آن را واقعا می تواند وارن

اتان میلر / برکرفت رسانه ها / گتی / اطلس

تیاو coronavirus تبدیل کرده است جو بایدن کمپین و جستجوی خود را برای یک همسر در حال اجرا. و آن را تبدیل کرده الیزابت وارن شانس برداشت برای این کار است.

ماساچوست سناتور و معاون سابق رئیس جمهور زیادی ندارد از یک رابطه شخصی. او مصمم بود به اجرا برای رئيس جمهور با ادای سوگند بزرگ اهدا کنندگان; این رویداد برای اولین بار از کمپین یک دلار جمع آوری کمک در خانه از بالای اجرایی در یکی از بزرگترین شرکت های.

اما این در حال حاضر یک جهان که در آن داو جونز است که ماندن زیاد در حالی که خطوط در بانک های مواد غذایی در حفظ و گرفتن دیگر جهان خواهد شد که تعریف شده برای سال با این بیماری همه گیر و لرزه. و presumptive دموکراتیک نامزد نیاز به فکر می کنم به طور جدی دیده می شود به عنوان تفکر جدی در مورد چه می آید بعدی.

ناگهان سناتور با تمام ایده های در مورد بازسازی اقتصاد به نظر می رسد فریبنده به بایدن تیم و به دنبال آن است به طور جدی در چیدن او به گفته افراد آشنا با کمپین تفکر است. و ناگهان سناتور با تمام ایده های در مورد بازسازی اقتصاد ترغیب و تفکر جدی در مورد آنچه که این کار مستلزم توجه به افرادی که در توصیف تفکر خود در مورد این موضوع و با توجه به وارن خودش در دو مکالمات من با او به تازگی.

“جو بایدن توضیح این [انتخابات] به عنوان نبرد برای روح ملت است. او راست” وارن گفت: من از طریق تلفن از خانه اش در بوستون. “اما بیشتر وجود دارد. این نبرد برای بقای یک ملت است که با این نسخهها کار برای بسیاری از مردم آن و یا تنها به صورت نازک نخبگان در بالای صفحه.”

قرار داده و او را در بلیط برای تولید هیجان بایدن نیازهای مردم دفاع وارن را انتخاب می گویند و سپس اولویت بندی coronavirus بازیابی با قرار دادن او مسئول آن است. نامزد ساخته شده است که تمام نام تجاری “من یک طرح است که” در مقابل یک دولت است که به نظر می رسد به طور مداوم آماده—چه چیزی می تواند بهتر کنتراست ؟

آن را سخت به یاد داشته باشید که چگونه clearheaded وارن بود در مورد این بیماری همه گیر. او را اولین بار COVID-19 طرح در پایان ژانویه چند روز قبل از آیووا انجمن. او در حال رفتن به رول کردن ایده های بیشتر برای نحوه رسیدگی به نزدیک شدن به بحران چند هفته بعد در تاریخ 19 فوریه در لاس وگاس بحث و سی ان ان تاون هال اما اوراق کسانی که قصد دارد به نفع پس از رفتن مایک بلومبرگ. سپس در هفته اول ماه مارس او هشدار داد که coronavirus نیاز به 400 میلیارد محرک پاسخ این بود که لری Kudlow رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاور اقتصادی شد و این ادعا که همه گیر نیست “نزول اقتصاد”; امروز محرک است که در حال حاضر در شمال 2 تریلیون دلار). اما در همین هفته او را مورد ضرب و شتم بنابراین کاملا در سه شنبه است که او در آمد سوم در خانه خود دولت است. او ترک ریاست جمهوری دو روز بعد.

هنگامی که او به رهبری بازگشت به مجلس سنا به کار در COVID-19 امداد صورتحساب وارن بود که به دنبال یک راه برای نفوذ در روند. اما او نمی باید هر گونه نوسان با جمهوری خواهان مجلس سنا و یا خیلی از رابطه با مجلس نانسی پلوسی. بنابراین او شروع به برقراری تماس—از جمله به جو Neguse های نه چندان شناخته خانه دانشجوی سال اول بود که در انتخاب همکار خود را اول به عنوان نماینده خود در رهبری تیم.

او به نام Neguse تلفن همراه و یک پیام با برخی از افکار در نظارت برای پول دولت فدرال بود پارو کردن درب. او به نام او برگشت و به او برخی از بینش در مذاکرات است. آنها همچنان به تبادل پیام. این که چگونه او اقدام: ساخت تعداد زیادی از تماس های استراتژیک قدرت شناسایی مراکز و منابع اطلاعاتی. یک تماس تلفنی با جو بایدن در ماه مارس است که پس از تبدیل شدن به یک به طور منظم چک در.

گاهی اوقات او می خواهم بی سر و صدا به ذکر است که برادر بزرگتر همین نی شاه ماهی بود که به تنهایی در یک اوکلاهما فشرده-واحد مراقبت, مرگ, از COVID-19.

به عنوان سیاسی گفتگو منتقل خواهد بود که شریک مناسب برای تعهد عظیم که در حال حاضر تعریف بایدن در انتخابات ریاست جمهوری مردم در داخل و اطراف بایدن کمپین فکر وارن. سیمپسونها “پیش بینی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آنها پیش بینی کرد که لیزا سیمپسون رفتن به سمت چپ برای تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر گفت:” بایدن اهدا کننده با اشاره به سال 2000 قسمت در که لیزا نشسته در دفتر بیضی و می گوید بینندگان که دولت “به ارث برده کاملا بودجه بحران از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.” “اگر من برای کسی که به مقایسه لیزا سیمپسون به آن Elizabeth Warren” اهدا کننده اضافه شده است. “در حال حاضر وجود تقاضاهای مصرانه برای او نقطه نظر و شخصیت او که بخشی از این گفتگو است.”

و یا سناتور دموکرات تام Carper دلاور. وارن و Carper دستیاران مشغول به کار با هم در اوایل بیماری همه گیر در یک طرح به تقاضا پاسخ در مورد Jared کوشنر سایه coronavirus گروه ضربت و آن چرخ فلک از تضاد منافع است. اما با توجه خود را به سیاست و دلاور صنعت از بانک ها و مالیات پناهگاه Carper اذعان کرد که همکاری خود را با وارن می سازد برای “بعید است جفت.”

و با این حال: “اگر او می تواند قرار داده تا با من آنها می توانند با هم کار کنند” Carper گفت: از وارن-بایدن بلیط. Carper شناخته شده است و خدمت در کنار بایدن پس از آنها محلی دلاور سیاستمداران در 1970s. دو مرد نزدیک هستند. “او می تواند انجام بسیاری بدتر” از Warren گفت: Carper. “من مطمئن هستم که او می تواند انجام دهد خیلی بهتر است.”

Fو یا مبارزات انتخاباتی خود را با اطلاعیه ها در مورد در حال اجرا-mate “جستجو کمیته” همه درگیر فرض بایدن نهایی تصمیم گیری خواهد آمد را به یک مکالمه با یک نفر: باراک اوباما ،

پس چه اوباما فکر می کنید ؟ او شیفته ایده Warren چند نفر که صحبت با او اخیرا به من گفت. اوباما و وارن گفتگو چند بار در حالی که او در حال اجرا بود; او یکی از نامزدهای مختلف به نام او به صورت دوره ای. اما رابطه این بود که هرگز عمیق و یا شخصی وجود دارد و طولانی تنش از ایده های برگزار شده توسط برخی در دایره خود را که او نبود یک بازیکن تیم در حالی که آنها مشغول به کار بودند به راه اندازی مصرف کننده حمایت مالی اداره است. اگر نه برای coronavirus افراد آشنا با تماس ها می گویند آنها احتمالا کمتر به بحث در مورد در حال حاضر, اما اوباما رسیده است از چند بار. او علاقه مند به ایده های او را برای همه گیر پاسخ و او را تحت تاثیر قرار چگونه او آنها را به فروش. او نیست ساخته شده تا ذهن خود را در حال اجرا-mate سوال اما یک صدای جیر جیر در آغاز آوریل که در آن او ستایش وارن خلاصه ای از مسائل قانونگذاران به معنای به عنوان یک مهر تایید.

“او فکر می کند که او اقتصادی پیام است که یکی از قوی وجود دارد و آن را واقعی رزونانس در حال حاضر” یکی از افراد صحبت کردن با اوباما اخیرا به من گفت.

والری جارت که شخصا و حرفه ای نزدیک تر از هر کس دیگری به رئیس جمهور سابق به من خاطر نشان کرد که او یکی از افرادی که می خواهم به تحت فشار قرار دادند وارن برای انتخابات سنا در ابتدا که او همیشه می خواهم به تحسین او حتی اگر او می دانست که نبود یک احساس مشترک در داخل اوباما West Wing. “او بی باک و من محترم است که شهامت و بی باکی. او شکستن برخی از تخم مرغ گاهی اوقات ؟ آره اما شما معمولا نمی شنوید که درباره مردان” جارت گفت. “او را به انجام مشق شب خود را; او به وضوح می فهمد چگونه می توانید اسلحه خود را در اطراف یک بیماری همه گیر—به عنوان یکی از بهترین می توانید.”

جارت ساخته شده است تا ذهن خود را در او می خواهد بایدن را انتخاب کنید. او نمی خواهد به من بگویید که آیا او می خواهم فرود در وارن هر چند او می گویند او تا به حال ساخته شده تصمیم او روشن بایدن دستیاران. سپس اشاره کرد که من نباید این را به عنوان یک حمایت او افزود: “او بسیار صالح است. در یک زمان مثل این من فکر می کنم این مهم است که مردم آمریکا را به ببینید که چه شایستگی به نظر می رسد به آنها اعتماد به نفس وجود دارد که افرادی که مراقبت در مورد علم و شواهد و انسانی است.”

با توجه به اینکه چگونه او کردم اینجا بایدن به افکار خود در مورد آنچه که یک همسر در حال اجرا و یک معاون رئیس جمهور باید مانند و افرادی که در صحبت با او می گویند او قرار می دهد حق بیمه در افرادی که فرار رئیس جمهور خود را.

اما بحث های سیاسی در برابر وارن پشته. اول: او 70 که ممکن است او را یک مخاطره آمیز انتخاب برای یک زن 77 ساله با نامزد که می توان قدیمی ترین رییس جمهور در تاریخ است. اگر او بود برداشت من خواسته وارن می تواند آماده برای اجرا اگر بایدن کاهش در سال 2024 زمانی که او می شود 74? “ما در حال گرفتن waaaaaay جلوتر از خودمان را—که راه حدود شش یک در آن است,” او گفت:.

پس از آن وجود دارد خود را بسازید: اگر وارن انتخاب شدند معاون فرماندار ماساچوست چارلی بیکر می توانید انتخاب کنید به طور موقت جایگزین او یک جمهوری خواه—هر چند دموکراتیک اکثریت در مجلس قانونگذاری به احتمال زیاد او را مجبور به انتخاب یک دموکرات است. هنوز هم وجود دارد می تواند یک انتخابات ویژه چند ماه بعد و این بسیار سنا صندلی که دموکرات ها موفق به از دست دادن در سال 2011 ویژه انتخابات. دموکرات نگرانی بیش از سنا کابوس در مورد ماساچوست صندلی هزینه آنها اکثریت است.

کسانی که در این دایره بسیار کوچک در اطراف بایدن کار بر روی در حال اجرا-mate سوال خود را انجام مي دهند مثلثات در مورد چگونگی هر یک از گزینه ها (از جمله سناتور کامالا هریس و ctq) هزینه مبارزات انتخاباتی حامیان—یا پیروزی های جدید. وارن طرفداران برخی بایدن دستیاران به اعتقاد اکثر متعهد از دموکرات ها در این نوع از افرادی که رئیس جمهور خود را محلی دموکراتیک باشگاه است. کسانی که مردم را برای رای دادن بایدن مهم نیست که چه شکل. به طوری که وارن جذب تعداد قابل توجهی از رای دهندگان ؟ آنها برای جبران رای دهندگان او می خواهم درایو دور از جمله برخی از مردم در غیر این صورت حاضر به خندق تهمت? برخی از رای دهندگان با توجه به بایدن چرا که او را در حد متوسط و یا اینکه آنها او را به عنوان یک انتخاب ایمن تر از مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید وارن به عنوان یک پلاریزه رادیکال. و آنچه در مورد تمام رای دهندگان که خواهد بود نا امید که او نمی انتخاب یک رنگ ؟ وارن را نشان نمی دهد قدرت با مردم رنگ در خود اجرا کنید. و آنچه در مورد سفید کاری-کلاس رای دهندگان او هرگز در ارتباط با چه در ریاست جمهوری و یا در طول دو مجلس سنا مبارزات?

درس برای بسیاری از دموکرات ها از سال 2016 واضح است: اگر شما نمی به جوانان چیزی در مورد هیجان زده و شما را نمی دهد ترقی خواهان یک حس شنیده بودن خود را نامزد خواهد شد و تا پایان پیاده روی در جنگل در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خواب می رود در کاخ سفید است. بایدن همواره در تلاش برای جذب رای دهندگان جوان و خیلی اعتماد از ترقی خواهان; به جز از چند ساعت منجر به سوپر شنبه جیغ وداد بازی کردن او نشده تولید شده بسیار هیجان است.

با ائتلاف او ساخته وارن به نظر می رسد قادر به کمک به ایجاد شور و شوق—هر چند به عنوان یک تعداد دموکراتیک فعالان با اشاره به من, آن لطمه می زند و او را مورد بسیار کمی است که هنگامی که زمان آمد برای رای دادن جوان و مترقی رای دهندگان رفت و به شدت برای برنی ساندرز.

یک گروه پر سر و صدا به خصوص ساندرز حامیان کمک کرده اند تلقین این ایده که وارن یک خائن به جناح چپ حزب دموکرات است. آنها نا امید است که او در همه این استدلال که او تقسیم سمت چپ. آنها او را سرزنش برای یک نشت در مورد خصوصی مکالمه ساندرز و وارن بود که در آن او ادعا کرد او گفت که یک زن نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. و آنها خشمگین است که او را تایید او و پس از او کاهش یافته است—و یا در 2016.

“اگر او می خواهم تایید برنی در سال 2020 او می خواهم که بیشتر مشروعیت” سابق ساندرز-کمپین رسمی به من گفت. اگر هدف این است که برای آوردن ساندرز بال در “او یک وحدت شکل است.”

اما ساندرز است که نمی تواند بایدن را در حال اجرا همسر. وارن گزینه ای که ترقی خواهان توسط یک حاشیه گسترده ای می گویند آنها را بیشتر به احتمال زیاد به رای بایدن با توجه به شان McElwee یک لیبرال ناظر انتخابات با داده ها را برای پیشرفت. او همچنین در صدر لیست برای دموکرات ها به طور کلی در یک ممکن است فردا نظرسنجی 36 درصد از دموکرات ها را در مقایسه با 19 درصد برای سناتور کامالا هریس دوم-محبوب ترین انتخاب است. نظر سنجی از اعضای ساندرز-الهام گرفته از گروه ما انقلاب و MoveOn نشان می دهد وارن به عنوان انتخاب برتر خود را برای بایدن را در حال اجرا همسر و نه حتی نزدیک: 62 درصد از انقلاب ما اعضای برداشت وارن در مارس ایمیل بررسی و پس از 22 درصد برای استیسی آبرامز 8 درصد برای هریس 5 درصد برای Klobuchar و 3 درصد برای فرماندار میشیگان گرچن Whitmer. تمرکز گروه از رای دهندگان جوان انجام شده در هفته های اخیر برای NextGen امریکا دریافتند که او به نام که اغلب به عنوان یک در حال اجرا-انتخاب همسر.

McElwee فکر می کند وارن است که احتمالا بایدن را بهترین فرصت برای ارتباط با ترقی خواهان.

“احساسات در میان افرادی که پشتیبانی برنی که واقعا می خواهید برای دیدن دستور کار خود اجرا و آنها فکر می کنم الیزابت وارن بهترین راه را که اتفاق می افتد,” او گفت:. “برای افرادی که پشتیبانی برنی به خاطر داشتن شراب مادران آنها احتمالا خوشحال نیست. اما چه کسی می دهد گه؟”

در میان کسانی که هنوز هم نا امید و نا امید است که وارن نمی تایید ساندرز است ساندرز خود را. چند نفر که صحبت با او به من گفت که او را مورد حمایت خود را اگر او می خواهم به ظهور در برابر بایدن در پایان مقدماتی و اگر او تا به حال مورد حمایت او ممکن است برای او فشار در مکالمات او با بایدن در مورد ایجاد وحدت است. اما او حداقل تا کنون.

نماینده Ro Khanna از کالیفرنیا بود که ملی co-صندلی ساندرز کمپین بیشتر مشتاق در مورد چشم انداز یک وارن معاون ریاست جمهوری است. “آن را با شدت بهم زدن غوطه دادن برای ترقی خواهان است که او باید معاون رئیس جمهور:” او به من گفت. همانطور که برای رزرو دیگر ساندرز حامیان باید “وجود خواهد داشت بسیاری از مردم که می آیند و [بر اساس] در سیاست. وارن سیاست همپوشانی 90 درصد است.”

وارن تمایل به دانستن آنچه که او می خواهد می گویند و گرایش به آن می گویند به طور مستقیم. اما زمانی که من از او پرسیدم که او چه می خواهم بگویم افرادی که ادعا می کنند که چه اتفاقی افتاده است با ساندرز ثابت می کند که او را درست مترقی او متوقف به فکر می کنم در مورد او پاسخ دهد. به اعتقاد من این مهم بود که برنی تا به حال فضای مورد نیاز برای تصمیم گیری در مورد مبارزات انتخاباتی خود,” او گفت: انتخاب هر کلمه دقت کنید. به عنوان برای هر گونه سوال در مورد که در آن او می ایستد “من می خواهم برای دیدن ما حرکت دولت در یک پیشرفته تر جهت چون من اعتقاد دارم که در آن آمریکا است و این چیزی است که کمک خواهد کرد که ما را در ساختن آینده ای بهتر است.”

تیاو زمان فروپاشی اقتصادی متفاوت از گذشته یکی از آن تولید شد توسط یک شوک خارج نیست سیستم imploding در خود دارد. اما به وارن که خواهم گفت یک حمله قلبی در آورده با استرس نیست که هر چیزی برای انجام با همه چیز برگر و سیگار. “برای دهه تابآوری فشرده شده از سیستم اقتصادی ما و این درست در خانواده فرد و سطح واقعی در شرکت های بزرگ جهانی در سطح” او به من گفت. “هنگامی که شما فشار است که حالت ارتجاعی زمانی که سیستم جلوتر تا آن را به تولید در کوتاه مدت سود برای سرمایه گذاران و مدیران اما این بدان معنی است که هنگامی که چیزی را اشتباه می رود آن را می شکند ، این بازیابی را سال—حتی با مداخله فدرال. و بدون عظیم مداخله فدرال آن را حتی بیشتر.”

وارن زد در اطراف آیووا و نیوهمپشایر صحبت کردن”, بزرگ, تغییر ساختاری” اما زمانی که من از او پرسید که آیا او را به فکر کردن در مورد رادیکال یا انقلابی تغییر حال او گفت که جهان به نظر می رسد کمی متفاوت که نیمی از کسب و کارهای کوچک ممکن است بسته و ده ها میلیون نفر از مردم نمی دانند که آنها قادر به پرداخت اجاره دوباره. “من فکر می کنم از آن به عنوان آلی تغییر,” او گفت:. “این تغییر و رشد می کند که از شرایط ما.”

وارن در حال آمدن است در این وضعیت مثل همیشه مانند یک استاد حقوق به دنبال یک ترک که در آن او می تواند به ساخت یک ساختار کاملا جدید. او کارگران ضروری لایحه از حقوق اساسی ایجاد قوانین محل کار همراه با تامین بهداشت کاران حمایت و حقوق دیگر. آن آغاز شده و با استراتژیک دیگر تماس به Khanna که سیاست مترقی در Silicon Valley منطقه ساخته شده است که او یک فرد نقطه بر روی ایده هایی برای مقابله با این تقسیم بین افرادی که در خانه زندگی می کنند با باغ های زیتون در کنار زمین تنیس و افرادی که سمت چپ از اقتصاد جدید به طور کامل. “”چگونه است که این یک میلیارد دلار شرکت ها شده است به طوری نامناسب است که آنها را نمی تواند حقوق و دستمزد?'” خناس به یاد او گفت.

“اگر ما می توانیم این تغییر برای کارگران ضروری پس از آن باز می شود درب به ساخت تغییر برای همه کارگران” وارن به من گفت. “چرا باید هر کارگر در نا امن محل کار ؟ چرا باید هر کارگر نیست که خلاف کاران حفاظت? چرا باید هر کارگر را به نشان می دهد تا در محل کار که در آن آنها می تواند بیمار و پرداخت مرخصی استعلاجی و پوشش پزشکی? فکر می کنم در مورد چگونه ما تغییر جهان در اطراف آن است. و همه می آید از جایی که ما امروز — این واقعیت است که ما از دست داده ایم یک برادر, خواهر, مادر بزرگ, یک دوست.” صدای او ترک خورده روی کلمه برادر.

جالب اینجاست که چه چیزی ممکن است بزرگترین مانع بین وارن و یک شانس برای تغییر چگونه اقتصاد کار می کند این است که تاریخ خود را برای انجام درست آن. چند تن از افرادی که بایدن گوش در حال سابق اوباما و مشاوران که احساس وارن بود به دنبال او را دستور کار خود در طول روز راه اندازی CFPB و یا در طول روز هنگامی که او با استفاده از سنا قرار گرفتن برای حرکت مانند torpedoing یک انتخاب برای یک وزارتخانه خزانه داری چون از وال استریت پس زمینه. برخی افراد کلیدی در اطراف بایدن در لبه مورد فکر داشتن به طور مداوم به دنبال بیش از معاون رئیس جمهور است تعجب آنچه که او کار بر روی.

وارن صحبت کرده است بخش خصوصی در مورد احساس chastened توسط 2020 مقدماتی. “او آن را همه در خارج وجود دارد. او می داند که او از دست داده است. او می داند که بایدن برنده” کسی به وارن به من گفت. “او می داند که ما در زمان بحران و اولویت خود را در حال حرکت رو به جلو است کمک به او را موفق.”

وقتی که من پرسید که وارن در مورد سابق اوباما دستیاران’ سوء ظن او به من یک پاسخ طولانی است که آغاز شده با: “من یک بازیکن تیم. من می خواهم به انجام.” او علامت از طریق کار خود را راه اندازی CFPB به عنوان یک موفقیت برای آمریکایی ها به طور کلی و برای دولت اوباما—و گفت که به عنوان یک سناتور او انجام شد او در قانون اساسی وظیفه در یک شاخه جداگانه از دولت است. “من می دانم که گاهی اوقات می تواند پر از دست انداز ارتباط,” او گفت:. “این کار من است.” او به پایان رسید با تکرار: “من یک بازیکن تیم به دلیل من می خواهم به انجام.”

Warren نمی توانستم به او برادر تشییع جنازه پس از مرگ او در ماه آوریل است. او نمی تواند انجام دهد بسیار فراتر از گریه با خودش از 1600 مایل دور در بوستون نگه داشتن گوشی خود را که او می خواهم خواستار شده است آیا در هر روز دو بار در روز برای بررسی در. “برای از دست دادن کسی که شما را به تعجب آنچه که روز گذشته خود را دوست دارید ؟ آنها ترس ؟ آنها سرد است ؟ آنها تنها ؟ که یک نوع غم و اندوه است که به همه ما است. برادران من نمی خواهد بیش از این است. آنها فقط نمی خواهد. هیچ یک از ما خواهد شد.”

حدود 36 ساعت پس از همین درگذشت نماینده Ayanna Pressley ماساچوست به من گفت: وارن بود در یک زوم تماس با او خناس و نماینده Deb Haaland جدید مکزیک استراتژیسازی در مورد کارگران ضروری لایحه حقوق. برادر او نمی آمد تا به طور مستقیم هر چند Pressley, که همچنین در حال همکاری با او در نژادی-جمع آوری اطلاعات گفت: او به وضوح در ذهن او.

“او می داند که از دست دادن او است که او عمیقا احساس می کند که غمگین و غم انگیز—اما که وجود دارد میلیون ها نفر از خانواده ها که در حال دست و پنجه نرم کردن با همان از دست دادن” Pressley گفت. “حتی زمانی که او عمیقا احساس می کند چیزی را طرح ریزی می کند.”

این یک زمخت اما فکر واقعی است که در میان برخی از دموکرات این عملیات در دو هفته گذشته: تصور کنید وارن بحث مایک پنس. معاون ریاست جمهوری بحث است در حال حاضر برنامه ریزی شده برای اکتبر 7, که در آن نقطه ممکن است که از 200 ، 000 یا بیشتر آمریکایی ها را مجبور درگذشت COVID-19. او را در موقعیت به نگاه معاون رئیس جمهور که قرار بود در شارژ از coronavirus پاسخ و صحبت کردن با او در مورد خانواده مانند او که هرگز دوباره تمام.

وارن گفت: من در مورد یک تماس از او دریافت بایدن صبح روز بعد از برادرش درگذشت. مکالمه خود را “یک نفر که می خواهم از دست عزیزان تلاش برای کنسول فرد دیگری که فقط از دست او را برادر عزیز خود را,” او گفت:.

ارتباطات شکل گرفته در غم و اندوه تمایل به ماندن با بایدن. این یکی قطعا ماند با وارن.

پس از همه, خود, دیگر تماس های تلفنی در مورد همه چیز از coronavirus تست به بیمه بیکاری پرسیدم وارن آیا بایدن در حال حاضر می بیند سیاست های اقتصادی راه او می کند. بله, او گفت:, اما این تنها بخشی از آن است.

سپس او در زمان یک نوسان عمل در این نوع خط که شما می شنوید بیرون آمدن از هر بایدن میدارد اما است که در حال حاضر به معنای چیزی متفاوت و شخصی به او: “ما نیاز به یک رئیس جمهور با همدلی یک رئیس جمهور چه کسی می داند که افراد در خانواده ما مریض و در حال مرگ یک رئیس جمهور است که مراقبت در مورد از دست دادن هر فرد در این کشور است. که چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند مدیریت کند. و این چیزی است که جو بایدن احساس می کند در استخوان خود را.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>