, میکروفن, ضبط صوت—به طور بالقوه گسترش coronavirus به صدها نفر از مردم است.

NBA شد و تهاجمی است. چهارشنبه شب در یک ماده از ساعت ایالت اوکلاهما به اتمام 58 آزمایشات ویروس بر روی بازیکنان و پرسنل از یوتا جاز و شهر اوکلاهما تندر. اعضای تورنتو رپتورز بود که بازی موسیقی جاز در دوشنبه شب داده شد احتیاطی آزمون به عنوان به خوبی. یکی از Gobert را به هم تیمی های داناون Mitchell, تست مثبت است. بقیه از آزمون برگشتم منفی است. NBA با اینحال به حالت تعلیق در آن فصل است.

اقدام سریع در تضاد با هر تعداد متحده است. از 6 مارس تا آوریل 12, برای مثال ایالت آلاباما اعلام کرد که اولین مورد تایید شده از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در روز جمعه انجام شده تنها 12 آزمون. تحقیقات جاری توسط اقیانوس اطلس تنها می تواند تایید کند که 26,905 آزمایشات انجام شده در سراسر ایالات متحده است. و در اوکلاهما یوتا جاز مصرف 20 درصد از دولت کل سهام از کیت های آزمایش.

برای یک حرفه ای در سازمان های ورزشی به دریافت بسیاری از آزمون—که جیره بندی در سراسر کشور—در چنین مدت زمانی کوتاه است نامطلوب اختلاف است, اما آن را دور از انتظار نیست. زمانی که من با صحبت Wendell پاتر سابق ارتباطات مدیر در بیمه های غول پیکر Cigna روز پنج شنبه او موجز توضیح: سیستم مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده ساخته شده است برای نخبگان است.

“ما از شنیدن سیاستمداران می گویند در همه زمان ها که ما بهترین سیستم مراقبت های بهداشتی در جهان” پاتر در حال حاضر یک مدافع پیشرو برای مدیکر برای همه به من گفت. “ما افسانه پزشکان و مراقبت های بهداشتی امکانات, اما آنها محدودیت تعداد زیادی از مردم به دلیل هزینه.”

اما آنچه که خارج از محدودیت های برخی از است که به راحتی در دسترس دیگران—یعنی ثروتمند و قدرتمند و متصل از طریق ترکیبی از جلو و پشت درب می باشد.

وجود این دلایل روشن: افراد ثروتمند تمایل به سلامت بهتر-برنامه های مراقبت و بیشتر قادر به پرداخت از جیب هزینه از مردم فقیر هستند. و پس از آن وجود دارد اخلاقی مشکوک دلیل: قدرتمند—مانند سیاستمداران—می توانید اهرم موقعیت خود را از نفوذ و ثروتمند می توانید راه خود را به سریع تر درمان است.

نزدیک به یک دهه پیش زمانی که Shoa L. کلارک یک قلب و عروق همکار در دانشگاه استنفورد بود و یک دانشجوی پزشکی, او متوجه چیزی عجیب و غریب. وجود دارد یک بیمار که تا به حال یک پتو در بستر خود. او فکر نمی کنم خیلی از آن اما اهمیت این پتو به سرعت روشن شد. “این یک نشانگر وضعیت” کلارک نوشت در نیویورک تایمز در سال 2015. “در آن بیمارستان, بیمار, روابط آنها را به برخی از C. E. O. s, مشاهیر و امنا’ دوستان است.”

من با صحبت کلارک دیروز برای دیدن اگر هر چیزی متفاوت بود ما در محیط فعلی و اگر او اجازه داد که برخی از بیمارستان ها آغاز شده بود محدود کردن شیوه های او در توصیف این الگوها هنوز هم رخ می دهد. “بسیاری از بیمارستان های بزرگ در کشور برخی از استراتژی در حال حاضر نه فقط جذب بیماران به طور کلی, اما به خصوص استخدام بیمارانی که نسبتا خوب بیمه” او به من گفت. “اغلب بیمارستان ها به طور خاص جذب بیماران بین المللی به پرواز بیش از و پرداخت از جیب.”

وجود دارد برخی از دلایل عملی برای بیمارستان ها برای انجام این کار, او گفت:. چندین بیمارستان بسته اند در سال های اخیر و با آوردن در بیماران می پرداخت و آنها را با دادن لوکس و درمان به نگه داشتن آنها—بیمارستان می تواند نگه داشتن چراغ. اما به عنوان کلارک تاکید کرد پنج سال پیش که “مبهم غیر اخلاقی است.”

اخلاق از درمان ترجیحی حتی بیشتر حاد به عنوان کشور خیره پایین یک بیماری همه گیر. “آنچه ما در حال حاضر مواجه است و بر خلاف هر چیزی که من تا کنون تجربه در پزشکی” کلارک به من گفت. “انگیزه ما باید رانده بهداشت عمومی” گفت: “برای مردمی که در آینده به طور بالقوه با COVID-19 مهم نیست که اگر آنها به یک مدیر عامل شرکت بزرگ فن آوری شرکت و یا یک فرد بی خانمان در خیابان—آنها باید مناسب برای مراقبت.”

“من فکر نمی کنم وجود دارد اتاق را برای انعطاف پذیری که از لایه مراقبت است که ما می بینیم در زمان مقدار زیادی” کلارک اضافه شده است.

هنوز هم در حال حاضر غنی خواهد شد امکان استفاده از امتیازات آنها. آنها می توانند به بهتر امکانات و ممکن است قادر به جست و خیز خط به محض ورود آرتور کاپلان استاد اخلاق پزشکی در دانشگاه دانشکده پزشکی به من گفت. “بسیاری از بیمارستان ها را به سرعت در مسیر ثروتمند دهنده,” او گفت:. “آنها در حال رفتن به نشستن در انتظار استروژن و یا جداسازی اتاق. شما را وادار به رفتن به سرعت است.”

حتی اعضای کنگره باید مراقبت بلافاصله در دست از طریق دفتر حضور پزشک به طور کامل کارکنان دفتر است که می تواند توصیه هایی را برای ارسال قانونگذاران به سطح جهانی بيمارستان به صورت top-of-the-line مراقبت با سکته مغزی از یک قلم. “آنها خود را سیاه و سفید ماشین به تصور پزشکان و یا به دولت-حمایت بيمارستان مانند والتر رید جایی که آنها فکر می کنم بسیار سخت در مورد آنچه که آنها در حال رفتن به انجام این کار برای خود و ترکیبات” Caplan گفت sarcastically. آنها تعمق بر آنچه در مورد یک ویروس است که خود را تحت تاثیر قرار ترکیبات در راه بسیار متفاوت از چگونه آن را به آنها را تحت تاثیر قرار.

روز جمعه در مجلس نمایندگان تصویب لایحه مذاکره با مجلس نانسی پلوسی و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به آدرس آشکار بحران است. این لایحه نیاز به خصوصی سلامت-طرح های بیمه برای پوشش coronavirus تست ارائه حقوق و دستمزد-اعتبار مالیاتی برای کارفرمایان که تا سه ماه پرداخت می شود خانواده و یا ترک های پزشکی و تعلیق کار مورد نیاز برای این طرح کمک های غذایی مکمل برنامه. آن را سنگین اما پلوسی شده نیاز به حداقل یک اندازه گیری از کنگره برای مقابله با شیوع.

COVID-19 خواهد بود و احساس ترین بشدت با کسانی که حداقل قادر به پرداخت هزینه برای مبارزه با آن است. “کسانی که لازم نیست مقدار زیادی از پول stashed واقعا می تواند خود را در پیدا کردن بسیار وخیم موقعیت های” هری پاتر گفت. “آنها اغلب به هر حال بدون یک بیماری همه گیر.” ترقی خواهان استدلال کرده اند که این بیماری همه گیر است که چرا امریکا باید قوی جدید مراقبت های بهداشتی برنامه مانند مدیکر برای همه است.

با تست های بیشتر وجود خواهد داشت بیشتر موارد تایید شده. آن یک سوال از اگراما چگونه بسیاری از. چه اتفاقی می افتد پس از آن—یا نه خانواده ها قادر به پرداخت هزینه درمان—کمتر روشن است. Coronavirus نه خیلی در معرض امریکا مراقبت های بهداشتی و نابرابری به عنوان آنها را در پررنگ حروف Caplan به من گفت. “ما باید یک سیستم مراقبت های بهداشتی,” او گفت:, “و این ویروس را به وجد در این واقعیت است.”

این رودی Gobert مورد آسان بود. دولت می دانستم که یک فرد با COVID-19 و آن را می دانست که بسیاری از مردم با آنها او تا به حال ساخته شده تماس بگیرید. هر یک از این افراد در معرض خطر گسترش یافته است. “بخشی از دلایل تمرکز بسیاری از وظایف در یک گروه است که این احتمال وجود دارد که شده است وجود دارد بسیاری از سراسر آن گروه” کلارک به من گفت.

همانطور که بیشتر مردم علائم هر دو فقیر و غنی تصمیم گیری خواهد شد هر چند کلارک گفت. “وجود دارد و بسیار آسیب پذیر جمعیت”—مردم را با منابع کمتر— “چه کسی در حال رفتن به ضربه می شود واقعا سخت است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>