این جورج والاس جهان در حال حاضر

جو Raedle / گتی / AP / اطلس

T

او حزب جمهوری خواه گرفته شده توسط یک بی پروا پوپولیستی عوام فریب. او وفاداری خود را به حزب خود و یا هر ایدئولوژی. او افتخارات در نقض هنجارهای سیاسی. او trashes لیبرال ها و دولت بوروکرات اما هیچ استفاده برای محدود کردن قدرت دولت—حداقل نه خود قدرت. او هیچ مشکلی با کسری هزینه های ارائه شده او می تواند آن را مستقیم به پایگاه خود را. او در نقش سفید شکایت و inflames نژادی را بدست آورد در حالی که لاف زدن است که بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید از او حمایت و شکایت که لیبرال قلدر بازی مسابقه کارت تا او را خفه شو. او gleefully حملات روشنفکران و کارشناسان به عنوان دشمنان آمریکا و حس مشترک. او است که در بالا تماس با مخالفان خود را خائن و اشاره است که آنها باید در برخورد با خشونت. در یک بحران به عنوان در حال حاضر او یک نابغه در پیدا کردن دیگران سرزنش می کنند. و بیشتر به او شوک و سرزنش بیشتر حامیان او عشق او را برای صحبت کردن ممنوع حقایق و ایستاده به مهربان نخبگان.

سیاستمدار من صحبت می کنند که البته جورج Corley والاس.

همانطور که من نوشتن این کلمات جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بی مهارت با بدترین بحران از ریاست جمهوری خود و در عصر ما. او عدم اعلام هر نوع استراتژی منسجم برای مقابله با کروناویروس; او maundering بی مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده به مردم; شرکت اکثریت مردم باورمند و بی اعتمادی خود را از دست زدن به این بیماری همه گیر. در عین حال با وجود همه اینها و بیشتر او جامد با جمهوری خواهان است و به احتمال زیاد برای به دست آوردن حداقل 45 درصد از دو حزب رای در ماه نوامبر. برخی از هواداران خود را پشت او را چون که او نیست (از حزب دموکرات) اما بسیاری از پشت او را چون که او است—و یا به جای که از او تقلید.

امروز بیش از همیشه مغلوب ساختن پیشی جستن ظالمانه سبک بی سابقه حکومت شکستن و محض عجیب و غریب بودن را به او به نظر می رسد یک گسست رادیکال های عجیب و غریب ناهنجاری که از هیچ جا آمد. اگر چه این برداشت کاملا اشتباه است واقعا درست است یا نه. به همان اندازه درست است اگر نه بیشتر از آن است که مغلوب ساختن پیشی جستن یک رادیکال تداومصرفا ترین florid و موفق آواتار سفید-جنبش پوپولیستی است که ساخته شده است قدرت و همبستگی بیش از بیش از نیم قرن عمدتا تحت نخبگان رادار. در آن حس مغلوب ساختن پیشی جستن پایه—پایه که یکباره او را از واقعیت تلویزیون به قدرتمند ترین در جهان—نه واقعا متعلق به حزب جمهوری خواه. در واقع آن نیست و حتی متعلق به مغلوب ساختن پیشی جستن. بلکه او است که اجاره آن را—و یا شاید از آن است که اجاره او است. در هر صورت او برای اولین بار در این سری و او نمی خواهد آخرین.

“ما می توانیم پیش بینی است که مگر اینکه چیزی تغییر در فرهنگ سیاسی آمریکا و زندگی مدنی می گوید:” Dan Carter, یک مورخ و والاس شرح حال “ما محکوم به مقابله با Trumps آیا آنها این دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا در آینده دونالد Trumps برای نسل بعدی.” با تشکر از جورج والاس که.

Wallace چهار بار نامزد انتخابات ریاست جمهوری و دیرین فرماندار آلاباما (هر دو در حساب خود و با همسر خود خدمت خود را به عنوان قائم مقام) را نام ملی به عنوان صریح segregationist در اوایل 1960s. اما مانند مغلوب ساختن پیشی جستن او بیشتر به یک فرصت طلب از یک ایدئولوگ استقبال از تفکیک تنها پس از از دست دادن یک سال 1958 فرمانداری نژاد به segregationist و تعهد, infamously به “هرگز خارج niggered دوباره.” اولین انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک دموکرات در سال 1964 fizzled زمانی که Barry Goldwater وارد مسابقه. در سال 1968 والاس زد دوباره. دموکراتیک ایجاد کرده بود کنار او بنابراین او زد زیر پرچم خود را مستقل آمریکایی و برنده چشمگیر 13.5 درصد از رای مردم.

در سال 1972 با کمک قوانین جدید که تضعیف حزب خودی’ گرفتن در نامزدی روند, او سعی کرد دوباره این زمان به عنوان یک دموکرات است. او تا به حال پنج اولیه برنده زیر کمربند خود را (از جمله میشیگان) و پیش در آرای مردمی و نماینده تعداد هنگامی که در ماه مه تجمع در مبارزات انتخاباتی را قاتل گلوله او را در زمان خارج از مسابقه است. مصمم او ساخته شده و در عین حال یکی دیگر از اجرا در سال 1976 هشدار دهنده دموکراتیک خودی را دیدم که او را به عنوان سمی به حزب را پایه و مطمئن بازنده به رئیس جمهور جرالد فورد. با پاکسازی این زمینه برای جیمی کارتر به شکست او در فلوریدا آنها موفق به جلوگیری از او (در روند افزایش کارتر به کاخ سفید).

بود که والاس آخرین مسابقه اما خود سیاست و حوزه پس از سازماندهی ثابت کرده اند که با دوام است. پیام خود را و سبک شبیه مغلوب ساختن پیشی جستن در بسیاری جهات است که فهرست همه آنها را یک چالش است. تفاوت وجود دارد. والاس بر خلاف تهمت بود واقعی مردمی که منفور مردم ثروتمند. او نمی بحث در مورد مهاجرت و تجارت بودند که مسائل بزرگ در روز خود را و او ویتنام شاهین به جای حریف از چه تهمت تماس “برای همیشه جنگ است.” اما شباهت بسیار متعدد و قابل توجه است.

مانند تهمت والاس بود و هیچ doctrinaire محافظه کار یا لیبرال. “من در برابر پول خرج کردن—به اعتقاد من در خرج کردن پول” او گفت: “در یک نمونه 1968 بیخ و گفتار. ایدئولوژیک مانند مغلوب ساختن پیشی جستن او زاغی بدون یک سیاست منسجم در دستور کار و یا هر علاقه خاص در حال توسعه یکی است. به عنوان Dan Carter به من گفت: “من انتظار ندارم که سیاستمداران به در حال اجرا یک سمینار اما هر دو والاس و تهمت به اشتراک گذاشته مبهم مجموعه ای از سیاست هایی که به نظر می رسد بیشتر گریه از احساس وحشت و نگرانی از یک برنامه است.”

مانند تهمت والاس می دانستند که ترس عوام فریب است ، او jabbed در چه تهمت بعدها تماس “آمریکا قتل عام” سخت و اغلب decrying “فروپاشی قانون و نظم” و سرزنش آن در نخبگان و آنچه امروز ما به صحت سیاسی. “شما نمی توانید بحث در مورد نظم و قانون مگر اینکه آنها می خواهند به شما یک نژادپرست است. من به شما بگویم که این درست نیست و من آن را خشمگین و آنها تو را به توجه!”

هر دو طرف’ موسسات فلسطینی micromanage زندگی هر کس و نگه دارید و مردم عادی در تحقیر. “آنها می خواهم به شما بگویم که چگونه به انجام, و کسانی که نوشتن دستورالعمل برخی از اونا اشاره کرده اند سر و حتی نمی تواند پارک دوچرخه مستقیم,” او گفت:. “آنها به نگاه کردن بینی خود را در مرد به طور متوسط در خیابان بیش از حد طولانی است. آنها به نگاه کردن در اتوبوس, راننده کامیون, راننده, ارایش وزیبایی را مامور اتش نشانی پلیس و steelworker.”

عادی سیاستمداران ممکن است بند انگشت زیر به استقرار و عقل متعارف اما نه او و نه همیشه! رای دهندگان او گفت: می خواستم “مردان با ستون فقرات که نمی kowtowing به دشمنان ما در یک نمایش بی مهره ضعف است.” او بالاتر از متهم ضد جنگ مخالفان از خیانت و بازی winkingly با خشونت اشاره (با توجه به Dan Carter) که او ممکن است شلیک معترضان و توده یونجه یا کاه پایین لیبرال ها با خودروسواری بزرگ.

آیا پرطمطراق سرمقاله نویسندگان او را خطرناک و یا بیمار ؟ “من به شما بگویم که بیمار است. آن را به برخی از رهبری در این کشور است که بیمار است.” او به نام bigot? “هنگامی که آنها می گویند من و شما هستند نژادپرستانه و نفرت بازرگان و فاشیستی این دلیل است که آنها نمی تواند منطقی استدلال می کنند در برابر موقعیت ما را. و به طوری که آنها به ما ارسال کردن.”

و او ظالمانه? خوب! در جهان دو-بحث و نفاق او تنها تیرانداز راست. “من می گویند که ما باید صادقانه با مردم و این دلیل است که من باور دارم که مردم از همه نژادها در نهایت میخوام حمایت از این جنبش از آنجا که آنها می خواهم به جای کسی صادقانه صحبت کردن است.”

آیا در حال اجرا به عنوان یک دموکرات یا مستقل والاس وعده داده شده بالاتر از همه بشود. او و پیروان او را “تکان eyeteeth از لیبرالهای ملی هر دو طرف است.” (در آن روزها لیبرال خواهان هنوز هم وجود داشته است; اما به والاس حوزه کل نظام لیبرال بود.) و او گفت: پیروان خود آنها می تواند برنده حتی بدون یک اکثریت. “نه این که ما لازم نیست که اکثریت دیدگاه, اما این یک واقعیت سیاسی است که شما می توانید در کمتر از یک اکثریت.” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعدها اثبات والاس راست برای اولین بار در جمهوری 2016 مقدماتی و پس از آن در انتخابات عمومی ،

Wallace بر خلاف تهمتهرگز رئیس جمهور شد و یا اسیر عمده سیاسی ، که در آن او موفق شد در شناسایی سازماندهی و بسیج حوزه که جمعیتی و attitudinally حفظ قابل توجه تداوم با مغلوب ساختن پیشی جستن حوزه امروز است. “من فکر نمی کنم وجود دارد بسیار تفاوت معنی داری بین والاس رای دهندگان و تهمت رای دهندگان” اشلی Jardina یک دانشگاه دوک دانشمند علوم سیاسی و نویسنده کتاب سفید هویت سیاسیبه من گفت. شماره خرس او را.

در سال 1971 ایروینگ Crespi از سازمان گالوپ در ترکیب شش preelection سنجی از سال 1968 به تولید یک تجزیه و تحلیل دقیق از والاس پایه. منطقه ای والاس پشتیبانی نامتناسب غرب در درجه دوم در غرب میانه و ضعیف در شرق و غرب سواحل. هنوز والاس بود نه صرفا یک منطقه ای نامزد به دلیل حمایت او بود که مبتنی بر همان جمعیتی و نگرش در همه جا و نه فقط در جنوب.

چه پیش بینی برای حمایت از والاس? برای یک چیز او بود قوی در مکان روستایی و ضعیف ترین در شهرستانها بزرگ است. کوچکتر جامعه بیشتر پشتیبانی می کند. پروتستان بسیج به ویژه در جنوب. او به خوبی با بیگانه مستقل. او در بر داشت حمایت بیشتر از مردان بیش از زنان است. همه چیز همان درست است از مغلوب ساختن پیشی جستن را پایه. تنها تفاوت مهم این است که سن کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما در برابر والاس که جذب رای دهندگان جوان.

شاید بیشتر از لحاظ سیاسی قابل توجهی در زمینه امروز است که والاس حمایت شد بصورتی پایدار و محکم ریشه در طبقه کارگر. حمایت خود را مانند تهمت بود به شدت پیش بینی وضعیت اجتماعی و اقتصادی و به خصوص آموزش و پرورش است. متوسط و پایین با درآمد متوسط گروه ها و رای دهندگان تنها با آموزش و پرورش دبیرستان—افرادی که مشغول به کار در کارخانه ها و مزارع بودند خود را مدافعان. و قوی ترین پیش بینی کننده تمام شد یک مدرک دانشگاهی است. “سفید طبقه بندی سیستم تمایل به bifurcate به دو بخش—ضد-والاس آموزشی نخبگان متشکل از تمام کسانی که حضور داشتند کالج, بدون در نظر گرفتن درآمد و نسبتا pro-والاس بخش متشکل از کسانی که تا به حال تنها به دبستان یا دبیرستان و دستی کارگر خانواده” Crespi نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن بدهکار خود 2016 پیروزی به بهمن پشتیبانی از noncollege سفید رای دهندگان تخریب هیلاری کلینتون در میان سفید طبقه کارگر توسط متناوب 39-نقطه حاشیه. “این است که تا بحال وسیع ترین شکاف در حمایت در میان فارغ التحصیلان دانشگاهی و غیر دانشگاهی در نظرسنجی های خروج قدمت آن به سال 1980” (هنگامی که داده های سری شروع شد) با توجه به گزارش مرکز تحقیقات پیو در سال 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن نقد در سفته است که طبقه کارگر رای دهندگان به والاس. به عنوان یک نتیجه, آموزش و پرورش, در حال حاضر بزرگ تقسیم از سیاست آمریکا و چشمگیری vindicating پیش بینی Crespi جرأت در سال 1971: “بر این اساس ما می توانیم حدس بزنیم که در آینده قدرت والاس ملی به رهبری شخص ثالث ممکن است تعیین می شود نه آنقدر با گرایش محافظه کار در مقابل لیبرال قدرت به عنوان با هر گونه رشد از درگیری بین آموزشی اقشار در همه مناطق است.”

درگیری بین آموزشی اقشار در همه مناطق: مغلوب ساختن پیشی جستن پدیده در ملخص کلام است.

Of دورهوالاس پایه و مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشتن یک مهم دیگر شباهت: سفیدی. که پرسش از مسابقه—مرکزی به والاس تجدید نظر شود و همچنین برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

اگر چه برخی از آنها تمایل به برچسب والاس و پایگاه خود را به عنوان به خوبی به عنوان تهمت و تخت را نژادپرستانه داستان بسیار ساده است. توسط 1968 والاس بود چرخد و دور از آشکار segregationist و نژادپرستانه تجدید نظر. او دوست داشت به لاف زدن در مورد آفریقایی حمایت از او به عنوان فرماندار. هر چند او یک استاد از لحاظ نژادی کد گذاری تجدید نظر (به عنوان مثال در صحبت کردن در مورد جرم و جنایت) او با بازی کمتر به نژاد پرستی در هر se—است که به ایدئولوژی نژادپرستانه و یا نفرت و بیزاری نسبت به مردم سیاه و اقلیت نسبت به سفید aggrievement و خشم. مسابقه کارتر گفته بود “ضربه طبل پشت همه چیز اما این فقط بخشی از رشد خود بیگانگی در بخشی از طبقه کارگر آمریکایی است. حتی در دهه 1960 در حال حاضر وجود دارد به این معنا که به نحوی در آنها رها شده است.”

Out-and-out نژادپرستی نادر از امروز در والاس زمان است و چیزی بیشتر تهمت حامیان گناه نیست ، تحقیقات توسط Drew Englehardt یک دانشمند علوم سیاسی در می یابد که جمهوری خواهان’ گرما (ابراز تمایل) نسبت به مردم سیاه و سفید است افزایش طول تهمت سال—بوده ولی رشد توسط یک هنوز هم بیشتر گرما نسبت به افراد سفید. نژادی, خشم می گوید: جان طرف یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه واندربیلت “بود یکی از چیزهایی بود که مشخص مورد حمایت برای مغلوب ساختن پیشی جستن نسبت به قبل از انتخابات. به نظر می رسد آنچه در مبارزات انتخاباتی 2016 را به جلو.” اما مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست تجدید نظر به نظر می رسد کمتر به خصومت علیه آمریکایی های سیاه و سفید و اقلیت چنین نسبت به یک حس است که جامعه ناعادلانه است به رنگ سفید آمریکایی است. تماس که پدیده “سفید شکایت.” سفید شکایت در نوبت جامد چه Jardina تماس های سفید “هویت”: مردم سفید دیدن خود را به عنوان یک گروه اجتماعی است که باید در کنار هم برای دفاع از خود آماده نبرد وضعیت.

نمره بالا در تمبر برای سفید هویت یک پیش بینی کننده قوی رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن. علاوه بر این Jardina گفت: “قوی ترین پیش بینی اینکه آیا یک فرد دارای یک حس هویت نژادی است که آیا آنها به کالج رفت. سفیده با یک مدرک دانشگاهی بسیار کمتر احتمال دارد به شناسایی میشوند.” و افرادی که شناسایی به شدت به عنوان سفید مشترک بودند در هر دو طرف اخیرا در اواسط 2000s Jardina گفت: اما آنها شروع به مرتب سازی به اردوگاه جمهوریخواهان اوباما در سال است.

اتصال آن نقطه و آنها می فهمند که طبقه کارگر وضعیت پایین, پیشرفت تحصیلی, سفید, هویت, سیاست و جمهوری خواه وابستگی ها ادغام شد. والاس رای تحکیم در صفوف حزب جمهوری خواه.

Given آنچه ما می دانیم از والاس رای گذشته چه چیز دیگری می تواند به ما می گویند در مورد آن در حال حاضر و آینده ؟ برای یک چیز, آن است که نیرومند بلوک از رای دهندگان. در اوج با توجه به رای گیری در سال 1968 و 1972 یک پنجم تا یک چهارم از پشتیبانی والاس. قضاوت از گالوپ را پیدا کردن که حدود یک چهارم از تصویب “به شدت” از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و ریاست جمهوری و یک سوم را تأیید مغلوب ساختن پیشی جستن “به عنوان یک فرد” مغلوب ساختن پیشی جستن پایه هسته طرفداران و تحسین امروز به نظر می رسد قابل مقایسه و یا کمی بزرگتر در این محله ها از 25 درصد به 30 درصد ، علاوه بر این حدود 30 درصد از سفید پوستان شناسایی به شدت سفید با توجه به Jardina. آنها لازم نیست همه رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما بسیاری انجام دهد.

بنابراین امروز نسخه والاس بلوک بزرگ است احتمالا قابل مقایسه با سفید انجیلی رای (که با آن تا حدودی همپوشانی). آن است که به دور از ملی, اکثریت, اما چیز دیگری که ما می دانیم این است که فقط به عنوان والاس ادعا خود را با نام تجاری identitarian پوپولیسم می توانید برنده بدون یک عددی اکثریت. 2016 انتخابات نشان داد که انرژی اقلیت رو به یک تقسیم یا آشفته مخالف است به اندازه کافی برای برنده شدن یک حزب است که به اندازه کافی برای برنده شدن در این کشور است. حوادث پس از آن نشان داده اند که والاس رای می تواند به حفظ ” آن حزب توسط primarying هر گونه مقاومت کنندگان یک قدرت موثر تهدید در زمانی که ابتدایی است که تنها مسابقه است که بسیاری از امتیازهای صورت.

ما همچنین می دانیم که والاس جنبش بود و نه یک یا حتی دو یا سه ، این فوران در پاتریک بوچانان را شورشی 1992 و 1996 جمهوری خواه ریاست جمهوری مناقصه. در سال 1992 به خاطر Buchanan, پیش نمایش تهمت و خصومت به مهاجرت و تجارت آزاد را به سرقت برده جمهوریخواه شدند با یک سوزاننده کنوانسیون سخنرانی اعلام کرد که یک “جنگ های فرهنگی” و کمک به شکست یک وقت جمهوری خواه رئیس جمهور. در سال 1996 در مدت کوتاهی قبل از پیروزی مقدماتی نیوهمپشایر, Buchanan, با صدای بلند خندید بیش از هرج و مرج او باعث شد. “این سرگرم کننده بیش از حد این است که بیش از حد بسیار سرگرم کننده—ما همه آنها را در اجرا” خواند و گفت: خشن و بی ادب رالی. “استقرار در واشنگتن است که تکان دادن آن در آنچه که در اینجا” او گفت:. “همه دهقانان هستند که با چنگال.” والاس رای فوران دوباره در سال 2008 زمانی که سارا پیلین جمهوریخواه معاون ریاست جمهوری نامزد تمسخر روشنفکران و نخبگان در تحقیر تن است که می تواند مستقیما از والاس خود ،

چه والاس و بوکانان نمی توانست انجام دهد این بود که برنده کاخ سفید است. تا حدودی به این دلیل است که قدرت در حزب جمهوری خواه باقی مانده در دست establishmentarian بوش و آزادیخواه ریگان بال که به اعتقاد آنها می تواند مدیریت والاس جناح در حالی که نگه داشتن آن در طول بازو. در حال حاضر البته والاس رای موفق به حزب جمهوریخواه به جای راه دیگری در اطراف.

چه مدت است که خواهد در این مورد غیر ممکن است می دانم اما ما باید محتاطانه فرض کنیم که والاس جنبش ظهور خواهد کرد از مغلوب ساختن پیشی جستن دوران تبدیل و تقویت آن املا در قدرت: بیشتر سازمان یافته و پیچیده تعیین می شود و می ترسید از همیشه قبل از. ما باید محتاطانه فرض کنیم به عبارت دیگر که والاس جنبش خواهد بود یک نیروی عمده در سیاست آمریکا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ صحنه است. آن را به تولید نامزدهای جذب پول و استعداد و توان catered به جریان اصلی سیاستمداران است. روز هنگامی که آن را می تواند elbowed گذشته یا موجود یا کنترل بیش از.

ما همچنین می توانید هنوز نمی دانم که آیا تهمت را والاس رای عمیقا به جمهوری بریزید و یا اینکه آیا این جنبش باقی خواهد ماند درست به ریشه های آن به عنوان یک سیاسی نیروی سوم—ضد استقرار در آن عقیده و مخرب در آن نفوذ و فرصت طلب در آن حزبی پیوست. آن محقق شده است در زمانهای گوناگون و به عنوان جمهوری خواه (تهمت و Buchanan) دموکراتیک (والاس) و مستقل (Wallace, دوباره). والاس رای دهندگان را اسیر حزب جمهوریخواه اما اینکه آیا آن را دستگیر کرده است آنها باقی مانده است دیده می شود.

در هر صورت تحلیلگران سیاسی—یقین از جمله من—اشتباه grievously با کم بها دادن به اهمیت و دوام والاس و جنبش خود را. در حقیقت نفوذ خود را بیش از این جهت جمهوری خواه سیاست است حداقل برابر Barry Goldwater را آزادیخواه شورش ریچارد نیکسون “جنوب استراتژی” و ریگان انقلاب است. اگر شما تا به حال برای جوش, تاریخ, مدرن, حزب جمهوری خواه به حکم تنها شما می توانید انجام دهید بهتر از این: Barry Goldwater کردم در مبارزه با نلسون راکفلر و جورج والاس به دست آورد.

“آنها می شیم به توجه!” شما نمی توانید می گویند او نبود ما هشدار می دهند. ما توجه در حال حاضر و در جایی جورج Corley والاس خندان.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>