آن سال ستاره در NBA با یا بدون یک قهرمان

ستاره بوده بی ثبات شکل از نقطه گذاری در NBA. آنها تمایل دارند ذهنی متصل به برخی از مسابقات و حتی پس از آن همیشه نمی چسبد.

برخی از بلندترین asterisk بحث در لیگ, تاریخچه به دنبال سن آنتونیو اسپرز’ قهرمانی در سال 1999 فصل بود که کوتاه به 50 به طور منظم فصل بازی به دلیل تحریم. فیل جکسون که نه مربی که فصل فراموش نشدنی آغاز شده و تقویت شده است که کمپین hypothesizing که جمع و جور برنامه کاهش سن آنتونیو دستاورد. سپس او اعتراف کرد در سال 2011 مصاحبه رادیویی که او “poking سرگرم کننده” در تاتنهام احتمالا به صورت بالقوه ذهن-بازی مزایای بعد.

به ظاهر هیچ کس در مقابل به ارمغان می آورد تا “یک” کلمه زمانی که 2011-12 می آید. هنگامی که آخرین بار آن پیشنهاد شد در هر راه که LeBron James اولین قهرمانی برنده با گرمای میامی پس از یک کار توقف کوتاه که فصل به 66 بازی ها, اندازه گیری نیست به عنوان نمونه?

احساسات از جمله تمایل به ارتباط بیشتر با ’99 تاتنهام به لطف گلدان-تکان دهنده جکسون و یا با 1993-94 Houston Rockets. که تیم فقط کمک رودی Tomjanovich کسب یک نقطه در سالن بسکتبال شهرت را در سال 2020 کلاس بعد از یک انتظار طولانی اما Hakeem Olajuwon رودی T. Co. شده است یادآور شد از آنجایی که برای اولین بار قهرمانی در راکت سابقه بود امن نیست تا بعد از مایکل جردن ناگهان تغییر ورزشی تبدیل شد و outfielder برای بیرمنگام بارون.

در عین حال ما به طور ناگهانی به نظر می رسد رهبری برای یک ستاره خواهد شد که اجباری به جای چکیده — در این فصل بهترین سناریو و شاید در بدترین حالت آن. آیا NBA رزومه فصل و یا به پایان می رسد بدون یک قهرمان برای اولین بار در آن 74 سال دارد و می خواهد مطلب را در کتاب رکورد مانند 2019-20 مبارزات انتخاباتی.

“هر NBA Finals تا کنون بوده است که بهترین هفت” گفت: Todd Spehr های NBA مورخ. “من فرض کنید شما می توانید لیست چندین ذهنی ستاره اگر شما می خواستم به مرجع آسیب های مختلف است که باید اتفاق افتاده در فینال, اما این امر می تواند سرزمین های جدید است. اگر شما را به یک سوراخ از آخرین بخش از فصل و پس از آن در حال حاضر اصلاح شده پس از فصل, آن را همیشه در نظر گرفته شود غیر طبیعی است.”

بیایید نگه داشتن چیزهای امیدوار در حال حاضر. بیایید تصور کنید که شرایط وخیم ناشی از شیوع کروناویروس بهبود سرعت را قادر می سازد NBA به بازی در این تابستان.

مشکل این است که حتی خوشبین می توانید تصور کنید که بی اعتنا چیز مطمئن می شود گفت: در مورد تیم که فتح یک پست-فصل است که به عنوان Spehr اشاره است به احتمال زیاد به بازی از ویژگی های در یک عرصه خالی و یک قالب کوچک از چهار دور از بهترین هفت matchups.

میلواکی دیگران به شدت نیاز به یک قهرمانی نه تنها به توقف 49 سال عنوان خشکسالی اما همچنین به منظور افزایش شانس خود را برای متقاعد کردن Giannis Antetokounmpo به ارتکاب به یک قرارداد طولانی مدت در ویسکانسین. لس آنجلس لیکرز’ جیمز چهره مانع از زمان پدر به عنوان به خوبی به عنوان یک توانمند مانع در خود ساختمان در فرم لس آنجلس کلیپرز’ Kawhi Leonard. هر دو ستاره از مرکز استیپلز باید یک فرصت برای تبدیل شدن به اولین بازیکن در لیگ, تاریخچه منجر به یک سوم در حق رای دادن به NBA نهایی جایزه.

برای جیمز به ویژه در سن 35 سالگی تیک تاک ساعت است و سریع.

شما باید به جای تعجب اگر چه ما چگونه خواهد واقعا نگاه Antetokounmpo و دیگران در ما حلقه-ها-همه چیز در ورزش, فرهنگ, اگر آنها پیروز از یک فصل به طور منظم و پس از فصل سقوط کرد که از NBA 82-بازی و 16-حذفی-برنده هنجارهای?

چقدر اعتبار خواهد James دریافت پیشرو لیکرز به چنین تاج و تخت ؟

چه نوع از حداقل حذفی ساختار خواهد آن را برای لئونارد و کلیپرز (یا هر کس دیگری) برای جلب رضایت توده های مردم است که این نماینده فصل ؟

شاید بسکتبال, عمومی, ممنون, فقط به بازی برگشت در هر شکل خواهد بود غیر منتظره ای آمرزنده است.

اما نه تعداد آن.

“به ’99 اسپرز بازی 50 بازی در 88 روز جاروب لیکرز حتی اگر (لس آنجلس) تا به حال اساسا همان پرسنل خواهد بود که برنده این همه در سال 2000 و ضرب و شتم عمیق Trail Blazers تیم قبل از ضرب و شتم نیکز در فینال,” Spehr گفت. “این سخت بود عنوان را به نفع خود. هنوز فیل asterisk نظر است گیر کرده ایم.

“کلمه” ستاره “است که همیشه تفسیر منفی” Spehr ادامه داد. “باید آن معنی است که آن را “متفاوت” و نه ” بدتر است.’ اما 2019-20 فصل شده است جبران ناشدنی تغییر, بنابراین اگر ما حتی خوش شانس برای دریافت یک نهایی آن را برای رفتن به آن مکان تاریخی است.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

ما 27 روز به NBA را خاموش کردن. شده اند وجود دارد بیش از 350,000 شناخته شده coronavirus موارد در ایالات متحده و بیش از 10 ، 000 مرگ و میر. ترس در حال نصب است که باز گشت در ماه جولای یا حتی ماه اوت یک انتظار غیر واقعی برای هر طرفدار ورزش لیگ مگر اینکه شیوع کروناویروس برطرف قابل توجهی در هفته های آینده.

لیگ مطمئنا تعویق انداختن مارس 19 قرعه کشی درفت و آشکار انصراف از آن سالانه شیکاگو قبل از پیش نویس اردوگاه برنامه ریزی شده برای ماه مه 21-24. در عین حال من با این موافق هوشمند توییتهایی ارسال شده در جمعه شب توسط لیکرز’ جرد دادلی که پیشنهاد NBA است که به احتمال زیاد صبر کنید حداقل تا ژوئن 1 قبل از آن را می سازد اتصال تصمیم گیری در مورد سرنوشت بقیه فصل.

پول بیش از حد در حال حاضر شده است از دست رفته در 2019-20 به صورت شتابزده. کمیسر NBA آدم نقره ای روشن ساخته است او نمی خواهد سعی کنید به راه اندازی مجدد بازی لیگ بدون شرط دولت بخشنامه ها و حمایت از بهداشت عمومی کارشناسان اما هیچ جایزه و کمی قابل تشخیص صعودی در عجله برای لغو. به خودی خود تا حد باند فرودگاه به عنوان ممکن است به سادگی برخی از صورت ظاهر از یک پایان خوش طعم — برای زمانی که لیگ می توانید نگه دارید تا تاخیر زخمی 2020-21 فصل است — NBA بهترین بازی.

تاریخ گفتگو

س:

چه چیزی شما فکر می کنم NBA باید انجام دهید برای بقیه فصل? آیا شما فکر می کنم یک برنده باید تاج در این سال ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>