این یک تورنتو مراسم برای Brissett برادران پس از Argos انتخاب گیرنده Dejon در لامپ کم مصرف پیش نویس

حرکت بیش از Oshae. تاپیک جدید Brissett در شهر است. تورنتو Argonauts انتخاب ویرجینیا گیرنده Dejon Brissett از ت

توسط NEWS-SINGLE در 12 اردیبهشت 1399

حرکت بیش از Oshae. تاپیک جدید Brissett در شهر است.

تورنتو Argonauts انتخاب ویرجینیا گیرنده Dejon Brissett از تورنتو رپتورز گارد/جلو Oshae Brissett با انتخاب دوم در پنج شنبه شب لامپ کم مصرف پیش نویس است. Linebacker اردن ویلیامز رفت و به B. C. شیرها.

شش پا-یکی 195 پوند Brissett به نظر می رسد در 12 بازی فصل گذشته با ویرجینیا پس از انتقال از ریچموند ضبط دو پذیرایی برای 18 متری. او در 33 بازی در ریچموند ضبط 86 جلب برای 1,282 متری و نه TDs.

سپس Mississauga بومی است که به دنبال به جلو به پیوستن به یک Argonauts تیم آینده متوالی 4-14 مبارزات پس از پیروزی در سال 2017, Grey Cup — نه به ذکر است شروع خود نرم افزار حرفه ای خیلی نزدیک به خانه.

"این حقیقی بودن خانه برای اولین بار در یک مدت زمان طولانی" Brissett گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی. "من نمی تواند توضیح دهد که چگونه هیجان زده هستم."

شیرها را باز کرد پیش نویس در حال حرکت از شماره 3 به طور کلی در تجارت با Calgary Stampeders و سپس انتخاب ویلیامز.

"من کاملا شگفت زده" ویلیامز گفت. "من فکر کردم لامپ کم مصرف است که از طریق یکی از نه و این چیزی است که شما دریافت کنید.

"من فکر نمی کنم آنها می خواهم من را انتخاب کنید, من فکر کردم که می خواهم یک پایان دفاعی و یا چیزی. برای آنها را به من آن را حقیقی. من حتی نمی تواند کمیت چگونه آن را احساس می کند."

پنج-پا-11, 219-پوند ویلیامز نشده بازی فوتبال پس از 2017 زمانی که او به پایان رسید دوم در تکل در شرق کارولینای 89 — از جمله سه زن برای دست دادن با یک زن مجبور اشتباه کردن. 27 سال است که یک آمریکایی تولد اما تلقی شد ملی برای پیش نویس از آنجا که مادر خود را در کانادا.

"من فکر می کنم پس من می دانم که زنگ خاموش من قفل شده و لود شده و آماده رفتن به" ویلیامز گفت.

ویلیامز تابیده در ماه گذشته انتاریو ترکیب این لامپ کم مصرف نهایی با توجه به این رمان شیوع کروناویروس. او ثبت 40 yard dash زمان 4.48 ثانیه 20 تکرار در 225 پوند مطبوعات نیمکت 39 اینچ پرش عمودی و پرش گسترده از 10 پا 8.5 اینچ است.

B. C. (5-13) به پایان رسید گذشته در غرب بدست آورد در فصل گذشته. سر مربی DeVone Claybrooks اخراج شد و به جای ریک کمپبل پس از او پا را از این پست با اتاوا Redblacks.

در شماره 3 کلگری در زمان جنوب شرقی لوئیزیانا پایان دفاعی ایساک Adeyemi-Berglund از Dartmouth, N. S. و در حالی که شش پا و دو 243 پوند Adeyemi-Berglund در حال حاضر می داند که در آن او شروع به خود نرم افزار حرفه ای او هنوز هم نمی داند دقیقا زمانی که آن آغاز خواهد شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

"این همیشه دیوانه زمانی که شما صحبت کردن در مورد این COVID-19 چیزی که اما آن را برای هر ورزشکار," او گفت:. "اما آن دیوانه چون ما فقط پیش نویس آن را احتمالا بزرگترین شب زندگی ما با توجه به فوتبال پس از آن قطعا عجیب و غریب است."

Adeyemi-Berglund ثبت نام 28 پردازد برای از دست دادن و 15 کیسه خود را در طول دانشگاهی حرفه ای.

به ادمونتون اسکیموها انتخاب بوفالو offensive lineman توماس جک-Kurdyla در شماره 4. شش فوت و چهار 300 پوند مونترال بومی بود چهار سال استارت برای بولز تیم که سال گذشته مجموعه مدارس سوابق اکثر عجله متری (3,256, 296 در هر بازی) و کمترین کیسه (هشت).

همیلتون ببر-گربه استفاده می شود برای اولین بار از دو باز دور انتخاب در گوئلف offensive lineman کولتر Woodmansey در شماره 5. شش پا-پنج 325 پوند تورنتو بومی با لبه جامد ویژگی برای حق رای دادن آینده یک باشگاه-رکورد 15 به طور منظم فصل برنده سال گذشته است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

اتاوا Redblacks (لیگ-بدترین 3-15 رکورد) و پس از آن با در نظر گرفتن همه کاره آدم Auclair از لاوال. شش پا و دو 205 پوند Auclair که برادر آنتونی یک آمریکایی با NFL را Tampa Bay Buccaneers می توانید بازی linebacker یا در ثانویه و مشارکت در تیم های ویژه.

این ساسکاچوان Roughriders به نظر نمی آید دور با هفتمین کلی انتخاب مصرف ساسکاچوان Huskies offensive lineman Mattland رایلی. شش پا-سه 285 پوند بومی Melfort, Sask., یک سال 2018 تمام تیم دوم-کانادا.

همیلتون به دنبال انتخاب داکوتای شمالی پایان دفاعی میسون بنت. شش فوت و چهار 235 پوند وینیپگ بومی به نظر می رسد در 43 حرفه ای دانشگاهی ضبط 128 پردازد — 31.5 برای دست دادن با 20 کیسه و دو اشتباه بهبود.

تورنتو به اتمام دور اول با دوم خود انتخاب رجینا offensive lineman Theren چرچیل در شماره 9. شش پا-شش 295 پوند بومی Stettler آلتا., ساخته شده در 25 حرفه ای شروع می شود در سمت راست برای مقابله با قوچ.

این Redblacks افتتاح دومین مصرف قهوه دفاعی lineman مایکل Hoecht در ردیف 10 به طور کلی. اما آنها باید به صبر به عنوان شش فوت و چهار 310 پوند Oakville بومی امضا به عنوان عامل رایگان undrafted با NFL را لوس آنجلس قوچ.

در شماره 12 کلگری در زمان بریتیش کلمبیا گیرنده Trivel پینتو بود که به حالت تعلیق به مدت دو سال و ضربه از '19 پیش نویس پس از مثبت کوکائین آزمون. تورنتو بومی برای اولین بار بود تمام تیم-کانادا برای دومین مستقیم فصل در سال 2018 تنظیم غرب کانادا با رکورد 67 جلب برای 916 متری و شش TDs.

این Alouettes نگاه به آینده با اولین انتخاب مصرف مونترال Carabins دفاعی پشت Marc-Antoine Dequoy در شماره 14. او امضا به عنوان عامل رایگان undrafted با Green Bay Packers.

B. C. پس از آن ساخته شده ناتان Rourke از Oakville, اولین کارفرمایی گرفته شده در شماره 15. که بالاترین برای کانادا که در آن موقعیت از '01 زمانی که مونترال انتخاب شده سابق فلوریدا star Jesse پالمر.

شش پا و دو 209-پوند Rourke تکمیل 200-از-328 عبور برای 2,820 متری با 20 TDs و پنج interceptions فصل گذشته در دانشگاه اوهایو در حالی که با عجله برای 867 متری (5.6-حیاط متوسط) با 13 touchdowns. از آن خواهد شد در بازگشت به خانه از انواع برای Rourke که خانواده در ونکوور و Powell River, B. C.

مونترال دنبال شماره 16 در نظر گرفتن ملکه دفاعی lineman کامرون Lawson. شش پا-سه 285 پوند بومی کلدن, Ont., ثبت 74 حرفه پردازد 11 کیسه 19.5 پردازد و به صورت یک دست و دو اشتباه بهبود به عنوان یک دانشجو.

خاکستری جام-قهرمان وینیپگ بمب افکن آبی ساخته شده خود را برای اولین بار انتخاب کنید از پیش نویس در شماره 18, گرفتن مک مستر دفاعی به عقب نوح Hallett. او می پیوندد برادر خود نیک نیز پشت دفاعی است که '19 هفتمین دور انتخاب کنید.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب