جو بایدن دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید به دلایل نگران

Image may contain Human Person Crowd Audience and Speech
روز سه شنبه جو بایدن نیست فقط برنده میشیگان: او اسیر رای کافی از سفید طبقه کارگر رای دهندگان به انجام همه از دولت هشتاد و سه شهرستان.عکاسی توسط برایان Cahn / ZUMA

هنگامی که جو بایدن وارد دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در بهار گذشته او را به جلو ساده مورد که چرا او می تواند بهترین انتخاب برای حزب. علاوه بر به دست آوردن حمایت از حزب دموکرات پایه که متشکل از اقلیت رای دهندگان و بسیار تحصیل کرده سفیده بایدن استدلال کرد که او می تواند برنده بیش از طبقه کارگر آمریکایی ها به خصوص در شهرک صنعتی میانه که رای برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. ظاهر می شود قبل از اینکه جمعیت از Teamsters و آتش نشانان در پیتسبورگ بایدن گفت: “اگر من رفتن به قادر به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 آن را به اتفاق می افتد در اینجا.”

نتایج از سه شنبه اولیه در میشیگان ایالتی است که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده در سال 2016 انتخابات یازده هزار رای ارائه شواهد قوی ترین و در عین حال که بایدن در انتخابات استراتژی ممکن است یکی از قابل دوام. در حال حاضر با داشتن گل های مهم و اصلی پیروزی در کارولینای جنوبی و دیگر ایالت های جنوبی که در آن رای دهندگان سیاه شکل بزرگترین بخش از رای دهندگان دموکرات سابق معاون رئیس جمهور را شکست داد برنی ساندرز توسط یک شانزده نقطه حاشیه در میشیگان که در آن با توجه به خروج نظرسنجی سفیده بدون مدرک دانشگاهی شد بزرگترین تک رای دادن بلوک.

در سال 2016 میشیگان اولیه ساندرز شکست هیلاری کلینتون دقت. یک عنصر کلیدی از پیروزی خود را به عنوان توسط اثبات خروج نظرسنجی انجام شده در آن زمان بود که او پنجاه و هفت درصد از سفید غیر کالج, رای به کلینتون چهل و دو درصد است. ساندرز پوپولیستی پیام روشنی طنین انداز با طبقه کارگر دموکرات ها در میشیگان—و در نگاه به گذشته کلینتون ضعف در این جمعیتی augured بد برای انتخابات عمومی.

در روز سه شنبه بایدن نیست فقط برنده میشیگان: او انجام همه آن هشتاد و سه شهرستان از جمله بسیاری از مناطق روستایی هستند. او را دستگیر پنجاه درصد از سفید بدون رای کالج, با توجه به انتخابات در حالی که ساندرز کردم فقط چهل و سه درصد است. نیز وجود دارد چیزی است که از یک شکاف جنسیتی. در میان زنان سفید بدون مدرک دانشگاهی بایدن کردم پنجاه و پنج درصد از رای; ساندرز کردم چهل و دو درصد است. در میان مردان سفید پوست که اصلا مدرک دانشگاهی بایدن گره خورده است ساندرز در چهل و چهار درصد است. اما در هر دو مورد او بطور قابل توجهی بهتر از کلینتون در سال 2016.

البته شما نمی توانید به طور مستقیم ترجمه نتایج مقدماتی حزب دموکرات برای انتخابات پارلمانی که در آن رای گیری استخر بسیار بزرگ تر و محافظه کارانه تر است. در سال 2016 حدود 4.8 میلیون نفر رای دادند و در انتخابات عمومی در میشیگان در مقایسه با 1.2 میلیون که رای دموکراتیک اولیه. اما شما نمی تواند چشم پوشی از نتایج اولیه انتخابات ، “شما باید مراقب باشید در مورد سیگنال-به-نویز اما قطعا وجود دارد برخی از سیگنال وجود دارد” روی Teixeira, یک عضو ارشد در مرکز آمریکا و متخصص در انتخاباتی جمعیت به من گفت در روز چهارشنبه. “به نظر می رسد به تناسب گزاره که بایدن قرار دادن به جلو است. اگر من بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین من می خواهم یک کمی نگران است.”

که ممکن است گرفتن. در تحلیل های اخیر چه آن را برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2020 Teixeira و همکار جان Halpin اشاره کرد که در ماه نوامبر سال 2016 سفیده بدون مدرک دانشگاهی ساخته شده و تا حدود چهل و چهار درصد از رای دهندگان ساخت آنها بزرگترین گروه واحد و مغلوب ساختن پیشی جستن در انجام آنها بیشتر از بیست امتیاز. در سال 2020 مغلوب ساختن پیشی جستن است یک بار دیگر پایگاه مبارزات انتخاباتی خود در توسل به این رای دهندگان و بیشتر از آنها به نوبه خود. خبر خوب برای دموکرات ها—و نکته نگران کننده برای رئیس جمهور این است که آنها لازم نیست برای از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن مزیت با طبقه کارگر رای دهندگان خواهد بود که یک کار بزرگ است. با توجه به دموکراتها استفاده در دیگر جمعیت صرفا محدود مغلوب ساختن پیشی جستن از استفاده با آن گروه به سطوح قابل کنترل می تواند به اندازه کافی برای حمل بایدن به کاخ سفید است.

را میشیگان دوباره. در سال 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن بسیار باریک و پیروزی وجود دارد متکی در حاشیه بیست و یک امتیاز در میان سفید پوستان بدون مدرک دانشگاهی. (او پنجاه و هفت درصد و کلینتون کردم سی و شش درصد است.) در تجزیه و تحلیل آنها Teixeira و Halpin نشان می دهد که اگر بایدن می تواند تکرار باراک اوباما عملکرد در سال 2012 و کاهش این حاشیه به ده امتیاز آن کمک خواهد کرد برای افزایش خود را بیش از همه رای در کشور پنج درصد است. که تقریبا تضمین بایدن شانزده رای در کالج انتخاباتی است.

“همان تحلیل امر با سطوح مختلف از دشواری به پنسیلوانیا و ویسکانسین” Teixeira به من گفت. در پنسیلوانیا که برگ برنده برنده با چهل و چهار هزار رای در سال 2016 سفید, غیر کالج رای دهندگان ساخته شده تا پنجاه و یک درصد از رای دهندگان و تهمت انجام آنها توسط سی امتیاز. با توجه به Teixeira و Halpin مطالعه اگر بایدن می تواند به کاهش این حاشیه حتی پنج امتیاز آن “را از دموکرات ها در چند نقطه کوسن در دولت است.” در ویسکانسین که برگ برنده برنده با بیست و سه هزار رای سفیده بدون مدرک دانشگاهی تشکیل شده و حتی سهم بیشتری از نوامبر سال 2016 رای دهندگان—پنجاه و هشت درصد و مغلوب ساختن پیشی جستن حاشیه بود و هجده امتیاز.

البته به دست آوردن حمایت بیشتر در میان سفید طبقه کارگر رای دهندگان تنها بخشی از 2020 معادله برای دموکرات ها. فقط به عنوان مهم است تقویت مشارکت مردم در جوامع اقلیت و فشار دادن صفحه اصلی مزیت در حومه حوزه است که این حزب می برد در سال 2018 midterms. برنده استراتژی نیاز به دو بخش: enthusing و تبدیل کردن اوباما ائتلاف در حالی که به حداقل رساندن مغلوب ساختن پیشی جستن از مزیت های مورد علاقه خود را جمعیتی.

از نظر دموکرات-متمایل به گروه های هم وجود دارد برخی از نشانه های دلگرم کننده برای بایدن. در کارولینای جنوبی و کشورهای دیگر در سراسر جنوب او را به خود جلب کرده یک معامله بزرگ از حمایت از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی. (در جوامع اسپانیایی زبان که در آن ساندرز اجرا شده است به شدت بایدن نیاز به بهبود عملکرد خود را.) در بسیاری از مناطق حومه بیش از حد معاون سابق رئیس جمهور به خوبی انجام می شود. در میسوری روز سه شنبه او بیش از شصت درصد از آرا را در حومه بخش هایی از شهرستان جکسون در اطراف شهر کانزاس و آن را یک داستان مشابه در مناطق اطراف St. Louis. در میشیگان Macomb County یک بار شناخته شده به عنوان خانه “ریگان دموکرات” او به پایان رسید پیش از ساندرز در حدود هفده امتیاز در همسایه Oakland County, پیروزی خود را در حاشیه بود و تقریبا بیست و سه نقطه. هر دو این نتایج نشان داده یک بهبود بزرگ در کلینتون عملکرد در سال 2016.

به تکرار این تنها یک اولیه انتخابات. وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن تا نوامبر 3rd. مشروع وجود دارد نگرانی در مورد بایدن ظرفیت برای حفظ یک مبارزه طولانی و او نیاز به آوردن ساندرز حامیان در هیئت مدیره. به انتخابات نزدیک تر می شود تهمت و متحدان خود را بمباران خواهد کرد رای دهندگان با حمله شخصی و دروغ. هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. اما حداقل در روز سه شنبه به عنوان کیت Bedingfield معاون مدیر بایدن کمپین با اشاره به MSNBC “جو بایدن موفق به کسب رای ما باید برای پیروزی به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>