جی Bouwmeester هشدار پس از سقوط بر روی نیمکت, بلوز-اردک بازی به تعویق افتاد

آناهایم, کالیفرنیا.—St. Louis defenceman جی Bouwmeester سقوط بر روی نیمکت در طول یک استراحت در بازی در اولین دوره باعث بلوز و Anaheim Ducks برای به تعویق انداختن بازی خود را سه شنبه شب.

Bouwmeester به نظر می رسد باید بیدار و هوشیار بود که به او منتقل شده و از عرصه به بیمارستان.

هم تیمی های وینس دان و الکس Pietrangelo بلافاصله به نام برای کمک های پزشکی پس از Bouwmeester کاهش یافت با بیش از 7:50 چپ در دوره اول. پس از چند دقیقه Bouwmeester گرفته شده را بر روی یک برانکارد را از طریق یک تونل در کنار بلوز نیمکت.

Bouwmeester به نظر می رسد به گرفتن یک نوشیدنی از آب هنگامی که او به آرامی شروع به سقوط. اورژانس و پرسنل پزشکی با عجله به نیمکت.

Bouwmeester پدر بود در این بازی به عنوان بخشی از تیم سالانه پدران سفر.

اردک و بلوز بازیکنان جمع آوری شده برای دیدن آنچه اشتباه بود قبل از Bouwmeester شد دور گرفته شده است. هر دو تیم پس از آن رفت و خود را به اتاق پانسمان و بازی بود به نام خاموش چند دقیقه بعد بسته 1-1.

Blues and Ducks players react while medical staff assist St. Louis defenceman Jay Bouwmeester, who collapsed at the Blues bench during the first period of Tuesday night’s game in Anaheim.

بازیکنان از هر دو تیم برای ملاقات و آغوش و به خوبی خواسته های پس از تغییر از دنده خود را. این بازی ساخته خواهد شد تا در تاریخ بعد.

36 سال Bouwmeester است در 17 فصل NHL و شناخته شده برای خود را قوی اسکیت و مطبوع است. او کمک کرد که تیمش برنده جام استنلی در فصل گذشته و برنده مدال طلای المپیک با کانادا در سال 2014.

Bouwmeester بود اسکیت در 57 بازی این فصل 1,241 سنت از NHL حرفه ای. او skated 1:20 در آخرین شیفت قبل از سقوط و وارد 5:34 یخ زمان در بازی است.

بلوز در ماه آوریل امضا کهنه defenceman به یک سال $3.25 میلیون (ایالات متحده) معامله برای این فصل است.

Bouwmeester برگزار شد یکی از طولانی ترین مرد آهنین رگه در تاریخ NHL — 737 متوالی فصل به طور منظم بازی های انجام شده — تا پایین بدن آسیب در سال 2014. او در زمان از دست رفته در 2015-16 با یک ضربه مغزی و لگن آسیب دیدگی خود را به پایان رسید 2017-18 فصل است. او با بازی اما چهار بازی سال گذشته نیست و از دست رفته یک بازی در این فصل است.

آخرین بازیکن را به سقوط در یک NHL نیمکت بود دالاس جلو غنی Peverley در سال 2014. Peverley بود ضربان قلب نامنظم و سریع واکنش مقامات اورژانس مطمئن ساخته شده او خوب بود.

NHL دارای صفحات اضطراری استانداردهای پزشکی که طلسم کردن در جزئیات خاص که حداقل دو پزشک باید در حضور و غیاب برای هر بازی یک در 50 فوت از نیمکت است. ضفبرلترس که وقتی دیترویت Jiri فیشر فرو ریخت و در سال 2005 نیز باید در دسترس همراه با یک اتاق تریاژ و آمبولانس.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>