جمال بومن آماده است تا برای پیوستن به تیم ملی

ادواردو Munoz Alvarez / AP

الیوت انگل اول برنده کرسی خود در کنگره در سال 1988 در یک اصلی است که کمک به پایان دادن به پیر با دختر فاسد برانکس ماشین. امروز با توجه به رسمی تماس با آسوشیتد پرس از دست داد او در ژوئن اولیه برای تازه وارد جمال بومن در یک مسابقه که تبدیل به یک نماد ملی از ظهور موج جدیدی از ترقی خواهان.

بسیاری اتفاق می افتد در انگل و بومن بریدن از برانکس و Westchester — و بسیاری در حال تغییر است. نیویورک منطقه بود که دولت برای اولین بار گزارش coronavirus, مورد, مارس, اما آن را نیز به خانه محله به عنوان های مختلف به عنوان ریوردیل و Co-Op شهر دیرینه جامعه یهودی با رو به رشد جمعیت از رنگ نشان داده است که علاقه کمی در انتظار تغییر دهید. “شما می دانید چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بیشتر از ترس از هر چیز دیگری است ؟ یک مرد سیاه و سفید با قدرت” بومن گفت: در طول اصلی خود را-شب بیان. من از او پرسیدم که چرا زمانی که ما صحبت کرد و مدت کوتاهی پس از اولیه. او به من گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است “یک نژادپرست و فاشیست و او را بهره مند از سفید برتری تمام عمر خود را. و هنگامی که شما انجام که ایدئولوژی—سفید برتری نه فقط به عنوان رنگ پوست اما به طرز فکر به عنوان ایدئولوژی—زمانی که شما از آن بهره مند شوند شما نمی توانید تحمل یک مرد سیاه و سفید و یا یک فرد از رنگ با قدرت است که ترس به صحبت می کنند تا برای خود صحبت می کنند حقیقت به قدرت, به تعامل در جامعه در راه است که ممکن است تضعیف شود به شما.”

بومن زد برای بیش از یک سال در چه بوده است شلوغ زمینه به آرامی ساختمان شهرت او به عنوان محبوب محلی میانه-مدیر مدرسه برای به دست آوردن پشتیبانی می کند. انگل حال حمایت از همه محلی نیروهای دموکراتیک. پس از آن مسابقه مثل خیلی دیگر تغییر با این بیماری همه گیر. در ماه مه من زنگ زد مفت از انگل را در واشنگتن و حومه یک روز پس از آگهی که بخشی از یک ماسک جزوه خود را در منطقه و او جواب درب. معلوم شد که او تا به حال نشده است بازگشت به منطقه خود را در ماه, هر چند او به من گفت: “من در هر دو مکان.”

آن مسائل دیگر بودند به دست آوردن شهرت و برجسته توسط pandemic—در نهایت انفجار به منطقه خود را سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات. بومن پیوست چندین راهپیمایی و گفت: او را به پیوستن به معترضان هنگامی که او را در دفتر. و اگر او به کنگره در حال حاضر به عنوان انتظار می رود, او گفت که او آماده است به عنوان بخشی از یک جدیدتر و تهاجمی تر از ترقی خواهان. وجود دارد باید حزب چای به سبک آتن به رهبری ترقی خواهان ، “خواهیم دید” او به من گفت.

این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.


ادوارد-اسحاق Dovere: چه پیروزی خود و دیگران به ما بگویید که در مورد که در آن سیاست در این کشور ؟ آیا این فقط یک زن و شوهر از نتایج در میان چند هزار دموکراتیک اولیه رای دهندگان در نیویورک و یا آیا شما فکر می کنم چیز دیگری وجود دارد ؟

جمال کمانگیر: من فکر می کنم وجود دارد چیز دیگری در جریان است. من برای اولین بار نامزد های در حال اجرا در برابر 31-سال تاسیس شرکت های بزرگ, دموکرات, اگر شما خواهد شد. که نشان می دهد یک حسرت و اشتیاق برای تغییر و تازه صداها و ایده های تازه است. مردم شروع به درک که سیستم آنها شکست خورده و مردم شناخته شده اند که برای مدت زمان طولانی این سیستم به آنها شکست خورده است و شکست آنها. و به منظور تغییر سیستم ما نیاز به حق مردم ، حتی تظاهرات و این روند در سراسر کشور آن را یک مثال روشن است که مردم می خواهید چیزی جدید و متفاوت و تازه است و آنها بیمار و خسته است. به اندازه کافی به اندازه کافی و آنها را از خیابان ها و خطر سلامت خود را در طول یک بیماری همه گیر به تقاضای تغییر دهید.

Dovere: این بود که ضربه زدن به همان سرخوردگی با وضعیت موجود به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و یا آن را خاص به سیاست مترقی?

کمانگیر: ما برای اجرای در ارزش های ما ما طبقه کارگر ریشه ها و تجارب و سیاست هایی که اکثریت آمریکایی ها—که آیا آنها شناسایی به عنوان مترقی و یا لیبرال یا نه موافقم و در مورد مراقبت: مراقبت های بهداشتی جهانی به طور کامل بودجه عمومی ما مدارس زیست محیطی عدالت کیفری-عدالت اصلاحات. نظرسنجی پس از نظرسنجی ها نشان می دهد که اکثریت مردم آمریکا در مورد مراقبت از این چیزها. چه متفاوت—متفاوت بین یک کاندیدای مثل من و نامزد مانند مغلوب ساختن پیشی جستن—این است که تجربه من است که ریشه در خدمت در جامعه برای 20 سال گذشته یک جامعه است که عمدتا نادیده گرفته شده و محروم توسط یک نظام سیاسی و اقتصادی که مغلوب ساختن پیشی جستن یک بخش از این دوره از عمر است. به طوری که تفاوت عمده. او به عنوان یک واقعیت-TV ثروتمند مرد سفید پوست در این کشور است. سابقه و هدف من این است: من یک مرد سیاه پوست در آمریکا قربانی خشونت پلیس قربانی نژادپرستی نهادی کار کلاس از طبقه کارگر ریشه. که اتصال به مردم در این منطقه است چه گالوانیزه آنها را به بیرون آمدن در تعداد بسیار زیاد به حمایت از کمپین ما.

Dovere: این موضوع از الیوت انگل اقامت شد یک در این مسابقه به خصوص پس از من گزارش پیدا کردن او را در خانه اش در ایالت مریلند زمانی که او گفت که او در حوادث در منطقه خود. چرا این مهم است ؟

کمانگیر: آنچه شما فقط کشف نشان داد و تایید کرد که او اینجا نیست. هنگامی که شما زندگی می کنند در NYCHA [شهر نیویورک سازمان مسکن] برای مثال و درب خانه خود را شکسته شده است و صندوق های پستی خود را شکسته شده و آسانسور شکسته شده است و به مدت چهار سال و هر زمان که آن را می شود ثابت آن شکسته می شود و شما نمی توانید تعمیر و نگهداری انجام می شود در آپارتمان خود را و شما نمی توانید تازه های مواد غذایی آلی در سوپرمارکت های محلی و مدارس با کمبود بودجه روبرو هستند آن را بدتر می کند که خود را congressperson است نه جسمی زندگی در منطقه و درگیر شدن و اتصال و پیشرو در مسائل است که تاثیر کیفیت زندگی خود را هر روز.

Dovere: چقدر شما فکر می کنم که Black Lives Matter اعتراضات پس از جورج فلوید خود را تغییر نژاد ؟

کمانگیر: من شخصی مشترک داستان پلیس خشونت و آزار و اذیت پلیس در طول مبارزات قبل از این. من 11 ساله که من در ابتدا با عینک پلیس فقط برای اسب-بازی با دوستان و نه در پاسخ به پلیس در راه آنها از من خواست. من پرتاب شد در برابر دیوار, دست به دستبند, من صورت کشیده بر روی زمین تا به حال یک nightstick به پشت من به دلیل این حادثه تنها به اجازه رفتن بدون شارژ—به عنوان یک دختر 11 ساله. وجود دارد چند بار من کشیده بود توسط پلیس دستبند به زندان برده شد تنها به تواند بدون اتهام. این اتفاق حداقل دو یا سه بار در زندگی من است. من شده اند بسیار شفاف با کسانی که همه چیز قبل از جورج فلوید قتل است. پس از قتل من مستقیم به دوربین های تصویری و من گریه من گریه. من فقط می خواهم برای به اشتراک گذاشتن احساسات من در آن لحظه. من تا به حال مردم در یک منطقه به من گفتن شما می دانید چگونه صدای من نیاز شد در حال حاضر بیشتر از همیشه در این لحظه در تاریخ این کشور. من از آنها بدم میاید که آن زمان برای جهان برای دیدن قتل یکی دیگر از سیاه و سفید ،

Dovere: اما تا کنون ما را دیده اند بسیاری از نتایج قابل توجهی اتفاق می افتد و این اعتراضات عمدتا پژمرده. خواهد شما آنها را یک موفقیت است ؟

کمانگیر: من نمی دانم اگر من موافق باشند که ما دیده نمی شود نتایج. یکی می تواند استدلال می کنند که پیروزی ما است. وجود تظاهرات در سراسر این منطقه است. من با حضور بسیاری از کسانی که. و من فرصتی برای صحبت در بسیاری از کسانی که. ما هنوز انتخابات ریاست جمهوری و چگونه می خواهیم به سازماندهی در حمایت از جو بایدن برای کمک به او را انتخاب کنید? و چگونه ما می رویم به در ادامه به سازماندهی برای کار با رئیس جمهور جو بایدن و همچنین نگه داشتن او پاسخگو به آنچه که مردم آمریکا خواستار هستند در این لحظه ؟

Dovere: شما گفتید در اولیه خود را-شب سخنرانی “شما می دانید چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بیشتر از ترس از هر چیز دیگری است ؟ یک مرد سیاه و سفید با قدرت است.” شما چه معنی است ؟

کمانگیر: خوب چرا که او یک نژادپرست و فاشیست و او را بهره مند از سفید برتری تمام عمر خود را. و هنگامی که شما انجام که ایدئولوژی—سفید برتری نه فقط به عنوان رنگ پوست اما به طرز فکر به عنوان ایدئولوژی—زمانی که شما از آن بهره مند شوند شما نمی توانید تحمل یک مرد سیاه و سفید و یا یک فرد از رنگ با قدرت است که ترس به صحبت می کنند تا برای خود صحبت می کنند حقیقت به قدرت, به تعامل در جامعه در راه است که ممکن است تضعیف شود به شما. که آنچه در آن است. و وقتی که من می گویند “مرد سیاه” من همچنین به معنای سیاه و سفید از مردم و مردم از رنگ سفید و متحدان که انجام می شود با نژادپرستی نهادی. قدرت جمعی است که ما دارای چیزی است که رفتن به در نهایت شکست مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو به عنوان یک رئیس جمهور بلکه به عنوان یک ایده—ایده تهمت یا شخص دیگری در آینده همراه در پایان تلاش برای اهرم واقعیت تلویزیون ستاره شدن و ثروت مبتنی بر تقلب در سیستم را به نفع خود در انتخابات ریاست جمهوری.

Dovere: شما همچنین گفت: “این سیستم فاسد است” از آنجا که مردم مانند جف بزوس ایم که افزایش ثروت خود را در حالی که همه گیر اقتصاد را ترک کرده است بسیاری از دیگران نیاز دارند. چه استدلال برای تلاش برای رسیدن به سیستم از طریق کنگره و نه فقط پاره شدن آن را از خارج ؟

کمانگیر: این مورد سیاسی تخیل و چشم انداز محور در آسیب پذیر ترین در جامعه ما است. آن را داخل کردن استراتژی: شما در این سیستم به تغییر سیستم در حالی که همچنین تعامل با کسانی که خارج از این سیستم بیشتر در ریشه های چمن به سادگی سیاست های مناسب و روش های ساخت و حق ائتلاف برای ایجاد تحول و تغییر در کل سیستم. من قصد دارم به نوع congressperson که در آن من قصد دارم به در تظاهرات با مردم, مبارزه برای عدالت و در حال حاضر و نشان دادن آنها را که آنها را به یک جنگنده و یک قهرمان در کنگره با آنها و برای آنها.

Dovere: آیا شما می خواهید برای دیدن ترقی خواهان در کنگره عمل بیشتر شبیه آزادی های پارلمانی است برگزاری سازش? آیا شما به حمایت از خاموش شدن ناگهانی?

کمانگیر: من نمی دانم. که یک پل ما عبور هنگامی که ما وجود دارد درست است ؟ ما را ببینید. چه کسی می داند چه اتفاقي مي افتد ؟ اما در شرایط روز به روز کار با همکاران من که کار می کنند. کار است و گفت و گو است. کار گوش دادن است. کار یادگیری است. این کار ریشه در ارزش های ما و نیازهای ما به شمار می رود. و در حال حاضر ما باید یک سیستم است که کار نمی کند برای اکثریت این کشور و این کشور آن را می داند.

Dovere: مختلف چگونه انجام شما فکر می کنم که حزب دموکرات است از آنچه در جو بایدن فکر می کند آن را به عنوان ؟

کمانگیر: من نمی دانم. کشور ما بهترین زمانی است که هر فرد در این کشور احساس می کند با ارزش است و ما بخشی از دموکراسی است. و حزب دموکرات—که جوهر از آنچه که حزب دموکرات باید باشد. که حزب دموکرات FDR, LBJ شما می دانید واقعا مبارزه برای طبقه کارگر و فقیر و واقعا در تلاش برای حرکت حقوق مدنی و حقوق بشر و حقوق اقتصادی رو به جلو است. من فکر می کنم وجود دارد جنبه های این حزب که خود را از دست داده و در حال حاضر ما باید منافع شرکت های بزرگ که در حال دیکته چگونه سیاستمداران قرار دارند رفتار کنند.

Dovere: شما برنده اصلی در برابر یک وقت در یک منطقه که در آن دموکرات نامزد خاصی را به نفع خود—که به معنی آن را شش ماه از منطقه که توسط یک فرد که فقط از دست داده است. آنچه شما می خواهید برای انجام با آن ؟

کمانگیر: برای من که شش ماه از ایجاد روابط در منطقه و ایجاد ائتلاف در منطقه و ایجاد منطقه ما یک صدای قوی برای دموکراسی نژادی و عدالت اقتصادی و نشاط بخشی, صدای کسانی که در طبقه کارگر و فقیر.

Dovere: شما در حال رفتن به قرار دادن در یک نرم افزار برای عضویت در تیم ملی?

کمانگیر: کاملا. من قصد دارم به آن را حق دور.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme