جیمز جانسون توقیف نقش رهبری پس از تجارت به جوان تیمبرولوز

مینیاپولیس—وجود دارد بسیار به بحث در مورد در مورد نوشتن برای طرفداران برای تشویق در مورد که در آن تقریبا رفت خسته شده اید.

پس از همه, در یک خط کوس حمله انفجاری بود که تیمبرولوز پیروزی شنبه در هدف قرار دادن مرکز شما تا به حال بهترین از قدیم و جدید. حرفه شب برای اردن مک لافلین, Karl-آنتونی شهرها یکی کمک به دور از یک سه گانه-دو ملک Beasley تیر چراغ.

اما پس از آن زمین: James Johnson.

جانسون که نوبت 33 on Feb. 20 است که به راحتی قدیمی ترین عضو جدید-نگاه گرگ. او یکی از کشت و چهره های جدید خود را اولین شنبه پس از او به دست آورد از میامی به عنوان بخشی از یک چند تیم تجارت که فرستاده Gorgui Dieng به ممفیس.

“این عجیب و غریب بود به نام ‘OG,'” جانسون گفت: بعد از بازی. “ما در رختکن (میامی) بود که U. D.”

U. D. همانطور که در 39 ساله udonis haslem Haslem.

در اولین بازی خود را در یک گرگ یونیفرم, Johnson — شش پا-هفت 240-کوبنده به عنوان راحت در یک مخلوط هنرهای رزمی جلسه به عنوان او در یک زمین بسکتبال — 15 به ثمر رساند امتیاز, آمار شش نفر از نه عکس (از جمله دو از سه و سه اشاره گر) با سه ریباند و پنج پاس گل و دو دزد و یک بلوک در 142-115 تار و مار کلیپرز.

ظاهرا یک قدرت رو به جلو او ارقام به عقب به تازگی به دست آورد استارت جوانچو Hernangomez — Johnson خواسته شده بود برای رسیدگی اولیه ball-handling برای دومین واحد با مک لافلین شروع در محل مجروح d’angelo راسل.

“من عاشق آنچه که او” گرگ مربی Ryan ساندرز گفت. “او در بازی با جارت (کالور), Jaylen نوول و Naz (رید) که همه بازیکنان بسیار خوب است اما همچنین بازیکنان جوان. و من عاشق اعتماد به نفس او القا در آن بچه ها. او مرد دیگری در من هیجان زده در مورد حق در حال حاضر.”

برای همه که جانسون هم کمی بیشتر. او در کلمات خود “بیش از برقراری ارتباط” در دادگاه. بر روی نیمکت او بود صحبت کردن به بازیکنان جوان با یک گروه پشتیبانی.

اینها همه چیز مهتر از اعضای تیم را مجبور به انجام و جانسون نمی توانید صبر کنید. حرکت خود را به مینه سوتا ممکن است تا به حال به انجام بسیاری با حقوق و دستمزد کلاه نگرانی به عنوان مبادله برای Dieng بود نزدیک مطابقت از نظر حقوق و دستمزد و شرایط (جانسون دارای 16 میلیون دلار آمریکا گزینه بازیکن برای فصل آینده آخرین سال خود را معامله). اما او می بیند یک فرصت در مینه سوتا به هر دو بازی و یک مربی.

“این جدید نیست” گفت: جانسون 16 انتخاب در سال 2009 پیش نویس از خواب بیدار جنگل که در حال حاضر برای شش تیم NBA — از جمله تورنتو رپتورز دوشنبه شب حریف. “من messed تا با آن نقش قبل و من خوشحال به فرصت دیگری در آن است.”

جانسون با اشاره به زمان او را به عنوان کاپیتان در میامی است که در ذهن او نبود در اکسل. برای مطمئن شود, جانسون است که یک کاپیتان در اینجا, اما او یک جانباز با سالها تجربه. و در NBA جوانترین تیم است که مهم است.

“فقط کمک به,” او گفت:. “کمک مربی, شما می دانید آنچه که من می دانم. نه کمک مربی و مربی اما کمک مربی در اتاق قفل است. کمک مربی تیم چهارم. سعی کنید برای ساخت … من نمی خواهم بگویم عادات. بچه ها اینجا مثل کت, آنها در حال حاضر چیزی. اما فقط به آن اضافه کنید. اجازه دهید او را می دانم که ما باید خود را به عقب. این بازی یکی برای ما است.”

اینها چیزهایی جانسون گفت: او آموخته از Haslem چیزهایی که او امیدوار است به تصویب. در یک تیم است که فاقد ارتباطات در پایان دفاعی این می تواند یک برکت و رحمت است. به عنوان جانسون گفت: این گروه نمی خواهد که لوکس از یک اردوگاه آموزشی به ساخت شیمی.

خود را همه کاره می تواند یک دارایی بزرگ بیش از حد. گرگ جمهور بسکتبال عملیات Gersson Rosas گفت جانسون حتی می تواند برخی از مرکز. او با بازی نقطه به جلو در شنبه اولین.

“فقط یک مقدار زیادی از اعتماد بسیاری از مسئولیت” جانسون گفت. “ما نگه داشته ما گردش پایین (12). ما انجام یک کار بزرگ در حال حرکت توپ بدون چرخش آن را بیش از و آن را منجر به بسیاری از threes و چیزهایی مانند آن.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

به عنوان جانسون گفت: این فقط یک بازی است اما او دوست داشت در این تیم انرژی است.

“فقط پور خود را به تیم” او گفت:. “خوشحال می شود با فرد دیگری موفقیت و چیزهای خوب اتفاق می افتد در زمین بسکتبال.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>