“آن گسترش مانند آتش سوزی”: COVID-19 آید به نیویورک زندان

Guard tower and barbed wire fencing stand outside Sing Sing.
زندان, زندان و بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز می توانید انتظار برای دیدن یک تا حد زیادی “کنترل نشده unflattened منحنی” مربوط به شیوع کروناویروس یک اپيدميولوژی استاد گفت.عکس با علامت Lennihan / AP / شاتر

هفته گذشته آدام رابرتز است که زندانی در ایالت نیویورک از سال 1999 شروع به آماده شدن برای ورود COVID-19 این عفونت تنفسی ناشی از رمان coronavirus در Fishkill Correctional Facility در Beacon. او شروع به شستن دست های خود را بیشتر و نگه داشتن فاصله خود را از مردان در سالن ظروف سرباز یا مسافر او متوجه کسی که در یک منطقه مشترک با استفاده از تلویزیون از راه دور از طریق یک کیسه پلاستیکی. رابرتز به عدم تحمل به لبنیات و نگرانی در مورد از دست دادن دسترسی به غذاهای او می تواند غذا خوردن به طوری که او برنامه ریزی شده به فروش آنجا فوری رامش تن ماهی و سس مایونز و کره بادام زمینی و چای از هنر به عنوان او می تواند. “به نظر می رسد همه چیز به آرامی خاموش کردن” او به من گفت که در روز پنج شنبه. “خنده دار است که در زندان ممکن است امن تر از خارج—تا زمانی که COVID ناچار می یابد راه خود را در اینجا. که در آن نقطه آن را گسترش مانند آتش سوزی.”

Coronavirus در حال حاضر در بر داشت راه خود را به نیویورک ، روز یکشنبه دولت در بخش اصلاحات و انجمن نظارت و یا D. O. C. C. S. تایید کرد که دو زندانی در Wende Correctional Facility تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. (یکی از آنها با توجه به گزارش های متعدد است که در سابق تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein که فرستاده شد به تسهیلات تنها به تازگی پس از اینکه به جرم تجاوز به عنف.) مقامات بهداشت در Cayuga County اعلام کرد که coronavirus تا به حال آلوده مردی که زندانی در آبرن Correctional Facility. D. O. C. C. S. نیز تایید کرد سه مورد از COVID-19 در صفوف خود: یک افسر در خواندن و تادیبی تسهیلات دیگری در Shawangunk Correctional Facility و یک غیر نظامی کارکنان در آلبانی.

“این کاملا غیر ممکن است برای عمل اجتماعی فاصله در زندان” Laron راجرز که در خدمت بیست و پنج سال زندگی در آواز خواندن, آواز خواندن به من نوشت در روز چهارشنبه یک روز پس از گفته است که خواندن و افسر به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. راجرز در مورد تست مثبت از همسالان خود, نه از زندان دولت. “همانطور که شما ممکن است تصور کنید, ما بسیار نگران عدم اطلاعات مربوط به یک طرح احتمالی,” او گفت:. “همه ما احساس می کنید مانند آن است که تنها یک ماده از زمان قبل از این ویروس وارد و به سرعت در حال گسترش در اینجا.” در آن زمان راجرز گفت: بسیاری از اصلاح افسران نمی شد با پوشیدن دستکش لاستیکی حتی زمانی که جمع آوری تعداد زیادی از I. D. کارت و یا نوازش نفر را به صورت قاچاق. (D. O. C. C. S. نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این زمینه است.)

آماده سازی برای coronavirus در حال حاضر چشمانداز به تقریبا هر جنبه ای از زندگی در زندانها با توجه به حدود ده زندانی منابع در پنج امکانات مختلف. ده روز پیش, D. O. C. C. S. بسته تمام آن زندان به بازدید کنندگان—به غیر از عدم تماس قانونی بازديد و صدور هر زندانی پنج تمبر پستی دو پیامهای الکترونیکی و تلفن تماس رایگان در هر هفته. (Roberts تا به حال شده است در انتظار یک دیدار از عموزاده های خود را برای اولین بار در بیش از یک سال است.) زندان در حال توزیع سفید کننده و ارسال شده است یادداشت است که تشویق به شستن دست ها. اما کارشناسان می گویند که هیچ یک از این اقدامات می تواند به جلوگیری از شیوع گسترده از COVID-19. “آن را تقریبا غیر ممکن است برای ارائه کنترل عفونت در این تنظیمات” گرگ Gonsalves, یک استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی است که تحقیق دسترسی به درمان هپاتیت C در زندانها به من گفت. “اگر شما می خواهید به راه اندازی یک وضعیت است که ترویج و انتقال سریع از یک ویروس تنفسی شما می گویند زندان: آن, از محله های قدیمی, غیر بهداشتی افراد در تماس مکرر.” در سراسر ایالت زندانیان در حال تلاش برای ایستادن چند پا از هم جدا در صف های طولانی و شلوغ ظروف سرباز یا مسافر سالن های آموزشی و فنی و حرفه ای برنامه ها لغو شده اند—هر چند برخی از مشاغل ندارد.

“تمام برنامه ها لغو شده اند به جز صابون فروشگاه” Shakim خدا است که زندانی برای چهل و سه سال به من نوشت از بزرگ علفزار Correctional Facility در کمستکک. در اوایل این ماه حدود یک هفته پس از نیویورک گزارش داد که اولین مورد از COVID-19 و هنگامی که فروشگاه شدند و شروع به اجرا از کاغذ توالت و ضد عفونی کننده دست فرماندار اندرو کومو اعلام کرد که زندانی کارگران آغاز شده بود تولید خارجه-مارک ضد عفونی کننده دست به نام NYS تمیز…. صابون فروشگاه بخشی از Corcraft یک نهاد دولتی می پردازد که کارگران بین شانزده و شصت و پنج سنت در هر ساعت است و عامل در سراسر ساعت در علفزار. “وجود دارد که عمده شکایات در مورد شرایط مردان هستند که مجبور به کار تحت عنوان پرداخت” خدا به من گفت. او گفت که مردان در حال کار هشت ساعت در شیفت و وعده داده شده در نامه های تقدیر از فرماندار. خدا نیز ادعا شده که برخی از کارگران شده اند قادر به گرفتن زمان کارت برای ضبط ساعت خود را مشغول به کار کرده اند دو شیفت و یا کار کرده اند و در انتظار آینده پرداخت. تا همین اواخر بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست در دسترس نیست در زندانها حتی به کارگران که تولید آن در اواخر هفته گذشته یک روزنامه نگار خواسته کومو در مورد این موضوع و D. O. C. C. S. اعلام کرد که آن را شروع به توزیع ضد عفونی کننده در مناطق رایج است.

Victor Garcia است که در زندانی در علفزار خدمت پنجاه و پنج سال زندگی به من گفت که ترس از شیوع رشد روز به روز. او نوشت که کارکنان در حال توزیع بطری اسپری سفید کننده و فوق العاده میله صابون; تنها دو نفر مجاز به نشستن در ظروف سرباز یا مسافر-سالن جداول که قبلا مورد استفاده برای چهار. “به نظر می رسد مانند بخش در حال انجام است همه چیز را در قدرت خود را برای حفظ این ویروس از ورود و پخش,” او گفت:. هنوز هم او شده است احساس خطر توسط گزارش های خبری در مورد گسترش سریع COVID-19 و نگرانی در مورد خانواده اش به خصوص خود را نود و شش ساله مادر بزرگ. “من هرگز تجربه این سطح از وحشت آینده از خانواده های ما, اصلاحات کارکنان دولت و رسانه ها” او به من گفت.

در Bedford Hills, Correctional Facility دولت بزرگترین زندان زنان در انتخابات شده اند توزیع سفید کننده و گفتن زنان به شستن دست های خود را برای جلوگیری از گروه ها و افراد بیمار و سرفه به یک بافت ، جنبش بین واحد مسکونی قطع شد در مارس 17th, با توجه به میشا Louis یک عضو از زندان زندانی رابط کمیته. محدودیت در ابتدا باعث داد و بیداد, لوئیس گفت: برخی از زنان با تجربه حملات اضطراب. “ما در حال نگه داشتن هر یک از دیگر قوی” او به من گفت. یک زن دیگر در زندان که بدست آورده در حدود یک چهارم در هر ساعت توزیع کننده گفت: در مارس 20 که اکثر برنامه های بسته شده بود اما به طور کلی قرار ملاقات های پزشکی تا به حال متوقف نشده و زندانی زنان هنوز هم در حال کار در یک D. M. V. مرکز تماس واقع در زندان است. او تا به حال مشغول به کار اضافه کاری هر روز برای یک هفته. “من خسته هستم اما کار من دوست دارم” او به من گفت. زنان مشتاق بودند برای محافظت از خود را توسط خود را تمیز کردن فضاهای زندگی زن گفت: اما برخی از افسران به اتهام احتکار سفید که خدمه توزیع شد. “وجود دارد ناگفته درک در میان ما به عنوان زندانیان بیش از حد است که اگر ما به سقوط وحشتناکی بیمار منابع ارزشمند ممکن است ‘هدر’ برای نجات یکی از زندگی ما,” او گفت:.

زمانی که از من خواسته D. O. C. C. S. در مورد آماده سازی برای coronavirus یک سخنگو به من گفت که هر مرکز دارای اضطراری طرح کنترل و زندانها مورد استفاده قرار گرفت برای مقابله با بیماری های عفونی مانند سل و هپاتیت و آنفولانزا و H. I. V./AIDS. (همه این عفونت ها در راه های مختلف و در نرخ های مختلف از coronavirus و می توان با دارو درمان می شود.) “در همه زمان ها, D. O. C. C. S. حفظ لوازم و تجهیزات و دیگر منابع است که می تواند به آسانی در دسترس, در صورت نیاز, برای کسانی که نهفته در تادیبی امکانات در گسترش یک بیماری عفونی,” سخنگوی گفت. “علاوه بر این بخش کادر پزشکی به خصوص آموزش در کنترل عفونت شاغل در مراکز در سراسر کشور.” با توجه به تادیبی Association of New York, که نظارت بر D. O. C. C. S. اضطراری کنترل برنامه های در نظر گرفته امنیتی دستورات هستند و در دسترس عموم نیست. (این انجمن به اشتراک گذاشته یک صد و هفتاد و پنج صفحه D. O. C. C. S. دستی در بیماری های عفونی به معنای هدایت کارکنان در چنین شیوه به بهداشت شخصی, عفونت, نظارت و ضد عفونی و ضد عفونی و استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی. این لیست سیاست های کنترل در مورد بیست و بیماری های خاص.)

روز جمعه من خلاصه من گزارش گرگ Gonsalves, این, اپیدمیولوژی و از او پرسید که آیا او در نظر گرفته سیستم زندان های آماده سازی کافی است. “شما باید یک زخم خمیازه و شما با دادن یک گروه کمک” او پاسخ داد. اگر چه ایالات متحده به عنوان یک کل ممکن است قادر به صاف منحنی شیوع از طریق اجتماعی فاصله, Gonsalves گفت: او انتظار می رود برای دیدن در زندان در زندان و بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز تا حد زیادی “کنترل نشده unflattened منحنی” حتی اگر زندانی سعی کنید تمرین های اجتماعی فاصله و دسترسی ثابت به صابون و ضد عفونی کننده دست. Oluwadamilola Oladeru ساکن در هاروارد انکولوژی تشعشع برنامه که با همکاری یک op-ed با Gonsalves, در تهدید است که COVID-19 شمار به کسانی که زندانی هستند اشاره کرد که اگر نظام سلامت است ضعف مردم در زندان نه تنها ممکن است بیمار از coronavirus اما همچنین ممکن است از دست دادن دسترسی به مراقبت مداوم برای شرایط مزمن مانند دیابت و بیماری های تنفسی. آمریکا, زندان, جمعیت در حال حاضر شامل بیش از یک صد و هفتاد هزار نفر از مردم بیش از سن پنجاه و پنج یک گروه سنی است که به ویژه آسیب پذیر به COVID-19.

“زندانیان بیمار و سالمند و زنانی که خطرناک نیست و همچنین آزادی مشروط متخلفان آزاد باید گردد” Misha لوئیس به من نوشت از Bedford Hills. “که راه آنها را نمی توان در تعداد زیادی به این ویروس را تا تخت بیمارستان است که دولت نمی باید به فراغت.” او نه تنها خواستار این مراحل: در هفته گذشته فعالان قانونگذاران و قضات عمومی مدافعان و دادستان باید همه حمایت برای decarceration به سرعت گسترش این بیماری همه گیر. Gonsalves پزشکی پیشنهاد کردند برای افراد مسن و در معرض خطر زندانیان و آزادی افرادی که در نزدیکی پایان جملات خود را. “شما باید به منظور کاهش جمعیت بار برای کاهش خطر ابتلا به عفونت,” او گفت:.

در Fishkill, Adam Roberts تا به حال به صورت عادی آخر هفته به عنوان او می تواند: او گوش به پوشش COVID-19 در رادیو پخته شده سیب گردش و تماشا امتداد طولانی از حیوانات سیاره تبدیل شده است که یکی از رفتن به حواس او را پرت. هیچ زندانی باید آزمایش مثبت در Fishkill اما D. O. C. C. S. گفت: زندان زندانی رابط کمیته که برخی از مردان تحت قرنطینه. برای چند روز در حال حاضر رابرتز بوده است و انتظار شروع شیوع. “من به این باور آن را در اینجا,” او به من گفت. “اعداد آن را می گویند تا به اینجا.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>