آن را از دست داده و خداحافظی برای وینس کارتر و رپتورز

این بود که یک شب جشن و لطف و احساسات و وینس کارتر تا به حال هیچ ایده چگونه او رسیدگی نهایی خود را بازی در شهر که در آن طولانی ترین حرفه در تاریخ NBA آغاز شد.

کارتر و آتلانتا هاوکز بود در Scotiabank عرصه به صورت رپتورز در جمعه دوم-آخرین بازی فصل به طور منظم در تورنتو و یک شب برای خداحافظی به برق بازیکن در تاریخ حق رای دادن.

“من نمی دانم آنچه در آن خواهد بود, اما من می دانم آن را برای رفتن به احساسی” کارتر گفت: در اوایل این فصل در حالی که صحبت کردن در مورد خود بازی نهایی در تورنتو است. “عجیب و غریب, احتمالا.”

ما هرگز می دانم.

رپتورز در حال برنامه ریزی برای گسترش معمولی تصویری ادای احترام به بازگشت بازیکنان به ارائه یک مطالعه گذشته نگر از کارتر تمام حرفه ای که در تورنتو آغاز شده و به پایان رسید در آتلانتا با هزاران متوقف می شود در میان است. آن شده اند که بیشتر استادانه درست شده از رپتورز خاص در ویدئو نشان داده شده در اوایل این فصل اما این برنامه بودند scuttled وقتی NBA به حالت تعلیق در آن فصل 11 مارس. پس از آن بازگشت به تخته رسم برای هر گونه مراسم در آینده است.

روز جمعه طرح شده اند که تند و تلخ با توجه به این که 43 ساله کارتر 22-سال NBA شد رفتن برای پایان دادن به هفته آینده. بازی می شده اند خوب تعظیم در تورنتو حرفه ای آغاز شد که در سال 1999 و شامل کارتر به ثمر رساند اولین سبد در رپتورز ” خانه آرنا که فصل.

“تمام کسانی که در سال, سبد اول در, عرصه, تمام خاطرات … من نمی دانم. آن را به ویژه او گفت:” در ماه ژانویه است.

تصویر بزرگتر که Maple Leaf Sports & Entertainment برای آمدن به مقابله با این است که چگونه آن را به طور دائم افتخار ستونهای از حق رای دادن بیش از ربع قرن از وجود آن است. رپتورز جمهور Masai Ujiri اشاره کرده در نظر دارد به تتم حق رای دادن به بازیکنان بزرگ — کارتر و DeMar DeRozan به طور خاص — اما هیچ چیز اعلام شده است. کارتر باید برای اولین بار به طور دائم مفتخر.

فکر بازنشستگی اعداد به نظر می رسد جذاب است اما برای اولین بار چهار عدد است که به ذهن می آیند — دامون Stoudamire شماره 20, DeRozan شماره 10 کایل لوری از شماره 7 و کارتر یاد شماره 15 — پوشیده شده اند توسط چند بازیکن.

یک سالن از شهرت برخی از نوع با توجه به ارزش است. افرا برگها در حال حاضر گرفته شده مجسمه مسیر با یک افسانه ردیف در پایان جنوب غربی میدان خارج عرصه و رپتورز می تواند چیزی مشابه در شمال غربی پایان. اما مانند بازنشستگی اعداد است که به سختی خواهد بود منحصر به فرد.

چیزی داخل ساختمان شاید در این منطقه فقط در داخل دروازه 5 ورودی که در آن رپتورز اغلب میزبان بزرگ-زمان نیوز همایش برای خریدهای عمده و یا معاملات خواهد بود که ارزش بررسی است. آن را اجازه می دهد رپتورز برای انجام کاری از خود آن را به طرفداران در بازی یک فرصت به بطور منظم احساس بهترین در تاریخ حق رای دادن با خاطرات و تصویری و حتی ممکن است وجود دارد یک راه برای آن را به یک پول-ساخت گزاره با یک گروه اختصاص داده های ورودی که هیچ چیز در این عرصه است.

باید آن را محدود به بازیکنان و مربیان و کارکنان که باید دوباره از NBA را به عنوان منحصر به فرد به عنوان هر نوع دیگر از مشاهیر. کارتر البته باید در افتتاحیه کلاس است که باید چیزی در این سازمان کار می کند بر روی هر چه زودتر به جای بعد.

این تیم ممکن است از دست داده اند و این شانس را به آن معرفی کلاس اول با کارتر اولین مشمول به عنوان بخشی از جشن سالگرد 25th. اما ایده این است که ارزش پیگیری است. و آن می تواند برای آنچه که در حال رفتن به از دست شب جمعه.

کارتر را با وارد شماره 1 به ثمر رساند به طور متوسط در تیم تاریخ 23.4 امتیاز در هر بازی در 403 بازی. او در پنج دقیقه, مجموع امتیاز, دزد, زمینه, اهداف ساخته شده و تلاش پرتاب آزاد تلاش و مسدود عکس. او در اولین رپتورز تیم را به پلی آف و بخشی از تیم اول را به نفع خود یک سری. او دو بار یک تیم NBA در پس از فصل انتخابات و به حق رای دادن به یک اندازه احترام و مشروعیت آن را به حال فاقد در آن پنج سال است.

آن را نمی خوب به پایان رسید و نزدیک به یک دهه از احساسات بد بین طرفداران و کارتر نمی تواند فراموش شود. آن را بر او سخت و سخت بر کسانی که او را می دانستند. اما آشتی بوده است شیرین و بی ریا.

“من فقط احساس مانند آن اتفاق می افتد ارگانیک در طول زمان من فقط به حال به بیمار” کارتر گفت که در ژانویه گفتگو. “زمان تمام زخم ها اما این رویکرد که من انتخاب را به من ترجیح داده بود در زمان خود باشد.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

پذیرش شده اند که قریب به اتفاق بود جمعه شب بازی رفته و به عنوان برنامه ریزی شده — راه نهایی برای حق رای دادن و طرفداران آن می گویند و خود را نشان می دهد با تشکر.

اما این اتفاق نمی افتد و نه جمعه. چگونه آن را نهایت نیست و تا به این سازمان در حال حاضر.

Doug Smith

تاریخ گفتگو

س:

آیا شما خاطرات مورد علاقه از وینس کارتر اجرا با رپتورز ؟ به اشتراک گذاری افکار خود را:

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>