این جف بزوس سیاره در حال حاضر

Clodagh Kilcoyne / ایسنا

روز دوشنبه جف بزوس اعلام کرد که ایجاد بزوس زمین صندوق که پراکنده 10 میلیارد دلار در نام مبارزه با تغییر آب و هوا. این صندوق یک پیروزی انسان دوستی—و کامل آرم ملی شکست.

و یا به جای یک سری از ملی شکست. در یک دموکراسی سالم از ثروتمندترین افراد جهان را نمی قادر خواهد بود تا بدون دردسر را 10 میلیارد دلار کمک مالی. ثروت خود را خواهد بود کاهش مالیات جمع آوری; قوانین ضد تراست را محدود رشد کسب و کار خود را. به جای تکیه بر یک سرمایه دار خیلی مهم به پشتوانه ملی پاسخ به یک بحران وجودی وجود دارد خواهد بود یک پاسخ ملی.

اما در عصر سیاسی اختلال بزوس را آغاز کرده است برای رده بندی کردن قدرت دولت است. که در آن دولت یک بار بودجه بلند پروازانه اکتشاف فضا بزوس پیشرو است که پروژه صرف یک میلیارد دلار در هر سال برای ساخت راکت و rovers. خود شرکت آمازون رهبری تجربی تلاش برای رفع آمریکایی مراقبت های بهداشتی; آن را نیز صرف 700 میلیون دلار به آموزش مجدد کارگران در سایه اتوماسیون و جابه جایی. در ضمن ردیف هایی از دولت فدرال قرارداد با آمازون برای حفظ داده ها در سرورهای این شرکت. بزوس است ارائه زیرساخت های حیاتی از دولت است. زمانی که آمازون واقع دوم آن ستاد در پوتوماک خیره در سراسر رودخانه در پایتخت را ارائه مناسب جغرافیایی داده ها با یگدیگر از جدید توازن قدرت.

ممکن است به تماشای جف بزوس عمومی روحیه تعهدات و پاسخ: حداقل کسی در حال انجام چیزی. و نه خصوصی و دولتی اجرا شده توسط بزوس بهتر از یک دولت اجرا شده توسط تهمت?

Trumpism در واقع ممکن است مطرح فوری ترین خطر; رشد تمرکز قدرت در یک مرد این است که به سختی یک مسیر دموکراتیک. و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است که پیشتر توسط کنگره و دادگاهها و انتخابات وجود ندارد و معنی دار, عمومی نظارت بزوس قدرت. خود را سرمایه گذاری و کمکهای مالی—نه به ذکر است تسلط خود را وسیع شرکت ها و مالکیت خود را از یکی از کشور های مهم روزنامه—او یک outsized نقش مهمی در شکل دادن به آینده بشر.

تا کنون میزان دانش عموم در مورد پایه جدید تا حد زیادی ناشی از Instagram ارسال توسط آن اسم. هیچ درک روشنی از پروژه های آن را پشتوانه حتی اگر یک سهم از این مقیاس به ناچار تنظیم دستور کار دانشگاهیان و سازمان های غیر دولتی. بزوس را تعصبات شخصی—میل شدید خود را برای راه حل های فن آوری خود را شک و تردید از مقررات دولت—به احتمال زیاد شکل چگونه بزوس صندوق زمین چرخید پول نقد. و خواهد شد که به نوبه خود شکل چگونه فعالان و پژوهشگران هنر و صنعت خود را اعطای پیشنهادات آنها چگونه تلاش به لطفا یک حامی مالی که می تواند شناور عملیات خود را.

حتی به عنوان بزوس بودجه خود ابتکار عمل آمازون دارای منافع قوی در شکل دادن به بحث آب و هوا به طوری که هر چه دولت پاسخ در نهایت ظهور نمی کند و آسیب آن کسب و کار است. (برای پوشش آن راست پهلو و در سال گذشته این شرکت بانیان سالانه جشن از یک آب و هوا-انکار فکر می کنم تانک.) پس از همه, آمازون صورت فلکی سرورهای عظیم کربن در مورد همان است که از یک ثروتمند کشور اروپایی; شرکت جهانی تبدیل الگوهای مصرف به طوری که کالاهای ارزان می تواند تقریبا بلافاصله می رسند در هر آستان. حتی اگر آمازون با هدف بریده بریده خود را, انتشار, این, ایجاد یک اقتصاد است که به نظر می رسد به احتمال زیاد به تضعیف آن اظهار داشت: هدف از کربن بی طرفی. معقول و منطقی بحث بر سیاره ای در آینده خواهد حداقل سوال حکمت همان روز تحویل پلاستیکی tchotchkes ساخته شده در چین. پس از آن وجود دارد سیاست هایی که مجوز شرکت هایی مانند آمازون به پرداخت تقریبا هیچ چیز در مالیات–درآمد که در حالت ایده آل صندوق می گویند سبز معامله جدید است. آن را به سختی به نظر می رسد احتمال وجود دارد که بزوس زمین پایه و اساس به دنبال تضعیف اساس از ثروت است که بودجه آن است.

شک و تردید پاسخ به بزوس صندوق زمین مانع این امید که آن را فراموش واقعی خوب است. بلومبرگ آب و هوای انسان دوستی نقش مهمی در خاموش کردن نیروگاه با سوخت زغال سنگ. و بر خلاف دوران اوباما-سیاست بلومبرگ تلاش های خود را ثابت کرده اند دشوار است برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عقب. شاید بزوس را پیدا خواهد کرد به همین ترتیب موثر وسایل نقلیه برای تزریق پول خود را. با توجه به تاثیر کخ برادران و بقیه از صنعت سوخت فسیلی سیاسی مبارزه با بیش از سیاست آب و هوا در نیاز ناامید از ته بانی خیر.

بزوس ظهور به عنوان خودخوانده محافظ مشترک خوب اوج سیاسی عصر. در این سال قطبی و اختلال عمومی در حفظ و تبدیل شدن به ناجی که در حال حاضر خود را به عنوان غیر خودی و وعده تغییر و تحول است. مغلوب ساختن پیشی جستن از دوره صورتحساب خود را به عنوان این نوع از رستگاری ، اما به جای درمان رأی دهندگان از این حسرت او به نظر می رسد که تشدید آن است. فعلی وسوسه می آید در قالب میلیاردرهای است که بیرون آمدن صلاحیت به همین دلیل است که بلومبرگ است تبلیغات باید به سرعت رو او را به ریاست جمهوری مشاجره. و از آن می آید در آن تمایل به واگذار تا کنون مسئولیت بیشتر به امثال بزوس. که به نظر می رسد بی تفاوت نسبت به خطرات رو به رشد حکومت توانگران است که شاید بیشترین ملی شکست از همه آنها را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>