دالاس—در برخی از راه, Jason Spezza ارقام چهارشنبه شب بازگشت به دالاس که در آن او پنج فصل به فصل قبل از پیوستن به افرا برگها در حال رفتن به یک مقدار زیادی آسان تر از اولیه خود را بازگشت به اتاوا که در آن او خود را صرف 11.

“رفتن به اتاوا اولین بار وجود دارد بسیاری از ناآرامی” 36 ساله رو به جلو گفت. “من می خواهم وجود دارد برای مدت زمان طولانی بود و واقعا احساسی متصل به شهر و تیم. پس از بازگشت متفاوت بود.

“این است که بیشتر … من به دنبال به جلو به دیدن مردم. من تا به حال زمان زیادی را در دالاس.”

Spezza شد آخرین برگ به آدرس رسانه ها پس از تمرین روز سه شنبه. همیشه خوب حرف مفت زن و reminiscer, Spezza نمی خواهد فاش کردن آنچه که برنامه های خود را برای شب قبل از بازی بودند دیگر از ابتلا تا با برخی از “هم تیمی ها و دوستان است. هیچ چیز ویژه ای است.”

اما او خاطرات خوشی از وقت خود را با ستاره ها ذکر جلو جیمی بن و جنرال موتورز جیم Nill به عنوان برخی از مورد علاقه مردم است.

“این واقعا سرد, ورزش, شهرستان,” Spezza گفت. “من یک کابوی فن قبل از من رفت و به دالاس و قادر به اطراف که کابوی تب باحاله. روزانه ورزش صحبت کردن کابوی من زیاده روی در بسیار کمی. پس از آن یک مکان سرگرم کننده را به بازی.”

وقت خود را در دالاس نیست همیشه هموار. Spezza آغاز شده به عنوان تیم شماره 1 مرکز و به پایان رسید تا در خط چهارم. که یک محصول از مسن تر و متفاوت مربیگری فلسفه در طول سال.

این بود که من در زندگی حرفه ای من,” او گفت:. “زمانی که من به دالاس, ما یک تیم به دنبال ایجاد یک مرحله … (ستاره ها) تا به حال هر گونه حذفی موفقیت است. آنها در تلاش برای ساخت یک تیم برای یک شانس برای برنده شدن و ما انجام دادیم. ما برنده کنفرانس غرب در این فصل به طور منظم. ما رفت و به دور دوم (آخر بهار) و ما تا به حال احتمالا دو خوب به نظر می رسد داشتن یک فرصت خوب را به نفع خود.”

ستاره ها در زمان St. Louis Blues به دو وقت اضافه در 7 بازی از دور دوم قبل از از دست دادن به نهایی جام استنلی برندگان. بن شال را در دوم اضافه کاری رد شد, توسط, اینچ, با, بلوز, دروازه بان اردن Binnington. آن را از دست دادن که هنوز هم نیش.

“همانطور که شما متوجه وجود دارد کمتر و کمتر شانس را به نفع خود به طوری که آنها با شما چوب کمی بیشتر گفت:” Spezza که سناتورها از دست استنلی جام در سال 2007 به آناهایم. “هنگامی که شما در حال 25 شما فکر می کنم که شما میخوای باید یک کرک هر yea. و هنگامی که شما در حال 36, شما متوجه است که شانس تبدیل شدن به چند و دور بین بله آنها نیش کمی بیشتر است.”

که ما به ارمغان می آورد به تورنتو که او معتقد است شانس خود را برای برنده جام استنلی با وجود اینکه در خارج از یک نقطه حذفی در حال حاضر.

“ما در یک نقطه” Spezza گفت. “ما در یک موقعیت که در آن ما بازی خوب هاکی پس از شلدون (Keefe) آمده است به مربی تیم. ما تا به حال یک دست انداز در جاده ها است. من فکر می کنم بهتر است تا از طریق آن در حال حاضر از آن است که به رفتن را از طریق که در ماه آوریل است.”

Spezza شروع در تورنتو بود سنگی با شرکت اخراج مربی مایک Babcock خاراندن او را به خانه باز کن. اما او پاهای خود را زیر او را در حال حاضر است و ارزش مشارکت کننده که می توانید بالا یا پایین صف در جناح و یا در مرکز. او گل خود را هدف هفتم از فصل در برگ’ 5-2 برنده بیش از نشویل در روز دوشنبه. او تا به حال هشت در هر یک از دو بازی گذشته خود را فصل به فصل در دالاس.

“من بازی در یک مکان واقعا خوب,” او گفت:. “(Keefe) انجام داده است یک کار خوب از من گفتن چه نقش من است. من فقط در تلاش برای اجرای آن و تیز ماندن در بازی. گاهی اوقات من بیشتر بازی گاهی اوقات من بازی کمتر. مهم است که همه کاره و کمک به تیم انجام شده که در راه است.

“انتظارات ؟ من مطمئن هستم که آنچه که آنها در آینده است. من فقط می دانستم که من می تواند در نقش های مختلف و آماده برای هر چیزی.”

Spezza کمک بیش از فقط یخ زمان Keefe گفت.

“(آن را) ارزش داشتن کسی که بر روی نیمکت خود را اول از همه فقط به صحبت می کنند به تیم خود اعتماد به نفس به آوازی و بحث و … و سپس او را کمک کرده و برای ما به عنوان یک بازیکن به عنوان به خوبی. ما تا به حال صدمات و ما تا به حال به او حرکت می کند و حرکت آنها را در اطراف صف و او را در برخورد با آن است. او به ما کمک کرد تا در بازی قدرت. او شده است یک سرویس بازیکن برای ما در بسیاری از راه.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

وجود دارد ممکن است بیشتر دوست داشتنی بازیکن در هاکی از Spezza در بخشی به دلیل او می داند که چگونه برای درمان مردم است.

“این فقط مهم برای درمان مردم به عنوان افراد” او گفت:. “این همیشه چیزی است که من آگاه بوده است ، من می توانم به آن را با عکس, گاهی, اما من فکر می کنم وجود یک عنصر انسانی به آن بیش از حد. من درک می کنم که آن دسته از بچه ها کار بسیار سخت, آنها, سفر آنها از طریق خرد کردن. و من با احترام به آن. معمولا آن دسته از بچه ها بازی را دوست دارم. به همین دلیل آنها در حال انجام آن است. بنابراین شما سعی می کنید برای داشتن یک رابطه خوب است.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

نرم افزار گرامرلی