جو بایدن مبارزات در نیوهمپشایر

بایدن زمانی در نظر گرفته شده به احتمال زیاد نامزد به ظهور از مقدماتی نیوهمپشایر به عنوان presumptive نامزد; در

توسط NEWS-SINGLE در 22 بهمن 1398
Joe Biden pauses while giving a speech.
بایدن زمانی در نظر گرفته شده به احتمال زیاد نامزد به ظهور از مقدماتی نیوهمپشایر به عنوان presumptive نامزد; در عوض یک سوم از این ایالت به احتمال زیاد رای دهندگان بلاتکلیف باقی می ماند.عکس های دیوید Degner / نیویورک تایمز / Redux

پس از ناامید کننده چهارم-پایان محل در آیووا جو بایدن در تلاش است در نیوهمپشایر. او در رای گیری بسته سوم در دولت ده امتیاز پشت پیت Buttigieg و نزدیک به بیست امتیاز پشت سر رهبر برنی ساندرز. در میان نامزدها در مسابقه بایدن از حداقل مقدار از پول است. روز جمعه بار گزارش داد که مبارزات انتخاباتی خود را به حال خورند رهبری آن در بخش با توجه به "داخلی نسل تنش است." روز شنبه در غرفه در مک اینتایر-شاهین شام اولیه-فصل ویترین میزبانی نیوهمپشایر حزب دموکرات بایدن به حال یکی از کوچکترین نیروها از هواداران است. برت وایس متوسط دموکرات است که پشتوانه ctq به من گفت: "من مانند جو بایدن فقط خوب است. اما من فکر می کنم او را آسیب پذیر است."

نیوهمپشایر اولیه به طور سنتی تنگ این زمینه به متوسط پیشتاز و مترقی شورشیان. ساندرز که ضرب و شتم هیلاری کلینتون در اینجا در سال 2016 باقی مانده ضد استقرار نامزد شده است. بایدن با به رسمیت شناختن نام یک رزومه و پیوند های عمیق به رهبری این حزب بود همیشه نامزد به احتمال زیاد برای ظهور به عنوان presumptive نامزد در سال 2020 است. در عوض در حدود یک سوم از نیوهمپشایر به احتمال زیاد رای دهندگان بلاتکلیف باقی می ماند. برای بسیاری از دولت حزب فعال ترین اعضای عدم روشن جایگزین برای ساندرز مستقل در سنا و خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی عمیقا نگران کننده است. "هر کس همان چیزی که گفت" جو Keefe که ریاست نیوهمپشایر حزب دموکرات در اواسط دهه نود به من گفت. "کسی رو برای اولین بار از ضرب و شتم برنی قبل از اینکه ما به ضرب و شتم دونالد."

روز یکشنبه بایدن برگزار شد get-out-the-رای رالی در یک چوب panelled سالن در Ashworth توسط دریا, اب و هوای beachside در هتل همپتون. بایدن عینک نیروی دریایی جارچی با برنجی براق دکمه بیش از یک seersucker پیراهن آبی و شلوار. آن روشن شده است پس از شروع مبارزات انتخاباتی است که او تا حدودی نامشخص در مقابل جمعیت. آنچه تعجب آور است این است که او بعد فورا رفت واز هر بهتر است. برای امتداد طولانی او آدرس عملیاتی مونتاژ پشت سر او—در همپتون وجود دارد یک نیم دوجین "آتش نشانان برای بایدن"—و نه مخاطب. او اغلب با ارائه نتیجه گیری افکار در یک شیوه ای است که برای تلفن های موبایل مانند او را در حال انتقال به یک ایده جدید است. زمانی که جمعیت ثبت یک پاسخ عاطفی او گاهی اوقات اشیاء: "نه جدی میگم!" زمانی که او می شود یک خنده او yells "من شوخی نیست!"

در همپتون او به ارمغان آورد تا خشونت علیه زنان عمل می کنند. اندازه گیری که بایدن معرفی به عنوان سناتور در سال 1990 و بیل کلینتون امضا و به قانون چهار سال بعد است کمک به کاهش خشونت خانگی در آمریکا توسط شصت و چهار درصد است. اما پس از نه ماه در مبارزات انتخاباتی بایدن هنوز هم در بر داشت یک راه برای برقراری ارتباط اهمیت آن است. "همه شما می دانید آنچه در عبارت "قاعده" به معنای" او پرسید جمعیت است. بیان سرچشمه در قانون رایج انگلیسی گفت: زمانی که "همسر شما بود و اموال شخصی و اموال. درست مثل یک سگ. درست مثل یک گاو است. درست مثل خوک. درست مثل در حیوانات مزرعه. برای واقعی است. و شما می توانید از سرزنش همسر خود است. اما بسیاری از زنان در حال مرگ بودند در دست شوهر خود و ضرب و شتم آنها را که قانون رایج انگلیسی در اواخر سیزده صدها نفر—سیزده نود و من نمی دانم دقیق سال سیزده نود و یا چیزی شبیه به آن—تغییر قانون و در آن گفت: "شما دیگر نمی توانید ضرب و شتم همسر خود را با یک میله ضخیم تر از دور از انگشت شست خود را.' اما شما می توانید او را ضرب و شتم تا زمانی که میله نبود ضخیم تر از دور از انگشت شست خود را. ما یک مشکل جدی فرهنگی, اما ما می توانیم آن را تغییر دهید. به همین دلیل من نوشت: این قانون است."

تعدادی از بایدن حامیان پیش بینی کرد که او نمی خواهد انجام به خوبی در اولیه در روز سه شنبه. در بایدن رویداد در شنبه ویلبر Glahn برجسته منچستر مبتنی بر litigator زمان به من گفت که ساندرز و الیزابت وارن به عنوان سناتور از کشورهای همسایه را "بزرگ پا." ند هلمز یکی دیگر از سابق دولت صندلی به من یادآوری است که نیوهمپشایر نتایج را منعکس نمی بایدن توانایی جذب رای دهندگان از رنگ. "ما باید به بیرون رفتن به نوادا که در آن ما در نهایت یک جمعیت بزرگ لاتین," هلمز گفت. "و سپس ما را به کارولینای جنوبی با جمعیت آمریکایی های آفریقایی تبار."

شایع ترین استدلال برای بایدن بود که او بهترین است به ضرب و شتم قرار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. "من فقط نمی خواهید برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب بر گردیم در," اریک کوچک بازنشسته شهر مدیر از سیبروک به من گفت. "من فکر می کنم بایدن یک متوسط و برنی و وارن نمی خواهید به آن را دریافت. آنها بیش از حد سوسیالیستی است." اما در نیوهمپشایر بایدن به نظر می رسد قادر به outmaneuver حتی کمتر تاسیس متوسط نامزدها. Buttigieg به نظر می رسد به طور کامل از دسترس; بوستون گلوب/بازرگانی Suffolk دانشگاه نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه نشان داد که Klobuchar ممکن است پیشی گیرد و بایدن به عنوان به خوبی. در چه نقطه را حس غیر قابل اجتناب در نهایت می پوشند ؟ مارتا فولر کلارک یک سناتور و یک معاون رئیس دولت به من گفت که بایدن "نیاز به نشان می دهد به یک سطح بسیار قوی پشتیبانی اینجا را در نیوهمپشایر. من فکر نمی کنم او را به نفع خود در نیوهمپشایر اما من فکر می کنم او به شما می دانید, ترمیم زخم است که او در آیووا."

این استدلال برای بایدن, جو Keefe سابق رئیس دولت گفته است که "ما نیاز به یک نامزد که می تواند به جذب رای دهندگان مستقل و حتی جذب برخی از درصد کمی از رای دهندگان جمهوری خواه که فقط دفع این فاسد ریاست جمهوری است." اما آن را نه در همه واضح است که بایدن توانایی مهر و موم خود را پشتیبانی می کند. جی مک کارتی است که خود شاغل در صنعت ساخت و ساز با حضور در این رویداد در همپتون. او عینک سبز پیراهن فلانل بیش از یک maroon یقه اسکی و نمک و فلفل به موهای پشت slicked با ژل. او یک دموکرات در جوانان خود را, اما روشن احزاب در اطراف این زمان است که ریگان در حال اجرا برای رئيس جمهور. مراقبت از سلامت یک مسئله مهم برای او. "بهترین کاری که به اتفاق می افتد به من تبدیل شد شصت و پنج—Medicare," او گفت:.

در سال 2016 اولیه مک کارتی رای برای جب بوش است. "من برای مغلوب ساختن پیشی جستن در همه," او گفت:. "من بیشتر از یک کشاکش و او بیش از حد دیوانه است." اما در انتخابات عمومی او رفت و با مغلوب ساختن پیشی جستن. او مالیات ها را افزایش داده اند تحت دولت فعلی, اما خسته نمی کند او را. "من خوش شانس" مک کارتی گفت. "من فکر می کنم او برای کمک به کاهش درآمد مردم است." او همچنین فکر کردم که مغلوب ساختن پیشی جستن وعده "درباره تخلیه باتلاق بود فقط یکی دیگر از داستان مزخرف اما او در واقع سعی کردم به آن را انجام دهد." و اقتصاد گفت پررونق است: "من در مصالح ساختمانی. آن نشده است این در یک مدت زمان طولانی است." مک کارتی ندارد مغلوب ساختن پیشی جستن "تلخ توییتهایی" و اجازه داد که بایدن این است که "ترین عاقل" میان زمان دموکرات ها. اما او گفت: "من قصد دارم به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن. او را بدست افتضاح بسیاری انجام شده است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن