لس آنجلس—هالیوود جانباز جک نیکلسون است که سه بار برنده اسکار و 12-بار نامزد با بیش از 70 اعتبارات را به نام خود. اما در روز یکشنبه او به سادگی یک دل شکسته لس آنجلس لیکرز فن.

پس از مرگ ناگهانی قهرمان محلی کوبه برایانت نیکلسون منعکس شده در رابطه با بسکتبال, آیکون, و تیم در خانه در یک نادر تلفن مصاحبه با CBS Los Angeles. برایانت درگذشت اوایل یکشنبه در کالاباساس هلیکوپتر سقوط همراه با او 13 ساله دختر Gianna و هفت نفر دیگر.

“واکنش من همان است که تقریبا همه از L. A.,” بازیگر گفت. “به طور ناگهانی که در آن همه چیز بود و جامد وجود دارد یک سوراخ بزرگ در دیوار. من استفاده می شود برای دیدن و صحبت کردن با کوبه که در آن شما را می کشد. این فقط یک رویداد وحشتناک.”

در L. A. Nicholson است که تقریبا به عنوان به خوبی شناخته شده برای خود را پربرکت حضور در مرکز استیپلز به عنوان او برای فیلم خود را اجرای می شود. برای سال های تا حدودی منزوی مشهور است وفاداری و عاشقانه پشتیبانی لیکرز و برایانت courtside آماده برای جهش کردن نیمکت در یک لحظه متوجه در صورت ستارگان بازی و یا بد تماس بگیرید.

“درست پشت سر من نشسته (برایانت) پرش به ضرب گلوله در سمت چپ,” نیکلسون گفت: CBS. “من می توانم ببینم او را در حال بالا رفتن و من می توانم بگویم اولین فوری اگر آن را در.”

این “درخشان” ستاره نیز به یاد می آورد برخی از علاقه لحظات شخصی بین خود و برایانت از جمله چگونه آنها ملاقات کرد.

“من به یاد داشته باشید او را در کل چگونه یک بازیکن او بود” نیکلسون گفت. “من به طعنه او را اولین بار ملاقات ما. آن را در (Madison Square Garden) در نیویورک و من به او پیشنهاد یک بسکتبال و از او پرسید که آیا او می خواهم به من برای تولدش آن را برای او ؟ (می خندد) او به من نگاه کرد مثل من دیوانه است.”

اما نیکلسون اضافه شده برایانت نبود بدون حس شوخ طبعی: “او همه جوک که برای اطمینان حاصل کنید.”

بعد نیکلسون اذعان شهرت خود را برای shying دور از مصاحبه های تلویزیونی اعتباری برایانت برای احترام به حریم خصوصی خود را در دوستی خود را با وجود هر دو از خود وجودهای در چشم های عمومی.

“هنگامی که من برای اولین بار به او صحبت کرد که پس از جلسه اول به نام او به من تلفن کرد و گفت: ‘جک, من می دانم که شما در حال رفتن به می خواهید به انجام این کار, اما آنها به شما از من بپرسید,” او گفت: ارجاع یک نمونه که در آن او می خواست به صحبت در مورد برایانت در دوربین. “او انجام شده بود یک فیلم مستند و یا چیزی. و که فقط صحبت می کند به کوبه حساسیت.”

نیکلسون حزن انگیز احساسات اکو کسانی که از هزاران Angelenos شده اند که جمع آوری و در خیل خارج از کالاهای اساسی به افتخار برایانت در چمن خانه خود را. Leonardo DiCaprio, Cher, ماریا کری, جاستین بیبر, Kanye West و دواین جانسون در میان بسیاری از ستارگان دیگر که همچنین ادای احترام به لیکرز افسانه در پی مرگ او.

“ما فکر می کنم او در همه زمان ها و ما او را از دست ندهید” نیکلسون گفت.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی