آن را خوب به یک نوع متفاوت از پدر و مادر در طول همه گیر

A photograph of a mother cooking in shadow. A child stands, well-lit, in the center of the kitchen.
از یک سری از پرتره در موضوع “خانه است.” (جوناس Bendiksen / مگنوم)

اگر شما از خواب بیدار یک روز و به طور کاملا متفاوت پدر و مادر از یکی از شما بودند روز قبل از ؟ برای خیلی از امریکا که روز وارد ماه گذشته.

با گسترش COVID-19 میلیون ها نفر از مادران و پدران باید شروع به صرف زمان بیشتری را با کودکان خود را در نقش های جدید. من متوجه شده ام یک تکرار نیمه جان خودداری کنند در الگوهای رفتاری و همچنین Facebook پست و Instagram داستان: “اما من یک مادر اقامت در خانه مادر”; “من یک مدرسه در منزل پدر”; “من یک Pinterest مامان.” همراه با بازارهای coronavirus است wreaked ویران کردن در سلامت روان ما و پدر و مادر استراتژی.

آنچه که ما در حال تمام شدن نامیده می شود انجام دهید در حال حاضر یاد بگیرند که چگونه به پدر و مادر در یک بحران. این است که خاک آشنا برای من و خبر خوب این است که پدر و مادر شما امروز است نه پدر و مادر شما باید به فردا. پدر و مادر خود را هویت است و تقریبا به عنوان سرسخت خود را به عنوان pantsless احمقانه-آموزش کودک نو پا.

در سپتامبر 2015 من در بالا بردن 2 سال با شوهرم جیک در حالی که من 7 ماه باردار با ما فرزند دوم. کودک نو پا من آسان بود من—او گذاشته پشت, خوش مشرب و از طریق خواب شب. گذشته از یک کیت Middletonian مقدار صبحگاهی مادری شده بود نسبتا صاف است. من تا به حال تاسیس پدر و مادر هویت: من سرما مادر که در زمان او بچه در صبح اجرا می شود و, راه سفر, کار, مادر, یک مادر با یک شریک با آنها من می تواند به اشتراک گذاری برخی از وظایف.

و سپس یک شنبه من چیز دیگری شد. شوهر من درگذشت, دوچرخه سواری, حادثه در یک مسابقه به نفع تحقیقات سرطان. من از دست رفته من شریک زندگی من از دست رفته سهم خود را برای ما درآمد خانوار و از من ایده از چه نوع پدر و مادر من بود.

“زندگی تغییرات سریع است. تغییرات زندگی در لحظه” جوآن Didion نوشت: در این سال از تفکر جادوییاو خاطرات در مورد از دست دادن همسر و دخترش. “شما بنشینید به شام و زندگی به عنوان شما آن را می دانم به پایان می رسد.” شما احتمالا احساس مثل شما در حال نشسته در جدول در حال حاضر. Coronavirus است در خدمت نادر و غم انگیز ترکیبی از غم و اندوه شدید تغییرات در زندگی و استرس اقتصادی به یک راه باریک از کشور است.

آن را بمکد. تصدیق و پذیرش این کلیدی است. غم و اندوه چندین مرحله و بر خلاف باور آنها نمی رخ می دهد در هر منظور خاص. یکی می تواند تجربه خشم و چانه زنی و افسردگی, همه در یک بار. در حال حاضر بسیاری از ما پیدا کردن که ما راه خود را از طریق این مراحل قبل از ناهار. اما این کارت شما برخورد شده است. چگونه شما بازی آنها را ؟

“کیفیت پدر و مادر است چه … متمایز آن [کودکان] که به خوبی در مقابل کسانی که به خوبی انجام نمی,” روانشناس اروین سندلر می گوید از بدن از تحقیقات در خانواده در گذار به علت طلاق و یا از دست دادن. “به یک معنا است که بسیار خوش بینانه پیام. به دلیل آن را نشان می دهد که قدرت از پدر و مادر.” به عبارت دیگر زمانی که چیزی خارج از کنترل تغییرات در زندگی خود را, آن چیزی است که شما با آنچه شما می توانید کنترل که واقعا اشکال فرزندان خود را.

سندلر که مطالعات انعطاف پذیری از کودکان و خانواده در دانشگاه ایالتی آریزونا انعطاف پذیر پدر و مادر برای خانواده های داغدیده برنامه را تشویق می کند تا پدر و مادر برای ایجاد سنت و هم خانواده آن را به حساب جدید طبیعی است. پیوند خانواده یکی از پنج بلوک های ساختمان های انعطاف پذیر, پدر و مادر ایجاد شده توسط خانواده سوگ برنامه. دیگران خود, مراقبت از گوش دادن فعال و تعمیر و نگهداری برخی از ساختار و قوانین همه از آن اوج در کمک به کودکان برای مقابله نهایی بلوک ساختمان.

من این را در راه های مختلف. صبحانه شد یک مراسم. این بود وعده غذایی مورد علاقه من از روز و زمانی که دختر من بود پر آفتاب ترین. آن زمان بود کیفیت بوی بیکن و تخم مرغ بود آرامش و یک وعده غذایی گرم بود روشن ترین نماد است که من می توانم نگه داشتن ارائه برای کودکان و نوجوانان.

به عنوان سال رفت و من می دانستم که کریسمس را نگاه متفاوت است. ما خریداری یک درخت در اوایل آخر هفته جدید نوزاد متولد شده در ماه نوامبر برای دریافت یک شروع پرش در فصل تعطیلات و تولد دوباره به عنوان یک خانواده است. برادر من که تا به حال با ما نقل مکان کرد به کمک کردن برداشت درخت. دوستان نزدیک و خانواده و همسایه ها بودند که راه نجات ما در آن روز جمع شده بودند برای اصلاح آن است. ما انجام داده ایم همان چیزی که هر سال پس از فقط در حال حاضر من با من به انتخاب کردن درخت و به من کمک مسافت آن را به خانه. بچه ها من دیدم من راه رفتن را از طریق, درد, دعا, و ارائه, و برای ما درخت یک یادآوری از ما چگونه ساخته شده زندگی و خاطرات اتفاق می افتد حتی در زمان بحران.

اما قبل از آن سنت های جدید آمد یک طرز فکر جدید. جیک درگذشت یک شنبه. من در صحبت یادبود گردهمایی برای او در روز سه شنبه. آن شب من به مردم گفت من می خواستم دو چیز برای من و خانواده: من نمی خواهم به زندگی می کنند غرق در غم و اندوه, ورود به هر اتاق به صدای ترومبون غم انگیز. زندگی من احساس مانند یک عمر-طرح فیلم; حتی اگر یک غیر قابل جبرانی غم چیزی که اتفاق افتاده بود به ما نمی شد غیر قابل جبرانی غم مردم. من همچنین روشن ساخته است که ما را زنده نترس. من می ترسید پناه فرزندان من بیش از حد نگه داشتن آنها را از تجربه زندگی به خاطر من نگران یک چیز است که اتفاق افتاده در یک روز. یک رویداد نه دیکته هویت ما است. این بزرگترین نگرانی است.

ابراز نیت من با صدای بلند به دوستان و خانواده و خودم تغییر راه من زندگی می کردند. آن را تغییر راه مردم واکنش نشان دادند به من. ما صعود کوه قبل از جیک درگذشت و ما را انجام دهد تا دوباره. ما رفت و بین راه سفر با جیک; یک زن و شوهر از تابستان پس از مرگ او من و من تحت پوشش بیش از 2000 مایل در غرب آمریکا (بزرگ برای روح نه چندان خوب برای صندلی ماشین که هرگز به طور کامل بهبود یافتند). من خودم اعلام این مادر از یک خانواده شاد. حتی در غم انگیزترین و ترسناک ترین, بار, این چیزی است که باور مردم درباره من و مهم تر این چیزی است که من از خواب بیدار شدم باور در مورد خودم.

که تغییر بود بیشتر در مورد هویت من از مورد اعمال من. سال گذشته من به عنوان خوانده شده جیمز روشن خود کمک راهنمای اتمی عادات. روشن معتقد است که شما بیشتر احتمال دارد به چوب به چیزی که اگر آن را هویت مبتنی بر—اگر شما بر این باورند که در شما به انجام آن نیست و صرفا یک آیتم در یک لیست به انجام. “رفتارهای فعلی خود را به سادگی بازتاب فعلی خود را به هویت” روشن می نویسد. “برای تغییر رفتار خود را به صورت خوب, شما نیاز به شروع به باور کردن چیزهای جدید در مورد خودتان است.”

این درست بود برای من. در مه پس از جیک مرگ من بهترین من برای تمرکز در قدرت من می خواستم نه ضعف من می ترسید. من یک مادر تنها. من یک مادر هدایت یک خانواده است. در انجام این کار که من تصادفا به یکی از موثر تر انواع habit-forming: من مادر از یک خانواده شاد بنابراین من و بچه های من بیکن; من مادر از یک خانواده با یک زندگی کامل, بنابراین من اجازه دهید بچه ها من صعود جنگل بدنسازی حتی زمانی که من عصبی هستم. این طرز فکر حفظ نمی کند من از گریه یا نوشیدن بیش از حد شراب و یا مبارزه با اضطراب, اما آن را به من می دهد در یک مسیر به مدیریت کسانی که همه چیز.

بنابراین چه چیزی شما نیاز به فکر خودتان را در حال حاضر ؟ قدرت وجود دارد در نوشتن داستان خود من. عنوان مطلب متحده اعلام مدارس بسته باقی مانده از سال و مستقیم و آبشاری اثر این بیماری همه گیر شمع تا شما را به نوشتن شماست. این صدا ممکن است مانند یک لوکس. شما رو چیزهای دیگر به نگرانی در مورد. حق با شماست. اما naysaying توانایی خود را برای تغییر چرخ دنده و یک راه مطمئن برای قرار دادن خود را در یک نقطه ضعف.

باور در توانایی های خود را باعث می شود پدر و مادر در طول یک بحران آسان تر است که تقویت حس خود ارزش و قدرت—ناگهان خود را در مشکلات دیگر احساس سبک تر است. اگر شما یک پدر و مادر است برای هر طول زمان بدون شک شما ثابت خود را قادر به تغییر در راه شما هرگز فکر ممکن است قبل از شما تا به حال بچه ها. شما زندگی کرده ام با خواب کمتر از همیشه قبل از. شما قسم شما هرگز می خواهم اجازه دهید بچه خود را از پوشیدن لباس شاهزاده خانم و یا مرد عنکبوتی, ماسک از خانه خارج و همه ما می دانیم که چگونه است که به پایان رسید. شما در حال حاضر تیز این مهارت و این ابزار بسیار مهم برای این فصل جدید است.

قبل از جیک درگذشت, اگر شما تا به حال از من پرسید که آیا من قادر به کار بدون شریک زندگی من و یا خانه آوردن یک نوزاد بدون او وجود دارد و من ممکن است به شما گفته نه ممکن است. اما بحران می تواند به شما مقدار زیادی در مورد توانایی های خود را.

تمرین باعث می شود کمی بهتر در طول زمان است. آن را بدون “عمل می کند کامل” اما کامل است نه آنچه که شما پس از هستی. شما فورا رفتن به یک متخصص در منزل مادر که همچنین با این نسخهها کار یک کار تمام وقت و نه شما باید سعی کنید. هنگامی که شما تصمیم گرفته اید که چه نوع از مادر یا پدر شما در حال انجام کاری کوچک هر روز قرار داده است که هویت به عمل. روشن قرار می دهد و آن این است: “ثابت کنید آن را به خودتان با برنده است.”

برای من در سال 2015 است که به معنای خارج شدن از رختخواب (غم و اندوه است که از لحاظ جسمی طاقت فرسا اما غم و اندوه به علاوه سه ماهه سوم است doozy) نگه داشتن یک کار گرفتن بچه ها من خارج, و, کشتی, کودک نو پا من به یک Mogwai صحنه و لباس برای هالووین با خدا. هر روز من کمی بهتر در انجام چیزهایی است که یک خانه خوشحال است. چند روز کوچک من برنده شد یک صبحانه گرم و بود که من تا به حال در من. چند روز من تا به حال باقی مانده و آن Cheerios در تخت برای کودک نو پا تا زمانی که من می توانم جاسوسی اسکایپ با من درمانگر. در آن روزها من در این نوع از پدر و مادر من می خواستم به تنها برای چند ساعت—و که خوب بیش از حد.

در میان یک بحران شما فقط از طریق گرفتن یک ساعت در یک زمان. بعد شما پیش برای یک روز در یک زمان. ایده برای همیشه لطفا برای خرد است. بنابراین خود را در یک جدول زمانی کوتاه تر. از طریق این دریافت از طریق روز دوشنبه از طریق این هفته و تماشای ببر پادشاه با یک لیوان شراب هنگامی که شما انجام می شود.

در کتاب پرفروش در انعطاف پذیری و گزینه B, Facebook را شریل سندبرگ بازگو چگونه او آموزش دیده و خودش را به دیدن امکان از نور در تاریکی پس از مرگ شوهرش: “من … سعی شناختی رفتاری روش که در آن شما نوشتن یک اعتقاد است که شما باعث غم و اندوه و پس از آن آن را رد. من نوشت: “من هرگز احساس خوب دوباره.’ با دیدن این کلمات من را مجبور به درک که فقط صبح که کسی گفته بود یک شوخی است و من تا به حال خندید.”

شما باید به همان پیشرفت خود را با خانواده در حال حاضر. نوشتن داستان خود را شروع به دریافت یک کمی بهتر است هر روز خودتان یک استراحت بدهید.

در نهایت به یاد داشته باشید که چگونه خود را خنک کودکان و نوجوانان هستند. دختران من کردم من از طریق بحران است. پدر و مادر آسان است و حتی در شرایط ایده آل. اما من مسئولیت را به کودکان نجات من از یک بدتر از سرنوشت. ایستاده در آشپزخانه من در sweatpants, در یک زندگی که دیگر احساس آشنا من گوش به صدای بسیار گرم بیکن و دختران من ” خنده و می دانستم که من تا هر روز آنها را به آنچه آنها مورد نیاز است.

آنها همین کار را برای من حتی اگر آنها را ندارد. قدیمی ترین من یک برونگرا ابرنواختر که فرمان می تواند یک اتاق را قبل از او می تواند صحبت کنید. من نیاز به انرژی و سرگرم کننده او را به خود جلب. جوانترین دختر من شیرین است قانع و به ندرت متوقف می شود لبخند بر لب. او استفاده می شود برای تشکر از من برای انجام دنیوی کارهای خانه حتی اگر هیچ راهی وجود دارد او می تواند احتمالا شناخته شده چقدر من نیاز به آن را بشنوند.

دیدگاه یکی از متناقض هدیه از تراژدی. چیزهایی که به نظر می رسید مانند بحران در سال 2014 جامعی به تمرکز مناسب برای من در سال 2015 فقط به عنوان جزئی از چیزهایی که من نگران قبل از COVID-19 به نظر می رسد کمتر قابل توجهی با گذشت هر روز. من خدا را شکر برای هر فردا من دوباره سعی کنید به خصوص برای بچه ها داشتن آموخته است که چگونه به راحتی فردا می تواند ناپدید می شوند.

مادربزرگم یک عضو از ایالات متحده زنان نیروی دریایی رزرو در طول جنگ جهانی دوم است. او پس از جنگ با او ازدواج یار دوران کودکی و تا به حال سه تا از بچه ها در حال حرکت در سراسر کشور و جهان زمانی که او مستقر شد. او بیش از حد بود و در نهایت بیوه و او هم رفت و به منظور بالا بردن یک خانواده شاد. پس از جیک درگذشت, من عینک نیروی هوایی ارتش locket پدربزرگم به او داده بود به عنوان یک یادآوری است که من می تواند انجام همان.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>