جو باک نوبت به پایین $1M (ایالات متحده) برای انجام porn play-by-play

چند هفته پیش جو باک ارائه شده برای انجام بازی-بازی در هر فیلم فرستاده می شود راه خود را برای کمک به نگه داشتن خود را پخش مهارت های تیز در طول ورزش shutdown.

از آن پس خود را پیروان توییتر شده اند قادر به شنیدن خود را متمایز تماس صوتی چنین رویدادهایی به عنوان کودکان نو پا لگد زدن به یک توپ ساحل آبجو پنگ, یک شیرین کاری دیوانه که شامل یک تشک و توپ ورزش و همکار Fox Sports پخش مایک پریرا کارت های بازی و دومینو با همسر خود.

اگر چه به نظر می رسد به عنوان اگر باک پخش خواهد شد بر روی هر موضوع معلوم می شود که درست نیست.

او ترسیم خط در انجمن.

باک بود بنا به گزارش ارائه شده از 1 میلیون دلار (آمریکا) از یک رابطه سایت اعلام کامره زنده, نشان می دهد, پیشنهاد او کاهش یافته است در یک صدای جیر جیر.

“من شما را نگه دارید برای یک پیشنهاد بهتر کنید و سعی کنید به نگه دارید تا به روز من کار” او هنوز توییتی. “اما من باید بگویم من flattered.”

هنوز در صحبت کردن به ورزش, مصور, باک به نظر می رسید به راه رفتن امتناع خود را کمی.

“من نمی خواهم به فقط که کار بدون مناسب باز, استماع,” او گفت:. “بنابراین اگر آنها جیم (Nantz) و Al (مایکل) و مایک (Tirico) و دیگران که انجام آنچه که من انجام دهید به من. اگر هر یک از آنها می گویند هیچ, من. که همه من می تواند متعهد را در این زمان.”

سایت ImLive شناسایی کرده است خود را به عنوان یک ساخته شده است که ارائه.

این سایت پس از رسیده به چندین شبکه از طریق توییتر به رقابت در روند استماع باک ذکر شده با گوینده که نمی توانید فرفره دریافت $100,000 به سوی یک موسسه خیریه از انتخاب خود.

تا کنون هیچ یک پاسخ داده اند publicly. بنابراین چه کسی می داند شاید یک روز یکی از کسانی که شناخته شده صداها را توصیف فعالیت های در حال وقوع در فیلم بزرگسالان.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>