جیمز دولان و چارلز اوکلی دستور داد برای حضور در میانجیگری در تلاش برای اسکواش نیکز طرح دعوی در دادگاه

جیمز دولان و چارلز اوکلی دستور داده شده است به این صحبت.

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر در برنامه ریزی یک کنفرانس تلفنی بین طرف متخاصم در مارس 31, نیاز است که هرگاه و الکی با حضور وکلای آنها. که کشف ورزشی قانونی دانیل تحلیلگر خوب و تایید شده توسط منابع, آخرین سند به ظهور از Oakley مدنی طرح دعوی در دادگاه در برابر مالک نیکز.

آن را می گوید که سه ساعت باید اختصاص داده شده برای میانجیگری و تاریخ نشان می دهد آن را شامل برخی از unpleasantries.

Oakley شکایت کرد دولان افترا حمله و ضرب و حبس نادرست و پس از او بازداشت و ممنوع از گاز خردل در سال 2017. منهتن قاضی رد دعوی در دادگاه در ماه گذشته و باغ تمدید یک شاخه زیتون با انتشار بیانیه ای به پایان رسید که “شاید وجود دارد می تواند صلح بین ما است.” دولان همچنین استخدام یک نام تجاری مشاور استیو Stoute که علنا ابراز تمایل به دوباره الکی با نیکز.

اما الکی به دادگاه تجدید نظر تصمیم قاضی در طرح دعوی در دادگاه — که منجر به این آخرین حکم دادگاه برای میانجیگری — و نه حمایت از انتقاد Dolan. طولانی نیست پس از اسپایک لی که با استدلال به باغ امنیت و گفت که او مورد آزار و اذیت Dolan, Oakley گفت: این سازمان اجرا شده است “مانند یک مزرعه است.”

قبلی میانجیگری تلاش شکست خورده است. طولانی نیست پس الکی را تخلیه و دستگیری NBA کمیسر آدم نقره تسهیل نشسته بین دو طرف با اورلئانز صاحب Michael Jordan پیوستن از طریق تلفن. اردن نزدیک است با Oakley و بدیهی است که با نفوذ ، که در آن نقطه دولان بود insinuated Oakley شد الکلی در یک مصاحبه رادیویی.

نقره به سرعت منتشر شد بیانیه ای پس از نشست این ادعا که “هر دو آقای اوکلی و آقای دولان شد شرمندگی در مورد این حادثه و پس از آن نظرات است.”

اما Oakley گفت: روزانه اخبار به تازگی او موافق نیست که با احساسات و ترک جلسه تحت این تصور که هرگاه ممکن است عذرخواهی به طرفداران و الکی به طور مستقیم. که هرگز اتفاق افتاده است.

“(نقره ای) منتشر شد بیانیه بدون من دانستن در مورد آن” Oakley گفت. “ما ملاقات کرد. و ما نمی رسیدن به یک نتیجه گیری. او گفت: “من قصد دارم به تماس شما بعد از آن و صحبت کنید.’ من رفت و برگشت به هتل و خوابش برد. آنها به نام من حدود 10 بار اما من خوابیده بود. و آنها هنوز هم منتشر کرد.”

هفته آینده به آنها خواهیم در مورد آن صحبت دوباره.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>